Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike

Za napredne korisnike Hardcore geeks here
Podforumi: Linux, Programiranje, Networking

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2017., 19:38   #21
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Budite ozbiljni. To o čemu ovdje pričate je daleka budućnost koju mi nećemo doživjeti.
ja sam dozivio u 20+ godina da se sada svaka budala naziva sistem inzinjerom, dovoljno mi je samo ta cinjenica da pozelim ovce uzgajat
maliburek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 20:18   #22
Quote:
maliburek kaže: Pogledaj post
ja sam dozivio u 20+ godina da se sada svaka budala naziva sistem inzinjerom, dovoljno mi je samo ta cinjenica da pozelim ovce uzgajat
hm, stari mi je porijeklom iz Dalmatinske zagore, prezimenjak, dalji rođak u selu ima tisuću ovaca, samo od poticaja na janjce zaradi kao 2-3 puta više nego ja u IT-u godišnje. Težak je to posao, ali puno manje stresan nego IT.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 10:42   #23
Quote:
maliburek kaže: Pogledaj post
ja sam dozivio u 20+ godina da se sada svaka budala naziva sistem inzinjerom, dovoljno mi je samo ta cinjenica da pozelim ovce uzgajat
Ne razumijem čemu bježati od muljatora i prodavača magle? Ionako sami sebe pokopaju kroz 5-10 minuta. Još kad uzmeš u obzir količinu takvih na tržištu (ne samo domaćem), cijena ti samo raste.
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 11:00   #24
nema te AI koja može razumijeti problem biznisa, a on ga sam ne zna. pa kak će onda to isprogramirat ?
Vekkica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:27.