Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2017., 19:22   #161
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
po mjerama mi ne paše. struk je 70, meni je 75, prsa na knap 89, meni su 90, a ne bi htjela da mi bude skroz uska nego ovako ko njoj ne znam kako sam propustila tu jaknu a svako malo sam pregledavala bombere, joj...
meni bas izgleda ogromno na njoj, uvek mozes kupit pa vratit besplatno kad je probas.. ko zna, mozda ti bas bude ok... ili stalno proveravat za m/l
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 16:07   #162
Cure da li se medju svecanim haljinama ikad pojavi drugi materijal od poliestera?
Ja cu se u tome oznojiti a divne su mi haljine.
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 20:29   #163
Cure ima li koja od vas majicu/košulju marke Vila da mi prokomentira veličine? Ono što sam uspjela izguglati s foruma je skroz kontradiktorno, neki postovi kažu da su veličine puno manje u odnosu na asos a drugi da su jednake/malo komotnije

Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Cure da li se medju svecanim haljinama ikad pojavi drugi materijal od poliestera?
Ja cu se u tome oznojiti a divne su mi haljine.
Ja sam kupila svečanu haljinu od viskoze s Asosa
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 15:48   #164
Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
Cure ima li koja od vas majicu/košulju marke Vila da mi prokomentira veličine? Ono što sam uspjela izguglati s foruma je skroz kontradiktorno, neki postovi kažu da su veličine puno manje u odnosu na asos a drugi da su jednake/malo komotnije
vila je kao i vero moda dosta komotnija (ne mislim na asos nego ovako in general, s obzirom da je i asos isto malo komotniji ), ja sam nosila i S bluzice od vile dok sam nas jaci 38/40, imam i jednu jaknicu koja je M, a dosta je velika... da li su nesto menjali u zadnjih godinu dana - ne znam
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 19:38   #165
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
vila je kao i vero moda dosta komotnija (ne mislim na asos nego ovako in general, s obzirom da je i asos isto malo komotniji ), ja sam nosila i S bluzice od vile dok sam nas jaci 38/40, imam i jednu jaknicu koja je M, a dosta je velika... da li su nesto menjali u zadnjih godinu dana - ne znam
sva sreća da sam onda naručila xs, valjda će biti dobra
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 20:21   #166
Nadam se da ću bit u krivu, ali imam dvije Vila stvari i čine mi se manji modeli od Asosovih. Inače sam Asosov UK10, a njihov mi je M dobar.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 11:19   #167
Pozdrav,
Upravo mi je stigla majica s Asosa ali totalno drugi model i sad to trebam vratiti.
Čitam to za povrat na prvoj stranici ove teme i nije mi jasno ovo:
Quote:
-U pošti kupite kutiju/ veliku omotnicu s mjehurićima, spremite u nju robu, stavite unutra papir, a na kutiju zalijepite naljepnicu sa papira (na kojoj je adresa od Asosa).
Naljepnica na tom mome papiru ne sadrži nikakvu asos adresu, piše samo na toj naljepnici "To create your return, please visit http...."
Otišla sam na taj sajt i tamo napravila povrat i isprintala to što trebam:
https://abload.de/img/captured7jac.png

Sad me zanima jel dovoljno na paket nalijepiti samo to što sam isprintala? Da li moram napisati i svoju adresu negdje na paket ili je ta naljepnica dovoljna?
Ako može mala pomoć oko toga svega, hvala.
milankaZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 13:07   #168
Quote:
milankaZG kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Upravo mi je stigla majica s Asosa ali totalno drugi model i sad to trebam vratiti.
Čitam to za povrat na prvoj stranici ove teme i nije mi jasno ovo:

Naljepnica na tom mome papiru ne sadrži nikakvu asos adresu, piše samo na toj naljepnici "To create your return, please visit http...."
Otišla sam na taj sajt i tamo napravila povrat i isprintala to što trebam:
https://abload.de/img/captured7jac.png

Sad me zanima jel dovoljno na paket nalijepiti samo to što sam isprintala? Da li moram napisati i svoju adresu negdje na paket ili je ta naljepnica dovoljn
a?
Ako može mala pomoć oko toga svega, hvala.
Samo to naljepi na paket Mislim možeš i svoju adresu, ali nije nužno.
__________________
youtubekanal
Sevenstyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 14:24   #169
Thnx, upravo poslano, napisala sam i svoju adresu nek se nađe.
milankaZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 14:27   #170
Znate li kad bi moglo biti neko veće sniženje?
taper_jean_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 18:30   #171
Je li netko naručivao Stan Smith ženske tenisice s Asosa?

Ne znam koji da broj uzmem Na US stranici njihov je broj 7 24,5 cm, a na UK stranici je 5.5 24,5cm.

Moja je noga 24.5 cm i kad odem na Adidas stranicu, US 7.5 je 24,5, a UK 6 je 24,5.

Ne znam ni kojem da onda broju na Asosu vjerujem?! Da naručim US 7.5 (ili UK 5.5) kako je na Adidas stranici ili da vjerujem Asosovom size chartu pa naručim US 7 (tj UK 5.5) koji je po njima 24,5 cm...
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 21:38   #172
Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post
Je li netko naručivao Stan Smith ženske tenisice s Asosa?

Ne znam koji da broj uzmem Na US stranici njihov je broj 7 24,5 cm, a na UK stranici je 5.5 24,5cm.

Moja je noga 24.5 cm i kad odem na Adidas stranicu, US 7.5 je 24,5, a UK 6 je 24,5.

Ne znam ni kojem da onda broju na Asosu vjerujem?! Da naručim US 7.5 (ili UK 5.5) kako je na Adidas stranici ili da vjerujem Asosovom size chartu pa naručim US 7 (tj UK 5.5) koji je po njima 24,5 cm...
Nemam te tenisice, ali bi se uvijek prije držala size charta od proizvođača
funfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 23:15   #173
Ja imam superstar i plivam u svom broju. Nosim 37, imam 37 1/3 jer su mi 36.5 bile naknap, prsti su mi udarali u kapicu.
Rekla bi da naginju vecem kalupu no svakako se orijentiraj po size chartu od proizvodjaca.

Mozda najbolje da odes u neki ducan probati (ako imas mogucnosti) pa narucis online. To ti je najsigurnije..
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 23:10   #174
Pozdrav Vidim da je vec bila tema, vratila sam vec dva paketica i u roku 7-8 radnih dana dobila nazad novac, i vidim da je sve ok

sutra bi trebala poslat paketic s skupljim stvarcicama, a nece mi se bas ostat bez 1000 kn. Pa cisto da pitam, jel vam sve ok s povratima? Uzasno me strah da se bas taj paktic ne zagubi da stvarno poslikam u pošti? kak su napisali curi iz prethodnih posteva.
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 00:00   #175
Molim da se doda u pocetni post da ako su stvari kupljene s nekim kodom za popust, a zeli se vratiti dio stvari, refundirat ce cifru ali umanjenu za taj cijeli popust koji iskoristis.

Npr. kupila sam 4 stvari za 1000 kn, s popustom od 130 kn. Sad sam vratila dvije stvari i oduzeli su mi svih 130 kn na cijene vracenih stvari. Da sam znala ne bi vracala :S
svemirska djeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 12:33   #176
curke, ja ne kuzim, znaci placam preko deviznog racuna visa electron karticom.
upravo su mi za haljinu od 69 funti, uzeli 76 funti s racuna, ko da placam u eurima me ispalo, jer to banka konvertira ili? placam direkt karticom, ne preko paypala.

narucila sam haljinu, za svadbu sestrinu (doslovno sam od jucer navecer do danas ujutro svakih sat vremena stavljala u kosaricu, dok si nisam otisla uplatit kunice na tekuci, da platim ujutro hehe, bas mi je divna)

http://www.asos.com/the-jetset-diari...ecently+Viewed

i stigla mi ova haljina, i stiklice, isto naruceno za istu svadbu, divno je uzivo, stiklice su jako udobne i super se drze na nozi, haljina je isto predivna, aliii mi je na prsima naknap, cak je i podstavljena, ima na prsima kosarice, medjutim, preplitka mi je, i samo zato vracam nazad i haljinu i stikle, inace bi si to ostavila za svadbu.

http://www.asos.com/jarlo-tall/jarlo...6&gridcolumn=3

http://www.asos.com/ax-paris/ax-pari...es/prd/5613234

Zadnje uređivanje drazo : 03.03.2017. at 13:08.
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 13:10   #177
Quote:
svemirska djeva kaže: Pogledaj post
Molim da se doda u pocetni post da ako su stvari kupljene s nekim kodom za popust, a zeli se vratiti dio stvari, refundirat ce cifru ali umanjenu za taj cijeli popust koji iskoristis.

Npr. kupila sam 4 stvari za 1000 kn, s popustom od 130 kn. Sad sam vratila dvije stvari i oduzeli su mi svih 130 kn na cijene vracenih stvari. Da sam znala ne bi vracala :S
Meni su normalno refundirali , vratila sam jednu stvar iz narudžbe u kojoj sam iskoristila kod za 20% i vratili su mi točan iznos plaćen za taj predmet.
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 13:39   #178
Meni isto vraćaju točan iznos artikla umanjeno za popust samo za taj artikl...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 16:17   #179
Mislim da ovako umanjuju pri povratu kada se koristi onaj kod npr iznad 100€ 10% popusta, iznad 150€ 15% popusta... u tom slucaju, prilikom povrata 1 artikla oduzmu cijelu popust


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 19:44   #180
grrr, ljuta sam! cekam paket vec dva dana, poslan je dhlom, i sad je status posiljke uspjesno dostavljen, a paketa nigdje. njihova sluzba za korisnike trenutno ne radi nego tek od ponedjeljka pa ne mogu zvat i vikat. jel se vama slicno dogodilo? a prosli mjesec su poslali hrvatskom postom i stiglo je nakon 3 dana. a ovo nakon 6 dana je navodno stiglo, tko zna kome

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
mrnjavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.