Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2012., 00:08   #61
Quote:
Radoboj29 kaže: Pogledaj post
Ja bih se žalio Hakomu jer nije prekršeno nijedno pravilo. Čak i da jest, nije ovo inkvizicija pa te odmah pošalju na lomaču. Žali se i sigurno će ti vratiti Revoluciju.
Hvala na savjetu; ali sta ce mi revolucija kad svog decka mogu zvat 200 min mjesecno ( prosjek 3,33 min dnevno)....

Zadnje uređivanje tomisličak : 23.07.2012. at 23:33. Reason: ispravljen quote
anak89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 08:55   #62
Quote:
anak89 kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetu; ali sta ce mi revolucija kad svog decka mogu zvat 200 min mjesecno ( prosjek 3,33 min dnevno)....
Ne bude 3,33, onda ispada da imaš samo 100 minuta...

I meni su isključili Revoluciju radi povrede načela pravednosti, jer sam prešao potrošnju od 2000 minuta.
Po meni to nije u redu, nebi se smjela pravila mijenjati kako njima odgovara, nego bi trebala biti ona koja su bila kada je ugovor potpisan.
Prvo je bilo neograničeno, pa ipak je 5000 minuta, a sad na kraju 2000minuta, za koji dan će biti 500...
Naravno da im se ne isplati ta tarifa , i da većina korisnika koji su je uzeli žele to i iskoristiti, i naravno zvati kada i koliko žele, a to Telcima ne odgovara.
Uskoro će poisključivati sve korisnike Revolucije koji troše više, a ostat će oni koji bi mogli za puno manje novce imati istu uslugu...

Zadnje uređivanje tomisličak : 23.07.2012. at 23:34. Reason: ispravljen quote
StivQ7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 17:59   #63
Quote:
anak89 kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetu; ali sta ce mi revolucija kad svog decka mogu zvat 200 min mjesecno ( prosjek 3,33 min dnevno)....
Daruj momku poljubac i drugi broj.

Više ćete razgovarati i ljubav će procvjetati!
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 21:49   #64
Question

Quote:
StivQ7 kaže: Pogledaj post
Ne bude 3,33, onda ispada da imaš samo 100 minuta...
Ispricavam se, 6,66 min.

Uglavnom trazila sam prijelaz na bonove, i danas iz dosade idem kopat po mobitelu, kad ono - mobitel radi, tj. opet mogu zvat... Sad neznam o cemu se radi i koliko i kako ce mi ti pozivi bit naplaceni, s obzirom da nisam dobila obavijest da su me prebacili na bonove, kad utipkam *130#, kazu da nisam korisnik prepaid usluge?

Ima li netko slicna iskustva?

Zadnje uređivanje tomisličak : 23.07.2012. at 21:53. Reason: ispravljen quote
anak89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 09:40   #65
S T-Mobile teme:
Quote:
Radoboj29 kaže: Pogledaj post
Ovo postaje pravom sprdačinom.

Nude neogračeno telefoniranje, a onda ograničavaju pozive.
Ha! Sada nemaš slične komentare? Sada braniš druge mreže, jer su oni jadni u gubitku ako previše zoveš druge mreže...

Stvarno si konzistentan u svojim komentarima...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~

Zadnje uređivanje tomisličak : 24.07.2012. at 15:25.
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 16:19   #66
dali je ovo istina:

Obavijest za tele 2 korisnike revolucije:nije neograniceno,imate 200min misecno prema tomatu ili 2000min prema dr mrezama..ako pridjete tomato ogranicenje iskljuce vas iz mreze i drsko nude promjenu tarife il prelazak na bonove,revoluciju ne mozete vise

javila se cura kojoj se ovo desilo
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 16:27   #67
Quote:
S0nic kaže: Pogledaj post
dali je ovo istina?
...jeste li pročitali nekoliko postova unatrag..?
...nekoliko puta je ukazano na taj problem,
nakon što je izašla službena obavijest...
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Novo Načelo pravednosti - sada je dopušteno samo 200 minuta poziva prema 092 brojevima
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 20:59   #68
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
...jeste li pročitali nekoliko postova unatrag..?
...nekoliko puta je ukazano na taj problem,
nakon što je izašla službena obavijest...
načelo im je sranje , kako se može zvati načelo pravdnosti nešto što je uvedeno pomoću teške nepravde, samo mi recite dali je sve isplanirano unaprijed i dali su se u ugovoru zaštitili nekom klauzulom? vjerojatno i jesu

- spojeno -

ja nemogu vjerovati da postoji tvrtka koja ovako može varati svoje kupce, a jos manje vjerujem kako nas niko od ovakvih stvari ne štiti... laik sam u svemu ovome pa pitam, da ovako urade u njemačkoj npr. dali bi prošli nekažnjeno kao i kod nas?

Zadnje uređivanje tomisličak : 24.07.2012. at 21:14.
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 21:31   #69
Quote:
S0nic kaže: Pogledaj post
dali je ovo istina:

Obavijest za tele 2 korisnike revolucije:nije neograniceno,imate 200min misecno prema tomatu ili 2000min prema dr mrezama..ako pridjete tomato ogranicenje iskljuce vas iz mreze i drsko nude promjenu tarife il prelazak na bonove,revoluciju ne mozete vise

javila se cura kojoj se ovo desilo

ISTINA - dogodilo se meni
anak89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 22:36   #70
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
S T-Mobile teme:


Ha! Sada nemaš slične komentare? Sada braniš druge mreže, jer su oni jadni u gubitku ako previše zoveš druge mreže...

Stvarno si konzistentan u svojim komentarima...
Edit mod:
ispravljeno totalno neispravno Quote-anje
(Nedozvoljeno editiranje citata (krivotvorenje)


Netko je slijep pored zdravih očiju!

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...0&postcount=39

Prvo, Revolucija je apsurdna tarifa jer donosi velike gubitke operatoru. Dovoljno je 500 minuta prema drugim mrežama i Tele2 gubi.

Drugo, problem leži u činjenici što su mnogi ljudi prelazili na Tele2 i sada su nasamareni jer je uvedena hrpa ograničenja u "neograničenoj tarifi". Menadžeri najmlađeg operatora poprilično su blesavi jer su mogli napisati da će nakon potrošenih 2000 minuta prema drugim mrežama ili 200 minuta prema Tomatu cijena poziva biti 50 lipa, a ne da će korisnik biti isključen.

Treće, korisnik nikako ne može znati je li druga strana na drugoj mreži, jer obavijest o promjeni mreže ne prepoznaje tu suptilnu razliku.

P. S.

Majstore, morat ćeš pojesti još mnogo žganaca da bi me uhvatio na krivoj nozi!

Zadnje uređivanje tomisličak : 24.07.2012. at 23:25. Reason: ispravak Quote
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 02:27   #71
E moji Telci hvala Bogu da nikada nisam a niti neću biti "na vama", velim ja da ste vi u banani od dana kada niste ni imali svoju mrežu a glumili ste operatera po tuđim mrežama...... nacionalni roaming.... Roaming je u tuđoj zemlji a ne u vlastitoj, uglavnom od onda ste za mene nula bodova jeb... operatera koji nema svoje mreže, a ovo što sada čitam o toj Revoluciji je još jedan veliki smijeh kao i roaming u vlastitoj državi.... eto toliko. Jad bili i jad ostali nikada od vas poštenog operatera.... Nemate vi još uvijek dan danas te kapacitete da bi mogli biti..... pošteni operater.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 15:35   #72
Ne trkeljaj gluposti, Tele2 nije idealna mreža, ali su manje-više u redu za većinu korisnika. Nacionalni roaming normalna je stvar u svim državama kod pokretanja novog operatera, to što ovaj od Tele2 malo predugo traje tu je kriva i država i lokalna uprava i sam Tele2 koji baš i ne žuri s pokivanjem slabo naseljenih područja.

Austrijski Drei, britanski Three, talijanski Tre, slovenski Tusmobil...svi su oni djelomicno i u nacionalnom roamingu.
JBT is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 23:27   #73
Ma dobar je Bog koji ih drži.... Za ove strane operatere me nije briga kod nas je tele taj koji koristi tuđe mreže i glumi operatera....

Vidiš što rade ljudima na Revoluciji? Ja trkeljam gluposti? Oni trkeljaju gluposti o 5000 minuta za koje su nesposobni.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 08:52   #74
ne 5000, 2000 po novom (i 200 prema 092)
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 09:12   #75
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Ma dobar je Bog koji ih drži.... Za ove strane operatere me nije briga kod nas je tele taj koji koristi tuđe mreže i glumi operatera....

Vidiš što rade ljudima na Revoluciji? Ja trkeljam gluposti? Oni trkeljaju gluposti o 5000 minuta za koje su nesposobni.
da i kakve to ima veze s tim sto koriste nacionalni roaming?

ti placas za uslugu i tebi je svejedno-dapace jos ti je i bolje kad je na necijoj mrezi to znaci da je ta mreza jaka i nije opterecena i u pravilu nudi puno vise...

a to sto su se zeznuli sa revolucijom-tj korisnike navukli pa sad ogranicavaju to je druga stvar
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 09:24   #76
Ima veze jer je meni operater bez svoje mreže jadan operater a to sada pokazuje i ovim primjerom. Nije bolje biti na tuđoj mreži nego upravo suprotno tomu. Imaj ti svoju jaku mrežu e onda si igrač ovako si k... od ovce....

Ali ne pada mi napamet se sa tobom prepirati svatko zna svoje....

Meni je samo žao ljudi koji su sada kod njih izvisili.... ali da, zašto se ne čudim tomu kada sami izjavljuju mi nemamo nebodere kao druga dva operatera naši su svi uredi na jednom katu..... i ta izjava nešto govori.... meni puno.....
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 09:34   #77
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Ima veze jer je meni operater bez svoje mreže jadan operater a to sada pokazuje i ovim primjerom. Nije bolje biti na tuđoj mreži nego upravo suprotno tomu. Imaj ti svoju jaku mrežu e onda si igrač ovako si k... od ovce....

Ali ne pada mi napamet se sa tobom prepirati svatko zna svoje....
Al drobiš gluposti.... Tebi je važno, kao znao bi kad si na kojoj mreži? Pa ti onda budi na Vipu, imaju svoju infrastrukturu i najskuplji su.

Da se imalo razumiješ u mobilnu komunikaciju i njihov princip rada i pružanja usluga, znao bi da svi najjeftiniji virtualni operateri rade u nacionanom romingu. Eto Slovenija ti je najbliži primjer (guglaj malo..)
__________________
Joj što volim ovaj režim, svi rade a ja ležim!
igor999 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 26.07.2012., 09:38   #78


Vip je sa Savršenom iste cijene ali da li je vip ograničio?

Da li je vip koristio mrežu od tele 2? A obrnuto?

A Slovenci? A jbe mi se za njih ne živim tamo nego ovdje....
Ali ti si očito Gregorov zaposlenik pa uživaj s njima.

I da ja kada sam doma u Hrvatskoj onda sam doma nisam u roamingu to je stvar principa....
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 26.07.2012., 11:00   #79
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post


Vip je sa Savršenom iste cijene ali da li je vip ograničio?

Da li je vip koristio mrežu od tele 2? A obrnuto?

A Slovenci? A jbe mi se za njih ne živim tamo nego ovdje....
Ali ti si očito Gregorov zaposlenik pa uživaj s njima.

I da ja kada sam doma u Hrvatskoj onda sam doma nisam u roamingu to je stvar principa....
da kad si doma onda i placas kao da si doma a ne roaming
da placas 5-6kn i vise po minuti a u svojoj drzavi si e onda stvarno bi bio lud..a onda bi razapeli t2

haha akoja je to domaca mreza molim te?da se i ja prebacim na nju?



t-mob svabo
vip austrijanac
tele2 skandinavci

inace meni nije zao ljudi koji su uzeli revoluciju
jesu se zaletili......da je revolucija dobra onda bi trajalo vise a ne neko razdoblje od mjesec dana
ali nije u redu od t2 da ogranicava nesto
trebao je to odmah napomenuti
ali kao i svaki put uvijek su nekakve skrivene namjere tu
ali svatko uzima sebi tarifu koja mu se cini najboljom
drugo je ovi ostali sto se zele okoristiti.....
naravno da ce ih t2 iskljuciti
a kome 2000min nije dovoljno mjesecno?
ok s ovih 200 prema tomato su se ogranicili zbog gubitaka

a vrijede li i ovih 200 i prema vipu?
ili je prema vipu u onih 2000min
jer tesko mogu razaznati koji su brojevi vip a koji tomato jer je to isti k

a sto kaze hakom na to?


jos smo mi daleko od europe gdje je flat normalna stvar
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is online now  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 26.07.2012., 11:23   #80
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post


I da ja kada sam doma u Hrvatskoj onda sam doma nisam u roamingu to je stvar principa....
Eto, ovim si potvrdio svoje znanje i razumijevanje.....
__________________
Joj što volim ovaj režim, svi rade a ja ležim!
igor999 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.