Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 21:20   #1
Exclamation Gospodo Admini

Ispricavam se , molio bih da mi izbrisete ovaj profil skroz , ako vam nije tesko , jer ne znam gdje se to deaktivira ili zbrise , ako je to moguce . Uglavnom obrisite me ili cu pocet pisat sranja i pocet vrijedat druge . Hvala vam lijepa
Silvaa is offline  
Old 06.11.2017., 21:29   #2
Ako pišeš sranja i vrijeđaš druge profil će ti biti baniran, ali ti se i dalje neće brisati.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 06.11.2017., 21:38   #3
Profili se ne brišu. Možeš se jednostavno izlogirati i više ne koristiti ovaj profil.

Za vrijeđanje ili pisanje sranja možeš dobiri privremeni ili trajni ban, ali profil ti se i dalje neće izbrisati.
U slučaju trajnog bana, sudjelovanje na forumu onemogućujemo i svim drugim profilima istog korisnika. Preciznije - i oni će biti trajno banirani, bez brisanja profila.
U slučaju privremenog bana, sudjelovanje na forumu onemogućujemo i svim drugim profilima istog korisnika. Preciznije - njih se trajno banira, bez brisanja profila, a profilu koji ima privremeni ban, ban se produljuje.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Old 07.11.2017., 00:04   #4
Aha hvala na informaciji , nadam se onda nekom banu od 2 godine hvala , ovako cemo :

Jebem vam mater u usta vi i vasa pravila sugava , nabim vas sve redom , smeca jebena forumska . Pun mi vas je kurac vise , banirajte me ako imate muda , picke sugave . Svi ste redom za kurac ko i ja , pusi te si kurac svi redom . Laku noc.
Silvaa is offline  
Received Infraction
Old 07.11.2017., 00:27   #5
Ban od dvije godine bi dobio da si samo pristojno zatražio. Kao što ga damo svima koji zatraže. Za razliku od trajnih banova i brisanja profila koje redovito odbijamo jer to ne radimo.
Kako god, sada imaš trajni ban. Vrijedi i za tvoj drugi profil. Vrijedi i za svaki idući profil koji ćeš registrirati, ako ćeš.

Pozdrav!
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:43.