Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2017., 18:33   #101
Hello, ja nisam jos nikada nista narucivala s Asosa, ali zanima me kako funkcionira carina i to s obzirom da VB nije vise u EU? Ne znam jeste li mozda to vec komentirali, ali nisam uspjela naci pa sorry ako se ponavlja
__________________
𝙡𝙞𝙛𝙚 𝙞𝙨 𝙖𝙡𝙡 𝙖𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙮𝙤𝙪 𝙖𝙣𝙙 𝙣𝙤𝙩 𝙖𝙩 𝙖𝙡𝙡 𝙖𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙮𝙤𝙪
BlueMissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 18:42   #102
za sada ne brini, VB je jos uvijek u EU


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 18:55   #103
Zadnjih par puta bi mi narudzbe s asosa stizale sa skladista u Njemackoj.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 22:44   #104
Narucila u subotu i u cetvrtak je vec doslo
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 11:06   #105
Ja sam isto u subotu, vidim da je pošiljka već u HR (utorak jutro).
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 19:59   #106
hrvatska posta i potvrde

Pozdrav,

Evo poslala sam upravo return tobice koja mi se bas nije svidjela jer je manja nego sto sam ocekivala, al nisam dobila nikakvu potvrdu. Jel zna netko mozda jel moguce nekak osigurat preko poste tu posiljku, jel netko uspio dobit bilo kakvu povtrdu da je Posta zaprimila taj paket? inace sam pehist pa me strah da se to ne izgubi i da ne dobijem pare nazad
Sucs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 20:08   #107
Quote:
Sucs kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Evo poslala sam upravo return tobice koja mi se bas nije svidjela jer je manja nego sto sam ocekivala, al nisam dobila nikakvu potvrdu. Jel zna netko mozda jel moguce nekak osigurat preko poste tu posiljku, jel netko uspio dobit bilo kakvu povtrdu da je Posta zaprimila taj paket? inace sam pehist pa me strah da se to ne izgubi i da ne dobijem pare nazad
Otvorila sam forum baš da pohvalim da sam se upravo vratila iz pošte i da sam prvi put dobila neku vrstu potvrde, i onda vidim tvoj post.

Ja sam dosad vratila oko 5 paketa na taj način, isto me malo brinulo što nemam nikakav dokaz da su predani, ali svi su sretno stigli na odredište i novac na moj račun.

Danas sam dobila račun na kojem je pisao iznos poštarine i onda je kao storniran i na kraju iznos 0. Ne znam je li to nova praksa HPa ili je ova gospođa to napravila na svoj način jer ne zna za drugi. Doduše ne znam bi li taj račun ista značio Asosu jer ne piše ništa o paketu ni adresi, ali ja sam bila sretna da sam dobila bar nešto.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 20:35   #108
Quote:
Plavusa132 kaže: Pogledaj post
Otvorila sam forum baš da pohvalim da sam se upravo vratila iz pošte i da sam prvi put dobila neku vrstu potvrde, i onda vidim tvoj post.

Ja sam dosad vratila oko 5 paketa na taj način, isto me malo brinulo što nemam nikakav dokaz da su predani, ali svi su sretno stigli na odredište i novac na moj račun.

Danas sam dobila račun na kojem je pisao iznos poštarine i onda je kao storniran i na kraju iznos 0. Ne znam je li to nova praksa HPa ili je ova gospođa to napravila na svoj način jer ne zna za drugi. Doduše ne znam bi li taj račun ista značio Asosu jer ne piše ništa o paketu ni adresi, ali ja sam bila sretna da sam dobila bar nešto.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Ja sam pitala 3 puta za bilo kakvu potvrdu ili bar da platim neki insurance u posti, al su mi rekli da mi nista ne mogu dat.
Dobro sad mi je lakse kad cujem da nije bilo problema sa vracanjem, al skroz mi je bezveze taj njihov return policy, potrazit cu neki kontakt da im ukazem na taj problem, nadam se da ce nesto napravit po tom pitanju.
Hvala ti na info
Sucs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 21:30   #109
Evo dobila sam odgovor na prituzbu, pa evo da podjelim


Thanks for getting in touch about making returns to us from Croatia - I can definitely help.

This issue has been raised with us previously and we're working on changing the process for Croatia returns as soon as possible to make sure that you get proof of postage. It may seem silly but in the meantime, when you return an ASOS parcel, it'd be great to get a photograph of the parcel being handed over to the post office - this is the best form of proof of postage at the moment.

Don't worry - we're working on getting this amended but we really do appreciate your feedback!
Sucs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 22:57   #110
Ima mozda netko neki kod za popust, a da mu ne treba
regana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 18:36   #111
Pozdrav,
je li itko naručivao cipele njihovog branda da mi može reći kako se kreću veličine?
Želim naručiti ove asos playdate štikle, nisam sigurna koju veličinu da uzmem,
ako sam inače vel. 41, neće mi 8 biti malo/veliko?
mackicaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 06:28   #112
slično pitanje za veličine cipela....našla sam 2 savršena para branda Paper Dolls ali me muče veličine
inače sam 39,5
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 10:13   #113
Ja imam par niskih asosovih sandala broj 39, a inace sam 39, i malo su mi naknap. Da se radi o cipelama na petu, vjerojatno bi mi bile taman, ovako je nosivo, ali od ruba do ruba.
regana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 14:00   #114
Ne znam je li to sada uobičajeno, ali primijetila sam da su mi zadnja 2 paketića stigla ekstremno brzo :klap: Za tri dana!

http://www.asos.com/asos/asos-satche...25?iid=6949025
Torbica odlična, kvalitetna.

http://www.asos.com/asos/asos-leapfr...22?iid=6316622
Balerinke super, jedino su mi ipak malo preširoke jer su wide fit, ali nosive.
Prošli put sam naručila neke slične regular,u svojoj veličini, ali su mi bile preuske :/

I definitivno najbolji ulov
http://www.asos.com/asos/asos-lace-c...94?iid=6363194
Naručila u svojoj veličini, i prekrasna je!
Duos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 20:44   #115
Prije točno tri tjedna poslala sam svoju narudžbu natrag Asos-u jer mi nije odgovarala. Prije tjedan dana dobijem mail od ReBOUND-a da su zaprimili moj paket i nakon toga ništa. Sad pročitam da sam trebala dobiti i mail od ASOS-a da je moj paket stigao i kod njih. Nisam dobila ni mail, a ni novce. Jel to normalno ili? Kad odem na help chat, svaki puta mi kažu da se podatci ne podudaraju i završe razgovor. Radi se o 500 kuna, pa nije baš za zezanje. Ne znam što da radim.
Necrodemic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 20:57   #116
Moze neka usporedba ASOS i Parisian marke? Radi velicina pitam. Ako inace nosim UK 8, bit ce mi to OK?

Ovu haljinu gledam, treba mi za neku svadbu:
http://www.asos.com/parisian/parisia...0Items%20Title

Ako se uopce pojavi u mojem broju....
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."

Zadnje uređivanje Electra8472 : 16.02.2017. at 21:56.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 22:42   #117
Bok!

Da ne listam postove unatrag ( vjerojatno je bilo spomena, ali tko bi to našao ) pitat ću samo da li je netko kupovao njihove pamučne majice obe što dođu u pakiranjima po dvije? Kupila bih krathih rukava neke pa me samo zanima kakva je kavalireta kada se operu?

Ne bih da su kao one basic u hm-u, meni se na tim šavovi zavrte valjda poslije prvog pranja.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 09:05   #118
Quote:
Necrodemic kaže: Pogledaj post
Prije točno tri tjedna poslala sam svoju narudžbu natrag Asos-u jer mi nije odgovarala. Prije tjedan dana dobijem mail od ReBOUND-a da su zaprimili moj paket i nakon toga ništa. Sad pročitam da sam trebala dobiti i mail od ASOS-a da je moj paket stigao i kod njih. Nisam dobila ni mail, a ni novce. Jel to normalno ili? Kad odem na help chat, svaki puta mi kažu da se podatci ne podudaraju i završe razgovor. Radi se o 500 kuna, pa nije baš za zezanje. Ne znam što da radim.

Javi im se na fejs. I u prilog stavi sliku (na stranici od rebounda mozes pratit paket pa se vidi kad je stigao k njima). To ti je dokaz.
Meni se isto dogodilo sa zadnjim povratom. Ali nakon par dana natezanja uredno su mi vratili novce (iako su me prvo par dana pokusavali uvjerit da nisu primili paket )
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 11:32   #119
Ako sam oznacila jednu narudzbu za povrat, a u meduvremenu sam se prefomislila, moram li to nekako otkazati ili to samo istekne nakon nekog roka?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 11:42   #120
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Bok!

Da ne listam postove unatrag ( vjerojatno je bilo spomena, ali tko bi to našao ) pitat ću samo da li je netko kupovao njihove pamučne majice obe što dođu u pakiranjima po dvije? Kupila bih krathih rukava neke pa me samo zanima kakva je kavalireta kada se operu?

Ne bih da su kao one basic u hm-u, meni se na tim šavovi zavrte valjda poslije prvog pranja.
Ja sam uzimala prošlo ljeto ove

http://www.asos.com/asos/asos-the-ul...8&gridcolumn=2

i nisam nešto pretjerano bila zadovoljna, nakraju su poslužile za trening i spavanje jer je ugodan pamuk...ali nekako su baš obični t-shirtevi koji su se dosta razvukli nakon pranja..tako da s moje strane
ksenija00 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:42.