Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2006., 20:25   #41
Kaj je najbolje ona ti zakasni na sat i onda nas nekad drži i pod odmorom i ko izađe neopravdani. ali valjak je legenda tako da nam sve to opravda!
Don Giovani is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 20:33   #42
sam ti govori da je legenda... dobar je on dok ne dobi žutu minutu... nas je 19 na polugodištu u 4 raz imalo 1 iz kemije!!! samo 7 pozitivnih... imala ja 3 al da sam nekaj više znala od ovih 19 ne ne
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 21:54   #43
Znam to nam je rekao, jel to bilo prošle godine, rekao je da je poslao više od pola maturanata na popravni tako da je bolje da ga nemamo iz kemije!!!!Da to nije igra da su to vježbe,...bla...bla...bla. Kad on poćme pričat može dva sata školska pričat s tim da ništa ne ponovi dva puta-CAR
Don Giovani is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 23:56   #44
off topic

jel moguće upast sa 56 bodova u opći smjer? ili je prevelika navala onih sa 60+ bodova?

Zadnje uređivanje Kyra : 11.06.2006. at 09:45.
 
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 00:09   #45
mislim da će ti falit, al ovisi ti najviše o navalit te godine... mislim da ti neće za opći smjer bit dosta al za mat će ti bit, što ti je ak uzmeš za izborni predmet njemački praktički isto što i opći sam ćeš u 3 i 4 raz imat 1 sat matiše više al to ti na kraju super ispadne jer ista profa je predavala i mom i općem razredu, imali smo iste testove, program, sam smo imali sat više za vježbu, ispravljanje...

da prošle godine na polugodištu ne na kraju... ma car je on al nekad te zna izbacit iz takta... pogotova kad dođe na zamjenu iz matiše... ti radiš 1 on ispredaje 2 i boli ga... profa iz matiše šizi kad se vrati jer nije obavio kaj je trebao i svi sretni
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 11:29   #46
Quote:
mladac kaže:
da prošle godine na polugodištu ne na kraju... ma car je on al nekad te zna izbacit iz takta... pogotova kad dođe na zamjenu iz matiše... ti radiš 1 on ispredaje 2 i boli ga... profa iz matiše šizi kad se vrati jer nije obavio kaj je trebao i svi sretni

lol, al može puno pričat
Don Giovani is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 13:48   #47
joj ja sam to najviše volila...dađeš na sat a on ti 45 min priča kako su sol, šećer i mast "bijele smrti"... i prođe sat a ti ni da si pomako mali prst
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 15:06   #48
Quote:
mladac kaže:
joj ja sam to najviše volila...dađeš na sat a on ti 45 min priča kako su sol, šećer i mast "bijele smrti"... i prođe sat a ti ni da si pomako mali prst
točno to!
Don Giovani is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 15:17   #49
jesi opći ili mat smjer?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 15:17   #50
Opći
Don Giovani is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 15:24   #51
u turnusu s mat?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 16:14   #52
Ne!Mi ti jedini iz opće imamo valjka za mat i fiz(ja mislim)
Don Giovani is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 17:44   #53
ma znam da predaje i u suprotnom turnusu... aha a vi ste ti o kojima stalno priča da niste tak pametni ko mi matematičari
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 19:12   #54
Točno to , ali s nama se odlično slaže(tako kaže)
Don Giovani is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 19:23   #55
al mi smo mu draži jer vi neznate razmišljat kao on hehe
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 19:37   #56
"moji matematičari rješavaju takve zadatke da ti stane glava"
Don Giovani is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 19:36   #57
Quote:
beebop kaže:
Zoretić
Snjim smo svako malo žižu kurili

ah, lijepe uspomene
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 23:20   #58
Zoretić je legenda,a tek njegovi vicevi!!!
Don Giovani is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 23:56   #59
jeste skužili kak je frajer skroz otišo... po 3 put nam je znao izmišljat iste priče... prvi put kad nam je ispričo kaj mu se danas dogodilo bilo je smješno, al onda je još dvaput pričao da mu se danas dogodilo ono što mu se "dogodilo " i prošli mjesec...
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 07:57   #60
Quote:
Anson kaže:

ah, lijepe uspomene
ehhh kako bi se rado vratio u ta vremena...ali da mi je ova pamet
beebop is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.