Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2006., 14:35   #401
Evo, i mene danas draškaju nozdrve. Je, tu je. Definitivno.
Držte se, ko živ, ko mrtav.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2006., 00:12   #402
Ma tu je...nego sta! Jedno vrijeme sam bila mirna ujutro, sad cim otvorim prozor pocinje teci sluz i tesko disem...
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 07:18   #403
Ambrozija

Da li je netko skoro kupio Medinose nosni aparat za fototerapiju od Medikora. Pomaže li ?
 
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 11:08   #404
Interesantno, meni na alergo testu nije utvrđena alergija na ambroziju, ali je ipak osjetim ove godine Ali zato više nisam osjetljiva na plodove mora, sinoć isprobano
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:10   #405
Dosla sam ovdje provjeriti jel pocela sezona ambrozije u Zgbu... i vidim da vas vec drma. Ja jos nista ne osjecam
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 19:27   #406
Quote:
LadyInRed kaže:
Interesantno, meni na alergo testu nije utvrđena alergija na ambroziju, ali je ipak osjetim ove godine Ali zato više nisam osjetljiva na plodove mora, sinoć isprobano
meni na alergotestu je skoro za sve bilo crveno..al su rekli da je to sve u redu i stavili mi plusić(1) za grinje i ambroziju..al bitno da imam sve pojačane simptome alergije..
pčelica-maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 08:58   #407
Exclamation

Quote:
Leda kaže:
Dosla sam ovdje provjeriti jel pocela sezona ambrozije u Zgbu... i vidim da vas vec drma. Ja jos nista ne osjecam
peču me oči


al ovo je samo početak.
najgore tek dolazi s prelaskom na rujan..


tada je najbolje otić a ne sada
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 09:01   #408
Exclamation

Quote:
pčelica-maja kaže:
meni na alergotestu je skoro za sve bilo crveno..al su rekli da je to sve u redu i stavili mi plusić(1) za grinje i ambroziju..al bitno da imam sve pojačane simptome alergije..

meni na testu iz 1994 nisu niš otkrili
da li balkanski mesari uopće mogu otkriti ambroziju???

jel oni uopće znaju za to?
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 10:05   #409
Je definitivno je počelo..
Ali barem sam se opskrbio zalihom Dimidrila. Ne znam kako je vama, ali meni osim toga ništa ne pomaže. A i može se dobro kombinirati s alkoholom..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 12:17   #410
Quote:
German kaže:
Je definitivno je počelo..
Ali barem sam se opskrbio zalihom Dimidrila. Ne znam kako je vama, ali meni osim toga ništa ne pomaže. A i može se dobro kombinirati s alkoholom..
tebi dimidril pomaže? meni niš..al popijem pa se kao nadam da će mi bit bolje, a jedino šta mi mrvicu olakša je letizen(ne znam kak se piše)
pčelica-maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 12:33   #411
Quote:
Cro Fag kaže:
hahahahah






Danas je gadno, oči suze. Stari je čak zbrisao na more
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 17:42   #412
Jel zna netko mozda gdje se u Zgb mogu kupiti homeopatski lijekovi, ili barem brzo naruciti? Ima jedan lijek od neke meksicke biljke (Thryallis glauca) koji mi zacudo pomaze, nakon svih homeopatskih i inih lijekova koje sam bezuspjesno isprobavala tijekom godina, pa bih ga rado cim prije nabavila.
Skanicl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 20:55   #413
kod alergije na ambroziju primjenjujem kineske pripravke i s njima i homeopatijom izvrsno funkcioniram
ljubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 14:14   #414
Čula sam za nekakve injekcije, navodno na Sv. Duhu, trebale bi se uzimati preko zime. Ako netko zna išta u vezi toga, pls neka napiše info. Mislim da se zove Pollinex R.
Inače sam probala Histazol, pa Dimidril, Claritine, Telfast i Letizen, Flixonaze (ne znam kako se piše). Luda sam više od te alergije. Ne znam šta da radim, ništa mi ne pomaže.
Moj dečko koristi Singulair u kombinaciji s Flixonaze, njemu je pomoglo......
 
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 22:59   #415
Quote:
Skanicl kaže:
Jel zna netko mozda gdje se u Zgb mogu kupiti homeopatski lijekovi, ili barem brzo naruciti? Ima jedan lijek od neke meksicke biljke (Thryallis glauca) koji mi zacudo pomaze, nakon svih homeopatskih i inih lijekova koje sam bezuspjesno isprobavala tijekom godina, pa bih ga rado cim prije nabavila.
Kazi nam, kako se zove taj lijek?
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 02:15   #416
Quote:
ljubica1 kaže:
kod alergije na ambroziju primjenjujem kineske pripravke i s njima i homeopatijom izvrsno funkcioniram
Kakve kineske preparate.Daj malo o tome i gdje ih nabaviš i ko ti je preporučio.Pašu li klincima?
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 13:34   #417
Ambrozija.....

Pozdrav...

Jos sam nov ovdje, a nedavno sam se "navuko" na ambroziju valjda. Nisam se jos testirao, rekao mi je prijatelj da moram otici do Jordanovca na testiranje.
Zasad sam bio kod jedne dermatologice/veneroligice, jer je poznam, ona mi je rekla da imam klasicne simptome ambrozije, pa mi je rekla za tablete TELFAST 120 mb. Te sam poceo danas piti. Zanima me jel Vi to koristite i jel sta pomazu. Jos sam cuo za sprej Flixonase 0.05%, da je dobar, ali bez recepta kosta skoro 100 kn-a, pa cu to uzeti sutra dok mi moja doktorica napise recept. Kakve si Vase reakcije sa tim sprejem. Inace sam koristio Operil kapi za nos, dobre su, i djeluju kod zacepljenja za desetak minuta, ali poslje njih me nos pece i curi.
Ako ima neko kakve medicinske savjete, bio bi mu zahvalan.

Unaprijed se zahvaljujem

Pozdrav
Branimir
Branimir_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 14:46   #418
Quote:
Branimir_ZG kaže:
Pozdrav...

klasicne simptome ambrozije,
misliš alergije na ambroziju?

Quote:
Branimir_ZG kaže:
Jos sam cuo za sprej Flixonase 0.05%, da je dobar, ali bez recepta kosta skoro 100 kn-a, pa cu to uzeti sutra dok mi moja doktorica napise recept. Kakve si Vase reakcije sa tim sprejem.
Ja sam već napisala na topicu, sprej je fantastičan. Meni je od svega isprobanog jedino ono pomogao a i dugo mi je trajao jer je dovoljno špricnuti jednom dnevno i miran si. Izvrsno sanira ono neugodno žarenje glave i sinusa uslijed alergije
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 17:53   #419
Quote:
Branimir_ZG kaže:
Pozdrav...

Jos sam nov ovdje, a nedavno sam se "navuko" na ambroziju valjda. Nisam se jos testirao, rekao mi je prijatelj da moram otici do Jordanovca na testiranje.
Zasad sam bio kod jedne dermatologice/veneroligice, jer je poznam, ona mi je rekla da imam klasicne simptome ambrozije, pa mi je rekla za tablete TELFAST 120 mb. Te sam poceo danas piti. Zanima me jel Vi to koristite i jel sta pomazu. Jos sam cuo za sprej Flixonase 0.05%, da je dobar, ali bez recepta kosta skoro 100 kn-a, pa cu to uzeti sutra dok mi moja doktorica napise recept. Kakve si Vase reakcije sa tim sprejem. Inace sam koristio Operil kapi za nos, dobre su, i djeluju kod zacepljenja za desetak minuta, ali poslje njih jme nos pece i curi.
Ako ima neko kakve medicinske savjete, bio bi mu zahvalan.

Unaprijed se zahvaljujem

Pozdrav
Branimir

a sam bila koristila operil u spraju, bolji je..al to sam morala nekoliko puta dnevno nakapat..odnedavno koristim flixonase i puno mi je bolje..zadovoljna sam s njim..jedino šta je problem cijena..a doktorica mi ne želi svaki put napisat recept
pčelica-maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 23:46   #420
Ja to rješavam homeopatijom,kalcijem,hitozanom i uspješno je.pozdrav iz Zagreba.
ljubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.