Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2017., 02:19   #81
upravo sam zavrsio seriju. meni je ovo predobro. s prosjecnim scenarijem napraviti sjajan proizvod, to se mora poklopiti brdo stvari.

glazba.

scenografija.

gluma

i naravno, rezija, koja je meni jaca i od glume. svaka cast onom ko se sjetio da zove vallea da ovo rezira
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:09   #82
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post

Mogu ti preporuciti dve izuzetne mini-serije: Top of the Lake i The Missing.

.

upravo gledam missing. izuzetna. ali ubija me, baš baš. pročitala kraj. koja sam glupača
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 17:48   #83
Upravo sam zavrsila knjigu, netko je napisao da mu je serija bolja od knjige i morat cu se sloziti s tom izjavom. Naravno, knjiga ima vise detalja, neke stvari su drugacije, pogotovo kraj, u knjizi Bonnie prizna zlocin pred sudom, ali svejedno, osjecam da me serija vise zaintrigirala i da mi knjiga sama po sebi ni ne bi bila toliko zanimljiva da nije bilo serije. Zao mi je sto nema koju epizodu vise.
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 14:36   #84
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Mogu ti preporuciti dve izuzetne mini-serije: Top of the Lake i The Missing.

I preporuka za Luther
hvala


p.s. nekim slučajem sam u petak u pošti skontala knjigu, kupila za 69kn i počela sam čitati moram priznati da mi cijelo vrijeme serija u glavi dok čitam knjigu...mogu lakše doživiti njihovu mimiku jer sam ih nedavno gledala
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 19:49   #85
Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
hvala


p.s. nekim slučajem sam u petak u pošti skontala knjigu, kupila za 69kn i počela sam čitati moram priznati da mi cijelo vrijeme serija u glavi dok čitam knjigu...mogu lakše doživiti njihovu mimiku jer sam ih nedavno gledala


ja sam ti pogledala cijeli missing. znam da je off ali serija nema temu. savršena serija.

skidam drugu sezonu.
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 13:55   #86
Quote:
nymphadoratonks kaže: Pogledaj post
upravo gledam missing. izuzetna. ali ubija me, baš baš. pročitala kraj. koja sam glupača
E, jbg. A kako si to uspela ?

Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
hvala

p.s. nekim slučajem sam u petak u pošti skontala knjigu, kupila za 69kn i počela sam čitati moram priznati da mi cijelo vrijeme serija u glavi dok čitam knjigu...mogu lakše doživiti njihovu mimiku jer sam ih nedavno gledala
Nema na cemu.

Nekada sam citao knjige ali sam prestao. Radije cu odgledati nesto nego procitati.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 11:15   #87
Meni dosada nije najveća mana serije, već predvidljivost. Od druge epizode sam skužila tko je silovatelj i valjda ubrzo i tko je davio onu malu. Dakle, od misterije ni m.

Reese i Nicole Alexander
__________________
not the girl my dog thinks I am...
...he'll rekindle all the dreams it took you a lifetime to destroy
Aaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 07:00   #88
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Pilot me nije baš oduševio, dosta dosadnjikavo i na momente iritantno s onim scenama u policijskoj postaji gdje svi pričaju u prošlosti o glavnim likovima da publika ne skuži tko je mrtav.

I još uvijek mi nije jasan toliki hype oko Shailene Woodley i kako je ta mala tako brzo došla u A listu Hollywooda.
Meni prva ep niti je dosadnjikava niti je ista u njoj iritantno ali to je vec stvar ukusa a mozda nisi navikao na sporije serije.

Slazem se za SW. A tek sto je ruzna uf uf jezivo znaci bas mi je ruzna no to nije vazno koliko gluma ali samo napomenuh da mi se pored glume ne svidja ni njen izgled.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 15:22   #89
Jako dobra ( mini ) serija.... voajerski uvid u jednu malu, naizgled savršenu kalifornijsku zajednicu u kojoj obitavaju bogati uspješni i zgodni....
Serija koja od početka skriva ( uspješno ili neuspješno, to je pitanje ) tko je žrtva a tko ubojica....
Moja ocjena prve sezone je 8/10... i da , kako sada izgleda, biti će i druge sezone....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 15:29   #90
na instagramu od reese je slika nje, nicole i laure i napisano pišemo neke nove laži... druga sezona?
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 15:37   #91
Quote:
nymphadoratonks kaže: Pogledaj post
na instagramu od reese je slika nje, nicole i laure i napisano pišemo neke nove laži... druga sezona?
Serija je prošla bolje od očekivanja, izgleda da će se snimati i 2. sezona.... tako je u posljednjim intervjuima govorila Reese....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 19:41   #92
Jučer pogledala i moram priznati da me se serija veoma dojmila. Sviđa mi se atmosfera koju su napravili.

Glazba je odlična, gluma također.
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 20:04   #93
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
upravo sam zavrsio seriju. meni je ovo predobro. s prosjecnim scenarijem napraviti sjajan proizvod, to se mora poklopiti brdo stvari.

glazba.

scenografija.

gluma

i naravno, rezija, koja je meni jaca i od glume. svaka cast onom ko se sjetio da zove vallea da ovo rezira
Sve ovo iznad + najbolji intro serije valjda ikad
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 09:05   #94
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Sve ovo iznad + najbolji intro serije valjda ikad
Doslovno se više ne sjećam intra (a ni ove loše serije, kad se već spominje), tako da ovako pretjerivanje je samo po sebi pretjerivanje, intro nije ništa posebno. Seciraj mi intro i uvjeri me da je najbolji ikad, možda nešto propuštam?
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 12:44   #95
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Doslovno se više ne sjećam intra (a ni ove loše serije, kad se već spominje), tako da ovako pretjerivanje je samo po sebi pretjerivanje, intro nije ništa posebno. Seciraj mi intro i uvjeri me da je najbolji ikad, možda nešto propuštam?
Kao i sve u životu, i ovo je podložno različitim mišljenjima..... meni je ovo bila jedna zanimljiva serija za gledanje, a izgleda da je bila i većini ostalih te se shodno tome sprema snimanje 2. sezone....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 15:06   #96
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Doslovno se više ne sjećam intra (a ni ove loše serije, kad se već spominje), tako da ovako pretjerivanje je samo po sebi pretjerivanje, intro nije ništa posebno. Seciraj mi intro i uvjeri me da je najbolji ikad, možda nešto propuštam?
Neću te uvjeravat a kamoli ti secirat uostalom ne moraš se slagat al izvoli Meni najbolji dio te pisme, prekrasna sjetna melankolična atmosfera lipa priroda dica + prekrasne žene meni više ne triba

Uvodne epizode su mi bile slabije od ostatka obično je obrnuto, mislin da san se tek na trećoj epizodi ful zakačila I tu je Reese bila najzaslužnija

A evo npr. za usporedbu preloši intro/napad na uši i oči inače korektne serije The Good Fight; još je donekle podnošljivo dok ne počnu eksplozije i krešendo
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 20:39   #97
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Neću te uvjeravat a kamoli ti secirat uostalom ne moraš se slagat al izvoli Meni najbolji dio te pisme, prekrasna sjetna melankolična atmosfera lipa priroda dica + prekrasne žene meni više ne triba

Uvodne epizode su mi bile slabije od ostatka obično je obrnuto, mislin da san se tek na trećoj epizodi ful zakačila I tu je Reese bila najzaslužnija

A evo npr. za usporedbu preloši intro/napad na uši i oči inače korektne serije The Good Fight; još je donekle podnošljivo dok ne počnu eksplozije i krešendo
good fight mora mijenjat intro!

ja im na fejsu pisala!
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 23:20   #98
Mene je ova serija odusevila. U jednom dahu sam je odgledao. Netacno je ono sto su neki ovde pisali da je rec o limunadici, serija je jedna izuzetno odlicna i realna drama, koja se bavi ozbiljnim i osetljivim temama. Vi koji to niste shvatili, ne znam u sta ste gledali?
Glumacka ekipa je fantasticna. Posebno Nicole i Scarsgard (njihovi likovi su mi najzanimljiviji bili) Shallene, ne shvatam toliko negativnih reakcija na nju, devojka je bre pokidala kako je odglumila. Reese je tu jos bila i najslabija, iako mi je jako draga.
I da, Laura Dern kraljica.

Jedva cekam 2 sezonu.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 08:26   #99
Quote:
Lynch fan kaže: Pogledaj post
Netacno je ono sto su neki ovde pisali da je rec o limunadici, serija je jedna izuzetno odlicna i realna drama, koja se bavi ozbiljnim i osetljivim temama. Vi koji to niste shvatili, ne znam u sta ste gledali?
.
Pa gledali smo predvidljivu nerealnu sapunicu koja se bavi patetičnim i "osjetljivim" temama, ali bitno da nismo skužili mi, nek si nam ti objasno.

Od lynch fana bih očekivala više, a ne da favorizira ovakva sranja
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 14:55   #100
Ako je ovo sranje sta onda reci za Sex & City, Ocajne Domacice, Prijatelje?
Ova je serija za razliku od tih, vrlo realisticna i glumacka ekipa je vrhunska,

i po kojoj to logici serija koja se izmedju ostalog, bavi temama porodicnog zlostavljanja i silovanja, je sapunica?
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.