Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 17:20   #521
Quote:
jurrica kaže: Pogledaj post
To su želje poruke i pozdravi... Sad zatvori mobile i otvori ga na ljeto, isti auti će još uvijek biti tamo (pričam o 250d)
Nebi rekao, crveni W124 200D sa oko 20 000 km, bez klime je bio oko 16 000€, prije 2-3 godine je bio i nema ga više, na oglasu je bio možda 3 mjeseca. Svaki Mercedes vrijedi ako je u dobrom stanju, bez obzira na motorizaciju.

Koga zanima, evo odlične stranice sa takvim autima u besprijekornom stanju.

http://www.klaasdepoel.com/
martin222 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:07   #522
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
bilo je 2000 pa su opet spustili na 1000kn.
Ovo je vrlo vjerojatno. Nedavno smo imali predavanje u mojoj trenutnoj branši, gdje je rečeno da je limit gonjenja krađe po službenoj dužnosti podignut sa 1000 na 2000kn zbog rasterećivanja sudova.


Razlog je vjerojatno isti i u slučaju oštećivanja, pa vjerujem da su iz istog razloga vratili limite na obje strane.


Nego, objavio sam oglas za punta na fejsu, i već imam posla s pacijentima. Prvo pitanje"zadnja cjena", ni bok, ni zdravo, ni "i" u cijeni. Kažem, i onda krene cjenkanje Rekoh, sve je uračunato u cijenu, i rega, i da je fiJat, i stanje
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 20:42   #523
Quote:
jurrica kaže: Pogledaj post
To su želje poruke i pozdravi... Sad zatvori mobile i otvori ga na ljeto, isti auti će još uvijek biti tamo (pričam o 250d)
kakve veze ima? to nisu vozila koja se prodaju iz neke nuzde i sigurno mozebitni kupac nece biti neki ahmed preprodavac. ako pise 10k dobijes ga mozda za 8 (a mozda i ne). sigurno ne za 3. pod uvjetom da je stanje dobro, kolicina mala. jebi ga, emocionalna vrijednost.

ja sam za svoj 124, sto se tice cijene, izvrosno proso. platio bih i vise, naravno ne totalno iracionalno. zelja je bila 200 ili 220 automat a tu je izbor tanak u hrvatistanu. o ocuvanim primjerima da ne pricamo.
vatroled is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:13   #524
Evo kak smo ranije pričali o pošiljkama koje ljudi ne podižu, danas nakon 100 godina mi se vratila jedna malo skuplja, sve skupa me zakačilo 40 kn poštarine. A kupac iz Koprivnice

I tak zovem ja na broj koji sam imao a prethodno je s tog broja zvao muškarac, i javi se ženski glas. Ja rekao dobro večer tak i tak, trebam toga i toga,veli žena : "Ja se ispričavam, to mi je od maloljetnog sina broj, a s njega je prošli puta njegov tata zvao (shvatio sam iz konteksta da su razvedeni ili tako nekako) i naručio nešto za što mali nije imao moju suglasnost zbog iznosa". I da skratim, žena (za sad) ispala fer, u SMS- u sam joj poslao broj tekućeg na koji mi šalje 40 kn poštarine za koju sam oštećen.

Vidjet ćemo.

Pitam se samo dali je bila tako ljubazna zato jer sam 10-15 minuta vožnje od nje ili zato kaj joj je stvarno žao...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:46   #525
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post

Pitam se samo dali je bila tako ljubazna zato jer sam 10-15 minuta vožnje od nje ili zato kaj joj je stvarno žao...
saznačeš...ali daj ne budi lijen pa odi na vrata da i ovaj mali pobere jednu zidarsko odgojnu jer očito je to jedini pravi način odgoja.
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:59   #526
Hm, tko zna dal bi Head preuzeo ulogu primača zidarske a mali ispriku ali s obzirom na njegove proporcije teško.

Mada slažem se, te prevarante s IQ - om sobne temperature treba naučit pameti.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:24   #527
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
saznačeš...ali daj ne budi lijen pa odi na vrata da i ovaj mali pobere jednu zidarsko odgojnu jer očito je to jedini pravi način odgoja.
U ovoj konkretnoj priči mali nema veze sa cijelim događajem, ja sam među redovima pročitao da je tajo, koji me je i zvao sa tog broja prvi puta, naručio po sistemu boli me kurac kaj moja bivša kuraba misli, a nju je ostavio da se pere.

Ja nisam tip čovjeka koji nekritički radi jednako prema svima. Svaka situacija je za sebe.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 07:11   #528
A velis 15 minuta? Bolje bi bill da si osobno urucio. Jeftije bi doslo nego poštom

Šlapatalk
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 07:34   #529
A možda ni gospođa nije za bacit!
dexm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 09:41   #530
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
A velis 15 minuta? Bolje bi bill da si osobno urucio. Jeftije bi doslo nego poštom

Šlapatalk
Pa valjda možeš vidjeti koliko je KŽ-KC udaljenost. I da sam i išao osobno uručivati opet na kraju to nebi prodao, očito nisi shvatio kaj sam gore napisao.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 09:42   #531
Quote:
dexm kaže: Pogledaj post
A možda ni gospođa nije za bacit!
Gledaj, gospođe koje su razvedene s djecom i na ratnoj nozi sa ocem tog istog djeteta mogu biti nevine u toj situaciji, a mogu biti i totalne bičure koje se bilo kome žele pripićuknut, a meni se po tom minskom polju za malo pizde, ipak ne šeće.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 19:38   #532
Slao bih set kotača (gume+felge) koje sam oglasio na njuškalu poštom čovjeku u Istru, pa bih molio nekog tko ima iskustva
Može li mi netko reći tko je najpovoljniji za to slati? Vjerojatno bi mi platio pouzečem.

I bitnije pitanje, kako zapakirati kotače? Svaki posebno ili pojedinačno? Trebaju li biti skroz zatvoreni?
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 20:14   #533
Nemoraš ih ništa posebno pakirati.

Meni je čovjek slao iz Metkovića u Rijeku HP expessom 2 i 2, felga + guma, samo ih omotaj u foliju.
Ispuniš na webu obrazac i HP Express ti dođe doma po paket, zajedno isprintaš i adresu za naljepit na gume.

Jedino pripazi kod tog slanja da ti kupac ne odbije primiti to, pa onda plaćaš duplu poštarinu
__________________
Ako se osjećate glupo, sjetite se da postoje odrasli ljudi koji vjeruju da su dva pigvina došetala s Južnog pola kako bi se ukrcali na brod te izbjegli poplavu.

Tekućine se NE sipaju!!!
Moonraker is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 23:37   #534
Za tak nekaj veliko barem 50% nek ti plati unaprijed a ostalo pouzećem. Barem bi ja tako.

Pa nek onda odbije preuzeti kaj se mene tiče
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 07:46   #535
neće odbit jer neće ni pristat na to...na takav prijedlog ja sam znao dobit odgovor "a šta ak vi poslije moje uplate ne pošaljete"... a bila je riječ o stvari za koju se ljudi nisu trgali da je kupe...
__________________
"jinglebell, jinglebell, jinglebell rock
all I wanted is you to fuck..."
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 10:07   #536
Niko normalan nece platit unaprijed privatnoj osobi koja oglasava ma njuskalu.
cita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 10:15   #537
Quote:
cita kaže: Pogledaj post
Niko normalan nece platit unaprijed privatnoj osobi koja oglasava ma njuskalu.
bome oće...meni su uvijek platili (izuzev 2-3x pouzećem)...doduše ne trgujem sa iznosima od 5000+ kn al opet...
__________________
"jinglebell, jinglebell, jinglebell rock
all I wanted is you to fuck..."
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 10:44   #538
Naravno da hoće, meni je max 1500 kn bio unaprijed, ali profil na njuškalu je star 8 godina i imam uvijek oko 20 oglasa i nisam nikad imao problema, pa valjda netko i prati to.

Mene više čudi zašto se ljudi ne jave kada prime paket, kada šaljem pouzećem, nego ja moram pitati njih jesu li dobili, oni kažu da jesu i da je sve ok... Ali zašto se ne jave sami, to mi nikako nije jasno.

Nebi ništa rekao da šaljem u neke velike gradove, pa nemaju vremena i tako to, ali npr. ovi iz Križevaca, Pakraca i manjih mjesta da ne nabrajam, ništa, pa onda moram razmišljati jesu li primili paket dok mi poštar ne donese novce.
martin222 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 19:16   #539
Nitko nema takav problem? I to dosta često bude, od 5, 3 se jave, ostala 2 ja pitam. Tako već par godina unazad. Koji je ljudima vrag?
martin222 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 20:31   #540
Pa dobro, prije ce u vecem gradu primiti paket. Duze radno vrijeme poslovnica, veca blizina centru odakle paketi idu i prakticnost za doci do same poslovnice.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.