Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2013., 10:30   #61
Quote:
megy80 kaže: Pogledaj post
to su mi uglavnom rekli oni koji nikad niš nisu naručili od straha,hvala vam punooooo
takve nemoj ni slušat. ljudi stvarno gluposti govore (a nemaju nikakva iskustva)...
Sama podižeš mobitel (ponesi paypal račun ako te zovu iz carinarnice, trebat će ti).
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 08:28   #62
ma oprostite kaj gnjavim,al tu će se sigurno naći neko ko zna...nova sam u kupovanju aparata s ebaya, do sad sam samo kupovala klincima igračke, nisam ni paypal otvorila ,sve sam plaćala s karticom,nikad nisam imala nikakvih problema s ničim. Sad sam bidala SG S2 i dobila aukciju...ALI nisam prije vidjela da ne šalju u hrv, kaj sad? Jel ga moram platit ak ne šalju (ne mislim to napravit) i jel postoje kakve sankcije od strane ebaya,fakat nisam nikog htela zeznut,baš mi je krivo. Pisala sam prodavaču ako bi ga ipak poslao, ne odgovara mi...
Ak neko ima kakva takva iskustva bila bi mu zahvalna na pomoći,
megy80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 09:07   #63
Teoretski bi trebala platiti, ali to je više "moralno" nego zakonski
Jednostavno mu pošalji da nisi znala da ne šalje u Hrvatsku, ispričaj se i to je to.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 11:04   #64
jep, ako ne platis, vjerojatno ce ti stisnuti, negativni feedback, al hebiga, bar ne bacis lovu... al kak assasin veli probaj to s njim preko maila, tj. ebay messaga rjesit, pa on odustane od prodaje, ti se s tim slozis, i stavis mu pozitivan feedback, jer ako ce ti slat u hr, tj ako pristane, mogao bi ti lik veliku postarinu nabit.... ti ameri znaju biti
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 15:37   #65
Jel se paypal povezuje s nekom određenom vrstom kartice? Imam od hypobanke mastercard prepaid karticu s kojom sve preko neta bez problema plaćam al ju paypal ne prighvaća
megy80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 15:53   #66
Quote:
megy80 kaže: Pogledaj post
Jel se paypal povezuje s nekom određenom vrstom kartice? Imam od hypobanke mastercard prepaid karticu s kojom sve preko neta bez problema plaćam al ju paypal ne prighvaća
Mislim da prepaid kartice ne prolaze kod njih. Moj savjet ti je da otvoriš devizni račun (kod mene je u pitanju PBZ i VISA) i njega vežeš uz PayPal. Kad sam otvarao PayPal račun vezao sam Amex ali je prilično sigurnije otvoriti devizni račun. Uplatiš neposredno prije transakcije, znači ne držati na njemu ništa jer u slučaju da ti "provale" ne mogu odnijeti sa deviznog ništa - jer na njemu nema ništa.
Prokurative is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 16:00   #67
Quote:
Prokurative kaže: Pogledaj post
Mislim da prepaid kartice ne prolaze kod njih. Moj savjet ti je da otvoriš devizni račun (kod mene je u pitanju PBZ i VISA) i njega vežeš uz PayPal. Kad sam otvarao PayPal račun vezao sam Amex ali je prilično sigurnije otvoriti devizni račun. Uplatiš neposredno prije transakcije, znači ne držati na njemu ništa jer u slučaju da ti "provale" ne mogu odnijeti sa deviznog ništa - jer na njemu nema ništa.
Tak i ja radim. To je u ovom trenutku možda i najsigurniji način kupovanja na internetu
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 16:37   #68
da i ovo moje služi samo za to,kad zatreba uplatim si na njega ,al je kunski i prepaid...a niš,otvorit ću devizni...zahvaljujem
megy80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 12:48   #69
Quote:
megy80 kaže: Pogledaj post
Jel se paypal povezuje s nekom određenom vrstom kartice? Imam od hypobanke mastercard prepaid karticu s kojom sve preko neta bez problema plaćam al ju paypal ne prighvaća
Odes u erste ili pbz i zatrazis visa electron karticu vezanu za tekuci racun.
Nemoj uzimati za devizni jer ce ti paypal raditi dvostruke konverzije, i na vecim iznosima ces izgubit na tim konverzijama dosta para.
Uzmi kunski tekuci sa visa electron i to je to!
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 16:02   #70
Quote:
Zekac kaže: Pogledaj post
Odes u erste ili pbz i zatrazis visa electron karticu vezanu za tekuci racun.
Nemoj uzimati za devizni jer ce ti paypal raditi dvostruke konverzije, i na vecim iznosima ces izgubit na tim konverzijama dosta para.
Uzmi kunski tekuci sa visa electron i to je to!
bolje je da uzme VISA Electron za devizni račun, ali dolarski (ako misli kupovat na američkom eBayu) jer jedino tada nema nikakve konverzije. Ako uzima u bilo kojoj drugoj valuti, imat će konverziju i gubiti novce (što je nepotrebno)
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 22:26   #71
Možete sad prestati s offtopicom
Postoji tema na drugim podforumima o kupovini preko interneta.
Ovo nema direktne veze s mobitelima
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 22:52   #72
Pozdrav svima,trebala bi mi brza i točna informacija..Unaprijed zahvaljujem!

KUpio bim preko barbe koji sad dolazi u Hrvatsku Iphone 5 unlock...Na sta trebam jos paziti? I dali cemi raditi ako je otkljucan i ja bim stavio vip karticu
sanjin10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 00:14   #73
Moras paziti da je factory unlocked i da je GSM verzija.
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 13:04   #74
Evo jedno konkretno pitanje. Da li se ovaj mobitel moze dekodirati na tele 2 mrezu?


http://www.ebay.com/itm/Verizon-Wire...item53f486462b
pupri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 13:16   #75
jok, to je cdma, nije gsm
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 16:01   #76
Quote:
Juventino85 kaže: Pogledaj post
Moras paziti da je factory unlocked i da je GSM verzija.
Sta znaci factory?

A naci moj barba bi trebao reci da bude GSM,inace nece raditi?? A sta znaci taj GSM
sanjin10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 16:12   #77
kupljen u official apple storeu, ili posredinku gdje telefon tvornicki dolazi otkljucan, a ne da je nabavljen od operatera i u privatnom servisu otkljucan na sve mreze
a gsm je standard za mobilne telefone koji funkcionira na sim kartice i koristi se kod nasih operatera, a i po cjelom svijetu, ameri jos imaju cdma standard di ne ide sim kartica u teelefon... pa googlaj malo,
sve me strah sto ce ti barba donjet iz amerika
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 19:21   #78
Cao ljudi,stvarno se ne kontam u ove stvari,pa ako mozete pomozite Ovako, prijateljica bi mi donela samsung galaxy s3 iz Amerike,zanima me da li ga mogu koristiti kod nas u Hr?citala sam malo,pa vidim da vise-manje svi spominju gps,e sad ako je ikako moguce da ga koristim tu,ako moze neko da mi napise sta da joj porucim kad ga bude uzimala,sta sve treba da ima da bi funkcionisao kod nas?Sorry sto gnjavim ali stvarno sam tudum za ove stvari
Moraki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 19:49   #79
Pa procitaj post iznad svojeg o gsm (a ne gps) i cdma razlici. Drugo je sve isto.

Sent from my ST15i
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 19:54   #80
Hvala!Eto vidis ni prepisati ne znam
Moraki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:19.