Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2014., 12:44   #221
Need help!
Dakle, odnedavno sam član učeničkog servisa i rekli su mi da si sam nađem poslodavca...
Zna li netko možda postoji li kakav popis tvrtki koje su sklopile ugovor s učeničkim servisom i je li uopće isti i potreban da se zaposlim u nekoj firmi?!
Hvala
CaSO4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2014., 14:01   #222
To bi i mene zanimalo. Kaj sve trebam donjeti da se uclanim tamo?
__________________
ig: @alensdesigns
GMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 23:23   #223
Jel zna netko tko ima iskustva s učeničkim servisom koliko vremena treba učeničkom da proslijede novac koji im je moj poslodavac uplatio na moj račun?
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 11:49   #224
Postoji li legalan način za angažirati srednjoškolce za neki posao?
Cca 20 sati mjesečno, ali tokom cijele godine.

Djelatnici u firmi imaju djecu, pa bi njima dali prednost ispred zapošljavanja studenata za isto, ali nisam siguran da postoji način za legalno im isplatiti satnicu za isto.
Mikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 00:22   #225
Quote:
Mikey kaže: Pogledaj post
Postoji li legalan način za angažirati srednjoškolce za neki posao?
Cca 20 sati mjesečno, ali tokom cijele godine.

Djelatnici u firmi imaju djecu, pa bi njima dali prednost ispred zapošljavanja studenata za isto, ali nisam siguran da postoji način za legalno im isplatiti satnicu za isto.
Koliko znam ne, samo tokom školskih praznika.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 23:15   #226
malo se kasno priključujem, ali nema veze. Na mojem području (Koprivničko-križevačka), koliko sam upućen, ne djeluje neki učenički servis. Kako doći do nekog posla koji je relativno dobro plaćen, +16 po satu. Lani su primali u carlsberg, ali zbog lošeg iskustva više ne žele. I da, nemam još 18 godina.
mrockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 23:08   #227
Pitanje: preko studentskog ugovora radim dva posla (posao A i posao B)

za posao A imam 2 ugovora (za deseti i jedanaesti mjesec) koja nisu ispunjena jos

za posao B nemam nijedan ugovor i treba mi jedan, da li mogu zatraziti za posao B 3. ugovor ili mi nece dati?

Studentski centar Split.

Molim vas tko zna, prilično je hitno. Hvala!
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 22:27   #228
odes u studentski centar i pitas njih???
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 02:17   #229
pa na kraju i jesam ma bilo mi je hitno saznat zbog necega pa sam pitao tu, ali duga je to prica da ne objasnjavam sad
a i zasto ne bih pitao mozda netko odgovori; i pomogne nekomu kasnije ako ima slican slucaj.
ugl koga zanima - moze se.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 17:41   #230
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
pa na kraju i jesam ma bilo mi je hitno saznat zbog necega pa sam pitao tu, ali duga je to prica da ne objasnjavam sad
a i zasto ne bih pitao mozda netko odgovori; i pomogne nekomu kasnije ako ima slican slucaj.
ugl koga zanima - moze se.
Mozes i podici za 100 firmi u isto vrijeme ako ti trebaju
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 20:34   #231
Učenički i studentski servisi su najveća glupost na svijetu, tam neki učenik rinta za 10 kn na sat uz školske ili studentske obaveze da bi neki tamo uhljeb u tom servisu pobrao 10% od njihove plaće (i da je 1%, opet ih sram može biti).
Dipl Pješak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 20:03   #232
Bok ljudi, znam da je malo rano al se pocinjem raspitivat malo tak da mogu na ljeto radit. Moze mi neko preporucit neki ucenicki servis? Ako neko ima dobra iskustva s nekim servisom il slobodno recite ako ima nekih koje bi trebala izbjegavat.
Keka16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 22:48   #233
Bok, ako netko zna, je li dozvoljen rad maloljetnicima (sezonski - preko ljeta) maloljetnicima, točnije učeniku koji je 2. srednje (17 godina)? Kako ide to preko student servisa...
Unaprijed hvala svima.
stBoni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 23:46   #234
Koliko se sjećam, ne možeš preko student servisa, već preko učeničkog, ali da, dozvoljeno ti je. Trebaš se prijaviti u uredu za to, u mom gradu je taj ured bio u jednoj srednjoj školi, ne sjećam se točno više detalja, ali u svakom slučaju imaš mogućnost za sezonski posao preko ljeta.
__________________
VB16 :kava:
Ivano11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 16:56   #235
Quote:
Ivano11 kaže: Pogledaj post
Koliko se sjećam, ne možeš preko student servisa, već preko učeničkog, ali da, dozvoljeno ti je. Trebaš se prijaviti u uredu za to, u mom gradu je taj ured bio u jednoj srednjoj školi, ne sjećam se točno više detalja, ali u svakom slučaju imaš mogućnost za sezonski posao preko ljeta.
Hvala ti na odgovoru.
Budući da ljetujem na jednom poznatom otoku s turističkom destinacijom, nekoliko mjeseci tijekom ljetnih praznika, još me zanima, ukoliko netko zna, smiju li srednjoškolci raditi u mini - marketima te na kioscima (privatni i Tisak)?
stBoni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 18:25   #236
Pozdrav,
ovo ljeto ću prvi puta raditi preko student servisa pa me zanima slijedeće: u firmi u kojoj ću raditi su mi rekli da podignem ugovore pri učlanjenju, pa me zanima dali ja moram njima u student servisu dati nekakve podatke o poslodavcu i radnom mjestu ili samo podignem ugovore pa to poslodavac dalje sređuje?
LP!
leic96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 18:58   #237
da, da bi uzela ugovor moras rec student servisu gdje radis, onda si uzmes taj ugovor i nosis ga poslodavcu i on upise (kad odradis mjesec) koliko sati si radila i koliko kuna zaradila
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 14:58   #238
Quote:
stBoni10 kaže: Pogledaj post
Hvala ti na odgovoru.
Budući da ljetujem na jednom poznatom otoku s turističkom destinacijom, nekoliko mjeseci tijekom ljetnih praznika, još me zanima, ukoliko netko zna, smiju li srednjoškolci raditi u mini - marketima te na kioscima (privatni i Tisak)?
možeš raditi gdje god hoćeš, tj.gdje god si nađeš posao, ali samo tijekom praznika. Ne možeš raditi za vrijeme školske godine preko učeničkog servisa
plavaruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2018., 23:12   #239
Cool Učenik u inozemstvu

Jel smijem ja kao 17-ogodišnjak raditi u Austriji (Linz) preko hrvatskog učeničkog servisa (možda austrijskog?). koja bi bila procedura? Hvala!
Vedmes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2018., 14:54   #240
Quote:
Vedmes kaže: Pogledaj post
Jel smijem ja kao 17-ogodišnjak raditi u Austriji (Linz) preko hrvatskog učeničkog servisa (možda austrijskog?). koja bi bila procedura? Hvala!
Ne možeš. Samo u Hrvatskoj.
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.