Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2013., 19:34   #1
Kožne hlače na dečkima

Dakle imam jedno pitanje. Cura mi je kupila ovakve hlače:

ovdje je link:
kožne hlače

i kaže da mi super stoje. Visok sam 184cm i imam 79kg (29 godina). E sad, problem je u tome što ja mislim da bi me kod nas čudno gledali pa umjesto da provjeravam na cesti reakcije ljudi možete li mi pomoći pa da to saznam prije :-)

Htio bih joj ugoditi jer mislim da ih je dosta platila, ali nije mi nikada prije palo na pamet da nosim kožne hlače. Udobne su one i fora izgledaju, ali mislim da bi me ljudi malo čudno gledali. Što mislite o ovako nečemu?

Zadnje uređivanje teebo : 16.10.2013. at 19:51.
teebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 19:38   #2
Quote:
teebo kaže: Pogledaj post
Dakle imam jedno pitanje. Cura mi je kupila ovakve hlače:

kožne hlače

i kaže da mi super stoje. Visok sam 184cm i imam 79kg (29 godina). E sad, problem je u tome što ja mislim da bi me kod nas čudno gledali pa umjesto da provjeravam na cesti reakcije ljudi možete li mi pomoći pa da to saznam prije :-)

Htio bih joj ugoditi jer mislim da ih je dosta platila, ali nije mi nikada prije palo na pamet da nosim kožne hlače. Udobne su one i fora izgledaju, ali mislim da bi me ljudi malo čudno gledali. Što mislite o ovako nečemu?
apsoluto DAaa nemoj se zamarat s tim šta drugi misle..naši su malo zaostali tak da.. hehe..
mare__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 19:43   #3
Možda da staviš sliku...
Inače ne znam kako ti možemo reći jesu li dobre i kako ti stoje.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 19:48   #4
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Možda da staviš sliku...
Inače ne znam kako ti možemo reći jesu li dobre i kako ti stoje.
Klikni na link "kožne hlače" u mom postu, tamo je slika
teebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 20:14   #5
Pa vidio sam ja tu sliku, ali osim ako ti nisi lik sa slike, i dalje ne znam kako ti možemo pomoći.

Da, kožne hlače su trenutno in, nose ih i muškarci, ove sa slike su super i odlično stoje.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 20:16   #6
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Pa vidio sam ja tu sliku, ali osim ako ti nisi lik sa slike, i dalje ne znam kako ti možemo pomoći.
:-D Ne nisam ja taj lik samo sam pokazao tu sliku da se vidi na što mislim. Probat ću se slikati i uploadati sliku. Generalno, je li ovaj tip hlača OK? Ja baš i nisam u tom điru pa ne znam...
teebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 20:29   #7
Meni je to odlično, čak i više nego odlično Al da, ovisi kako to stoji na tebi, slika bi pomogla
__________________
Those who have a 'why' to live, can bear with almost any 'how'.
- V. Frankl
ToxiclyStronger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 14:13   #8
Samo naprijed! Stavi sliku
dora88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 14:59   #9
Quote:
teebo kaže: Pogledaj post
Dakle imam jedno pitanje. Cura mi je kupila ovakve hlače:

ovdje je link:
kožne hlače

i kaže da mi super stoje. Visok sam 184cm i imam 79kg (29 godina). E sad, problem je u tome što ja mislim da bi me kod nas čudno gledali pa umjesto da provjeravam na cesti reakcije ljudi možete li mi pomoći pa da to saznam prije :-)

Htio bih joj ugoditi jer mislim da ih je dosta platila, ali nije mi nikada prije palo na pamet da nosim kožne hlače. Udobne su one i fora izgledaju, ali mislim da bi me ljudi malo čudno gledali. Što mislite o ovako nečemu?
Big YES! Nosi ih....meni se jako svidja vidjeti decke u koznim hlacama..ali uvjet je da si mrsav, uski bokovi i da ti nisu skroz priljepljene uz guzicu i noge nego onak malo lezernije stoje, ovo mi je super npr:


Ili jos bolje rokerski:


Ja ko cura obozavam nosit kozne hlace i cool mi je isto vidjet na deckima

I da, ove tvoje sa fotke su mrak! Odlicne!
tenaTT is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 15:00   #10
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Možda da staviš sliku...
Inače ne znam kako ti možemo reći jesu li dobre i kako ti stoje.
I da..svakako bi to bilo dobro
tenaTT is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 23:38   #11
Mali..., slušaj!!!
Boli te uho što ce tko reć i kako će gledat!
Obuci te gaće, prošetaj se kroz grad i udovolji malo i curi,...zna ona zašto ti ih je kupila!
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.