Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2015., 19:07   #801
Ljudi pomoć, kak treba napisat onaj review s koncerta za glazbeni?
Keka16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 11:34   #802
Pozdrav, ja zelim upisati MIOC ali sam iz drugog grada udaljenog otprilike 90 kilometara. Zanima me ima li druge djece koja upisuju MIOC, a iz drugog grada su. Odlicno mi ide matematike, kemija, fizika i informaitka, ali nisam siguran je li vrijedno ici u drugi grad zbog skole.
rytiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 15:40   #803
Ima ih zapravo jako puno. Sa mnom u razred je išlo par ljudi koji su bili iz udaljenijih gradova, pa su bili u učeničkom domu kod okretišta Dubrava ( vjerojatno jer je taj najbliži školi ). Bilo ih je i koji su svaki dan putovali, ali ti su bili iz bližih mjesta npr. Dugo Selo, Sv. Ivan Zelina, Hrvatski Leskovac itd. Isplati li se ja ne znam. To bi najbolje bilo pitati nekoga tko bi ti to rekao iz prve ruke. Uglavnom u miocu ih ima dosta.
bed-boy11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 15:54   #804
Hvala na odgovoru. Pa vjerovatno se isplati jer su i ti ucenici razmisljali o tome.
rytiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 19:49   #805
U mom razredu su bila dvojica iz Siska, jedan u domu i jedan putovao svaki dan, koliko mi je poznato nisu požalili
Nephtys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 14:04   #806
Quote:
rytiss kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ja zelim upisati MIOC ali sam iz drugog grada udaljenog otprilike 90 kilometara. Zanima me ima li druge djece koja upisuju MIOC, a iz drugog grada su. Odlicno mi ide matematike, kemija, fizika i informaitka, ali nisam siguran je li vrijedno ici u drugi grad zbog skole.

Ono što ti mogu iz 'prve ruke' odgovorit je to da MIOC nije vrijedan toga.

Ne znam iz kojeg si grada, al vjerujem da u tvom gradu postoji gimnazija s PM programom te će te školovanje u istoj pripremiti za faks, uglavnom, jednako dobro kao i MIOC.

Ukoliko želiš i trbaš više informacija, javi se PP.
THeUSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 13:39   #807
Ako si marljiv i da ti se uciti mislim da je vrijedan toga. Kod mene je bilo ljudi i iz Zeline i iz Ivanica. I nisu puno pozalili. Sada pitanje je koliko ti se da putovati 90km. Vjerojatno i u tvojoj blizini ima neka pristojna i kvalitetna skola.
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 14:08   #808
Bio neko na prijemnom?

Mislim da je ovo bio pametan potez, vidjelo se već nakon objave rezultata.

Gomila 5.0 odlikaša je riješila samo 60% i manje (a u 10 zadataka bili i ponudjeni odgovori)
piplmasttrast is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 15:34   #809
piplmasttrast is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 21:28   #810
Quote:
THeUSe kaže: Pogledaj post
Ono što ti mogu iz 'prve ruke' odgovorit je to da MIOC nije vrijedan toga.

Ne znam iz kojeg si grada, al vjerujem da u tvom gradu postoji gimnazija s PM programom te će te školovanje u istoj pripremiti za faks, uglavnom, jednako dobro kao i MIOC.

Ukoliko želiš i trbaš više informacija, javi se PP.



Ja se nikako ne bih složio s tobom. MIOC je itekako vrijedan toga, to tek sad vidim po svom predznanju na faksu u odnosu na druge skole (čak i prirodoslovno-matematicke gimnazije). Ima dosta ljudi koji nisu iz Zagreba u MIOC-u i moj savjet svima koji se dvoumite: ako ikako možete, upišite MIOC, nećete pozaliti. Nije uzalud MIOC skola koja godinama ima problema s kapacitetom, jer je masa ljudi koji žele upisati
misterbombastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 15:15   #811
Thumbs up XV. gimnazija

Ove godine sam završio 7. razred i planiram se upisati u MIOC. Do sada sam sve završio s 5,0 i trebao bih i 8. razred. Zanima me informatički smjer (kakvi su profesori). Ako je tko bio na natjecanjima, pripremaju li profesori samo učenike koji su postizali dobre rezultate u osnovnim školama ili svi imaju jednake prilike i šanse ići na natjecanje?

Hvala!
kemicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 16:33   #812
Bok!
Htio bih vas pitati jesam li ja „materijal“ za MIOC. Imam sve razrede 5.0 i trebao bih osmi isto 5.0. Svake godine dođem do županijskog (Zagreb) iz matematike (ne prođem na državno, ali sam u prvoj polovici) i iz informatike također do županijskog (Zagreb) iz algoritama dvije godine (prošle godine nisam jer sam mislio da je dovoljno jednom se prijaviti (prijavio sam se samo za osnove informatike)) i iz osnova informatike mi je trebalo 2-3 boda do državnog natjecanja.
Ako jesam može netko molim vas reći o profesorima iz informatičkog smjera + etika.
Hvala u naprijed.
slobodnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 16:46   #813
Je li zna netko gdje mogu naci prijemni kojeg su osmasi ove godine pisali?

P.S. mislim da se pise unaprijed
slobodnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 15:45   #814
Ima netko neki komentar na prof.Mlinarić - fizika?
sretnazena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:59   #815
@macevaock svi imaju jednake šanse ići na natjecanja.

@slobodnik bez brige, ti si materijal za mioc, o profesorima informatičkog smjera ti nemože nitko ništa reći jer do prvog dana škole nećeš znati kog imaš, nema nijedan smjer neke posebne profesore. Za prijemni ti ne mogu ništa reći. Dok sam se ja upisivao ta debilana od prijemnog još nije postojala.

@sretnazena prof. Mlinaric definitivno najteža i najstroža profa iz fizike koja se može dobiti u miocu. Dosta traži. Učenici kod drugih profesora su defintivno imali lakšu fiziku.

Usput poruka svim osmašima koji dođu na ovu temu provijeriti iskustva. Po meni se ne isplati upisivati ovu školu. Većina profesora je nabrijana i umišljena (čast izuzetcima), a na kraju kad dođete na fax znanje iz srednje vam ne znači puno jer se skoro obašnjava iz početka. Rađe upišite nešto drugo.

Zadnje uređivanje codstriker : 14.11.2017. at 22:18.
codstriker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 00:37   #816
Quote:
codstriker kaže: Pogledaj post

Usput poruka svim osmašima koji dođu na ovu temu provijeriti iskustva. Po meni se ne isplati upisivati ovu školu. Većina profesora je nabrijana i umišljena (čast izuzetcima), a na kraju kad dođete na fax znanje iz srednje vam ne znači puno jer se skoro obašnjava iz početka. Rađe upišite nešto drugo.

Iz vlastitog iskustva mogu samo reci da si u najmanju ruku pretjerao, em profesori nisu nabrijani (ne znam na koga si to mislio uopce), em to znanje koje steknes u miocu itekako dobro dođe kasnije, ja sam upisao tehnički fakultet i mogu reci da sam cijelu prvu godinu bio po znanju puno puno ispred ljudi iz općih gimnazija, čak i iz tehničkih srednjih skola.
U miocu nije lako, to bez daljnjega, al da se isplati, definitivno se isplati. I kad pogledam unazad, mogu reci da sam ponosan sto sam išao u mioc
ActaNonVerba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 00:41   #817
Quote:
slobodnik kaže: Pogledaj post
Je li zna netko gdje mogu naci prijemni kojeg su osmasi ove godine pisali?

P.S. mislim da se pise unaprijed
Mislim da mozes naci jedino na sluzbenoj stranici mioca. Ako tamo nema, vjerojatno nema ni nigdje drugo
ActaNonVerba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 20:49   #818
Quote:
ActaNonVerba kaže: Pogledaj post
Iz vlastitog iskustva mogu samo reci da si u najmanju ruku pretjerao, em profesori nisu nabrijani (ne znam na koga si to mislio uopce), em to znanje koje steknes u miocu itekako dobro dođe kasnije, ja sam upisao tehnički fakultet i mogu reci da sam cijelu prvu godinu bio po znanju puno puno ispred ljudi iz općih gimnazija, čak i iz tehničkih srednjih skola.
U miocu nije lako, to bez daljnjega, al da se isplati, definitivno se isplati. I kad pogledam unazad, mogu reci da sam ponosan sto sam išao u mioc
potpisujem.

upisala i završavam tehnički fakultet
Nephtys is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 18:38   #819
Upisi s skoro, al ja se još dvoumim između Preloga i MIOC-a. Ima li netko iskustva iz MIOC? Što se ocjena tiče imam 5.0 (poštenih 5.0, ne ono "na lijepe oči") i bio sam na državnom iz eng. MIOC mi se čini kao dobra škola, iako nisam baš neki maher za matematiku i programiranje i malo sam kampanjac. Mogu li takvi uspjeti u MIOC-u ili je to baš za ove teške matematičare?
HaryPorter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2018., 11:46   #820
Quote:
HaryPorter kaže: Pogledaj post
Upisi s skoro, al ja se još dvoumim između Preloga i MIOC-a. Ima li netko iskustva iz MIOC? Što se ocjena tiče imam 5.0 (poštenih 5.0, ne ono "na lijepe oči") i bio sam na državnom iz eng. MIOC mi se čini kao dobra škola, iako nisam baš neki maher za matematiku i programiranje i malo sam kampanjac. Mogu li takvi uspjeti u MIOC-u ili je to baš za ove teške matematičare?
ajde ti u Prelog (nemaš šta tražit u MIOC-u bez matematike/informatike)
rodjak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:15.