Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2013., 02:06   #1341
A zašto će Emir ošamariti Ferihu. Kad je nije ošamario nakon što je saznao za njene laži, posebno kad je vidio sliku s njenih zaruka sa Halilom onda ne znam.
Ja sam došla do 41. epizode tj do otmice i perod od 27 do 41 (vjerovatno i do 43) mi je bio najbolji. Meni su njih dvoje malo dosadni kad su skupa. On trči za njom, zaljubljeni pseći pogled... Sad mi je bio sto puta bolji dok je "mrzio" Ferihu. S jedne strane nije baš ekstra glumac, ali s druge...način na koji je gleda, kako pije, pati, uzdiše za njom....e to je maestralno... Čak i ono njegovo bježanje kraj svjetionika i zamipljeni pogled ka moru (usput da pitam zna li se tačno koja je ono lokacija ako ikad budem išla u Istanbul ).
I Feriha mi je puno bolja, odvažnija, bučnija od kako su laži izašle na vidjelo.
A tek scene kad posvađani ugledaju jedno drugo, pa zastanu boreći se da ne popuste emocijama.
Imam osjećaj da će mi opet biti dosadni kad se pomire.

Najbolje scene u seriji su mi:
1. kad njih dvoje zvanično postanu par, pa dođu na faks, ona nervozna, a on joj uzme ruku (da je ohrabri) i povede je unutra.
2. kad Emir dođe u njenu zgradu a Feriha mu pokupi smeće pa joj Zehra kaže hoćeš li sad kupiti njegovo smeće (nešto u tom smislu) i ona odgovara...ako će to smanjiti njegovu bol kupit ću mu smeće
3. kad uđe u stan, zaključa ih i baci ključ kroz prozor
4. kad Emir sazna za Halila pa je tjera iz stana, a ona neće da ide, pa on lupi šakom od zid kraj nje, a ona se sva strese
5. kad je poljubi na faksu pred svima nakon što svi saznaju da je domareva kćerka
6. kad prvi put uđe u njen stan, gleda s očajem njenu jadnu sobu, uzima jastuk i miriše ga, a ona ga ugleda

Ima toga još, al se ne mogu sjetiti.

Jedino šta mi je u seriji zasmetalo je Gundžin abortus. Kako su i ona i Koraj to prihvatili kao nešto normalno, kao da je izgubila ključeve a ne njihovu bebu.

Što se ostalih likova tiče Hatidže i ona tetka od Seher su mi komične. Riza odličan iako mu nisu dali dovoljno jaku ulogu kao npr u seriji 1001 noć.
Koraj je prijatelj kakav se samo poželjeti može, dok je Emir malo sebičan, samo Feriha, Feriha i njihovi problemi, a Koraja i njegove probleme s Hande ko šiša.
Sanem je ispočetka bila pozitivan lik dok se nije pojavio Levent, a zgodna je pravo. I kakvu sad ulogu imaju Leventova majka i brat? Hoće li brzo otići iz serije?
Zanima me kako će završiti Mehmet i Seher?
Zloguka ptica is offline  
Old 30.07.2013., 11:53   #1342
@Lavie: Ma znam ja za to sve i slažem se u tom pogledu, da je on nije smio ošamarit i da pretstavlja za nju jednu potpunu suprotnost od njezine familije, mene je naživciralo to što su to u samoj seriji previše otegli , i još k tome je Feriha živjela s njim nakon što ju je na silu doveo, bez da mu je oprostila u suštini. Općenito me nerviraju svi ti nastavci od 50-tog nadalje...

@ Zloguka ptica: Emir će je ošamarit jer će mu Feriha sasut u facu neke stvari koje on nemože ćut ni podnjet, pa će pretjerat i ošamarit je.
Luxxy is offline  
Old 30.07.2013., 15:43   #1343
Zloguka ptica, i meni bi bilo logičnije da ju je, ako je već morao, ošamario kad je saznao za laži, a ne zato što ga je pitala što bi bilo da je ona bila s Levom kao što je on bio s Ruyom, baš glupost. Taj je šamar stvarno bio bespotreban.

Što se tiče Gunce, ne znam, meni to nije ništa čudno. Oni su još klinci, nije im bilo ni na kraj pameti da se sad žene, igraju mame i tate samo zato što je ona ostala trudna. Mislim da bi si stvorili više problema da je zadržala to dijete nego ovako. Očito je da njihova veza ne bi funkcionirala, to bi dijete najviše patilo. Nisu bili zreli za to. To mi se čini sasvim logičnim rješenjem, ne znam koja bi mlada cura baš tako rado pristala roditi, a cijeli je život pred njom, faks, posao, imat će kasnije vremena za djecu i obitelj, sve u svoje vrijeme. Na kraju krajeva, cura ima pravo odlučiti što će sa svojim tijelom. Niti je Koray bio zainteresiran da se igra oca, niti ona, kad su saznali to im je bio teret. A i ona nije bila grebatorica pa da rodi u inat svima samo da se dočepa novca i prezimena. Korayu je pao mrak na oči, njegov je život faks po danu, izlasci po noći i nije se bio spreman toga odreći, a niti su se oni dvoje voljeli. To što su spavali zajedno par puta nije nikakva ljubav. Meni je to razumljivo zato što bih i ja to napravila da sam bila na njenome mjestu. Sad, njihove reakcije nakon pobačaja, ne znam, opet ništa prečudno. Pao im je teret s leđa i ponašali su se u skladu s tim. A i šta su drugo trebali, dijete se desilo slučajno i nastojali su to sakriti od svih da ne završe na crkvenim zvonima. Prije bih rekla da su oboje bili sretni nego tužni. Svatko se s takvim stvarima nosi na svoj način, ne znam zašto bi sad od toga radili famu i pravili se da im je žao kad je očito da nije tako. Mislim, mogla je ona biti tužna neko vrijeme, ali neće sad jadikovati cijeli život, isto vrijedi i za Koraya

Leventov brat se prvo motao oko Lare, pa su ga uvalili Sanem. A mama će mu umrijeti samo ne znam više u kojoj ep.
Seher se je zaljubila u njihovog rođaka Akifa kad im je došao u posjet i pobjegla s njim. Kasnije se vratila i Meho joj je šutnuo kofer na cesti

LuxyLady, pola toga je bezveze bilo otegnuto, trebali su staviti točku na i kad je serija još na nešto i ličila, druga polovica druge sezone je užas. I meni je glupo što je na silu bila s njim poslije toga. On je htio da mu ona to oprosti ko da se nikada ništa nije desilo, previše je navaljivao, trebao ju je pustiti da dovede svoje osjećaje u red i sama odluči kako dalje.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 30.07.2013., 16:43   #1344
Šta će se Feriha i Halil vjenčati?
Suncana 007 is offline  
Old 30.07.2013., 17:09   #1345
Quote:
Suncana 007 kaže: Pogledaj post
Šta će se Feriha i Halil vjenčati?
Neće, bit će samo zaručeni i to kratko
Luxxy is offline  
Old 30.07.2013., 19:24   #1346
Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post
Neće, bit će samo zaručeni i to kratko
Ajd super, jer Halil mi je
Suncana 007 is offline  
Old 30.07.2013., 23:11   #1347
Lavie nisam mislila na to da je Gundže trebala zadržati dijete nego su mi reakcije tj izostanak reakcija poslije pobačaja bile malo čudne. Nije to baš da osjetiš olakšanje nakon abortusa, posebno ako su Gundže prikazali kao malo izgubljenu ali ne i zlu osobu, a Koraja kao dobrog lika koji se eto kasnije oženio s Gulsum iz sažaljenja. Da su samo ubacili par scena poslije u kojima bi se Gundže i Koraj bar sjetili tog djeteta, pa hajde. Ali ništa. Ni da spomenu poslije.

Ja sam došla do 45 epizode i po meni su napravili jednu veliku glupost.
Kad je Emir spasio Ferihu trebali su iskoristiti Rizinu zahvalnost Emiru i skoro pretrpljenu bol zbog Ferihine otmice, te osjećaj krivnje što je mislio utrpati Halilu, i popričati s njim, reći mu da se vole i tražiti dopuštenje da se vjenčaju.
Pa svakako je prosio. Pomirili su se i zašto je nije zaprosio odmah od Rize i time postupio fer. Ali ne, oni šute. Došli su u situaciju da Riza nakon što se smirio kaže Emiru da će mu biti vječno zahvalan, ali da ne prihvata muško-ženska prijateljstva i da se kloni Ferihe. Posebno zato što svi osim Rize i Mehmeta znaju za vezu između Emira i Ferihe i pitanje je dana kad će R i M saznati za to OD DRUGE OSOBE. Onda će ispasti da su krili od njih, da su radili nešto nemoralno itd.
Dobro, ne znam na koji način će R i M saznati, ali pretpostavljam..

U kojoj epizodi će Riza saznati za njih a u kojoj će se prvi put vjenčati?

Da, još mi pade na pamet. Sad je Mehmet gori od Rize i baš mi je iritantan s maltretiranjem Ferihe u vezi Emira, potezanjem noža na Koraja zbog Gulsum, a kako to da niko ne spomene njegovo valjanje sa Seher prije braka koja je daleko od djevice, pa trudnoća prije nego što su se i vjenčali. I on da nekom sudi

A kako se Emir i Feriha lijepo oblače. Baš mi se sviđaju Emirovi kaputi, džemperi, a i Ferihin stajling dok je nosila odjeću od Džansu i Lare je bio za 10. Hande mi je već malo preizazovna, posebno kad bi na faks nosila kratke suknjice.
Od dosta njih čujem da bi im fizički bolji par bili Hande i Emir jer je kao Feriha preniska, ali meni su Emir i Feriha baš super par. S Hande bi to već izgledalo presavršeno i preumjetno.
Feriha mi je u Strastima orijenta bila jako iritantna al u ovoj seriji mi baš leži. I uloga joj je dobra i ona je ljepša nego u Orijentu. Kao što reče ona luda Halilova majka...djevojka s mačijim očima
Zloguka ptica is offline  
Old 30.07.2013., 23:42   #1348
Quote:
Zloguka ptica kaže: Pogledaj post
U kojoj epizodi će Riza saznati za njih a u kojoj će se prvi put vjenčati
U 45. će saznati on i Meho, a prvo vjenčanje je u 46. Hoćeš način na koji će saznati ili čekaš?
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 31.07.2013., 00:02   #1349
Aaaa znači uskoro. Ne govori ništa, to ću sad da gledam
Zloguka ptica is offline  
Old 31.07.2013., 00:19   #1350
Quote:
Zloguka ptica kaže: Pogledaj post
Aaaa znači uskoro. Ne govori ništa, to ću sad da gledam

Javi dojmove.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 31.07.2013., 11:57   #1351
Sinoc odgledala 56.Femir epizodu i samo su me iznervirali i rasplakali.
I na kraju nista nisu resili.
Dobri su bili oni iznenadni poljupci ali dzaba kad nisu pomogli da mu oprosti.
biljanap is offline  
Old 31.07.2013., 13:29   #1352
Ja sam stigla do 20 epizode na kraju Hande govori Korayu da je bila s Emirom samo da je čuje Feriha
E pa ne sviđa mi se kako je pobjegla nije tražila nikakvo objašnjenje
jenny 28 is offline  
Old 31.07.2013., 14:56   #1353
Počela sam gledati Emirov put, kao treću sezonu AFK. Za moj pojam odlično urađeno. Feriha nedostaje narvno, ali Emir je u ovoj sezoni baš, baš sazrio.
plava ruža is offline  
Old 31.07.2013., 15:53   #1354
Pozz

Zna neko u kojoj je epizodi ova scena u bolnici?
http://www.youtube.com/watch?v=NzI4At0OKJA
__________________
"You know, sometimes love needs to face obstacles to become stronger. People need to be tore apart from each other and say goodbye.The only thing to do then, is move on, and start over. If that love was really meant to be, it would come back, stronger than before.True love always wins against the things that want it's death."
Dulce_Marina is offline  
Old 31.07.2013., 18:04   #1355
A hoce li Feriha zavrsit fax?
Suncana 007 is offline  
Old 31.07.2013., 18:33   #1356
Quote:
Suncana 007 kaže: Pogledaj post
A hoce li Feriha zavrsit fax?
To na kraju ostaje nejasno, da li itko od njih završi faks! Jer će ona živjet s Emirom, i hodat na faks, ali nakon jedne epizode prebace tri godine unaprijed, i više se ništa o faksu ne spominje, F. najednom odlazi u inozemstvo, tako da ja pretpostavljam da ga nije završila, ili ga je tamo u americi završila
Luxxy is offline  
Old 01.08.2013., 12:45   #1357
Zanima me kako će Zehra i Riza završit?
Suncana 007 is offline  
Old 01.08.2013., 13:01   #1358
Quote:
Suncana 007 kaže: Pogledaj post
Zanima me kako će Zehra i Riza završit?
Zehra nestaje negdje oko 35 epizode, odlazi kao na selo s Omerom i više se ne pojavljuje, iako ponekda "zove telefonski". Tako su "efikasno" uklonili lik Zehre i malog Omra

Riza je do kraja zadrt i ostaje tu gdje jest.
Luxxy is offline  
Old 01.08.2013., 13:08   #1359
Šta će se Zehra i Riza razići? Za njih sam mislila da ostaju skupa do kraja, ili eventualno da će on otić iz grada, al ona nikako. Šta je povod da ona odlazi iz grada?
Suncana 007 is offline  
Old 01.08.2013., 13:24   #1360
Quote:
Suncana 007 kaže: Pogledaj post
Šta će se Zehra i Riza razići? Za njih sam mislila da ostaju skupa do kraja, ili eventualno da će on otić iz grada, al ona nikako. Šta je povod da ona odlazi iz grada?
Pa da, neće biti zajedno do kraja. Ma ta glumica koja glumi Zehru više nije htjela glumit ili je imala neki drugi projekt ilištaveć, pa je napustila seriju, a oni su nekako morali se lika riješit, nemože samo tako nestat kao duh , pa je kao poslali u selo jer nemože više u gradu i malom Omeru ovo okruženje ne odgovara ( neznam, nesjećam se više točnog razloga u seriji zašto odlazi, ali nešto tog tipa je u pitanju)
Luxxy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:51.