Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2017., 10:40   #1081
Smile

Pozdrav cure, da li znate mozda da li ce mango nadopunjavati tj da li nadopunjuje artikle u ranojutarnjim satim sada dok je sale. Par stvari su mi ispali iz kosarice pa ih zelim natrag hahaha.. stalno gledam al nista.. ako je tko zamjetio pa neka natipka..plizz
LittleGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 10:57   #1082
Quote:
LittleGirl kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure, da li znate mozda da li ce mango nadopunjavati tj da li nadopunjuje artikle u ranojutarnjim satim sada dok je sale. Par stvari su mi ispali iz kosarice pa ih zelim natrag hahaha.. stalno gledam al nista.. ako je tko zamjetio pa neka natipka..plizz
Sumnjam da ce sad nekad, mozda da pricekas zimsko snizenje jer tek trebaju vratit ljudi artikle sta im ne pasu i sl.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 14:52   #1083
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
Zakonski su joj duzni vratit novce.
Ako ne, ako se krenu izmotavat da to ne rade, bla bla, trazi voditelja poslovnice i knjigu zalbe.
bitno da se drzis roka za povrat/zamjenu.
Zakonski dućani nisu duzni vratiti novce, osim u slučaju kad se o reklamaciji. Povrat novaca u slučaju da se kupac predomisli ili ne odgovara veličina je stvar dobre volje pojedinca i interne politike firme i nema veze sa zakonom.
Osim kod web kupovine, tada je dužan u određenom roku vratiti novce, bez obzira na razlog povrata.

Tako je navedeno u pravilniku o zaštiti potrošača...

Al vjerovatno popuste ak si dovoljno uporan, pa se pretpostavljam može izvući povrat novca...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 15:39   #1084
Povrat u trgovinu

Pozdrav zanima me da li se narucena roba online moze vratiti u trgovinu? Pise na papiri koji sam dobila kao da moze ali ne u svakoj trgovini. Ima li netko iskustva?
evikus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 17:55   #1085
Quote:
evikus kaže: Pogledaj post
Pozdrav zanima me da li se narucena roba online moze vratiti u trgovinu? Pise na papiri koji sam dobila kao da moze ali ne u svakoj trgovini. Ima li netko iskustva?
Ako je naručeno s mango.com da, u svaku poslovnicu osim Ilice, neka me isprave cure ako griješim
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 18:06   #1086
Ni meni ne prolazi kod..jel ima tko rjesenje?
Mirna15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 19:58   #1087
Pa nema ga..ne prolazi na novu kolekciju i na vec snizenu robu, kao sto i pise.
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 20:54   #1088
A da..nisam citala mala slova. I metodom pogresaka i pokusaja dosla do toga
Mirna15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 11:28   #1089
U petak ujutro sam naručila s manga, međutim još nisam dobila mail da je roba poslana, je li to normalno? Šalju li samo radnim danima?

Nisam nikad naručivala petkom
Alutte is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 12:46   #1090
Quote:
Alutte kaže: Pogledaj post
U petak ujutro sam naručila s manga, međutim još nisam dobila mail da je roba poslana, je li to normalno? Šalju li samo radnim danima?

Nisam nikad naručivala petkom
da, normalno je.
i tamo je ekipa od samo ljudi koji nastoje imati vikend slobodan.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 14:00   #1091
Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
Ima tko ove cizme? https://www.mangooutlet.com/hr/zene/...cesorio;42,342 jel su jako uske, jel bolje uzeti veci broj, nosim il 38 ili 39
Ja ih imam, al vjerojatno ti je već kasno.
Nisu uske, siri je model, vidi se na modelusi. Ja imam dosta siroke listove pa mi jesu malo gore na rubu uze, ali nije strasno, nije da bas stiscu, ali normalno da nakon 8 sati u njima malo pusti traga.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 14:04   #1092
Ima li tko ovu torbu ili da ju je vidio uživo?

Jel je prava koža ili samo izgled kože? Buni me naslov "torba s granuliranim izgledom". A u opisu piše granulirana koža.

(za druge modele piše u naslovu torba od granulirane kože i u opisu granulirana koža)

https://shop.mango.com/hr/zene/torbe...9&n=1&s=search
anavii86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 14:31   #1093
Pise u opisu da je 100% poliuretan, znaci umjetna koza
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 14:38   #1094
Pa da, to me buni jer piše u opisu granulirana koža (a ne izgled kože) a u sastavu poliuretan..bzvz..
Hvala
anavii86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 17:24   #1095
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Ja ih imam, al vjerojatno ti je već kasno.
Nisu uske, siri je model, vidi se na modelusi. Ja imam dosta siroke listove pa mi jesu malo gore na rubu uze, ali nije strasno, nije da bas stiscu, ali normalno da nakon 8 sati u njima malo pusti traga.
Da steta nisam ih uspjela ulovit i bas mi krivo. Kad sam gledala bilo je jos 38 al rade bi mozda 39.
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 18:38   #1096
Veličina je tts. Ja sam ih platila 400 i nešto. Vec se dugo vrte pa ce ih mozda bit opet, za kozu to nije puno love.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 20:30   #1097
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Veličina je tts. Ja sam ih platila 400 i nešto. Vec se dugo vrte pa ce ih mozda bit opet, za kozu to nije puno love.
Ja sam si na kraju kupila u mangu kozne gleznjace. Pise da su prava koza. Ove duge cu lovit na nekom dr popustu
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 20:37   #1098
ima mozda koja od vas ili je probala ovu biker jaknu?
https://shop.mango.com/hr/zene/jakne...essentials_she

kakve su velicine?
ja sam izmedu M i L pa ne znam koju da narucim
FashionNotebook is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 07:44   #1099
Quote:
FashionNotebook kaže: Pogledaj post
ima mozda koja od vas ili je probala ovu biker jaknu?
https://shop.mango.com/hr/zene/jakne...essentials_she

kakve su velicine?
ja sam izmedu M i L pa ne znam koju da narucim
L. Ja sam je gledala u subotu. I čini mi se da je malo manji model.
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 08:38   #1100
Piše da je uz kod besplatna poštarina bez obzira na iznos, ali meni nije, anyone else?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:52.