Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 17:28   #1161
Quote:
Hezeno kaže: Pogledaj post
Joj daj ajde i na voiceu se upadalo preko veze od nekog mentora, na Dori svojevremeno i tko zna gdje još.

A za nju nema nikakvih dokaza da je upala jer ima neku priču. Upala je jer ima ogroman talent koji je pokazala i to je publika prepoznala. Da nije, ne bi prošla dalje.
Zasto se nije prijavila regularno kao i svak normalni svijet i bila na listama kod zirija ako je sve u redu i ako ima talent da se prijavi?

Bilo bi nam svima lakse da zapravo jesi netko iz njenog uzeg kruga prijatelja/poznanika jer ovo ratoborno branjenje nekog kog pola gledatelja ne moze smisliti ne zato jer ima talent pa su ljubomorni nego jer nema pravde... mi ne moze sliciti na slucajnost

Nije valjda stvar u gledateljima da smo svi prolupali, ne moze biti
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Old 21.11.2017., 19:10   #1162
Tipujem da je Hezeno - mama!
I došla je ovdje raditi demidž kontrol, na jednom od čitanijih medija u hr, jer stvari očito ne idu prema planu?


Na stranu šala, kako to da su se mama i ADPovka po svim novinama hvalile kako idu holivud, i da se izdaje album?
mislim, to sam pročitala na linku pred neku stranicu.
a sad kaže mam.. pardon, Hezeno, da je to C produkcija?
kako onda nije bila C produkcija? i zašto nije mama već tada sa gnušanjem odbila holivudsku c produkciju, jer joj je kćer super-talentirana?
toliko jako da mora ponavljati gradivo na hrvatskom super talentu?



dajte, trolovi, malo uprite jače sa argumentima, pa nismo baš svi budale.
__________________
Silence is golden. The duct tape is silver.
Aleta Ogord is offline  
Old 21.11.2017., 23:18   #1163
Opet vas virtualna paranoja pere. Da, mama mama koja komentira po pdf-u nogomet. Neka super mama

Njezina mama mi je antipatična i žao mi je da to ona ne vidi kako je se iskorištava.

I stvarno bi trebali prestati sa tim etiketiama jer su iskreno ružne. Nitko nije trol, samo vi ne shvaćate da ima ljudi kojižele da ta mala pobijedi. Isto kao što ima ljudi koji to ne žele. Isto vrijedi za svakog kandidata. Ne shvaćam zašto se osjećate toliko napadnutim jer netko malu hvali.

Ja nisam nikoga od vas uvrijedio niti sam nešto nabrijan, samo mi je ovo onak show za chill. To što se rasprava razvila je potpnuo nebitno jer rasprava ima i oko puno apsurdnijih stvari na ovom forumu
Hezeno is offline  
Old 22.11.2017., 00:48   #1164
Quote:
Hezeno kaže: Pogledaj post
Joj daj ajde i na voiceu se upadalo preko veze od nekog mentora, na Dori svojevremeno i tko zna gdje još.

A za nju nema nikakvih dokaza da je upala jer ima neku priču. Upala je jer ima ogroman talent koji je pokazala i to je publika prepoznala. Da nije, ne bi prošla dalje.
gle Hezeno, moraš shvatit jednu stvar... ljudi na forumu ne mrze ljude, nego imaju potrebu izreći svoje mišljenje i diskutirati. mržnja je potpuno promašen termin. tko bi ovdje imao motiva mrziti nepoznatu curu? ljudi raspravljaju o šou, kritiziraju i hvale kandidate i sl. u prethodnom postu kojeg sam napisala sam objasnila što se meni čini uzrokom nesnošljivosti prema toj curi. pročitaj pa mi reci jesam li u pravu.
a ovo što kažeš da su drugi ljudi preko veze upadali ovdje ili ondje, ja ne znam što time želiš reći...da je to ok?
meni je jasna nova tv, oni ovim kerefekama dobivaju gledanost,ali dora je mogla to pošteno odigrati i onda bi se svi samo divili njenom pjevanju i ne bi bilo govora o ovim stvarima o kojima pričamo.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Old 22.11.2017., 08:35   #1165
Kako se nikoga nije prozivalo za ljubomoru prošli tjedan kad se o Sari pričalo?

Također, Hezeno, ima i mama koje vole nogomet. Ne biti seksist. Doduše, ne znam što pokušavaš dokazati time, ali nebitno.

Quote:
Hezeno kaže: Pogledaj post
Joj daj ajde i na voiceu se upadalo preko veze od nekog mentora, na Dori svojevremeno i tko zna gdje još.
I to nije u redu. Nije u redu doći do polufinala ili radnog mjesta preko veze. Kako bi se osjećao da te se zakine za radno mjesto jer netko ima vezu? Ili je i to ok? Strašno.

Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
meni je jasna nova tv, oni ovim kerefekama dobivaju gledanost,ali dora je mogla to pošteno odigrati i onda bi se svi samo divili njenom pjevanju i ne bi bilo govora o ovim stvarima o kojima pričamo.
Iii bingo!
Krekushka is offline  
Old 22.11.2017., 10:33   #1166
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
I to nije u redu. Nije u redu doći do polufinala ili radnog mjesta preko veze. Kako bi se osjećao da te se zakine za radno mjesto jer netko ima vezu? Ili je i to ok? Strašno.
I dalje hejteri ovu tezu spominju a nije ništa dokazano. Lagano je pisati gluposti bez dokaza.
Znači mama je prijavi, Maja stisne zlatni gumb i sada to znači da je preko veze ušla u polufinale?
Jel i u finale ušla preko veze? Unajmili 100 ljudi da 20 puta svatko nazove?
Što će te dalje izmisliti lol. ajde da vidim.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Old 22.11.2017., 10:44   #1167
Zbilja nitko od nas nije "hejter", mržnja zahtjeva puno energije.

Cijela ideja je bila da je došla kao "iznenađenje." Nije bila ni na popisu žirija. Meni to izgleda namješteno. Nisam jedina. Ustav mi jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli. Kao i svima ostalima, pa tako i tebi.

Za finale pak ne mislim da je preko veze, tj. da je namješteno. Znam da neki misle da je, ali ja ne vidim kako bi se to izvelo.
Krekushka is offline  
Old 22.11.2017., 11:54   #1168
Oglasili su se na službenoj FB stranici u komentarima

Quote:
Draga Ena, svako neosnovano optuživanje i vrijeđanje na ovim stranicama nije dobrodošlo. Svi glasovi gledatelja, bilo da je riječ o telefonskim glasovima ili onima putem sms-a precizno se pribrojavaju od otvaranja do zatvaranja glasovanja, a o korektnosti i točnosti podataka brine stručni tim koji nadzire cijeli proces i višestruko provjerava njegovu ispravnost. Podaci o broju glasova javno su dostupni, provjerljivi i objavljuju se odmah po završetku glasanja. Svi fanovi koji u razočarani ako njihovi favoriti nisu prošli, mogu izraziti svoju tugu, razočaranje ili jednostavno mogu glasati više, ali na ovim stranicama jednostavno ne želimo uvrede ni na račun kandidata, ni na račun drugih korisnika, a na kraju dana ni na račun svih ljudi koji se trude ovdje ponuditi odgovor na svako pitanje, a na ekranu odličan tv format.
BozWon is offline  
Old 22.11.2017., 14:48   #1169
Quote:
Hezeno kaže: Pogledaj post
Opet vas virtualna paranoja pere. Da, mama mama koja komentira po pdf-u nogomet. Neka super mama
Nisi mama? ...
Šteta, ADP bi morala malo konsolidirati bazu fanova, ako je već ni mama neće braniti.
Nešto vas je malo?

Quote:
Hezeno kaže: Pogledaj post
I stvarno bi trebali prestati sa tim etiketiama jer su iskreno ružne. Nitko nije trol, samo vi ne shvaćate da ima ljudi kojižele da ta mala pobijedi. Isto kao što ima ljudi koji to ne žele. Isto vrijedi za svakog kandidata. Ne shvaćam zašto se osjećate toliko napadnutim jer netko malu hvali.
za početak odgovori mi na pitanje koje sam ti postavila za c i a produkciju- otkud ti ta informacija?

znaš kad bi je ja hvalila: da je došla podržati prijateljicu, otpjevala, ponudili joj sudjeluje, a ona odbila i rekla neka ST ostane neotkrivenim talentima, i usput dodala da recimo, snima novu pjesmu, pa se nada da će tako lakše doprijeti od publike blabla.
ja bi prva pljeskala i rekla: bravo mala, još ako pjesma bude čemu, ti si meni super!
makar bi to bilo isto namješteno, ali reklama bi bilo neusporedivo bolja.

ali to se nije dogodilo, nego nešto sasvim suprotno, i sad naša ADP/mama i produkcija ST moraju hendlati sve glasniji otpor gledatelja takvom načinu probijanja na sceni.
i neće, garant, ta mala opet ništa postići, jer ništa ne shvaća osim da ima #hejtere, koji su eto, baš njoj, jako zavidni.

ali možda da ponovim polako: dakle, nitko joj nije zavidan na glasu i stasu, i nije problem u curkinom talentu, nego u načinu kako dolazi do slave i vjerojatne pobjede na jednom, realno, nebitnom natjecanju.
tim je rekla puno više o sebi, i svom karakteru, nego o svom talentu.

ako je njoj/njenoj mami toliko stalo do slave da su spremne kršiti sva pravila da bi do iste došle, onda ta cura nije zaslužila apsolutno ništa ni na tom supertalentu, niti karijeru u tom poslu, jer ima puno ljudi koji su podjednako talentirani, a shvaćaju da za uspjeh treba truditi.

ne znam jel sad jasnije?
__________________
Silence is golden. The duct tape is silver.
Aleta Ogord is offline  
Old 22.11.2017., 14:58   #1170
Supertalent nema pravilo da onaj tko je jednom dosao do finala vise nema pravo sudjelovat?
Ili se moze i tihomir bendelja opet prijavit?

Sent from my S308 using Tapatalk
TweetyBirdy is offline  
Old 22.11.2017., 16:00   #1171
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Zbilja nitko od nas nije "hejter", mržnja zahtjeva puno energije.

Cijela ideja je bila da je došla kao "iznenađenje." Nije bila ni na popisu žirija. Meni to izgleda namješteno. Nisam jedina. Ustav mi jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli. Kao i svima ostalima, pa tako i tebi.

Za finale pak ne mislim da je preko veze, tj. da je namješteno. Znam da neki misle da je, ali ja ne vidim kako bi se to izvelo.
Hejter je novi pojam nastao u zadnjih par godina koji opisuje ljude koji troše neracionalno mnogo energije na negativnosti prema nečemu ili nekome.
Nije isto kao emocija mržnje koja je prilično ekstremna verzija. Ta se obično prepozna kada te negativnosti se počnu pretvarati u prijetnje, bilo digitalne ili prave.

Doru ne mrzite (barem ne na ovom forumu) ali da ima hejtanja.. ima.

Ja sam npr hejter nove Star Trek serije.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Old 22.11.2017., 23:04   #1172
jel ima još koje polufinale il sad ide finale i gotovo?
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Old 23.11.2017., 10:19   #1173
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
jel ima još koje polufinale il sad ide finale i gotovo?
Negdje u glavi mi je da ima još polufinala, ali ne znam odakle mi to.
Krekushka is offline  
Old 23.11.2017., 10:46   #1174
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
jel ima još koje polufinale il sad ide finale i gotovo?
ak se ne varam ostale su još 3 polufinalne emisije. čini mi se da su na kraju prošle rene i igor rekli da imamo 6 finalista i traži se još 6
TweetyBirdy is offline  
Old 23.11.2017., 14:44   #1175
nadam se nećem boljem u tim polufinalima. moji favoriti obično ne prolaze
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Old 23.11.2017., 17:31   #1176
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
nadam se nećem boljem u tim polufinalima. moji favoriti obično ne prolaze
Slažem se, prva polufinalna emisija mi je bila dobra, svaka sljedeća lošija. Nadam se da neće nastaviti u tom nizu, već da će pripremiti nešto spektakularno.
Pokušavam se sjetiti tko je još ostao sa zlatnim gumbom i sjetim se onih samba cura
Kome je uopće Martina dala buzzer
petarpan5 is offline  
Old 23.11.2017., 17:47   #1177
Quote:
petarpan5 kaže: Pogledaj post
Slažem se, prva polufinalna emisija mi je bila dobra, svaka sljedeća lošija. Nadam se da neće nastaviti u tom nizu, već da će pripremiti nešto spektakularno.
Pokušavam se sjetiti tko je još ostao sa zlatnim gumbom i sjetim se onih samba cura
Kome je uopće Martina dala buzzer
Pa sta nije martina dala zlatni gumb onim violinistima?ne znam nisam ni ja sigurna.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Old 23.11.2017., 17:59   #1178
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
Pa sta nije martina dala zlatni gumb onim violinistima?ne znam nisam ni ja sigurna.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
Da, da onoj dvojici, imaš pravo
petarpan5 is offline  
Old 25.11.2017., 18:02   #1179
"nisu oni krivi sto su slovenci" :maja_pervan:
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Old 26.11.2017., 11:53   #1180
Tko nastupa veceras?

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:30.