Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2004., 11:58   #221
Quote:
Bluegirl kaže:
Jel netko probao Diorov Bikini celuli diet? Vidla sam ga u djuticu za 30 eura...imam kartice sa sobom pa sad da mi netko kaze da nevalja .
jesam ja...vjerujem da ga ne bi sama kupila, preivse mi je to love trenutno ali sam dobila na poklon od frendice. Meni je dobar samo je vichy ipak nekih 8,00 € jeftiniji ( tak kod mene)
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2004., 12:14   #222
Jao kako sam ja iznenadjena ovim D Stockom, super mirise, koza je glatka, jedva sam cekala juce da dodjem kuci i da se natrackam, a onda sam jedva cekala jutro da ga opet stavim

sada na kutijici pise da je ucinak bolji uz Vichy piling, koristi li iko to uz ovu kremu
__________________
:cheer:
Lampica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2004., 13:26   #223
moze BILO KOJI peeling i to ne precesto, jednom tjedno inace se kod koze izazove bas suprotan efekt ( brani se od precesto brusenja i postane tvrdja) tak i na mojoj farbi za kosu pise da je uz nju najbolji Wella taj i taj sampon a meni on bezveze
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2004., 23:12   #224
Kolko kod nas dođe ta anticelulit masaža?
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2004., 23:41   #225
Mene zanima da li je neko probao Lipofactor(gel i sprej).
Imala sam ja jednom ali ga nisam redovno mazala,pa ne znam
I jos nesto,da li se ti anticeluliti mogu koristiti za vreme dojenja,jer u trudnoci ne bi koristila ni jedan(sada sam 7 mesec),ali me zanima posle....
Zna li neko
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2004., 17:28   #226
Quote:
jos nesto,da li se ti anticeluliti mogu koristiti za vreme dojenja,jer u trudnoci ne bi koristila ni jedan(sada sam 7 mesec),ali me zanima posle....
ja sam koristila vichy u trudnoci i sad dok dojim koristim isto. Pitala sam i svoju doktoricu i u par apoteka i kako su mi svi objasnili koje tocno stvari ima u tim proizvodima i kako ni jedna nije stetna ( zaboravila naravno detalje ) - nisam brinula.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 01:18   #227
Ja se nesto bojim da bilo sta koristim(ali cu izdrzati jos 2,5 meseci)
A jel ti taj Vichy-jev pomaze(jel to onaj stari D-sh....)?
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 14:06   #228
Quote:
SaraTroroga kaže:
Ja se nesto bojim da bilo sta koristim(ali cu izdrzati jos 2,5 meseci)
A jel ti taj Vichy-jev pomaze(jel to onaj stari D-sh....)?
ima sad nesto novo ali cijeli topik je o tome pa da se ne ponavljam.

Sam gel ti nece skinuti celulit, to ide u paketu prehrane, kretanja itd.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 08:59   #229
anticelulitna masaža ti košta od 70-200kn. koa je razlika još uvijek mi je enigma.
logično je ak ova od 200kn traje sat vremena, ali većinom kad sam pitala traju oko pol sata jer su dosta agresivne. idealno ti je kombinirat ih sa presoterapijom. ja sam išla na one od 80kn i totalno su mi super.
__________________
vladati sobom je najveca vlast
ivsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 09:01   #230
lipofactor mi je bio zakon- sprej je mužnja para dok je losion super. ma meni su sve kremice te bile ok...
__________________
vladati sobom je najveca vlast
ivsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 11:15   #231
kada smo veckod masaza, moze li mi neko reci kako se zove ona masaza, tj. tretman koji pocinje zamatanjem u folije bla bla pa onda masaza???
__________________
:cheer:
Lampica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 11:35   #232
mislis na body wrapping?
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 12:26   #233
Je li neko koristio afroditine hlačice sa nogavicama protiv celulita?Zanima me da li se koriste samo prilikom vjezbanja ili mogu i inace, dok spavamo, sjedimo... Kakav je efekat?
Ako se koriste kad ne vjezbas hoce li to sto stisnu tijelo uticati na smanjenu cirkulaciju i pogorsati stanje celulita? HVALA!
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 12:32   #234
mislis na one zelene stramplice?
ja ih nosim ispod trenirke, kad idem trcati
osim sta me dosta stisnu, ne primijecujem bas neke rezultate, a ono sto primijetim vise pripisujem samom trcanju negoli hlacicama
my modest opinion je da je to isti vrag kao i folije za umatanje ...usparaj si 80ak kn i posegni za folijom za domacinstvo
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 12:39   #235
Da, da mislim na te. Nosila sam neko vrijeme, malo vjezbuckala, i inace bila u njima bez vjezbe, i onda kao da su se ''rupice'' samo povecale!
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 16:40   #236
sto se masazi tice rekla jutros na radiju jedna poznata phlebologica da je najbolja ( u eliminaciji celulita) ona koja "vuce" na vakuum van.

Sad ja imam takav aparat od Philipsa i mali je mocan ali zna li netko kakva je to tocno vrsta masaze " koja sauga"?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 16:43   #237
Quote:
ivsky kaže:
anticelulitna masaža ti košta od 70-200kn. koa je razlika još uvijek mi je enigma.
logično je ak ova od 200kn traje sat vremena, ali većinom kad sam pitala traju oko pol sata jer su dosta agresivne. idealno ti je kombinirat ih sa presoterapijom. ja sam išla na one od 80kn i totalno su mi super.
Pomažu?

U koji salon si išla?
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 20:07   #238
kakv je to zapravo aparat? kako se tacno zove?
 
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 12:18   #239
Imala sam onaj njihov stari losion za učvršćivanje i bio je dobar, a negdje sam pročitala da morske alge se koriste u preparatima za učvršćivanje tako da bi ovaj novi trebao davati rezultate. I koliko ste zadovoljne njime? Jel bolji od Q10?
coconut is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 13:44   #240
Ja sam do sada koristila Q10 samo od balee. Dove je puno bolji. Koža mi je baš čvršća, ali sam ja stalno u letu u zadnje vrime i malo sam smršavila iako mi nije bila namjera.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:33.