Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2016., 18:59   #81
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Ja imam jedno pitanje, koje ne znam na koju temu staviti. Ali evo možda bi prošlo tu.

Želim kupiti novu trenirku, dakle ovo što se u hm-u može naći pod nazivom joggera ili sweatpants ali ne znam koju da uzmem, tj. kakav sastav da se ne ufuca kao krpa nakon dva nošenja? Da li ima netko neki komad da mu je peri deri da mi pročita kakav je sastav. Ne mora biti hm.

Trenutno imam jedne sive iz hm-a, doduše bile su jako jeftine, kupila ih kao za po doma. Mislim da su čak kupljenen kao "donji dio pidžame", tj. bile su u toj kategoriji na webu, ali kako su bile predebele i pomislih vruće mi u tome spavati prenamjenila ih ja za po doma i van po kvartu. Sastav 60 % pamuk 40 % poliester. To se toliko ufucalo nakon tjedan dana ljudi moji da ja ovo više kupila ne bih da je 2 kune. Tamno siva boja sa mislion svijetlo sivih muca po tome. Moram ih baciti u smeće.
Adidas, iskeširat ćeš se, ali bome će ti i trajat

imam njihovu plišastu već ohoho
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 13:42   #82
Isprike ako je ovo glupavo pitanje - ali ta turska odjeća, gdje je konkretno kupite, na bilo kojoj tržnici u Zagrebu? Bilo koji štand? Ja bih ponekad prošetala i pogledala ali su mi cijene malo previsoke u odnosu na to kako odjeća izgleda, radije odem u C&A, a vjerojatno bih i jeftinije prošla.

Slažem se sa svime rečenim o Zari, jedino što kupujem je Trafaluc kolekcije na sniženju, to je jedino ok. H&M one basic majice su isto ok, kako koja, neke su stvarno peri-deri, a neke odu kvragu vrlo brzo. C&A mi je za sada jedini koji drži realan omjer kvalitete i cijene što se tiče takvih dućana. New Yorker izbjegavam jer je strašno nekvalitetan, Mango isto jer se strašno pokvario, Stradivarius mi je katastrofa kvalitetom, a u Bershi i Pull&Bear se zna naći super kvalitetno ali treba biti izbirljiv, strpljiv i imati sreće.
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 13:29   #83
Mango kaput plaćen 1000 kn, nakon tri mjeseca izgledao je kao da ga nosim 5 godina Istina, sastav nije bio bajan (svega 30% vune, skužila nažalost tek naknadno), ali čovjek bi očekivao da se neće tako brzo ofucati.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 16:06   #84
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
H&M one basic majice su isto ok, kako koja, neke su stvarno peri-deri, a neke odu kvragu vrlo brzo.
Ja sam kupila HM majice od ''bio pamuka'' one koje dobijes 2 u kompletu. Znaci, gore majice nisam imala..pocnu smrditi nakon prvog pranja, toliko da ih obucem i nakon sat vremena vec smrdim. napominjem da sam frisko oprana i da je i majica frisko oprana..zali boze bacenih 70 kn jer je to nenosivo, ljudi ce mislit da se ne perem
Brillus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 00:24   #85
Thumbs up

Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post
Potpis na ovo!


A meni su sumnjive ove priče da cure kupe u Zari, nose za vikend pa vrate jer meni kad god sam vraćala (nenošeno, s pričvršćenom etiketom) uvijek su mi dobro pregledali artikl. Naprosto ne vjerujem da prihvaćaju vidno nošeno i bez etikete.
Edit: u H&M-u sam nekoliko puta naletila da ljudi pokušavaju vratiti s otkinutom etiketom i nije im prihvaćeno.
evo ja kupila hlace u zari pocetkom 10. mj, nosila ih mjesec i pol i pukle su iza na dzepovima gdje budu one nitne utisnute znaci na svim tim nitnama kod dzepa su pukle. s racunom sam dosla reklamirati, zena ih je uzela uredno stavila osigurac na njih i vratila u prodaju.
pred koju godinu kupila jaknu sa zakovicama i vidim jedna fali, znaci tu je rupa. zamjenim za drugu i ista prica ovu su vratile u prodaju.
da ne govorim da vidam majice razmrljane ispod ruke od znoja, cipele koje imaju izguljen dzon, a o robi koju posuduju voditeljicama ili za neke evente isto da ne pricamo. to je jednostavno tako i nema druge nego dobro pogledati sto uzimas.
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 04:02   #86
Hmmm, ne znam gdje ovo da pitam...kupila jaknu u army shopu. Divna mi je. Crna. Cisti pamuk izvana. Problem je sto mi se sve mucice, macje dlake, prasina, SVE uzasno lijepi za nju! I sve se vidi posto je crna.
Imam onaj ljepljivi valjak za skidanje mucica, ali ja se userem i putem, jednostavno se sve lijepi za nju
Postoji li nesto, mozda neki sprej, cime bih ju naspricala da to sprijecim??
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 12:41   #87
Ja sa sobom uvijek imam mini-valjak!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 16:54   #88
Quote:
Brillus kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila HM majice od ''bio pamuka'' one koje dobijes 2 u kompletu. Znaci, gore majice nisam imala..pocnu smrditi nakon prvog pranja, toliko da ih obucem i nakon sat vremena vec smrdim. napominjem da sam frisko oprana i da je i majica frisko oprana..zali boze bacenih 70 kn jer je to nenosivo, ljudi ce mislit da se ne perem
Da, ove majice su katastrofa.
Na mojim ostane znoj ( svi se znojimo ), onako lijepo mrlje koje ne možeš oprati ničim. A o šavovim koji se okrenu nakon prvog pranja neću ni pričati!
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 20:13   #89
E taj smrad od znoja iako smo friško oprani i majice također, on se pojavljuije i lijepi za njih. U čemu je problem? U materijalu?
To sam primjetila u više navrata...
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 00:50   #90
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Hmmm, ne znam gdje ovo da pitam...kupila jaknu u army shopu. Divna mi je. Crna. Cisti pamuk izvana. Problem je sto mi se sve mucice, macje dlake, prasina, SVE uzasno lijepi za nju! I sve se vidi posto je crna.
Imam onaj ljepljivi valjak za skidanje mucica, ali ja se userem i putem, jednostavno se sve lijepi za nju
Postoji li nesto, mozda neki sprej, cime bih ju naspricala da to sprijecim??
Kupila crne hlače u Waikikiju, stoje mi kao salivene, a cijena sitnica 9€, kontam kako sam super prošla, obučem ih jučer prvi put i već u autu šok sva prašina igdje ikad se zalijepila za mene i počele se praviti one grudvice od mucica, hlače više bijele nego crne. Zasad sam ih očistila onom četkicom za čišćenje čizama od velura ima onaj neki dio što super skida...ali i mene zanima čime to spriječiti?
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 01:13   #91
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
E taj smrad od znoja iako smo friško oprani i majice također, on se pojavljuije i lijepi za njih. U čemu je problem? U materijalu?
To sam primjetila u više navrata...
pretpostavljam da da..losa kvaliteta materijala. imam dvije haljine isto, jedna zuta iz mohita i siva ''vunena'' iz hm-a, prekrasne su-ali smrde nakon sat i pol. jos ajde ako sam ful statična nekad se ni ne osjeti ali čim malo hodaš gotovo je. tako da sam za njih kupila one uloske za ispod pazuha. to je jedini način da ih nosim i da ne smrde..
Brillus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 08:18   #92
Gdje ima za kupiti tih uložaka? Nisam ni znala da to postoji. Treba mi za jedan top iz Zare. Bio je skup, al se usmrdim u njemu za pola sata.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 16:42   #93
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Gdje ima za kupiti tih uložaka? Nisam ni znala da to postoji. Treba mi za jedan top iz Zare. Bio je skup, al se usmrdim u njemu za pola sata.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
Imaš ih u Dmu.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 21:51   #94


Ove traperice iz Zare su totalno sr...e.

93% pamuk, 5% poliester, 2% elastin - 179 kn

Kada sam ih isprobavala u dućanu činile su se ok i čvrsto su prianjale..

Međutim, kad sam ih počela nositi vani, one se nakon desetak min nošenja jako rastegnu u struku i počnu kliziti niz stražnjicu što je skroz iritantno.

Probala sam staviti i remen, ali ne pomaže.
Osim ako ga toliko stegnem da ne mogu disati pa mi to nije opcija.

Dala sam ih svom krojaču da proba stegnuti što više u struku, nadam se da će uspjeti.

Ovo mi je zadnji put da kupujem u Zare jer sam već imala loša iskustva s njihovim trapericama.
mercury3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 13:37   #95
Quote:
Brillus kaže: Pogledaj post
pretpostavljam da da..losa kvaliteta materijala. imam dvije haljine isto, jedna zuta iz mohita i siva ''vunena'' iz hm-a, prekrasne su-ali smrde nakon sat i pol. jos ajde ako sam ful statična nekad se ni ne osjeti ali čim malo hodaš gotovo je. tako da sam za njih kupila one uloske za ispod pazuha. to je jedini način da ih nosim i da ne smrde..

Vjerovatno je i do materijala. A možda je i do praška ili možda i perilice koju treba oprati.
Sad stavljam umjesto omekšivača, ocat alkoholni. To bi kako malo trebalo te misrise neutralizirati.
Ma da, dobri su ti ulošci, ali ja to stavim na jaknu tanju ako se znojim.
Ne stavljam na ljetne majice i ljetnu robu.

Ima ih za kupiti u Dm, mislim da i Mueller drži nešto .
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:59.