Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2017., 10:41   #1
Studentsko pitanje - zamolba za pomoć

Molim poznavatelje ekonomije Europske Unije da mi pomognu u odgonetanju seminarskog zadatka za faks jer je tema koju sam dobio meni vrlo nerazumljiva i sadrži kraticu koju ne razumijem.

Napominjem da studiram na fakultetu koji nije ekonomskog smijera ali je predmet "Ekonomija Europske Unije" obvezan i moram napisati seminar na temu "Pritisak slobodne svjetske trgovine na CCP i sustav trgovinskih povlastica". Profesor nije baš raspoložen za dodatna tumačenja unatoč konzultacijama i očekuje da mi moja kristalna kugla kaže što me zanima.

Tražio sam što bi značila kratica CCP u kontekstu ovog kolegija ali nalazim štošta, pa molim da mi netko tu ili u poruci kratko napiše što bi to bilo i u kakav odnos to staviti prema slobodnoj svjetskoj trgovini i sustavu trgovinskih povlastica.

Ako sam temu stavio u pogrešan dio foruma, molim admine da premjeste u odgovarajući.

Puno hvala
goodie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 16:56   #2
Možda "Common Commercial Policy"?

Moram priznati da mi zvuči nevjerovatno da na kolegiju nije spomenuta ova kratica i njeno značenje.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 18:41   #3
Evo još jednog studenta koji piše seminarski rad i treba pomoć. Pretražujem web već više od dva sata i nigdje ne mogu pronaći popis poreznih reforma u RH. Pa ako netko zna nešto o tome ili me može uputiti na neke stranice, bio bih zahvalan za pomoć
Također, svaka preporuka za dodatnu literaturu i objašnjenje poreznih reforma u RH je dobrodošla
yolo123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.