Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 13:57   #201
da se mene pita, u drugom dijelu bi se pojavio superman i rijesio stvar u 5 minuta dobrog fajta.
srecom da se mene nista ne pita, a slobodno bacajte drvlje i kamenje sad
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 17:36   #202
Quote:
Cvrcak i Mrav kaže: Pogledaj post
da se mene pita, u drugom dijelu bi se pojavio superman i rijesio stvar u 5 minuta dobrog fajta.
srecom da se mene nista ne pita, a slobodno bacajte drvlje i kamenje sad
Dobro da nisi fulao svemir

Sent from my KFDOWI using Tapatalk
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 18:13   #203
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Dobro da nisi fulao svemir

Sent from my KFDOWI using Tapatalk


ma neeeee, to je onako vise u sekciji ŠBBKBB, a i ne bi me cudilo da se i to dogodi jednog dana, lova se bere na sve moguce nacine
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 10:58   #204
Jel se zna datum kada dolazi kod nas? Nema još na Cinestar stranici
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 12:00   #205
Polako, čovječe, ni pretpremijera neće biti prije kraja travnja, ako budemo imali sreće
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 13:05   #206
A kad mislite da će pustiti karte u prodaju za pretpremijeru? Kak to obično ide? Mjesec ranije?
Atomic Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 13:44   #207
Quote:
Cvrcak i Mrav kaže: Pogledaj post
da se mene pita, u drugom dijelu bi se pojavio superman i rijesio stvar u 5 minuta dobrog fajta.
srecom da se mene nista ne pita, a slobodno bacajte drvlje i kamenje sad
Ne treba im Superman, dovoljno je da ubace Sentry u MCU i dobit ćeš istu stvar.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 14:08   #208
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Jel se zna datum kada dolazi kod nas? Nema još na Cinestar stranici


ja mislim u prvom tjednu svibnja, nesto smo ja i onaj mali od ulaznica usli u dubokoumne razgovore pa mi onako izdaleka dao naslutiti
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 16:26   #209
bez brige. nece cinestar cekati da napuni kasu.

svaki marvel je do sad dolazio dan prije Usa releasa.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 16:29   #210
Ma pitam jer je amerima May 4th, a nama su dosad skoro svi dolazili tjedan dana prije. Većina Europe već ima release date, i mislim da je 27.4. pa ono bzvz, čist da znam.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 16:55   #211
a nije da nisu mogli stavit na stranicu, da se imamo cime veselit, rezervirat ulaznice i to
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 17:28   #212
Quote:
Cvrcak i Mrav kaže: Pogledaj post
da se mene pita, u drugom dijelu bi se pojavio superman i rijesio stvar u 5 minuta dobrog fajta.
srecom da se mene nista ne pita, a slobodno bacajte drvlje i kamenje sad
Superman je DC, a ovo je Marvel. Zašto imam dojam da ne čitaš stripove? Superman nije ni među jačim/moćnijim herojima u DC-u, a kamoli Marvel/DC sveukupno. Superman je jak, je moćan, ali prije svega njemu su pomogli super popularni stripovi i Donnerov Superman u mainstream kulturu.

Druga stvar, Doctor Strange ti je moćniji od Supermana i jedan od najmoćnijih sveukupno i on ne može Thanosa pobijediti. Thanos bez rukavice je dovoljno moćan da potpuno demolira jednog Silver Sulfera (moćniji od Supermana i brži od Flasha) koji od jedne planete do druge ide u sekundi i sad ti očekuješ da Superman pobijedi Thanosa. Ni u najluđim snovima. I ovo samo govorim o Thanosu bez rukavice.

Treća stvar, gore je spomenut Sentry. Sentry je pobijeđen od WW Hulka koji je isto jači od Supermana. World Breaker Hulk bi bio jeben dvoboj za Thanosa, ali njega još nismo vidjeli u filmovima. Ovaj u filmovima je regularni Hulk i taj Hulk će dobiti takve batine od Thanosa kao nikad dosad. A pošto će Hulk dobiti svoj vlastiti story arc u ovim filmovima, moja teorija je da će nam prikazati na trenutak World Breaker Hulka (najjača verzija Hulka) koja je jača više od tisuću puta od ovog regularnog. Izvoli https://www.youtube.com/watch?v=0HDCGkEP1l0 a inače Sentry je isto posebna baraba. Brutalne moći ima, naprednija verzija Supermana, ali ne 2.0 prije 4.0

Eto, tako je u stripovima. Sad, prije nego što mi kažeš "ali ovo su filmovi" morat ću ti reći da se drže prilično vjerno stripova. Jesu malo smanjili Ultronu snagu, ali u principu to je to. I da, Thanos će uistinu biti prikazan kao baraba čitajući sve intervjuje redatelja i glumaca. I to nas čeka odmah na početku, a na početku filma sam siguran će biti Thanos protiv Thora i Hulka jer na kraju Thora Ragnaroka vidimo Thanosov brod tako da će početak filma biti šamaranje Thora i Hulka od strane Thanosa i zato vidimo kako Hulk pada kod Strangea tam u vilu jer je vrlo vjerojatno prošao kroz nešto u svemiru.
Rosariat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 20:13   #213
Ja najviše očekujem da vidim kako će u filmu predstaviti samog Thanosa, mislim ova ekipa glavnih junaka. Kako će obraditi podatak da na Zemlju dolazi neko ko može, skoro pa jednim potezom izbrisati sa mape cijeli ljudski rod. Kako se pripremiti na to? Oni zapravo nisu ni svjesni da on dolazi, zar ne? Druga stvar, zašto vojska nije uključena u sve to? Radi se u realnom vremenu. Razumijem da možda ne bi bili od neke koristi, ali zar ne bi mogli više pomoći od Falcona, Udovice ili onog sa strijelama. 😀

Poslano sa mog Redmi 3X koristeći Tapatalk
Rukfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 16:49   #214
stavili su na cinestar. 3.5. jebemti kak nije ranije, većina europe ima tjedan dana prije. izbjegavat spojlere tjedan dana
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 00:09   #215
IW pomaknut tjedan dana ranije. Svugdje bi se trebao prikazivati od 27. travnja. Sigurno će tako i kod nas biti. Bar neće biti spoilanja

https://www.theverge.com/2018/3/1/17...ate-marvel-new
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 11:05   #216
čekam cinestar da pomakne datum i objavi prodaju karata! woohoo
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 09:50   #217
Stigle slike novih kostima avengersa

Thor

Bucky

Captain America

Black Widow

Falcon

Iron Man

Spider-Man
Sinjore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 10:32   #218
Quote:
Sinjore kaže: Pogledaj post
Ovaj mi je nekako najiritantniji Avenger - ni sam ne znam zašto. Nadam se da će dobit po prnjoki u Infinity War-u.
gramchega is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 14:04   #219
Cinestar pomaknuo datum na 26.4.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 14:13   #220
Izbacili su dosta novih detalja za Infinity War.

Objasnili su Thanosov origin i otkrili da se jedna od borbi iz prvog trailera odvija na Thanosovom matičnom planetu - Titanu.

Thanosov matični planet i cijela njegova vrsta su istrebljeni događajem koji on nije mogao/smio spriječiti. I zbog toga on skuplja infinity gemove da se takvo nešto više nikada ne ponovi / da spasi svoj planet.

Suprotno od stripa gdje je on predstavljen kao neki psihopat koji je pobio cijelu svoju vrstu.

Osim toga, novi trailer je potvrđen za sljedeći tjedan.
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:38.