Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2003., 21:03   #1
Torbe

Ajmo... kakve torbe furate?

Velike? Male? Crne? Crvene? Sarene?

Zapravo me zanima kakve torbe nosite za izlaske, onak, subotom navecer. Ok, po danu mogu furati torbetinu ko da idem na plac, ali sa takvom torbetinom izaci navecer van mi je malo bedasto (nemam pojma zasto).

Evo, kakve vi nosite za izlaske?

Ja si planiram kupiti jednu onako, duguljastu. Dovoljno dugacku i dovoljno unutra siroku da mi stanu ravne cipele u nju (psssst! nemojte nikome reci )
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 07:40   #2
Luda si!

Ali moram priznat da sam i ja to ponekad radila. Vecernju torbicu u koju stanu cipele, pa kad salonke dosade, oblacenje ugodnijih. (ili zbog topline/hladnoce)

Nosim male torbice. Ne znam zasto, bolje mi stoje velike, a i vise u njih stane, ali volim imati malu torbicu, makar uz nju nosila neki ceker ili neku veliku torbetinu za sve stvari.
TRenutno su mi najdraze: mala cetvrtasta bordo torbica i velika antilop smedja vrecasta.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 11:49   #3
za svaki dan: kozna, krem, srednje velicine (ide na trenutni kaput/rukavice).

kad mi ne treba sve zivo: mala, samtasta, crna (s ruckicama), mala svijetlo-plava (od tkanine), mala bez.

sad skicam jednu lijepu tamno-smedju, a znam da da cu na ljeto opet kupiti nekakve zezanterske, malene.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 12:04   #4
Torba imam svih velicina i to zato sto u veliku naguram pola stana pa kazem sama sebi da sam luda i kupim manju u koju sve to uredno preselim pa kupim jos manju u koju... i tako to. Rezultat torba ko´u prici a i sadrzaja u njima
Inace uvijek imam jedne ravne cipele u gepeku, zlu ne trebalo a po zimi imam i gojzerice. Trenutno razmisljam i o skijama
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 12:04   #5
Za poso nosin veliku torbetinu di mi stane sve sta mi treba uvezi posla, nju volim da prebacim onako preko ramena da mi dodje torba na ledja.

Za izlazak san si nedavno kupila jednu malu crnu torbu sa crvenu postavu, jaaako fina.

Za grad trenutno koristin neku srednju varijantu za samo nosit u rukama ne preko ramena.

Po ljeti inam jednu torbu sta je jako eksklusivna shtitin je od kise i ne stavljan je bilo di. Nju nosin samo kad je fino vrjeme i samo par mjeseci na godinu.

Inace iman jedno 20 torbe ali ove su trenutno favoriti.
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 14:15   #6
Uf...di me nadje. Ja osim cipela patim i na torbe (i na donje rublje) pa ih tako imam stvarno puno u svim bojama i oblicima tako da cu ti reci samo one koje su mi trenutno najdraze.
Imam jednu smedju od antilopa a la Dolce i Gabbana onak u etno stilu kakav su oni isfurali prosle godine. Tu nosim i za vecer i za dan. Onda imam malu smedju Louis Vuitton torbicu na grafite (pravu, molim lijepo) koju furam isto il za noc il za dan, pa jednu tamno crvenu od antilopa na resice sto sam kupila prosle godine u Maleziji za tri funte i isto je stalno nosim i za vecer imam jednu crnu metallic od nekog sljasteceg metala.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 18:20   #7
Ne volim torbe... to mi je nekako nuzno zlo, al opet bez nje nikada necu izaci iz kuce.
Imam jednu srednje velicine, crnu koju nosim svuda (i za van i za po danu) jedino kaj ju za van odtrpam pa nije onak napuhana. Tu torbu mijenjam kad se raspadne, pa onda opet kupim crnu srednje velicine, pa nju imam dok se ne raspadne i tako u krug..
No za svecanije zgode imam jednu malu crnu, onak je vrecastog oblika (kad se zategnu rucke)... ne znam kak da ju opisem... i ona ide samo preko ruke..
I jedna mala crna s duuuuuuugackom ruckom (jel se to zove rucka?) koju nosim onako preko glave pa visi na jednoj strani.... ta je za izlete, koncerte itd (kad trebam samo osobnu, ogledalo i cigarete sa sobom).
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2003., 11:29   #8
Imam jednu crnu veliku onak poluposlovnu za svaki dan, i kupila sam si jednu crnu krznenu. Ta jako mi je draga i paše mi za posao i za večernje izlaske jer nije prevelika. Cipele ionak vozim uvijek u gepeku.
mimoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2003., 22:50   #9
Torbe za izlaske... Cuj, ovisi o tome kakav je izlazak i sto sam odlucila odijenuti. Uz odredjeni tip odjece, pogotovo za klupske izlaske, nije bed da je torba veca ili ful otkacena. S druge strane, uz elegantniju odjecu i torbica mora biti u stilu ~ manja, finija. Ja ih imam mali milion, zaista uz svaki tip odjece i u svim bojama. No najradije nosim (za izlaske) manje i crne torbice koje nisu bas svakidasnje. Iako imam i jednu Diorovu (u biti, nije moja nego ju s vremena na vrijeme ukradem mami ), ful svijetlo bez s malo zlatnog, ma torba je super! U slucaju da nosim manje torbice, u njih stavim samo puder, ruz, malu cetku za kosu, osobnu iskaznicu i nesto para.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2003., 14:53   #10
Velka, crna Furla. Sve u nju stane, sam kaj ne počnem zečeve iz nje vadit
I lijena sam premještati stvari u neku većernju varijantu.... a uostalom u te male torbake tak i onak niš ne stane....ma nemereš od mene napravit ženskicu pa da se postaviš naopačke

Jedino po ljeti imam neke cekere (razne veličine)...isto stanu manje živine....tak!
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2003., 18:19   #11
Quote:
FannyB kaže:
Jedino po ljeti imam neke cekere (razne veličine)...isto stanu manje živine....tak!


A ti si ta koja nosis kokice po tramvajima!!
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 23:32   #12
Re: torbe

Quote:
LaTiTeA kaže:
Ajmo... kakve torbe furate?

Velike? Male? Crne? Crvene? Sarene?

Zapravo me zanima kakve torbe nosite za izlaske, onak, subotom navecer. Ok, po danu mogu furati torbetinu ko da idem na plac, ali sa takvom torbetinom izaci navecer van mi je malo bedasto (nemam pojma zasto).

Evo, kakve vi nosite za izlaske?

Ja si planiram kupiti jednu onako, duguljastu. Dovoljno dugacku i dovoljno unutra siroku da mi stanu ravne cipele u nju (psssst! nemojte nikome reci )
a jesi me nasla

svatko ima svoj fetis...moj su torbe...


U mom slucaju bi mozda bilo svrsishodnije pitati kakve torbe ne nosite ? Jer bi lista bila kraca

No dvije nadraze su mi ona s vjencanja od swarovski kristalica ( prozirnih) skroz luda te jedna vecernja od crvene svile...
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2003., 09:51   #13
Ja furam običnu Dr. Martens crnu, koju imam valjda od prve godine faxa, nutra mi stanu i knjige i sve živo.
A za izlazak, ovisno o boji cipela, imam:

~ jednu u obliku crvenog mucastog pesa [München, 10€]

~ jednu u obliku crno - bijele krave [nekakav štand na moru, 50 kn]

~ jednu od samta, kaj izgleda da je sašivena od hlača [Prag, NewYorker, 90 kn ]

~ mala crna Gas torbica [Pecs, 70 kn] - tu najčešće nosim

Nekad nosim i ruksak, plavi Eastpak...dok idem npr. u shopping.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2003., 13:05   #14
Quote:
Ja furam običnu Dr. Martens crnu, koju imam valjda od prve godine faxa, nutra mi stanu i knjige i sve živo.
Joj, joj, jel to ona oooogrooomna torbetina koja ide preko jednog ramena, najcesce onako, ukoso?

Ako je, imam i ja jednu takvu! Zbilja je velika i svasta stane u nju. Ali ne nosim ju, nekak mi je prevelika.

A nista, idem ja sljedeci tjedan u potragu za torbom u koju mi stanu cipele. Pozelite mi srecu!
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2003., 14:05   #15
Quote:
Shtefitza kaže:


A ti si ta koja nosis kokice po tramvajima!!
Yep, ta sam!

A onda koka snese jaje.....a u tom slučaju jajca prenesem u drugi ceker upravo ergonomskog oblika (za jaja, se razme) ....onda još kupim brašno, i dodam u torbu margarin, i malo soli.....onda me naka baba u tramvaju trkne...sve se fino izmiješa....i kad dotalambasam do doma.....imam tijesto u torbi....hmmmm, very practical, don't you agree?
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2003., 14:21   #16
A ako imas srecu pa je ljeto da se i ispeci na vrucem limu tramvaja. Doma jos samo ocistis salaticu
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 23:28   #17
Ja sam nova na forumu, pa nikog ne poznam...Jos...Ova tema mi se cinila ludom, pa cu tu ostaviti svoj prvi post! Ja o b o z a v a m sportske torbice i cekere za ljeto!
__________________
"...apres moi le deluge..."
Floxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 00:01   #18
Moj favorit su ruksaci - definitivno!
Puno stane u njih, a mogu na oba ramena

U svim bojama i oblicima, ali preferiram kožne (da znate ako ćete mi kupovati dar)

+ krasna torba od tamno smeđe kože, onako malkice veća - od prve Božićnice, pva godina mene ko zaposlene žemske Još je odlična i za probijanje kroz gužvu, jer ima dosta čvrsto dno, pa se taj ćošak okrene naprijed.
+ neka smiješna torba-ruksak od samta - neimenovana radnja za 50ak kunića
+ ljetna torbica od platna - ručni rad - 50 kuna (još mi nije jasno žašto je ženska dala tako jeftino?)
+ kradem od sestre divnu malu smeđu od antilopa
+ mamin ceker star preko 30 godina - sada je unikat i apsolutno je predivan

Valjda je to sve.... to su samo one koje nosim
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 00:43   #19
Imam hrpetinu ruksaka, ne znam im broj, svakakvih boja.
Nekakvu finu torbicu za izlaske nemam, ali ionako ne izlazim pa ko ga šiša.

Zadnja mala torbica od samta je kupljena prije dva dana, smeđa boja jer sam kupila i smeđe čizme pa me zakoniti lijepo umolio da si kupim torbicu jer ruksake ne podnaša!

Trenutno mi je najdraža narančasta torbica koju sam dobila na poklon. I savršeno mi ide na narančaste čizme, tipa marti ali nisu marte.

Marte su bordo i na njih mi ide bordo torba, slična poštarskoj.

itd
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 03:16   #20
muska siva Gap torba, prasnjava i puna pijeska (ozbiljno), na snizenju za 9.99 $.

shtach'te sad, ha?

u planu messenger torba, od koze, onak retro. znam da je isfurano, ali..so what.
Liberatore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.