Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2013., 10:29   #41
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Kao, recimo...? Spielbergu se stalno spotiče da je patetičan. Jel jest? Jest. Jel Ridley vrhunski zanatlija? Jest. Same istine. Tko im je kriv što su takvi.
i pored tog tvojeg tituliranja obojica su istinske filmske veličine.
nevjerojatno sposobni i vrijedni autori.
lokomotive.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Što je pompozno najavljivao povratak u SF vode i onda snimio šit
tko je to pompozno najavio? publika i mediji su debelo pridonijeli hypu.
očekivanja su bila prevelika i išla su u krivom smjeru.
jer, radi se o dugogodišnjem projektu, uvodu u jedan, totalno novi i neistraženi alien univerzum. alien iz 1979 je samo jedna puzzla u cijeloj priči.
izgleda da mnogima to još nije "sjelo".

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Lagano je, trebaš samo snimati filmove koji donose lovu, što Ridley radi.
između ostalog, da, bitan je taj financijski dio priče, pogotovo u ovako skupim projektima. ne padaju novci sami od sebe s neba.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Te ''vode'' cijene samo zaradu.
a čuj, zašto uopće postoje velike kino dvorane? da zjape prazne?
gledati na cijelu priču van konteksta šou biznisa je deplasirano mučenje.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Onda mu je definitivno znak da se povuče ako je prešao preko onog scenarija za Prometeja bez da je trepnuo. Redatelj koji malo drži do sebe opalio bi Lindelofu ćušku, pitao ga koji mu kurac, i uzeo drugog scenaristu (znamo da može kad hoće, Blade Runner je čisti dokaz tome).
storyboard osmišljava ridley, za svaki svoj film. on i prilagođava i modificira scenarij, to je uzajaman posao. osobno ne vidim preveliki problem u scenariju prometheusa. s obzirom da se radi o SF filmu s izraženom avanturističko akcionom linijom i shodno tome dijalozi su kratki ali jezgroviti, duhoviti, sarkastični, ironični. i tu se nema vremena za nekakve litanije.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Pa, uklapa se u trend ispraznih filmova. Njegove godine s time nemaju veze, ali to nema veze ni s kvalitetom.
kako se gleda, po meni recimo prometheus uopće nije isprazan film. je možda za nekoga tko u filmu traži samo duboke odnose među likovima. tu je tendencija više na globalnim odnosima.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Da padnemo na koljena od divljenja?
malo više respekta ne bi škodilo
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 11:35   #42
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
i pored tog tvojeg tituliranja obojica su istinske filmske veličine.
nevjerojatno sposobni i vrijedni autori.
lokomotive.
Samo što Spielberg ne skriva kad prodaje patetiku, što ga čini za koplje boljim autorom od Ridleya.

Quote:
tko je to pompozno najavio? publika i mediji su debelo pridonijeli hypu.
A Ridley je, jadan on, šutio. Kao što šuti i za nastavak Blade Runnera, pa za samog Blade Runnera. Ili da citiram Hamptona Fanchera: Ridlye sraćka bezveze u vezi osobne promocije.

Quote:
jer, radi se o dugogodišnjem projektu, uvodu u jedan, totalno novi i neistraženi alien univerzum.
Bullshit. To je običan projekt od dvije-tri godine, nastao na platformi popularnosti sage. Niti je Ridley na njemu radio 20 godina, niti ga je Lindelof pisao toliko.

Quote:
alien iz 1979 je samo jedna puzzla u cijeloj priči.
izgleda da mnogima to još nije "sjelo".
Izgleda da ljudi ne kuže kako je Alien običan hororac koji je dobro prošao, pa su onda došli nastavci, kao što je riječ o svakom drugom hororu. Wrong Turn ima 5-6 nastavaka zato što je prvi prošao solidno - nitko ne govori za njega da je samo jedan dio ''puzzle'' ili Saw serijal.

Quote:
a čuj, zašto uopće postoje velike kino dvorane? da zjape prazne?
gledati na cijelu priču van konteksta šou biznisa je deplasirano mučenje.
Pa nigdje nije zapisano da autor mora biti novčana kurva i ne ubacit nešto svojeg, jel'te, dara u uradak koji radi. Tony Scott je to radio i ništa mu nije bilo.

Quote:
storyboard osmišljava ridley, za svaki svoj film. on i prilagođava i modificira scenarij, to je uzajaman posao.
Ridley ima veze sa storyboardima i preinakama u scenariju isto koliko i ja. Doduše, on daje određene sugestije, koje nekad znaju bit više nego dobre, ali pisanje odrađuju drugi, pogotovo storyboarde.

Quote:
osobno ne vidim preveliki problem u scenariju prometheusa.
Zato trebaš poznavati SF kao takav, malo čitati SF kao takav i onda bi bez problema uvidio njegove probleme.

Quote:
s obzirom da se radi o SF filmu s izraženom avanturističko akcionom linijom i shodno tome dijalozi su kratki ali jezgroviti, duhoviti, sarkastični, ironični. i tu se nema vremena za nekakve litanije.
Znači, štogod, valja. Kakve veze ima ''avanturistički akciona linija'' s bezveznim dijalozima, karakterizacijom i sličnim stvarima? Po toj liniji ispada da je Michael Bay tata-mata, vrhunski stručnjak kojem bi Ridley mogao nositi kavu i pitati ga za savjete.

Quote:
kako se gleda, po meni recimo prometheus uopće nije isprazan film. je možda za nekoga tko u filmu traži samo duboke odnose među likovima. tu je tendencija više na globalnim odnosima.
Globalni odnosi, minimalistički odnosi... što god, Prometheus sve to ima. Đizus.

Quote:
malo više respekta ne bi škodilo
Pa ja ga respektujem. Čovjek je vrhunski zanatlija To je za mene kompliment.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 12:21   #43
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
i pored tog tvojeg tituliranja obojica su istinske filmske veličine.
nevjerojatno sposobni i vrijedni autori.
lokomotive.
Spielberg stvarno jest lokomotiva, ali Ridley Scott je samo jako dobar zanatlija.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 13:20   #44
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
... pa čak i njegov posljednji film zaslužuje puni respekt.
Pitao sam se koliko će vremena proći prije nego što skreneš temu u ovom smjeru a što držim je bila namjera otvaranja threada o Ridleyu.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 13:36   #45
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Precjenjeni zanatlija To pokriva ''nešto''.
Tvoj nick onda nije iz Blade Runnera ili?

Blade Runner je meni najbolji SF film svih vremena i da nije snimio ništa drugo Ridley Scott samo zbog tog filma zaslužuje mjesto u filmskom panteonu. No, Ridley je naravno snimio i jednako izuzetnog Aliena (mislim da je bespredmetno raspravljati da je, unatoč svim ostalim sjajnim sastavnicama tih filmova, redatelja daleko najbitnija osoba u njima). Redatelji koji imaju dva takva filma u upusu nisu baš česti. Redatelji koji imaju dva takva SF filma stanu na prste jedne ruke - ako ne računamo Kubricka jer se iz nekog razloga Paklena naranča vodi pod SF, na imdb listi najboljih SF filmova svih vremena među prvih 15 filmova samo još ultimativni zanatlija James Cameron ima dva filma.

Istina, nakon Blade Runnera Ridley stvarno snima zanatlijske hollywoodske filmove, no treba stvari staviti u pravi kontekst. Alien i Blade Runner su nastali u sumrak Novog Hollywooda, kada su filmaši/redatelji još uvijek imali daleko više umjetničke i autorske slobode. Od 1982. naovamo Hollywood je u blockbuster-state-of-mind. Snimaju se samo ziheraški spektakli koji donose sigurnu zaradu na blagajnama. U takvim uvjetima manje-više svi stari hollywoodski veterani postali su zanatlije, a Ridley je među starijim veteranima: dvije godine je stariji od Coppole, 5 od Scorsesea i skoro 10 od Spielberga. Čak i mladi nadobudni lavovi (npr. Fincher, Nolan) koji karijeru počnu sa originalnim filmovima i vlastitim stilom, brzo ulaze u mašineriju i snimaju samo ziheraške spektakle kojima je status blockbustera zagarantiran i prije nego itko vidi film.

Ridley je u tom zanatlijskom periodu čak snimio dva meni odlična filma (u granicama koliko danas Hollywood dopušta nekom filmu da bude odličan) - Black Hawk Dawn i American Gangster. Nitko me ne može uvjeriti da je u zadnjih 30 godina od njegove generacije hollywoodskih redatelja itko osim Scorsesea i Eastwooda snimio više (Mallicka ne računamo jer je on stvarno priča za sebe).
Vukozec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 17:06   #46
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Samo što Spielberg ne skriva kad prodaje patetiku, što ga čini za koplje boljim autorom od Ridleya.
nije mi jasna ova konstatacija niti mislim da ima bilo kakve veze s njihovom komparacijom. uostalom ne vidim smisla ni u samoj komparaciji.
to je stvar ukusa. pa nisu oni trkači automobili pa da ih uspoređujem koji je brži i aerodinamičniji. isključimo spielberga.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Ridley je, jadan on, šutio. Kao što šuti i za nastavak Blade Runnera, pa za samog Blade Runnera. Ili da citiram Hamptona Fanchera: Ridlye sraćka bezveze u vezi osobne promocije.
ljudi/mediji su znatiželjni. etiketirati ridleya kao nekakvog samohvalisavca i lajavca je passe, pa čovjek ima jebačku reputaciju i renome. i stoji čvrsto na zemlji.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
. To je običan projekt od dvije-tri godine, nastao na platformi popularnosti sage. Niti je Ridley na njemu radio 20 godina, niti ga je Lindelof pisao toliko.
dugogodišnji projekt u nadolazećem vremenu.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Izgleda da ljudi ne kuže kako je Alien običan hororac koji je dobro prošao, pa su onda došli nastavci, kao što je riječ o svakom drugom hororu. Wrong Turn ima 5-6 nastavaka zato što je prvi prošao solidno - nitko ne govori za njega da je samo jedan dio ''puzzle'' ili Saw serijal.
alien je oduvijek imao potencijal za nešto više jer je smješten u jedan veliki univerzum.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Pa nigdje nije zapisano da autor mora biti novčana kurva i ne ubacit nešto svojeg, jel'te, dara u uradak koji radi. Tony Scott je to radio i ništa mu nije bilo.
ovo je naprosto jedna laž i obmana. jel postoji uopće neki mjerni instrument pa da izmjerimo kolko je tko ubacio više svojega? ovo nema smisla.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
ima veze sa storyboardima i preinakama u scenariju isto koliko i ja. Doduše, on daje određene sugestije, koje nekad znaju bit više nego dobre, ali pisanje odrađuju drugi, pogotovo storyboarde.
ridley scott storyboard ovo je polazište svega

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Zato trebaš poznavati SF kao takav, malo čitati SF kao takav i onda bi bez problema uvidio njegove probleme.
više preferiram filmove/vizuelno.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Znači, štogod, valja. Kakve veze ima ''avanturistički akciona linija'' s bezveznim dijalozima, karakterizacijom i sličnim stvarima? Po toj liniji ispada da je Michael Bay tata-mata, vrhunski stručnjak kojem bi Ridley mogao nositi kavu i pitati ga za savjete.
stvar ukusa ja i dalje tvrdim da je scenario OK.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Globalni odnosi, minimalistički odnosi... što god, Prometheus sve to ima. Đizus.
jel još nije jasno da je ovo uvod u triologiju?

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Pa ja ga respektujem. Čovjek je vrhunski zanatlija To je za mene kompliment.
s obzirom na opus i renome, ta riječ je sve samo ne prikladna
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 18:14   #47
Quote:
Vukozec kaže: Pogledaj post
Tvoj nick onda nije iz Blade Runnera ili?
Ne vidim smisao pitanja. Iz Blade Runnera je. To što ima četiri dobra filma i 10 osrednjih do loših ga čini zanatlijom, uspješnim, ali zanatlijom.

Quote:
Ridley je u tom zanatlijskom periodu čak snimio dva meni odlična filma (u granicama koliko danas Hollywood dopušta nekom filmu da bude odličan) - Black Hawk Dawn i American Gangster. Nitko me ne može uvjeriti da je u zadnjih 30 godina od njegove generacije hollywoodskih redatelja itko osim Scorsesea i Eastwooda snimio više (Mallicka ne računamo jer je on stvarno priča za sebe).
Tim Burton, Michael Mann...

Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
nije mi jasna ova konstatacija niti mislim da ima bilo kakve veze s njihovom komparacijom. uostalom ne vidim smisla ni u samoj komparaciji.
to je stvar ukusa. pa nisu oni trkači automobili pa da ih uspoređujem koji je brži i aerodinamičniji. isključimo spielberga.
Ti si prvi rekao da su obojica istinske veličine. Ja ti kažem zašto je Spili veća.

Quote:
ljudi/mediji su znatiželjni. etiketirati ridleya kao nekakvog samohvalisavca i lajavca je passe, pa čovjek ima jebačku reputaciju i renome. i stoji čvrsto na zemlji.
Ridley sam govori pred kamerama. Nitko ne buba gluposti tipa da bi Noomi Rapace želio vidjeti u nastavku Blade Runnera ili da je Deckard android. Nitko ne kaže da ne stoji čvrsto na zemlji, samo da sraćka ouokolo i prikuplja medijsku pažnju. To je OK, danas je sve u tome ''važno je da se priča o nekome''.

Quote:
ovo je naprosto jedna laž i obmana. jel postoji uopće neki mjerni instrument pa da izmjerimo kolko je tko ubacio više svojega? ovo nema smisla.
Ima. Pogledaj filmove od obojice i vidjet ćeš da se razlikuju kao nebo i zemlja te da odmah znaš kojeg je režirao Tony Scott.

Quote:
više preferiram filmove/vizuelno.
Zato i ne možeš vidjeti problematiku.

Quote:
jel još nije jasno da je ovo uvod u triologiju?
Nećemo postove s Prometheusa prebacivati ovamo. Čak, nećemo više ni pričati o njemu dublje od redatelja. Kraj svemu što je: alien je tako velik svemir, ovo je trilogija, ono je ono...

Quote:
s obzirom na opus i renome, ta riječ je sve samo ne prikladna
Nisi ti negdje napisao da pola njegovih filmova nisi još ni pogledao? I kako onda možeš tvrditi da riječ ''zanatlija'' ne paše njegovom opusu ako ga nisi gledao?
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 18:23   #48
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post

alien je oduvijek imao potencijal za nešto više jer je smješten u jedan veliki univerzum.
Veliki univerzum filma... Da, svemir je velik, tko zna čega tamo ima. "Peti element" ima veći univerzum, pa i više potencijala, zar ne?

Puno toga ima potencijal za nešto više, a taj potencijal se u filmskom svijetu realizira s obzirom na box office filma. Potencijal "Aliena" se ispuhao radi pretjerane eksploatacije. Već u 3 nastavku nije se znalo šta dalje.

Sorry Deckard, tek sad sad vidio tvoj post. Slažem se: "Kraj svemu što je: alien je tako velik svemir, ovo je trilogija, ono je ono..." Takvi komentari na odgovarajućoj temi...
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 18:25   #49
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Nisi ti negdje napisao da pola njegovih filmova nisi još ni pogledao? I kako onda možeš tvrditi da riječ ''zanatlija'' ne paše njegovom opusu ako ga nisi gledao?
samo tri. legendu, šibicare i G.I.Jane.

Zadnje uređivanje Deckard : 15.03.2013. at 18:36. Reason: brisanje off-a
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 18:37   #50
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
samo tri. legendu, šibicare i G.I.Jane.
Pa kaj se čeka ? Ovaj u sredini je jako zanimljiv.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 18:40   #51
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa kaj se čeka ? Ovaj u sredini je jako zanimljiv.
hvala na preporuci
budem ga pogledao uskoro. a i legendu.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 18:45   #52
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
hvala na preporuci
budem ga pogledao uskoro. a i legendu.
Legenda je onak malo za djecu i možda si to trebal ranije gledat . Meni ga je uvijek drago pogledat jer se sjetim dana kad sam bil nizak. Ima nekaj u tom filmiću, a skupi i hrabrosti odgledat ženu marinca. Ideja je zaista i tema jako dobra bila ali je nažalost krajnji rezultat ispal skoro pa tragičan.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 18:49   #53
eto tu saradnju s demi moore mogu smatrati kao veći ridleyov promašaj.
čak mislim da sam ga i gledao prika, i to do pred sam kraj, sve mi nešto kroz maglu navire...
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 21:25   #54
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
reakcije na daleko najbolji horror film svih vremena

Reaction to ALIEN (1979) Part 1
Reaction to ALIEN (1979) Part 2
Hvala na ovome.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 22:22   #55
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
njega dosta smeta njegov svjetonazor koji je dosta netolerantan, pogotovo prema vjeri i religijama, što je očito u "prometeju", a još više u "kraljevstvu nebeskom"... ovaj drugi bi u DC verziji bio remek djelo da nije unakaženo falsifikatima, lažima, povijesnim netočnostima, kao i neskrivenim antikatolicizmom...
antikatolicizmom?

ne bi baš ja na to tako gledao. ni katolička crkva nije bezgrešna i nije lišena mnogih pogrešnih i nepravednih poteza koje je činila kroz povijest. kritički osvrt na nju ne znači automatski anti kampanju, čak mislim suprotno, ridley sa svojom vizijom želi rehabilitirati katoličku crkvu na neki način. širiti toleranciju.

Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Hvala na ovome.
nema na čemu
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 22:43   #56
Šteta što nema ankete na temu, jel tko za da otvorimo?

Inače, nekada odličan redatelj, nažalost, svakim filmom sve gori i gori, pogotovo očajni Robin Hood
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 22:48   #57
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Šteta što nema ankete na temu, jel tko za da otvorimo?
anketa kao izbor naj filma?
što se mene tiče može, uredi ju.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 01:25   #58
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
antikatolicizmom?

ne bi baš ja na to tako gledao. ni katolička crkva nije bezgrešna i nije lišena mnogih pogrešnih i nepravednih poteza koje je činila kroz povijest. kritički osvrt na nju ne znači automatski anti kampanju, čak mislim suprotno, ridley sa svojom vizijom želi rehabilitirati katoličku crkvu na neki način. širiti toleranciju.
Kritički osvrt?

Misliš na to kako je patrijarh u filmu prikazan kao osoba koja je prva spremna pobjeći, naravno, predlažući to Balianu da je zajedno kidnu?Iako je u zbilji patrijarh taj koji je nagovorio Baliana da ostane braniti grad.Iako je patrijarh taj koji je naredio čak da iznesu svu srebrninu iz crkve Sv. Groba kako bi imali s čim platiti vojnike (dok je u filmu prikazan kao zatucan praznovjernik koji ne dopušta spaljivanje leševa).Ili kad je u filmu, prije pregovora, patrijarh rekao Bloomu da prijeđe na islam i da će to kasnije okajati (a ovaj mu uzvrati da ga je puno naučio o vjeri) - u zbilji je patrijarh Heraklije taj koji je rekao Balianu da pregovara, inače će u suprotnom osuditi žene i djecu (odnosno sve one koji ne izginu) na prisilnu islamizaciju i ropstvo.

No najjače od svega je bilo kad je Saladin ko fol dao svim kršćanima siguran prolaz do mora.U stvarnosti je bilo tako da je Saladin zahtijevao otkupninu za svakog stanovnika grada, a za one koje se ne plati, ti su trebali ostati kao robovi.I upravo su Heraklije i Balian skupili (i pridonijeli) otkupnini od 30 000 novaca za najsiromašnije stanovnike grada, koji se nisu mogli sami otkupiti.Uspjeli su otkupiti oko 18 000 ljudi, dok za 15 000 nisu imali više novaca.Tad su se obojica ponudili u zamjenu za njih kao taoci."Dobri" Saladin je to odbio i tako si pribavio 15 000 komada friškog roblja.Ali to nisi vidio u filmu.

Kritika?Prije bih rekao lažiranje povijesti....u svrhu pravljenja propagande.
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 01:40   #59
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Tim Burton, Michael Mann...
Burton je rođen '58., Scott '37., nisu baš generacija jel da

Mann je OK filmaš koji nema nijedan vanserijski film. Tako je, nijedan. Heat nije ništa bolji od American Gangster, dokažite mi suprotno. Šta je ono još Mann snimio? Ništa što bi bilo bolje od Gladijajatora koliko se ja sjećam...
Vukozec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 02:03   #60
Quote:
Vukozec kaže: Pogledaj post
Burton je rođen '58., Scott '37., nisu baš generacija jel da
Starosjedioci koji još snimaju i bogme se točno zna da im je svaki film autorski. To je nekako poanta.

Quote:
Mann je OK filmaš koji nema nijedan vanserijski film. Tako je, nijedan.
A što to Ridley ima vanserijsko osim Blade Runnera? Alien je, da ga stavimo točna na njegovo mjesto, hororac premješten u svmeir.

Quote:
Heat nije ništa bolji od American Gangster, dokažite mi suprotno.
De Niro i Pacino Gluma je bolja (uključujući sve one sporedne, čak i Vala Kilmera) dijalozi su pamtljiviji, akcija je spektakularna (posebice zadnji obračun). Ja se, da me ubiješ, ne mogu ničega sjetiti u vezi Američkog Ganstera osim Denzela koji igra istu ulogu u svakom filmu.

Quote:
Šta je ono još Mann snimio?
Collateral. Manhunter (usporediti kakvu je pizdariju Ridley napravi s Hannibalom) Thief, Ali, i a da ne govorimo o The Insider. To je redatelj koji doslovce nema slabog filma u filmografiji (pizdarija The Keep mi je u rangu Scottove Legend) a ako je i slab (Public Enemies) i više je nego gledljiv.

Quote:
Ništa što bi bilo bolje od Gladijajatora koliko se ja sjećam...
The Last of The Mohicans. Po kojoj stavci treba naglasiti u čemu je bolji od Gladijatora? Gluma, priča, emocije, eksterijeri, spektakularnost.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:42.