Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2017., 19:22   #1
Vrijeđanje forumaša (Podforum Religija)

Forumaš Akvila mi je na pdf-u Religija do sad uputio na desetine uvreda, npr: da imam prljavu dušu, da sam tudum (ismijavanje mog nicka "kudum"), rekao mi je da u meni čuči ISIL-ovac, da sam manijakalan, prije sat vremena čak mi je rekao i da sam rasit!!! Iako tražilica ne radi, za sve što sam gore naveo mogu potražiti njegove postove pa da linkam, jer je istina sve što sam napisao.

Inače, već nekoliko dana prijavljujem njegove pregrube uvrede, ali kao da nema moderatora na pdf-u Religija, kao da nitko ne nadgleda dešavanja na forumu i nitko ne čita prijave, kao da svako može svakog vrijeđati koliko mu volja. Ne bih ovdje pisao da na Religiji ima naznaka da se nešto dešava. Molim vas, šta se dešava? Hvala.
Kudum is offline  
Old 31.10.2017., 20:02   #2
Forumaša "Vojnik Gorčin" oslovljava sa "Vojnik Turčin", a meni govori da sam tudum, klik

Quote:
ANTI-PROTIVAN kaže: Pogledaj post
banirani mijenja nik, ali ćud nikad
inače, riječ je o permabaniranom korisniku EliEliLama.
Kudum is offline  
Old 31.10.2017., 23:33   #3
potrudio sam se i pronašao sam post u kojem mi dotični forumaš kaže da sam ISILOVAC samo što sam musliman i što volim svoju vjeru, i poslanika Muhammeda a.s. evo linka (klik)

zatim tu je post u kojem mi kaže da imam prljavu dušu,

kao i post u kojem mi savjetujem da počnem piti lijekove.

te post u kojem me oslovljava sa tudum,

i ranije postavljeni, post u kojem mi veli da sam rasist

kao što vidite ovo nije obično zadirkivanje, nego ozbiljne riječi. i ja molim da me zaštitite od njega.
Kudum is offline  
Old 01.11.2017., 09:46   #4
Riješeno
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:09.