Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2004., 03:56   #1
Bushu se drma pod nogama

Hobbit je naceo ovu temu na jednoj drugoj temi, a ja je ovdje postavljam.

Ja osobno mislim da to nije tocno i nije realno. Demokrati su kompletno razjedinjeni i trenutno ne postoji nitko tko bi mogao parirati Bushu na izborima u 11. mjesecu. Osim toga, americka ekonomija je sve bolja iz mjeseca u mjesec, i to je ono sto biraci zele vidjeti. Ekonomija je uvijek presudna za svakog tko zeli biti predsjednik SAD-a.
__________________
NAM SI VIOLANDUM EST IUS, REGNANDI GRATIA VIOLANDUM EST! ~ Caesar
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:07   #2
Ja o takvim stvarima raspravljam na New York Times Forumu..

Americki Sekretar za obranu je bio danas u Hrvatskoj...Stvari se krecu u vrlo dobrom smjeru...
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:20   #3
Quote:
Tvrtko1995 kaže:
Ja o takvim stvarima raspravljam na New York Times Forumu..

Americki Sekretar za obranu je bio danas u Hrvatskoj...Stvari se krecu u vrlo dobrom smjeru...
U dobrom smijeru za koga?
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:22   #4
Re: Bushu se drma pod nogama

Quote:
Hellkin kaže:
Hobbit je naceo ovu temu na jednoj drugoj temi, a ja je ovdje postavljam.

Ja osobno mislim da to nije tocno i nije realno. Demokrati su kompletno razjedinjeni i trenutno ne postoji nitko tko bi mogao parirati Bushu na izborima u 11. mjesecu. Osim toga, americka ekonomija je sve bolja iz mjeseca u mjesec, i to je ono sto biraci zele vidjeti. Ekonomija je uvijek presudna za svakog tko zeli biti predsjednik SAD-a.
Kakve ovo ima veze s iseljenom Hrvatskom?
__________________
Kimchi lover... ^_^
Mr Spiker is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:26   #5
Re: Bushu se drma pod nogama

Quote:
Hellkin kaže:
Hobbit je naceo ovu temu na jednoj drugoj temi, a ja je ovdje postavljam.

Ja osobno mislim da to nije tocno i nije realno. Demokrati su kompletno razjedinjeni i trenutno ne postoji nitko tko bi mogao parirati Bushu na izborima u 11. mjesecu. Osim toga, americka ekonomija je sve bolja iz mjeseca u mjesec, i to je ono sto biraci zele vidjeti. Ekonomija je uvijek presudna za svakog tko zeli biti predsjednik SAD-a.
Bush govori da je americka ekonomija sve bolja, ali se to neodrazava na stanje zaposlenosti, sto glavno sto zanima biracko tijelo, broj nezaposlenih je isti.
Sve dublje pada u govna oko Iraka.
Postavljaju mu se "nezgodna" pitanja oko njegovog sluzenja u nacionalnoj gardi za vrijeme Vietnama.
Za razliku od njegovog demokratskog protivnika koji je visestruki nosilac ratnih medalja i poslije razocaran je vodio kampanju protiv Vietnama. Covjek koji "stvarno nesto zna o nosacima aviona".

Drzavni deficit je "nezapamcen".
Sam Irak kao "ekonomski spas" je na staklenim nogama.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:29   #6
Re: Re: Bushu se drma pod nogama

Quote:
Mr Spiker kaže:
Kakve ovo ima veze s iseljenom Hrvatskom?
Pa htjeli su da se ne pise samo o dijaspori nego i o drugim stvarima.
Eh, hajde onda da pisemo i o drugim stvarima.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:29   #7
Re: Re: Bushu se drma pod nogama

Quote:
Mr Spiker kaže:
Kakve ovo ima veze s iseljenom Hrvatskom?
Zasto nebi imalo? Mi americki hrvati (citaj, mi "nasi") pratimo razvoj situacije americko-hrvatskih odnosa. Sekretar za obranu Donald Rumsfeld je danas bio u sluzbenom posjetu Zagrebu jer je ocito Hrvtaskoj jako stalo da ima ameriku za prijatelja.
__________________
NAM SI VIOLANDUM EST IUS, REGNANDI GRATIA VIOLANDUM EST! ~ Caesar
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:32   #8
Re: Re: Re: Bushu se drma pod nogama

Quote:
Hellkin kaže:
Zasto nebi imalo? Mi americki hrvati (citaj, mi "nasi") pratimo razvoj situacije americko-hrvatskih odnosa. Sekretar za obranu Donald Rumsfeld je danas bio u sluzbenom posjetu Zagrebu jer je ocito Hrvtaskoj jako stalo da ima ameriku za prijatelja.
Pa sada da li za prijatelja ili naredbodavca?
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:32   #9
Ili za "gospodara".
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:33   #10
Re: Re: Bushu se drma pod nogama

Quote:
hobbit kaže:
Bush govori da je americka ekonomija sve bolja, ali se to neodrazava na stanje zaposlenosti, sto glavno sto zanima biracko tijelo, broj nezaposlenih je isti.
Sve dublje pada u govna oko Iraka.
Postavljaju mu se "nezgodna" pitanja oko njegovog sluzenja u nacionalnoj gardi za vrijeme Vietnama.
Za razliku od njegovog demokratskog protivnika koji je visestruki nosilac ratnih medalja i poslije razocaran je vodio kampanju protiv Vietnama. Covjek koji "stvarno nesto zna o nosacima aviona".

Drzavni deficit je "nezapamcen".
Sam Irak kao "ekonomski spas" je na staklenim nogama.
znaci, po tebi, amerika propada. Sto se tice nezaposlenosti, ovo je bio najbolji sijecanj po tom pitanju u zadnjih 10 godina. Isto tako je bilo i sa prodajom automobila, najbolji mjesec u zadnjih 10 godina, a inace je prodaja automobila najgora u sijecnju.

Sto se tice deficita, poznata je stvar da je Bijela Kuca najzaduzenija od svih u cijelom svijetu, pa to ipak ne smeta ekonomiju da bude najjaca u svijetu.
__________________
NAM SI VIOLANDUM EST IUS, REGNANDI GRATIA VIOLANDUM EST! ~ Caesar
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:35   #11
Quote:
Kiki kaže:
Ili za "gospodara".
Cuj, to je sluzbena politika Zagreba, nisam ja tako "odlucio". Mogu hrvati ("nasi") isto tako lijepo reci NE HVALA i odjebat amerikance.
__________________
NAM SI VIOLANDUM EST IUS, REGNANDI GRATIA VIOLANDUM EST! ~ Caesar
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:38   #12
Fakat kakve veze sad ovo ima sa "našom" dijasporom ? Pa imamo mi forum politika za ovakve teme. Dijaspora je rezervirana samo za želje i pozdrave.
Banirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:43   #13
Quote:
Banirani kaže:
Fakat kakve veze sad ovo ima sa "našom" dijasporom ? Pa imamo mi forum politika za ovakve teme. Dijaspora je rezervirana samo za želje i pozdrave.
Pa u tom slucaju ja onda (opet) sve lijepo pozdravljam!

I zelim sretan rodjendan.

A sad nastavljamo u revijalnom tonu.

__________________
NAM SI VIOLANDUM EST IUS, REGNANDI GRATIA VIOLANDUM EST! ~ Caesar
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:44   #14
U ovim okolnostima, kad Srbi biraju fasiste za leadere, kad EU lize guzicu Hrvatskoj da udje u EU, onda stvari stoje jako dobro. Bic Boziji je danas bio u posjeti Hrvatskoj. Jos je posjetio Njemacku i Veliku Britaniju (sutra)... E, sad, sta se iz toga da izvuci?

Hrvatska igra jednu dobru igru bas sada.

Prica o Americkom Gospodaru je potpuno deplasirana.

Hrvatska moze od Amerie dobiti i nauciti mnogo vise nego od Europskih Post-Imperijalnih patuljaka (Francuska, npr...)

Ovo je dobar put. Pogledaj samo Irsku! A sve to zahvaljujuci IRCIMA sa ovu stranu Velike Bare, koji su donijeli doma, ono nesto kako se radi i kako se uspijeva...
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:45   #15
Re: Re: Re: Bushu se drma pod nogama

Quote:
Hellkin kaže:
znaci, po tebi, amerika propada. Sto se tice nezaposlenosti, ovo je bio najbolji sijecanj po tom pitanju u zadnjih 10 godina. Isto tako je bilo i sa prodajom automobila, najbolji mjesec u zadnjih 10 godina, a inace je prodaja automobila najgora u sijecnju.

Sto se tice deficita, poznata je stvar da je Bijela Kuca najzaduzenija od svih u cijelom svijetu, pa to ipak ne smeta ekonomiju da bude najjaca u svijetu.
Hoces reci da je doslo do porasta zaposlenosti? To nisu izvjestaji koje mi dobijamo ovdje.

Sam consumer confidence i nije neki pokazatelj stvarnog ekonomskog stanja. Pogotovo u periodu od mjesec dana.

USA tax payers ce stajati kao osiguranje od politicke nestabilnosti ,ako dodje do politicke promjene u Iraku, za sve one velike americke kompanije koje ce kao da obnove Irak.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:46   #16
Quote:
Tvrtko1995 kaže:
U ovim okolnostima, kad Srbi biraju fasiste za leadere, kad EU lize guzicu Hrvatskoj da udje u EU, onda stvari stoje jako dobro. Bic Boziji je danas bio u posjeti Hrvatskoj. Jos je posjetio Njemacku i Veliku Britaniju (sutra)... E, sad, sta se iz toga da izvuci?

Hrvatska igra jednu dobru igru bas sada.

Prica o Americkom Gospodaru je potpuno deplasirana.

Hrvatska moze od Amerie dobiti i nauciti mnogo vise nego od Europskih Post-Imperijalnih patuljaka (Francuska, npr...)

Ovo je dobar put. Pogledaj samo Irsku! A sve to zahvaljujuci IRCIMA sa ovu stranu Velike Bare, koji su donijeli doma, ono nesto kako se radi i kako se uspijeva...
Kako se radi i uspijeva sta???
Jos uvijek se krviti sa protestantima.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:47   #17
Quote:
Tvrtko1995 kaže:
U
Hrvatska moze od Amerie dobiti i nauciti mnogo vise nego od Europskih Post-Imperijalnih patuljaka (Francuska, npr...)
A sto to npr.?
__________________
Kimchi lover... ^_^
Mr Spiker is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:48   #18
Quote:
hobbit kaže:
Kako se radi i uspijeva sta???
Jos uvijek se krviti sa protestantima.
Pa nešto nema informacija o "krvljenju" katolika i protestanata u Irskoj u zadnje vrijeme.
Banirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:48   #19
Re: Re: Re: Re: Bushu se drma pod nogama

Quote:
hobbit kaže:
Hoces reci da je doslo do porasta zaposlenosti? To nisu izvjestaji koje mi dobijamo ovdje.

Sam consumer confidence i nije neki pokazatelj stvarnog ekonomskog stanja. Pogotovo u periodu od mjesec dana.

USA tax payers ce stajati kao osiguranje od politicke nestabilnosti ,ako dodje do politicke promjene u Iraku, za sve one velike americke kompanije koje ce kao da obnove Irak.
Ne brinem se ja puno za Irak, jer ce to amerika dovesti u red. Sto se tice unutarnjih problema, ja od prvog dana od kada sam se tu preselio stalno slusam o unutarnjoj krizi i kako je ovdje lose. Daj boze da i u Hrvatskoj bude ovakva kriza kao u SAD-u, pa da i njima tamo konacno krene!

Osim toga, dokle god me ovako lijepo placaju za moj rad, ja se ne bunim.
__________________
NAM SI VIOLANDUM EST IUS, REGNANDI GRATIA VIOLANDUM EST! ~ Caesar
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 04:49   #20
Quote:
Tvrtko1995 kaže:
U ovim okolnostima, kad Srbi biraju fasiste za leadere, kad EU lize guzicu Hrvatskoj da udje u EU, onda stvari stoje jako dobro. Bic Boziji je danas bio u posjeti Hrvatskoj. Jos je posjetio Njemacku i Veliku Britaniju (sutra)... E, sad, sta se iz toga da izvuci?

Hrvatska igra jednu dobru igru bas sada.

Prica o Americkom Gospodaru je potpuno deplasirana.

Hrvatska moze od Amerie dobiti i nauciti mnogo vise nego od Europskih Post-Imperijalnih patuljaka (Francuska, npr...)

Ovo je dobar put. Pogledaj samo Irsku! A sve to zahvaljujuci IRCIMA sa ovu stranu Velike Bare, koji su donijeli doma, ono nesto kako se radi i kako se uspijeva...
A kako ce proci u Njemackoj i Engleskoj cemo citati od nijemaca i engleza.

A sta to moze Hrvatska nauciti od Amerike sto ne moze od Francuza, Nijemaca, Holadjana i ostalih?
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:16.