Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2017., 12:22   #61
Quote:
barbie_st kaže: Pogledaj post
Vidim na prvoj stranici da je bilo price o potvrdi narudzbe al ne vidim koje je rjesenje

Uglavnom, 24.01. sam napokon ulovila Puma patike i narucila ih, u my account pise da je 25.01. shipped, kad kliknem na track order odvede me na dhl stranicu...
Na mail nisam dobila nikakvu potvrdu od Asosa a pare su uredno skinute...
Imam li razlog za brigu ili ne?
Na dhl stranici imas ikonice koje ti pokazuju do kud je paket stigao. Paket je na putu prema tebi, nemas brige.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 14:28   #62
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Na dhl stranici imas ikonice koje ti pokazuju do kud je paket stigao. Paket je na putu prema tebi, nemas brige.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Da, to vidim... Sad je na drugoj ikonici i pise The shipment will be transported to the destination country and, from there, handed over to the delivery organization.
Next step
The shipment will arrive in the destination country

Nisam dugo narucivala s Asosa pa vidim da imaju promjene sta se tice dostavnih sluzbi

Hvala cure
barbie_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 12:03   #63
Molim vas, ima li netko kod za 20% popusta da mu ne treba? Ako može u inbox.. Hvala

Poslano sa mog Redmi 4 koristeći Tapatalk
maja_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 12:12   #64
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Stigla je i izgleda isto kao na slici! na moju visinu 161cm XS dođe do pola lista, a gore je čak pristojnija nego na modelu, ne ispadaju toliko cice. I nije uopće toliko ogromna, više djeluje onako, pošteno!
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 12:57   #65
I ja isto dajem bubreg za 20% kod. Kupujem na Asosu od 2010. i nikad nisam dobila ni we miss you ni rođendanski kod, dođe mi da im se požalim.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 08:46   #66
Prvi put se odvažim naručiti nešto Asos Premium i na kraju mi veličina ne odgovara:
http://www.asos.com/asos/asos-premiu...67?iid=6757867
Naručila sam UK 8 koji i inače nosim, ali mi je preuska oko rebara. Fakat je prekrasna haljina, kvalitetno izrađena i s odličnom fudrom, ali izgleda da ide natrag...
shoestrings is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 08:55   #67
shoestrings - prekrasna je ta haljina , bila mi je među favoritima na wishlisti za jedno vjenčanje, ali sam na kraju drugu uzela.
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 13:45   #68
Poslali mi 10% za rođendan zato jer ih već duuugoooo ignoriram.. baš su bzvz...
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 13:57   #69
Da li je možda netko naručio ove cipele/ sandale?
Uvijek me strah kod ovih modela koji su sa strane izrezani da će padati s nogu pa ako netko ima iskustva da mi kaže iz prve ruke? Hvala!
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 18:59   #70
Cure, može mi, molim vas reći koja je razlika u veličinama robe između ASOS-a i River Islanda; i koliko ste zadovoljne baš River Island markom? Puno puno hvala!
As Of Now is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 00:56   #71
Quote:
As Of Now kaže: Pogledaj post
Cure, može mi, molim vas reći koja je razlika u veličinama robe između ASOS-a i River Islanda; i koliko ste zadovoljne baš River Island markom? Puno puno hvala!
Ja sam imala suknju, dvije haljine i jaknu. Uzela sam broj koji i inace nosim i sve je odgovaralo. Kvaliteta odlična, jako sam zadovoljna s njihovim stvarima. Mozda i kvalitetnije od asos stvarcica.
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 00:59   #72
Evo da javim, vidim da se pisalo o povratima robe
Poslala sam besplatno haljinu prije 10 dana, jucer su je primili i napravili refund, dobila sam na mail obavijest, dosta brzo
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 06:48   #73
Quote:
As Of Now kaže: Pogledaj post
Cure, može mi, molim vas reći koja je razlika u veličinama robe između ASOS-a i River Islanda; i koliko ste zadovoljne baš River Island markom? Puno puno hvala!
River je mmmmrvicu komotniji
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 10:25   #74
Nadovezala bih se na RI komentare. Uvijek, ali baš uvijek sam bila zadovoljna njihovim stvarima. Jesu komotniji od Asosa, ali i kvalitetniji.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 10:34   #75
Cure, evo jedan kod za -20% vrijedi do 15.2.2017
Ja ga sigurno necu iskoristit

4693A9D47965
Spotty Dots is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 06:37   #76
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Nadovezala bih se na RI komentare. Uvijek, ali baš uvijek sam bila zadovoljna njihovim stvarima. Jesu komotniji od Asosa, ali i kvalitetniji.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
kvaliteta je super
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 01:48   #77
[Opet dostava] Vidjela sam da ste vec pisale o novoj dostavi, moje je naruceno u cetvrtak, shippano u subotu iz ARLÖVa (to im je nes novo, skladiste u Svedskoj?) al na DHLu na statusu nemam nista, sve prazno. Inace nisam daleko od ARLOVa, Stockholm pa ne znam jel bi mi mogla doci vec danas, iako cudno da na statusu nema nista.

Inace kakva je politika ako ne stignem u posti pokupiti u roku? Racunala sam da ce mi doci za 15 dana, a sad kad vidim promjenu, lako je moguce da dode sutra kad putujem
svemirska djeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 21:51   #78
Cure, moze pomoc?

Poslan mi je Asos paket standard delivery, provjeravam broj za pracenje preko dhl-a i pise da je danas uspjesno dostavljen. Ali nije!

Paketa nema, obavijesti nema! Nitko bio, nitko vidio paket a on kao danas ujutro meni uspjesno dostavljen.
Koga zvati? Dhl ili? Da provjerim gdje je i kakve su to gluposti.
Ako je netko imao takvu situaciju, molim pomoc i sabjet.
Hvala
anavii86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 22:57   #79
Quote:
anavii86 kaže: Pogledaj post
Cure, moze pomoc?

Poslan mi je Asos paket standard delivery, provjeravam broj za pracenje preko dhl-a i pise da je danas uspjesno dostavljen. Ali nije!

Paketa nema, obavijesti nema! Nitko bio, nitko vidio paket a on kao danas ujutro meni uspjesno dostavljen.
Koga zvati? Dhl ili? Da provjerim gdje je i kakve su to gluposti.
Ako je netko imao takvu situaciju, molim pomoc i sabjet.
Hvala
Naravno, zovi dhl i nek ti daju broj od dostavljaca.
Ja bi ga pitala za zdravlje
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 23:11   #80
Moje iskustvo s DHL-om je da oni običavaju uručiti paket bilo kome - susjedu ili na koga prvog naiđu, a ta osoba potpiše preuzimanje što bude vidljivo kod statusa na njihovoj stranici.
Dojma sam da niti ne provjere kome uručuju.
Zato nastojim izbjeći dostavu DHL-om.
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:24.