Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2017., 23:24   #141
ako ima netko nekakav kod (i 5% je dosta) bio bih jako zahvalan
jebojebic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 11:53   #142
Curke koje često kupujete na Asosu, dal znaju biti kakvi popusti, kodovi...pikiram jedne Nikice...ali 150 € mi je puno, pa bi svaki popust dobro došao...a pročitala sam da su onaj od 15 % na prvu kupnju ukinuli
ksenija00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:28   #143
u zadnje vrime sve rjedje budu kodovi
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:31   #144
Vjerojatno ti u funtama ispadne jeftinije, pa eto kao kod da imas
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 13:02   #145
Quote:
Chocollina kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila nedavno jednu haljinu, uk 10 klasičan naš 38 i haljina je baš kvalitetno napravljena.
Ajme super, uzela sam si ovu iz Tall linije, valjda će biti ok... http://www.asos.com/vesper-tall/vesp...0Items%20Image

I još ovo..
cvjetasta TALL haljina, nisam puno očekivala, ali lijepo stoji (iako će je mrvicu skratiti) http://www.asos.com/asos-tall/asos-t...0Items%20Image

Bijela čipkasta haljina http://www.asos.com/asos/asos-occasi...0Items%20Image

Za muža kožna pederuša http://www.asos.com/reclaimed-vintag...0Items%20Image
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 17:33   #146
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Znam da se već pričalo o tome tu, ali nisam više sigurna. Jel mogu stvari iz različitih narudžbi vratit odjednom? Napravim returns label za bilo koju od njih, a onda potrpam sve one papire unutra i to bi trebalo bit okej?
Anyone?
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 18:05   #147
Da, možeš.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 18:53   #148
Hvala puno. Radi se o tri skuplja artikla pa pitam za svaki slučaj, da ne bi bilo problema.

Usput mini review za ovu predivnu haljinu koja mi nažalost ne odgovara. Inače nosim Asosovu UK10 veličinu i njihovi mi modeli uvijek odgovaraju. Ovu haljinu sam prvo naručila UK10 i bila mi je prevelika. Nakon toga sam naručila UK8, misleći da će mi bit taman, ali ona mi je na kraju premala, ne mogu ju uopće zakopčat. Sama haljina uživo izgleda predivno i kvalitetno i mislim da stvarno vrijedi tih novaca, ali s obzirom na cijenu, ne da mi se još i s krojačicom natezat, tako da ću vratit obje.

http://www.asos.com/needle-thread/ne...0Items%20Image
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 23:07   #149
Jel mogu ja vratit stvar bez onog papira sto sam dobila u paketu? Imala sam radove u stanu kad mi je dosao paket i valjda taj papir zavrsio u smecu...a doslo mi je nesto sto ne mogu cak ni poklonit necakinjama jer je prelose (
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 02:12   #150
Talking

Quote:
Clea kaže: Pogledaj post
Jel mogu ja vratit stvar bez onog papira sto sam dobila u paketu? Imala sam radove u stanu kad mi je dosao paket i valjda taj papir zavrsio u smecu...a doslo mi je nesto sto ne mogu cak ni poklonit necakinjama jer je prelose (
Možeš sa weba isprintati praznu povratnicu pa ručno upisati broj nsrudžbe, artikl i razlog vraćanja...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 08:41   #151
RDF prekrasna haljina
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 09:31   #152
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
RDF prekrasna haljina
Totalno je fairy princess, baš mi žao što mi ne paše.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 10:14   #153
Haljina je predivna.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 20:08   #154
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Možeš sa weba isprintati praznu povratnicu pa ručno upisati broj nsrudžbe, artikl i razlog vraćanja...
ok, hvala!
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 06:42   #155
RDF, jako lijepa haljina :klap:
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 10:50   #156
Moze li mi netko prokomentirati njihovu wide fit obucu? Nosim njihov 37 i imam usko stopalo i tanke gleznjeve,da li bi bilo ok uzet wide fit 37 ili da ne pokusavam?
Cak sam vidjela na ytb da je iste te balerinke cura uzela broj manje nego inace jer ima usko stopalo,ali mi je to sumnjivo
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 20:55   #157
Pozdrav,


znate nekog tko je naručivao trudničke stvari preko Asosa?
Kak ste zadovoljni kvalitetom?
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 21:07   #158
Quote:
Coco Vanilla kaže: Pogledaj post
Pozdrav,


znate nekog tko je naručivao trudničke stvari preko Asosa?
Kak ste zadovoljni kvalitetom?
ja jesam, neke jeftine basic stvari, super su kao i 99% asosovih stvari (po mom misljenju), brojevi su ponekad bas ogromni... pa se eto pazi toga nosim 10-12 kad nisam trudna a neku maternity bomber jacket sam mogla uzet u velicini 6 i bila bi mi ok, imam nekoliko haljina uk8 i 10, uglavnom malo je lutrija sa brojevima
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 00:16   #159
Meni su trudničke stvari bile puno bolje od New Looka, posebno majice. Asos ima super maternity haljine, al većina majica koje sam uzela su bile otvorene ispod trbuha, užas...
Get Thee To A Nunnery is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 14:12   #160
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
ne znam koji broj inace nosis al pise da je relaxed fit, mozda bi lagano mogla proc sa S (trenutno ima S koliko vidim) jer je na modelusi ooooogromna

ja sam 10/12 i definitivno bih uzela S
po mjerama mi ne paše. struk je 70, meni je 75, prsa na knap 89, meni su 90, a ne bi htjela da mi bude skroz uska nego ovako ko njoj ne znam kako sam propustila tu jaknu a svako malo sam pregledavala bombere, joj...
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:25.