Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2017., 00:25   #6261
Quote:
bomchika kaže: Pogledaj post
Za koji termin? I mi ih razmatramo😊
25.08☺su nasi...1.9 su zauzeti ako se nesto nije promijenilo...ali cuj se s njima,odite ih poslusat, decki su super☺
Bridetob is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 11:20   #6262
U Bristol ni pod razno!!!

Godinu dana unaprijed smo rezervirali i kaparirali Bristol. Nakon što sam ih nazvala da dogovorimo meni i potvrdimo točan broj gostiju, nonšalantno su me obavijestili da oni više ne organiziraju vjenčanja, uključujući i naše koje je za mjesec dana!!

Osim što su ovako spontano i bezbrižno odlučili više ne organizirati vjenčanja , uključujući i ona koja su već dogovorena i za koja im je uplaćena kapara, nisu našli važnim niti o tome obavijestiti mladence. Uopće ne želim razmišljati o tome što bi se dogodilo da smo ranije izabrali menie i da sam ih nazvala nekoliko dana prije vjenčanja samo da im javim točan broj gostiju.

Ne znam što se dogodilo, Bristol je nekad bio dobar hotel s dugom tradicijom i izvrsnom hranom, osobno sam bila na vjenčanju tamo pred nekoliko godina i sve je bilo super. Međutim, ovo što se nama dogodilo je toliko neprofesionalno i bezobrazno da sam još uvijek šokirana.
MaaMarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 11:23   #6263
Quote:
bomchika kaže: Pogledaj post
Bok, zanima me zna li netko kakav je bend Lamour iz Rijeke?
Je li netko bio na svadbi koju su svirali? Kakav im je repertoar?

Hvala!
Mislim da s njima ne možeš pogriješiti. Bila sam na dva vjenčanja na kojima su svirali i mene su oduševili! Jako su traženi tako da bi trebala požuriti ako ih želiš rezervirati.
MaaMarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 12:27   #6264
Quote:
MaaMarina kaže: Pogledaj post
U Bristol ni pod razno!!!

Godinu dana unaprijed smo rezervirali i kaparirali Bristol. Nakon što sam ih nazvala da dogovorimo meni i potvrdimo točan broj gostiju, nonšalantno su me obavijestili da oni više ne organiziraju vjenčanja, uključujući i naše koje je za mjesec dana!!

Osim što su ovako spontano i bezbrižno odlučili više ne organizirati vjenčanja , uključujući i ona koja su već dogovorena i za koja im je uplaćena kapara, nisu našli važnim niti o tome obavijestiti mladence. Uopće ne želim razmišljati o tome što bi se dogodilo da smo ranije izabrali menie i da sam ih nazvala nekoliko dana prije vjenčanja samo da im javim točan broj gostiju.

Ne znam što se dogodilo, Bristol je nekad bio dobar hotel s dugom tradicijom i izvrsnom hranom, osobno sam bila na vjenčanju tamo pred nekoliko godina i sve je bilo super. Međutim, ovo što se nama dogodilo je toliko neprofesionalno i bezobrazno da sam još uvijek šokirana.
Ovo je prestrašno, neodgovorno, neprofesionalno i bez trunke ljudskosti. Da li su vam vratili kaparu? Tražite odštetu neku ako imate ugovor i da će te ih u novine staviti. Strašno.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 14:57   #6265
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Ovo je prestrašno, neodgovorno, neprofesionalno i bez trunke ljudskosti. Da li su vam vratili kaparu? Tražite odštetu neku ako imate ugovor i da će te ih u novine staviti. Strašno.
Tužit ćemo ih svakako, to će teško izbjeći. Čista sreća da sam ih zvala ranije i da je vjenčanje u malo manje popularnom terminu pa smo na kraju ipak uspjeli naći mjesto, inače bi sve morali otkazati iako je već sve bilo spremno.

Najzanimljivije u cijeloj priči mi je to što se nisu udostojili čak niti nazvati nas i obavijestiti o tome da oni ipak više nebi organizirali vjenčanja nego sam za to saznala tako što sam ih sasvim slučajno nazvala da dogovorimo zadnje detalje. Zato i pišem ovdje, ako ima još kakvih sretnica koje su možda prošle godine ili početkom 2017. rezervirale Bristol za ovu godinu..
MaaMarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 16:09   #6266
Pozz Ljudi

zanimaju me vasa iskustva sa salama u Opatiji, npr. Hotel Mileniji za max 40 osoba.
Sa kojom cijenom moram racunat sa toliko ljudi u takvom Hotelu. (5-6 tisuca €??)

I Kakvih jos sala ima i imali tko preporuku.

Hvala vam!
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 12:09   #6267
Ima li netko preporuku za catering za nekih 110 ljudi - a da imaju mogućnost odrađivanja posla na otocima (Rab). Znači zanima me sve (glavno jelo, ...), ne samo finger food za okupljanje.
Hvala
mane85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:18   #6268
Drage moje, ja također tražim pomoć oko cateringa u Rijeci, koga ste uzele ili da li ste možda bile na nekom vjenčanju gdje je hrana kod mladenaca bila odlična?
Bridetob is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 03:03   #6269
Ja sam inače DJ za vjenčanja, i na još niti jednom vjenčanju mi se nije posebno istakla hrana sve ti je to isto, tako da koga god izabereš nećeš pogriješiti. Ponude ti 4-5 menia i izabereš onaj koji ti i dragi želite i to je to. Odprilke...
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 01:38   #6270
Sala Opatija i okolica

Moze li netko preporuciti dobar restoran za vjencanje u okolici Opatije&Lovran. Imati cemo oko 60 ljudi.
Amelie007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 03:12   #6271
Hotel Belvedere lovran tik uz more pogled predivan samo ime govori za 60 ljudi ok.

Poslano sa mog SM-J320F koristeći Tapatalk
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 02:27   #6272
Pardon , moja greška hotel Belvedere Opatija NE Lovran!
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 12:18   #6273
Pozdrav...
Vjenčanje je u 4. mjesecu, a ja nemam pojma gdje će biti večera Biti će nas 20 - 30
Prvi izbor mi je bio Sorriso, ali sada više nisam sigurna jer sam naišla na više negativnih komentara nego pozitivnih. Da li netko ima neku preporuku?
__________________
Remember if people talk behind your back, it only means you are two steps ahead
Ivana_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 13:38   #6274
Soriso ti je prevelik za 20-30 ljudi, kontaktiraj konobu Borik Rijeka
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 13:51   #6275
To sam i ja mislila i baš sam danas gledala konobu Borik. Nisam nikada bila tamo
__________________
Remember if people talk behind your back, it only means you are two steps ahead
Ivana_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 19:01   #6276
Da li negdje u Rijeci imaju haljine Linea Rafaelli?
__________________
Remember if people talk behind your back, it only means you are two steps ahead
Ivana_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 09:20   #6277
Quote:
Ivana_2008 kaže: Pogledaj post
Pozdrav...
Vjenčanje je u 4. mjesecu, a ja nemam pojma gdje će biti večera Biti će nas 20 - 30
Prvi izbor mi je bio Sorriso, ali sada više nisam sigurna jer sam naišla na više negativnih komentara nego pozitivnih. Da li netko ima neku preporuku?
Molo Longo, ako još uvijek radi
Natcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:27   #6278
Radi Molo Longo, prijatelji će tamo imati svadbenu večeru u svibnju. Rekli su da ih se najviše dojmio od svega gdje su bili pitati. Mislim da će biti oko 40 ljudi.
romy_2703 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:47   #6279
Quote:
romy_2703 kaže: Pogledaj post
Radi Molo Longo, prijatelji će tamo imati svadbenu večeru u svibnju. Rekli su da ih se najviše dojmio od svega gdje su bili pitati. Mislim da će biti oko 40 ljudi.
Ma meni je tamo prekrasno. Mi smo prvo tamo planirali jer nismo u početku htjeli veliko vjenčanje, no na kraju smo se predomislili i napravili veliku svadbu koja je bila u kristalnoj dvorani u Opatiji, i isto je bilo prekrasno.
Natcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 19:46   #6280
Hvala na preporuci. Uglavnom, sljedeći tjedan idemo u obilazak restorana
__________________
Remember if people talk behind your back, it only means you are two steps ahead
Ivana_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:45.