Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2017., 17:17   #1
ASOS #6 (OBAVEZNO pročitati uvodni post)

http://www.asos.com/

PLAĆANJE
Plaćanje je moguće PayPal-om, Visom Electron, prepaid ili kreditnim karticama (Visa, MasterCard i Amex).
Kreditne kartice svih banaka mogu se koristiti za plaćanje na Asos-u.
Visa Electron kartica većine banaka (PBZ, Zaba, RBA, Erste, Splitska, OTP) rade na Asos-u (i internetu općenito).
Ukoliko imate profil na facebook-u, svakako pratite ASOS-ov gdje se možete informirati o kodovima za popuste, kao i pratiti povremene nagradne igre.


DOSTAVA ROBE
Od 20.11.2014. ASOS naplaćuje poštarinu u iznosu 3 funte za narudžbe ispod 21 funte. Za skuplje narudžbe poštarina je i dalje besplatna (osim ukoliko želite nešto express dostavom, za te cijene se informirajte na njihovoj stranici).
Obično je potreban jedan do dva dana da vam ASOS spakira i pošalje što ste naručili.
Pakete odnedavno šalju kurirskom službom i obično dođu u roku koji navedu kao "estimated delivery date". Imate i mogućnost praćenja pošiljke. Ako se dogodi da paket puno kasni (dakle 3 tjedna ili više), javite se Asosovoj službi za korisnike http://www.asos.com/help/pgehtml.aspx?cid=17989 ili preko njihove facebook stranice.


BESPLATNI POVRATI U HRVATSKIM POŠTAMA:
-28 dana od dana primitka robe imate rok za vratiti stvari ukoliko vam ne odgovaraju ili ako iz bilo kojeg razloga niste zadovoljne.
-uzmite robu, uzmite papir koji je došao u paketu, na njega navedite razlog vraćanja.
-U pošti kupite kutiju/ veliku omotnicu s mjehurićima, spremite u nju robu, stavite unutra papir, a na kutiju zalijepite naljepnicu sa papira (na kojoj je adresa od Asosa).
- Ako ste izgubile taj papir = http://asos.custhelp.com/ci/fattach/...turns+Note.pdf.
Možete ga same popuniti. Sve potrebne info su na Asos stranici pod "My account", pogledajte narudžbe
- ispunite obrazac https://asos.intelligentreturns.net/main/landing
- nakon toga vam Asos pošalje na mail naljepnicu za povrat sa švedskom adresom (a možete ju i sami skinuti u pdf formatu). naljepnica ima jedinstveni serijski broj
- odnesete u poštu. pošto sve pošte nisu upoznate s mogućnošću besplatnog povrata, pozovite se na okružnicu br 168/16 od 16.05.2016.
- čeka se cca 15 dana, dobijete obavijest kad paket zaprime u Malmu, a cca 3 dana nakon toga kad stigne u Asos. par sati nakon zaprimanja paketa u Asos vam stiže povrat novca.

Zbog velikog broja offtopic postova ova tema ima svoja pravila koja vrijede uz pravila podforuma Moda i, naravno, opća pravila Forum.hr-a.
Molimo vas da ih se držite.

1. Na podforumu Moda je strogo zabranjena prodaja. Na Forumu.hr prodaju odjeće možete vršiti na podforumu Mali oglasi.
2. Zabranjeni su offtopic postovi i postovi koji nepotrebno guše temu poput:
- Četanja bilo koje vrste
- "Prepuštanja" itema/robe
3. Također vas molimo da izbjegavate i postove ("kukanja") poput: zašto još nije poslano, zašto nema vašeg broja, zašto još ne stiže i slično, koji ne pridnose temi ni na koji način, već je samo guše.

Gore navedni postovi će se kažnjavati crvenim kartonima za offtopic i kršenje pravila podforuma.


Na temi ste dobrodošle, kao i do sad, dijeliti linkove onog što ste kupile ili vam se samo sviđa, komentirati i recenzirati robu, pitati za savjete oko problema koje mogu nastati prilikom plaćanja/dostave/vraćanja robe, stavljati slike kupljenog itd. Dakle, sve ono što će bilo kome tko čita ovu temu na neki način dati neku novu i korisnu informaciju.
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 17:19   #2
kriza je prošla, stigla i ASOS potvrda o narudžbi

odahnula sam
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 17:19   #3
Pošto je otvorena nova Asos tema, quotam zadnjih par postove iz stare teme da se možete nadovezati na diskusiju:

Quote:
Ember- kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure, naručila sam sa Asosa jednu haljinu, no nisam dobila mail potvrde da je prošlo niti su još uzeli novce. 3 minute nakon uplate, piše da više nema tog broja haljine, tako da sada ne znam jel mi narudžba prošla ili nije, a prvi put naručujem? Hoće me obavijestiti ako narudžba nije prošla? Hvala na odgovoru.
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
hm....imaš li u order history zabilježenu narudžbu?

mene jutros isto zeza....paypal je prošao, ali nikakva potvrda od ASOS-a
Quote:
Pupita kaže: Pogledaj post
Ja sam isto jutros naručila, ali nije mi u naruđbama ??
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
ni ja nemam order! ali je naplaćeno
Quote:
Ember- kaže: Pogledaj post
Nemam. Ti sigurno imaš?

EDIT: sada vidim odgovor jer smo u isto vrijeme pisale. Onda moramo čekati i vidjeti, možda se u ponedjeljak rasvijetle stvari.
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
Evo jos jedna.
Naruceno,nema potvrde,jos mi nisu skinuli novce a artikla vise nema
Jos sam mislila napraviti screenshoot ��

poslala sam poruku na Facebook posaljite i vi.
Edit - sad vidim da je dok sam ovo quotala bug lady napisala da je riješen problem
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 17:40   #4
Je, meni doslo da mi kartica nije uredu ili da sam unijela krivi cv broj 😤
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 17:51   #5
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
Je, meni doslo da mi kartica nije uredu ili da sam unijela krivi cv broj ��
Meni isto, pa sam naručila ponovno preko druge kartice i pisalo mi je "Order Unsuccessful", no sada je došao mail "It's ordered!"

Baš se veselim jer sam dugo vrebala tu tuniku i posrećilo mi se da je bilo broja danas oba puta kad sam naručila, i nakon 3 minute opet nestane moj broj.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 20:32   #6
Cure, molim vas pomoć... Jel postoji još uvijek 15% off pri prvoj narudžbi? Ne mogu nikako naći

Ako postoji, molim vas link... Hvala puno!
As Of Now is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 21:26   #7
Quote:
As Of Now kaže: Pogledaj post
Cure, molim vas pomoć... Jel postoji još uvijek 15% off pri prvoj narudžbi? Ne mogu nikako naći

Ako postoji, molim vas link... Hvala puno!
to je ovaj link: http://www.asos.com/customer-service...sletter/signup

nazalost vise ne radi, valjda su ukapirali da im se ne isplati
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 21:42   #8
Šteta

Tnx!
As Of Now is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 20:28   #9
Vratila sam tenisice prije nove godine i javili su mi da je povrat robe isporučen natrag te da će izvršiti povrat novca (to je bilo prije 3 dana)...zanima me pošto sam platila Paypalom dal će mi vratit novac na taj račun ili moram javit neki drugi račun za povrat?...(tenisice su lijepe i veći je kalup, ali su imale grešku sastrane - naborano zaljepljen materijal i dosta vidljivo)

http://www.asos.com/asos/asos-duke-l...1&gridcolumn=3
__________________
“No matter how far you travel, you can never get away from yourself.”
Haruki Murakami
maribili is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 19:22   #10
Stigle su mi cizmice u meni rekordnom roku:
Narucene 11.01., poslane 12.01. I upravo podignute u posti!
Uzela sam br 38 koji i inace nosim i odlicne su mi.
Asos Rachelle, sad su na snizenju 25,33 eur:





Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 06:42   #11
Moja narudžba poslana jučer
jedva čekam da dođe
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 13:27   #12
pozdrav curke, stigla mi danas haljina i choker, poslano 13og jako brzo

i danas sam narucila ove sandale i jos jedan choker, i skoro me strefilo hahahah, gledala sam video preko moba i sandale su tocno boje haljine, skroz tamno tamno crvene, vucu k ljubicastom cak, dok sam otisla na komp sandale su bas crvene. I sad neznam kaj da mislim, jel su crvene ili onak zagasite burgundy kak i piše, kakva je vama boja?

http://www.asos.com/glamorous/glamor...rref=246419466
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 15:31   #13
Meni te sandale i na videu i na slikama izgledaju isto, bas su mi lipe burgundy boje
__________________
<3 "When I say run... run!"
arianne* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 15:36   #14
Quote:
arianne* kaže: Pogledaj post
Meni te sandale i na videu i na slikama izgledaju isto, bas su mi lipe burgundy boje
hvala znaci nisu vam srednje crvene boje, nego vise tamno crvene? meni su na kompu crvene (malo tamnije), a na mobu skroz tamno crvene, ko trula visnja.

nema druge nego da pricekam, pa da vidim ))))
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 10:53   #15
Jel ima tko koju new look zimsku jaknu? Slucajno sam sad ulovila ovu i cini mi se jako povoljna a bas mi izgleda toplo
LOVE this from ASOS!
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=7209905
Kakve su velicine? Nemam nista njihove robe.. (na kompu mi se prikazuju uk velicine a na aplikaciji ove nase klasicne 36,38..)
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 12:10   #16
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
Jel ima tko koju new look zimsku jaknu? Slucajno sam sad ulovila ovu i cini mi se jako povoljna a bas mi izgleda toplo
Ja sam naručila ovu
Jakna prije devet dana, čekam da stigne
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 12:44   #17
Quote:
drazo kaže: Pogledaj post
hvala znaci nisu vam srednje crvene boje, nego vise tamno crvene? meni su na kompu crvene (malo tamnije), a na mobu skroz tamno crvene, ko trula visnja.

nema druge nego da pricekam, pa da vidim ))))
meni su tamno crvene, vuku na burgundy
PREDIVNE SU! nadam se da ce biti udobne napred, taj kaishic tanki joj
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 15:44   #18
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
meni su tamno crvene, vuku na burgundy
PREDIVNE SU! nadam se da ce biti udobne napred, taj kaishic tanki joj
hvala ja se nadam da budu ok, da mi nece biti neudobne i da mi nece prsti ispadat van samo da boja bude ok i sve super, trebaju mi za 5mj za svadbu, pa ak nece biti dobre vratit cu ih

inace haljina koju sam narucila je stigla, predivna je, morat cu je malo suziti jer nije bilo mog broja (naravno danas je ima u mom broju, dok sam kupovala nije bilo), al divna je, divno stoji, cijena odlična, puniji materijal, gore ima silikon da se drzi na prsima, prekrasna je, ja sam odusevljena. Boja haljine je burgundy crvena, iako mi je malo na videu na ljubicasto vukla, ali vise je crvena Cipelice su za nju kupljene, pa se nadam da ce pasat. I choker je krasan, samo sam maknula dolje privjesak, tj zmiju

jos mi samo torbica fali hehe.

http://www.asos.com/asos/asos-premiu...3&gridcolumn=3

http://www.asos.com/asos/asos-multir...y=red%20choker
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 09:20   #19
Jeste imale problema u vezi povrata novaca u zadnje vrijeme? Ja sam vratila cizme i haljinu preko rebounda prije mjesec dana. Dobila mail da je isporuceno. Sad vec 2 tj ne sjeda povrat i ja ih kontaktiram. Prvo mi kazu da nisu primili nek posaljem potvrdu od poste. Ja kazem da mi to ne dobijemo ali im posaljem ono sa stranice od rebounda gdje se vidi da je isporuceno. Sad me pitaju dal imam dokaz sto sam poslala nazad. stvarno ne mogu vjerovat. Nikad mi se to jos nije desilo. Uredno sam stavila onaj papir koji dode s posiljkom i oznacila sto vracam i napisala i zasto nesto vracam
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 09:57   #20
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
Jeste imale problema u vezi povrata novaca u zadnje vrijeme? Ja sam vratila cizme i haljinu preko rebounda prije mjesec dana. Dobila mail da je isporuceno. Sad vec 2 tj ne sjeda povrat i ja ih kontaktiram. Prvo mi kazu da nisu primili nek posaljem potvrdu od poste. Ja kazem da mi to ne dobijemo ali im posaljem ono sa stranice od rebounda gdje se vidi da je isporuceno. Sad me pitaju dal imam dokaz sto sam poslala nazad. stvarno ne mogu vjerovat. Nikad mi se to jos nije desilo. Uredno sam stavila onaj papir koji dode s posiljkom i oznacila sto vracam i napisala i zasto nesto vracam
ne znam kako je u hr, al ja sam (jedini put kad sam slala pre 10ak dana) dobila u posti nalepnicu na ovom papiru koji smo isprintali i isekli (tu gde pise nalepka potrdilo), to je kao neka potvrda od poste da je poslano... vi to ne dobijate ili nisam dobro razumela?



inace dosao mi je mail da su primili stvari koje sam vratila, sta sam vratila i koliko para, al pise 5-10 working days pa im jos ne pisem, cekam
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:02.