Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari > Čestitke i pozdravi

Čestitke i pozdravi Sretni rođendani, imendani, diplome, dječica, odlasci u vojsku, pogrebi i ostalo...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2014., 09:40   #41
Čiko moja, kasnim k'o ćiro. Svejedno:

Quote:
Natlitug kaže: Pogledaj post
Čikana moja, znan nema pravdanja što san bila odsutna, ali vjerojatno znaš i imaš u malom mozgu da ti Natli uvijek, i s rođendanom i bez njega, svaki dan, samo sve najljepše želi. Uživala ti meni u svakom danu, i nizala samo sretne rođendane k'o perlice.

Sretan rođendan ljubice moja, abla moja, kardašice moja aškana. Voli te puno tvoja luda ja.



Evo ga, i on piše čestitku

Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 09:41   #42
Quote:
fetiva vlajna kaže: Pogledaj post
Moje dvije bff,moje dvije ofvčice u par dana rodjene!
Sreća je moja što ne moram stvarno i zapravo kupovati poklone jer ste obje bome poskupe ( to je kompliment za neupućene ).
Evo,witchiti sam zamislila poklonit jednog čistokrvnog arapskog konja za galopiranje,a tebi bi fasovale jedne Loubutinke ili Jimmy Čuće za tango,plus plesni tečaj u trajanju od godinu dana +gratis mjesec dana Bodruma –voditelj Kivanc Tatlitugov,taze rastavljen od Natlitugove( bokte,kako li se osjećaju čitači ovog topica koji nemaju pojma o čem pričamo ovdje).
Ovako,mogu posuditi stih,mogu posuditi prozu,okačiti koji IMG i proć lišo.
Hahahahhahahaha jbnti neću.
Samo da prijavim ovu dezinformaciju.
Đe puljka
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 15:48   #43
Srećice moja čikasta lokitasta.

Danas je ,jelda ?Ha?Jel je ?

Ako i nije.....

SRETAN ROĆKAS

Šta da ti ja kažem što sama već ne znaš?
Ili da se ponavljam ?
A pošto sam pola ure pisala vještici,računaj da sam se malo poetsko literarno gifasto slikasto istrošila,ali to mi nećeš zamjeriti.
Ne znam mogu li se vagati slova i smajlići na oba posta,i da li će neko moći reći po napisanom koju od vas dvije više volim?

Šta je ovo?Sad mi se malko k'a plače ???

Prvo da nazdravimo....
Pa narafski da i tebe čooooook....
A sad možemo i protwerkat koju...


Miss ya!

__________________
nikaj pametnog za reć!
fetiva vlajna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.