Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2017., 23:48   #21
Koliko dugo ce ta zabrana trajat?

Poslano via dvogrli karburator
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 17:20   #22
bude li opel imao ovako kvalitetnu limariju kao pežo od 46. sekunde videa...
https://www.youtube.com/watch?v=ebL-p4h_6H8
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 08:40   #23
Ako GM proda Opel da li ce se vratiti sa Chevroletom u EU? Otisli su da ''ojacaju'' Opel, da li bi se prodajom Opela vratili na ovo trziste?
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 13:40   #24
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
bude li opel imao ovako kvalitetnu limariju kao pežo od 46. sekunde videa...
https://www.youtube.com/watch?v=ebL-p4h_6H8
iznenadio bi se na koliko je auto to zapravo moguce. ja sam to radio na daewoo lanos prosle godine =) vadio kljuceve iz auta..
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:05   #25
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Ako GM proda Opel da li ce se vratiti sa Chevroletom u EU? Otisli su da ''ojacaju'' Opel, da li bi se prodajom Opela vratili na ovo trziste?
Ne, poanta je da se riješe kompletno EU.
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:59   #26
To mi nema nikakve logike.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 15:42   #27
Quote:
wasx kaže: Pogledaj post
Ne, poanta je da se riješe kompletno EU.
Ne razumijem zasto. Ja vidjam dosta Chevroleta po cestama, cini mi se da im nisu losi prodajni rezultati.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 17:25   #28
Quote:
ma3x kaže: Pogledaj post
iznenadio bi se na koliko je auto to zapravo moguce. ja sam to radio na daewoo lanos prosle godine =) vadio kljuceve iz auta..
Da, znam da se to može tako, postoje jastučići s pumpicama (kao za mjerenje tlaka) i onda se napumpa između dok razmak bude dovoljno velik. Ali opet da se krivi kao lim od paštete...
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 18:16   #29
Na snimci je 206 limuzina koji se proizvodio u Iranu ili Turskoj, siromasno trziste sa jeftinim proizvodima, neka proba to napravit na obicnom 206 iz Francuske, ne vjerujem da ce uspjet.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 19:10   #30
Sutra u 9,15 je konferencija za novinare u PSA gdje će se službeno objaviti deal.
Mirko_M is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 10:58   #31
Sluzbeno je objavljeno, PSA je preuzeo Opel za 1,3 Milijarde eura a jedna francuska banka je preuzela evropsku GM banku za 900 miliona eura.

Znaci ukupno 2,2 milijarde eura.

Detalje ne znam, ovo sam cuo na radiu.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 11:12   #32
Tu je nesto malo detaljnjije.

http://www.seebiz.eu/potvrdeno-peuge...ura/ar-151913/

G5 via Tapatalk
techno_freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 11:15   #33
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
bude li opel imao ovako kvalitetnu limariju kao pežo od 46. sekunde videa...
https://www.youtube.com/watch?v=ebL-p4h_6H8
Ma lako za pežo,jesi vidio na 2.00 minute,kad motor ode u blokadu,ovaj otvori haubu kad ono....
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 11:25   #34
Dobar članak + video: https://www.bloomberg.com/news/artic...-for-2-billion
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 12:02   #35
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Sluzbeno je objavljeno, PSA je preuzeo Opel za 1,3 Milijarde eura a jedna francuska banka je preuzela evropsku GM banku za 900 miliona eura.

Znaci ukupno 2,2 milijarde eura.

Detalje ne znam, ovo sam cuo na radiu.
Banka je BNP Paribas i koliko sam vidio oni su financirali preuzimanje banke i ide nova koja je 50:50 JV. Nisi čuo za Arval? To je dio BNP Paribas. Biti će interesantno je li neki plan sa njim tu uključen što se flotne prodaje tiče.

U ugovoru stoji da će sada PSA preko Opela opskrbljivati GM za neka Buick i Holden vozila. A ima toga još.

GM na sebe uzima dobar dio od 8 milijardi eura izdataka za mirovine u budućnosti.
Koning is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 12:12   #36
Čini se da PSA nije preuzeo GM Powertrain Torino. Onaj odjel što su dobili od Fiata i koji je formalno bio pod Opelom. Tko će kupiti njega i je li nakon svega GM ipak ima neki plan za Europu?
Koning is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 12:21   #37
The incredible shrinking GM

Not long ago General Motors was a juggernaut in the global automobile industry.

Sadly, it appears that time has passed.

Just look at what has happened to GM in the past 15 or 20 years -- starting in 2000 when it bought a 20 percent share of Fiat Auto with $2.4 billion in stock, and then spent $2 billion to buy its way out of the deal in 2005.

It phased out Oldsmobile in 2004 and a few years later killed Pontiac, Saturn and Hummer. We understand why those brands were shut down, but it was painful to watch. Lots of dealerships closed and lots of dealership employees were fired.

And then there was the ultimate humiliation of the 2009 bankruptcy. The government had to save GM and the company has never been the same. The unwavering faith that GM could fix any problem is gone.

Today, GM is trying to solve its problems, and bolster its bottom line, by slowly disengaging from the world.

It is shutting down manufacturing in Australia, where Holden has been a GM subsidiary since 1931. An important part of GM's global manufacturing enterprise is turning into a distribution arm.

Australia was always a hotbed of talent and a training ground for U.S. and European executives. The new head of GM design, Mike Simcoe, comes from Australia, a product of the days when GM had a thriving design staff at Holden.

Mark Reuss cut his senior management teeth running Australia -- and running it very successfully.

Now Opel and Vauxhall will be sold to PSA Peugeot Citroen, a company many people counted out a few years ago.

Opel became part of GM in 1929. For generations, its headquarters in Ruesselsheim, Germany, has been a tremendous source of engineering know-how and talent. Not only does Opel-Vauxhall represent a large chunk of sales, the European operation is so deeply tied to the Detroit home office and the rest of the GM world that it is hard to see how it can be detached.

So what's next? It would not surprise anyone if GM cut its ties to South America, where it has been losing a lot of money.

I suppose GM is doing what it has to do. The company must not only survive, it has to make lots of money for shareholders. Wall Street demands it. And the current leadership appears willing to do whatever is necessary, regardless of what happens to GM's powerful brands here and around the world.

At the same time, GM has fallen in love with China. Indeed, without China, some of its brands, notably Cadillac, would be in serious trouble. But GM, like everyone, has partners in China so the future is not really its own.

GM executives say the world has changed dramatically in the last few decades and that they are doing what they have to do. Still, it is sad to watch a great, global auto company being diminished.

http://www.autonews.com/article/20170306/OEM/303069976
Koning is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 20:05   #38
Jel ima neki razlog zašto Opel nije mogao biti samostalan? Kaj nije Njemačka mogla napraviti nešto, pa ak Francuska već pomaže PSA, zašto DE nebi i Opelu..? Bezveze, nisam ljubitelj ni Pegueot ni Citroena, dapače, prema viđenom u obitelj i sl. nebi nikad kupio auto te marke...

Ima netko tu ko se više kuži u PSA pa da mi objasni koju točnu njihovu tehnologiju planiraju koristiti, odnosno na što se to odnosi? Opelov infotainment mi je daleko brži i bolji, ova intellilux svjetla su fenomenalna za ovu klasu, na ovoj novoj Insigniji će biti još bolja od ovih što se nude za Astre, jedino za ove lane assist, ACC i sl. pizdarije ne znam jer ne mogu usporediti, ali bio sam mišljenja da je to sve poprilično fer i korektno napravljeno? I sad oni planiraju svoje stvari ubacivati? Ili se ta "tehnologija" odnosi na nešto drugo, npr. razvoj automobila, tvornice di se rade auti i sl.? Ne znam di planiraju uštediti kad su na jebenoj Astri štedjeli na svakom koraku, kak će tek onda izgledati nova linija sa još lošijim materijalima?!
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 20:26   #39
Pomagali su BMW-u, pa su vjerojatno zaključili da je dosta.
Uostalom nije Opel baš takav brand u svjetskim razmjerima da njemcima treba još jedna kompanija koju će financirati poreznim novcem.

I šta ima loše u tome da PSA preuzme Opel ili obrnutno pogotovo danas u globaliziranom svijetu kad proizvođači automobila surađuju međusobno više nego ikad.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 20:50   #40
Bolje da su i financirali opel nego izbjeglice...al ajd...nema vise opela i kraj price

Poslano via dvogrli karburator
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.