Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li registrirani na eGrađane?
Jesam, aktivno koristim sustav 314 81.77%
Nisam, no planiram se to učiniti 43 11.20%
Uopće nisam znao za sustav 7 1.82%
Volim klasičnu birokraciju i čekanje u redu 20 5.21%
Glasovatelji: 384. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2018., 22:27   #121
Quote:
trener morskih pasa kaže: Pogledaj post
Je li moguće zatražiti i izvaditi dokumente za djecu preko e-građanina? Ne govorim o prijavi e-novorođenčeta, nego o situacijama kada djeci istekne putovnica, potvrda o boravištu i slično.
Ne, i to se dosta kritizira. Nisu ni spominjali da bi se to uvelo
Valjda bude kad bude i prijava novorodenceta preko e gradanina
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 08:52   #122
Zar je tako teško srediti da se mogu vaditi dokumenti i za dijete.. Mislio sam da će u 4 godine to riješiti, koliko već.
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 07:59   #123
Da li se mogu ovi dokumenti izvuci sve preko e gradana?

1. dokaz o ukupnom radnom iskustvu (ispis elektroničkog zapisa o radno pravnom statusu / e-radna knjižica koja se vodi pri Hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje),

2.dokaz o radnom iskustvu ostvarenom na odgovarajućim poslovima u trajanju od najmanje jedne godine, koji sadrži vrstu poslova koju je kandidat obavljao, vrstu stručne spreme tih poslova i razdoblje u kojem je obavljao te poslove (preslika ugovora, rješenja ili potvrde poslodavca), a koje je evidentirano u elektroničkom zapisu o radno pravnom statusu / e-radnoj knjižici pri Hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje,

3. Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak.
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 08:03   #124
Prvo i treće da, 2. vide ti se u e knjižici svi poslodavci i datumi početka i prestanka rada, ali ne ugovori i detaljni poslovi koje si radio.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 08:11   #125
Hvala ti na brzom odgovoru
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 23:08   #126
Pozdrav, jeli se kome desio sličan problem kao i meni, naime kad se idem ulogirati na e građanin preko m-tokena javlja mi da je serijski broj tokena ili jednokratna lozinka nisu ispravni. A ispravni su

Koristila sam ga prije normalno i sve je uredu bilo, samo zadnja 2 dana me zeza i neće da se ulogira ...
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 00:48   #127
Probaj se prijaviti na internetsko bankarstvo.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 06:45   #128
Meni se desilo prije cca mjesec dana isto to, otisao u Finu i rekao za problem, nešto su tamo napravili i sad je sve ok.

Poslano sa mog E6853 koristeći Tapatalk
Ne treba mi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 12:35   #129
koristiš finin mtoken? jer ako se koristi bankovni, onda je banka ta koja treba riješiti problem, ako je problem u mtokenu.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 13:16   #130
Quote:
sarma87 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, jeli se kome desio sličan problem kao i meni, naime kad se idem ulogirati na e građanin preko m-tokena javlja mi da je serijski broj tokena ili jednokratna lozinka nisu ispravni. A ispravni su



Koristila sam ga prije normalno i sve je uredu bilo, samo zadnja 2 dana me zeza i neće da se ulogira ...

Imam isti problem kao i ti.


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk Pro
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 14:35   #131
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
koristiš finin mtoken? jer ako se koristi bankovni, onda je banka ta koja treba riješiti problem, ako je problem u mtokenu.
Da koristim Finin, a ništa onda ću otici na Finu kao ne treba mi da mi isprave... Javim jeli spasilo stvar za ostale...
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 11:20   #132
Meni javlja istu poruku ako se pokušavam spojiti preko Firefoxa ili bilo kojeg drugog preglednika osim Internet Explorera (eto, ima i on bar jednu dobru funkciju u ovom svemiru ). Isti problem imam i s nekim drugim certifikatima, mogu samo preko Explorera (u drugima očito nešto blokira, ali ne mogu skužiti što).
Tako da možda i tebi upali preko njega (ugasiš sve druge preglednike i tek onda odeš na Explorer).
mik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 23:00   #133
@mik nažalost ni internet explorer mi nije pomoga
Morala sam na finu, teta na šalteru je dektivirala staru prijavu i opet reaktivirala, ja sam deinstalirala mtoken i opet instalirala i onda je proradilo ko da ništa nije bilo... ne možeš se šaltera riješiti skrooz
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 22:53   #134
Jel pokusao netko prijaviti bebu?
Ja ne znam gdje grijesim.

Aktivan mi je eOI, imam citac kartice, instaliran software koji traze, isla sam preko Explorera () i jednostavno mi se ne prikaze onaj popup za odabir certifikata.

Jel imaju neki telefon za pomoc?
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 23:02   #135
Probaj Operu ili Firefox.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 19:09   #136
Quote:
Mish mali. kaže: Pogledaj post
Jel pokusao netko prijaviti bebu?
Ja ne znam gdje grijesim.

Aktivan mi je eOI, imam citac kartice, instaliran software koji traze, isla sam preko Explorera () i jednostavno mi se ne prikaze onaj popup za odabir certifikata.

Jel imaju neki telefon za pomoc?
Daj mi molim te reci koji citac imas i gdje je nabavljen.
Ja i muz bi voljeli koristiti osobnu za spajanje. Do sada sam koristila podatke koje sam davno dobila od Burze.

Cak nemam ni ovu lozinku za osobnu, pa gledam sto i kako mogu obzirom da nisam u Hr. do daljnjeg.

Muz nema apsolutno nista od navedenih mogucih vjerodajnica, jedino osobnu.
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 19:51   #137
Ja sam uzela u Chipoteci za 60ak kn, imaš ih i na e-bayu isl po 10ak $. U principu bilo koji čitač kartica će radit
Treba ti pin i identifikacijski koji se dobije s osobnom za registrirat se.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 20:00   #138
odlicno.sve sam sad uspjela aktivirat, sad moram samo citac narucit odnekud
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2018., 13:51   #139
Danas sam si aktivirala ovu uslugu i koliko vidim ne mogu za svoje dijete isprintati rodni list. Zar i za dijete trebam posebno zatražiti aktivaciju?
Phillipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2018., 19:11   #140
Da, ne možeš vidjeti ničije tuđe podatke, ni djetetove ni muževe isl. Možeš samo napravit prijavu novorođenčeta (ili bar pokušat jer je to još u povojima). Svaki građanin, pa i prijavljeno dijete ima e-portal.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:46.