Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2015., 21:03   #1
Thor: Ragnarok (2017)

Treći je po redu film o Thoru, odnosno peti po redu film treće faze MCU-a, s premijerom najavljenom za 3. studenog 2017. (doduše, prvotno je bilo planirano kako će svoju premijeru imati u srpnju 2017. no pomaknut je nekoliko mjeseci u korist novog Marvelovog Spider-Mana).



E sad, o čemu bi se moglo raditi u filmu. Ako je suditi po naslovu, gdje se spominje Ragnarok, a što u nordijskoj mitologiji predstavlja sumrak asgardskih božanstava, mogli bismo gledati slijedeće varijante:

1. Uništenje Asgarda uz smrt Odina, Heimdalla, Lokija itd., te njihovo ponoovno rođenje. A što će Thor svakako pokušati spriječiti, sukobivši se s bićima koja su Asgardijcima kao božanstva, s tzv. Those Who Sit Above in Shadow.

2. Tipičan sukob između Midgarda (Zemlje) i Asgarda, gdje će Thor stati na stranu Asgarda, braneći Zemlju od Lokija koji je preuzeo vlast od Odina (sjećate se kako je preprušen u Odina na kraju Thor: The Dark World).

3. Sukob s Ragnarokom, ustvari kiborgom-klonom Thora, kojeg su dizajnirali Tony Stark i Hank Pym, a kako bi se tijekom Civil Wara borio protiv superheroja koji ne žele pristati na tzv. registration act (dakle, Capa, Spideya i ostatka ekipe).

Kakogod, još uvijek nije poznato tko će režirati film (tko zna, možda opet Alan Taylor, ako ne bude prezauzet s Terminator franšizom). No, ipak se zna kako će scenarij napisati Craig Kyle i i Christopher Yost, oba poznata kao česti Marvel scenaristi.

Što se glumaca tiče, zasada je poznato kako će se vratiti Chris Hemsworth i Tom Hiddleston.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 21:09   #2
Ček, ček. Sorry zbog off-a, ali ti tvrdiš da će Spider-Man imat vlastiti dugometražni film? :nerdgasm:
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 21:21   #3
Nemam ša tvrditi, to je poznata činjenica, budući je dogovor između Marvela i Sonya pao prije kojih mjesec-dva. Dakle, Spidey prvo stiže dogodine u Captain America: Civil War, a potom stiže i kao samostalni MCU film 28. srpnja 2017.

Štoviše, prije nekoliko sati je izašla nepotvrđena informacija kako će novi film imati naslov Spider-Man: The New Avenger.

Zasada se barata i sa pet glumaca koji bi mogli postati novi Peter Parker, - Nat Wolff, Asa Butterfield, Tom Holland, Timothee Chalamet i Liam James.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 21:37   #4
Nijedan mi se fizički ne sviđa - osim dečka iz Interstellara nijedan nije nalik PP.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 00:02   #5
ja bih volio da bude dylan o brien, sto je s njim, više nije u uzem izboru?
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 14:27   #6
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
ja bih volio da bude dylan o brien, sto je s njim, više nije u uzem izboru?
Traže glumca od 15-16 godina.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 15:05   #7
Hmm u Civil War priči komentiraju da je u Asgardu se dogodio Ragnarok i zato nema niti riječi od Thora. Osim toga kiborg Thora, nitko od asgardanaca se miješa u Civil War. Neznam kako misle sada Thora ubaciti u Civil War priču kada je ovaj film nakon Civil war filma.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 11:48   #8
Otkriven redatelj filma?
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 17:53   #9
ja se nadam da ce biti varijanta broj 1 kako je Martok. vrijeme da je vidimo neka "visa" bica u marvelovim filmovima
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 21:25   #10
Hulk u Thor: Ragnaroku?
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 20:07   #11
ja se nadam da nece, taj hulk mi je postao tako dosadan i suvisan. pa koja je prica s njim nakon kraja avengersa 2?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 21:54   #12
Njegova uloga će biti ogromna, ako se budu držali stripova. Tako da - sorry.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 23:12   #13
Kolko će još silovat taj Marvel s tim pizdarijama
Tom Traubert is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 18:04   #14
Pa tko te tjera da gledaš?
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 20:45   #15
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Njegova uloga će biti ogromna, ako se budu držali stripova. Tako da - sorry.
sta nisu njega za zemlje izbacili? ili je to kasnije bilo? znam da sam jedan animirani film gledao
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 07:42   #16
Sad je sluzbeno da ce i Hulk bit u Ragnaroku - Mark Ruffalo's 'Hulk' Confirmed For Thor: Ragnarok
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 15:04   #17
Bit ce jos makljaze izmedju Hulka i Thora - Mark Ruffalo Teases Hulk Vs Thor In Marvel’s Thor: Ragnarok
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 23:13   #18
Novi potvrđeni glumci i likovi, Cate Blanchett kao Hela, Jeff Goldblum kao Grandmaster, Tessa Thompson kao Valkyrie, i Karl Urban kao Skurge.

http://marvel.com/news/movies/26203/...inkId=24717779

Zanimljivo, bio je napravljen concept art Valkire za Thor 2 ali se ona nije pojavila u filmu.

http://io9.gizmodo.com/meet-the-valk...wor-1496477704
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 04:27   #19
Uh, novosti za Ragnarok zvuce sve bolje i bolje. Svidja mi se izbor novih likova, i drago mi je da su Goldblum i Urban takodjer ubaceni.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 18:11   #20
http://www.comicbookmovie.com/thor/t...n-thor-a141988

"It's an intergalactic buddy road movie with Banner and Thor. I think it will be smashing. You'll see a lot more Hulk. The Hulk gets Hulk-ier. The Hulk Hulks out. Hulk-ier and bigger."

Najs.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.