Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 18:51   #1
Zbog Brune Esih mrzio bi Srbe ❤

Moderatoru MK, samo me zanima koji izgovor si smislio nakon 2 dana mozganja da mi promjeniš ovaj gore navedeni naslov teme "u ovo?
Volio bi da mi se izjasni taj koji je to napravio.

Hvala


Znam da Deedy nije jer tog moderatora nije bilo na MK već dulje od godinu dana, a u zadnje 3 godine je bio 3 puta
kukuruza zlatko is offline  
Old 04.10.2017., 23:25   #2
Nećemo politiku u MK butigu i zato je naslov sad takav.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 05.10.2017., 08:06   #3
Cuka, jesi ti taj koji je promjenio naslov?
kukuruza zlatko is offline  
Old 06.10.2017., 20:18   #4
Šta se bojiš? Neću te pojest.

Zanima me gdje ti je politika u naslovu te teme? To možeš pročitat kao zajebanciju ili ako si glup ili me ne poznaš kao šovinizam.
Što se politike tiče lijepo sam napisao na dnu prvog posta da ne želim politiku u temi, a ti od svega ne pobrišeš onih par političkih postova nego mi promjeniš glupi naslov
I to promjeniš naslov bez da me obavjestiš, ni zašto ni kad ni ništa nisam dobio. Nego došao na MK i imam šta vidjeti. I onda se moram povlačit ovdje po PŽK da dobijem odgovor.
Na MK postoje dugogodišnje političke teme u kojima se svašta raspravljalo ali nisu sankcionirane, ova moja ljubavna koja nema veze s politikom je.

Tebi sam se očito još prije zamjerio i zato to sad radiš.
kukuruza zlatko is offline  
Old 06.10.2017., 21:33   #5
Daj ne kompliciraj takav naslov ne može i kraj priče a ja sam to obavio jer sam bio bržio od kolega.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 06.10.2017., 22:03   #6
Ne može taj naslov jer ne može.
Obriši mi cijelu temu onda. Ozbiljno ti kažem. Obriši ju.

I molio bi ako mogu od Nice dobit mišljenje, možda ona može dati ozbiljan odgovor
kukuruza zlatko is offline  
Old 07.10.2017., 11:12   #7
Ovo ne može taj naslov jer ne može je tvoje objašnjenje zašto ne može, to sam ti jučer na brzinu pisao, pa je krivo ispalo.
Još bi se htio osvrnuti na ovo da si bio najbrži od kolega u mijenjanju naslova, tema je tamo stajala 2 dana
kukuruza zlatko is offline  
Old 07.10.2017., 20:02   #8
Zato što se ni u ludilu ne smije širiti govor mržnje. Ali mogao si napisat da ćeš zamrzit sj. Korejce...
Možda bi prošlo?
Nataša Rostova is offline  
Old 07.10.2017., 20:16   #9
Meni se ne svidja inicijalni naslov, jer je dezinformacija.

Od kuda nekome ideja da bi Bruna Esih mrzila Srbe? Nebranjiva teza.

To bi bilo glupo jer emocija mrznje je usmjerena na unistenje (dr. Zoran Milivojevic, "Emocije"), a za time nema razloga.

Ratnih huskaca medju Srbima vise nema toliko kao za vrijeme Domovinskog rata. Jedne novine i jedan saborski zastupnik.

A i Srbi valjda znaju da im se nije isplatilo protudrzavno djelovanje za vrijeme Domovinskog rat, jer su ih velikosrbi podrzavali u protudrzavnom djelovanju, a koju zrtvu ce podnijeti nije ih zanimalo cak su racunali na to da ce te Srbe Hrvati poklati i eto dokazati da su Hrvati fasisti, npr. 50.000 opkoljenih na Banovini (D.D. Loso, "Admiralovi zapisi - O pobjedi i ljubavi" 2015.).
__________________
Smrt fašizmu sloboda narodu
The Instruktor is offline  
Old 07.10.2017., 20:41   #10
Jel vidiš sad Zlatko, zašto su promijenili naslov iako je na nenaseljenom Mk. Tverkaš , pa kad te neki budala primi za guzu, čudiš se.
Nataša Rostova is offline  
Old 07.10.2017., 23:32   #11
E, moj Kuruza, da si frajer, ne bi napisao da bi zbog Brune mrzio Srbe, nego da bi zbog nje ljubio Željku Markić, a The Instruktoru kupio slaju...

Više ljubavi, dečko, manje mržnje... :lennon:
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 08.10.2017., 20:05   #12
Quote:
The Instruktor kaže: Pogledaj post
Meni se ne svidja inicijalni naslov, jer je dezinformacija.

Od kuda nekome ideja da bi Bruna Esih mrzila Srbe? Nebranjiva teza.

To bi bilo glupo jer emocija mrznje je usmjerena na unistenje (dr. Zoran Milivojevic, "Emocije"), a za time nema razloga.

Ratnih huskaca medju Srbima vise nema toliko kao za vrijeme Domovinskog rata. Jedne novine i jedan saborski zastupnik.

A i Srbi valjda znaju da im se nije isplatilo protudrzavno djelovanje za vrijeme Domovinskog rat, jer su ih velikosrbi podrzavali u protudrzavnom djelovanju, a koju zrtvu ce podnijeti nije ih zanimalo cak su racunali na to da ce te Srbe Hrvati poklati i eto dokazati da su Hrvati fasisti, npr. 50.000 opkoljenih na Banovini (D.D. Loso, "Admiralovi zapisi - O pobjedi i ljubavi" 2015.).


Judo i Pikova, pa tema je ljubav, ne mržnja
kukuruza zlatko is offline  
Old 09.10.2017., 19:27   #13
Eto, ne želi mi napisati odgovor zašto onaj naslov teme ne može na MK.

Cuka, evo još jednom. Lijepo te molim da ako ne može biti naslov koji sam ja stavio da izbrišeš cijelu temu, ionako je otišla sa pravca na koji je postavljena.
Ili bar makneš sve moje postove iz nje.
kukuruza zlatko is offline  
Old 10.10.2017., 00:19   #14
Javi mi se kad zaključiš da moderiram po željama.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 11.10.2017., 22:46   #15
Kao SM, podržavam odluku moderatora Cuke. Neprikladan naslov, ne samo za MK, već mu nije mjesto nigdje na forumu.
Postovi i teme se ne brišu, ni moderiraju po zahtjevu.
Dyma is offline  
Old 11.10.2017., 23:29   #16
Nisi pročitao ovu temu, nije ocijenjen kao neprikladan nego politički.
I ne kužim što je tebi neprikladno u njemu? To što bih mijenjao svjetonazore zbog neke žene?

Što se tiće brisanja posta, već evo 2 dana pokušavam uhvatit vremena
kukuruza zlatko is offline  
Old 11.10.2017., 23:53   #17
Mod i smod su odgovorili. Kraj rasprave. Nica će se javiti ako će smatrati da ima nešto za reći.

Ključ.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.