Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2017., 18:22   #1281
Steraj se u kurac, znas sta mislim o takvim igricama. I nabijem te na poker
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 05.04.2017., 21:12   #1282
Izgubiti se u nekom..napokon raditi što volim, a ne ispunjavat tuđe želje, mrzim autoritete a cijeli život pod nečjom čizmom, da sam bar psihopat ko svoj bivši da me zaboli kurac za sve
jelich is offline  
Old 05.04.2017., 21:42   #1283
Litar vina {i łjepśa śinjorina}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 05.04.2017., 23:33   #1284
Možeš me promijenit zapamti to
Vordas is offline  
Old 06.04.2017., 13:45   #1285
Za koji dan prelazim magicnu brojku 30, a realno u zivotu nisam napravio nista, ama bas nista, 31 godina, 3 i pol godine staza trenutno bez posla, ljubavni zivot sada i nekada tek nesto malo iznad 0, ali stvarno 0, nespretan, smisao za orijentaciju ne 0, vec -, vjerovatno ispod prosjecno inteligentan, zivim sa svojima realno malo toga znam raditi, a da nesto naucim, recimo to ovako sto bi vecini ljudi trebalo 2, meni treba 10 dana Vise me sram pred ljude izaci, ono, kao sto radis? nista, gdje zivis? sa svojima, sta znas raditi? pa bas nista, imas ti curu ? ne, imas ti koju pozitivnu osobinu? pa bas i ne. moje pitanje sam sebi, koji kurac se vec nisi ubio, pa kako nemam niti jednu pozitivnu osobinu, nemam niti muda da to napravim. U rijecniku kraj naziva luzer mogu staviti moju sliku, pa tek onda opis.

Za rodjendan zelim metak u glavu i da zavrsim nakon toga dva metra pod zemljom
Earth Bender is offline  
Old 07.04.2017., 00:15   #1286
Gadim se sam sebi
Earth Bender is offline  
Old 07.04.2017., 21:07   #1287
Opet sam u onoj fazi dosta mi je svega i pod hitno mi treba odmor.
sicky is offline  
Old 07.04.2017., 21:09   #1288
Alice is in wonderland aga agaai agaiin ag argh aaaa
kikakm is offline  
Old 07.04.2017., 21:19   #1289
Volim vas, njuskice moje male drage. Falite puno. Sad vas vise nista ne boli
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 07.04.2017., 23:18   #1290
Volim te, ljubavi. Volim tvoj pogled, tvoj glas i tvoje šape. Danas, dok sam te pozorno slušala, zapravo sam te uspoređivala s njim. Ne znaš to, ne znaš ni tko je on, ni što je bio posljednjih mjesec dana. Bio je sve i nitko, eto, to je bio. Bio je opsesija i droga, odraz u ogledalu i željeni plesni partner. Bio je stranac koji to zapravo i nije bio jer sam ga "znala" prije tebe. Ni u jednom te trenutku nisam prestala voljeti, a to je valjda i nemoguće jer nitko nikada nije ušao duboko u moje srce i nastanio se u njemu kao što je to tebi uspjelo. Pa ipak...postoji dio mene koji ne živim, dio mene koji potiskujem, a taj dio je poput vatrene kugle koju kad zakotrljaš teškom mukom možeš i zaustaviti. Nisam više bila sigurna u nas onog trenutka kad sam shvatila da je taj dio mene zarobljen, zakopan pred tobom, a ipak smo već dugo zajedno. Ne možeš ni zamisliti koliko sam bila sretna svaki put kad bih pustila iz sebe tu "malu zloćku", to svoje Nemirno i Strastveno. Trebalo mi je nešto da shvatim kako dalje, da budem ja u kompletu, i ova koju poznaješ i koju voliš i ona koja se skriva. Ne moraš se brinuti, ništa se nije dogodilo i nikad neće. Totalna ste suprotnost...od pogleda, glasa, držanja, hoda, osmijeha, stiska ruke, ulaska u auto (ti mi još uvijek otvoriš vrata, malecki ) pa do izgleda prsnog koša. Nisam gledala, nisam dirala, opisano mi je, ja sam samo slušala.
Jedino što vam je zajedničko jest to da ste obojica balonje...ti si malo zreliji, naravno.
Drago mi je da smo zajedno, da nam je lijepo i da on više nije "oblak" iznad nas, a bio je...na žalost.
Uskoro ti spremam jedno iznenađenje i nadam se da te ne bu herc strefio...šteta bi bilo. Ostala bih udovica, a jadno tijelo bi propalo bez tvog štipkanja. I naravno, moram li naglasiti da me nije čak ni uštipnuo? Nisam mu dovoljno špekasta. Kanticu je dobro pogledao, osjetila sam da me nešto zapeklo kad sam se okrenula, ali tvoja je i dalje...možeš uskoro opet udariti žig, onaj stari je već izblijedio.
Luda sam, reče mi on, pa da bar onda istresem dušu kak i di spada. Tko će zamjeriti ludoj ženi?
Elois is offline  
Old 07.04.2017., 23:20   #1291
Quote:
sicky kaže: Pogledaj post
Opet sam u onoj fazi dosta mi je svega i pod hitno mi treba odmor.
+1

Baš sam umorna od cijele ove situacije. Ne znam koliko će još potrajati. Ne znam zapravo ni kako će se riješiti. Ne mogu ni razmišljati, iskreno.
Fali mi netko trenutno. Netko tko bi bio uz mene. Ne bi čak trebao ništa ni reći, već samo pružiti zagrljaj i tišinu u kojoj pronalazim sigurnost.
Sranje, sranje.
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Old 08.04.2017., 13:36   #1292
k iliti kurac od ovce, nikad nije onako kako mislimo, uvijek je gore, snovi i očekivanja su to što nas sjebe

koliko si uživao toliko češ zauzvrat patiti, stvoreni smo da se patimo i mučimo, al svijetu moramo prikazivati maske zato pucamo, ja nemam masku i zato sam odbačena i neprihvaćena. al briga me navikla sam cijeli život da sam odbaćena i nevoljena, ništa strašno, navikneš se na to, na kraju krajeva to ti više ni netreba
jelich is offline  
Old 08.04.2017., 19:40   #1293
Postoje noći u kojima vukovi šute, a samo mjesec zavija.
sicky is offline  
Old 08.04.2017., 21:50   #1294
https://youtu.be/xCdlIFA3Uxc
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Old 08.04.2017., 23:51   #1295
Jesam rekao da budem sve ponovio? I dabome da jesam i to dvaput.
I kaj da sad radim? Da nastavim i tjeram stvari do apsurda?
Ako se mene pita, sve skupa je već davno postalo apsurdno?
Da računam na to da bude se kod tebe probudio zdravi razum, zrno normalnosti, kapljica ravnoteže, iskra shvaćanja?

S razlogom sam se maknuo pred 10.g.
Mislio sam da ovaj put ne bude isto, da sam pametniji, da je druga situacija.....
Ma nek sve ide u krasan kurac. Sve je i dalje isto, ništa se nije promijenilo.
I dalje dozvoljavam da me se cijedi
Možda bolje da se opet maknem i više ne petljam u to
Ako nejde, onda nejde




https://www.youtube.com/watch?v=YKy4riaOBMk
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan

Zadnje uređivanje Johnny B. : 09.04.2017. at 00:04.
Johnny B. is offline  
Old 09.04.2017., 02:52   #1296
Pijane poruke i glupi zakljuci.
Ahh... Subota.
Kao da mi je opet 17. Smh
dire Dawn is offline  
Old 09.04.2017., 10:04   #1297
Nisam dobro, iako se pretvaram da jesam. I u tom zacaranom krugu vec godinama jer vjerujem da ce se nesto promijeniti, a znam da nece. Nada ubija.
I po ne znam koji put kazem sebi da cu prestati, ali ne zelim. Radije se mucim, u ime onih lijepih trenutaka i dana koji iskupe svu ovu muku.
Zasto cinim sebi te nezamislive strahote? Zasto ne mogu odustati? Valjda zato jer se bojim da bi odustanak bolio jos vise.

Zadnje uređivanje Hot candy : 09.04.2017. at 10:22.
Hot candy is offline  
Old 09.04.2017., 10:16   #1298
I ja se cudim nekim stvarima, a znam godinam da je to tako, stvarno nisam normalan
Earth Bender is offline  
Old 09.04.2017., 18:38   #1299
Ne znam što mi se događa.
Želim van, a propadam.
Huorn is offline  
Old 09.04.2017., 19:05   #1300
Obuci se {zahladiło je}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.