Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2012., 17:25   #1
Crtice iz Karlovca

Pade mi napamet ovaj thread jer na urbanim legendama kako me upozoriše nema smisla postati priče o stvarnim događajima.

Tako da pomislih evo,ima nas Karlovčana na forumu pa ako svako zna neku zanimljivu pričicu bit će ovo lijepa teme za posjetiti.

Evo ja krećem sa 3 već prije objavljene na drugom dijelu foruma ali ne zbog toga manje vrijedne
Prdimahovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 17:26   #2
U Karlovac na hitnu pred 10ak godina došao iz Rijeke čovjek sa problemom.

Zaglavio mu se vibrator u šupku pa ga je valjda bilo sramota to rješavati u svom gradu.

Legendarno je to što je tada dežurni na hitnoj bio jedan pokojni karlovački kirurg
osebujna karaktera i opakog jezika.

Primi on čovjeka ,pogleda problem i kaže glasno pred kolegom doktorom medicinskom sestrom i medicinskim bratom:
Koji kurac oćeš sad;da ti ga izvadimo iz guzice il si samo došal da ti promijenimo baterije.

Istinito i ne manje legendarno zbog toga
Prdimahovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 17:27   #3
Pred nekih 7-8 godina poznati karlovački "igrač duginih boja" je uhapšen od strane policije za vrijeme ,citiram policijski zapisnik:
"seksualnog kontakta sa psom pasmine Rotweiler nepoznatog vlasnika" u blizini lokalnog konjičkog poligona.

Kao da sama ova činjenica ne spada pod legendarnu,u zapisniku dalje stoji opis
delikta koji se odvijao tako da je dotični kleknuo iza grma skinuo gaće te pustio psa da ga zajaši.

Cijela predstava je trajala cca 20ak minuta i zabavljala nekoliko ljubitelja konja sve dok se nije pojavila policija,
te tog pionira "interspecies" erotike bacila u maricu i odvela u prdekanu.
Prdimahovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 17:28   #4
Karlovac

Mjesto događanja - karlovačka gimnazija

Ulazi na sat danas pokojna profesorica tada drugarica iz biologije
te joj zapne za oko detalj da jedna djevojka iz prve klupe širi i skuplja noge.

Profesorica : djevojko to se ne lufta,to se pere
Učenica: drugarice to se ne pere ,to se liže
Prdimahovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 17:29   #5
Karlovac

Čovjek još dan danas živ i relativno zdrav približava se pedesetima.

U doba najveće gutačke forme oko tridesetih, kad se znao ne trijezniti po tjedan dana u nizu je napravio jedan od svojih legendarnih podviga.

Dakle Žarko(nazovimo ga tako) dođe pred vrata svoga stanja u stanju bjesomučnog alkoholnog bunila.Pozvoni ,roditelji ga puštaju unutra.

On se smjesti u fotelju u dnevnoj sobi ispred televizora gdje su i roditelji upravo gledali TV(vjerojatno dnevnik)
U trenutku potrebe Žarko se napola ustane skine hlače i gaće ,udobno smjesti natrag u fotelju ,te se na zaprepaštenje svojih roditelja posere u istu.

Ovaj nesvakidašnji podvig je popraćen uzvikom nevjerice jednog od roditelja:
Žarko sine šta radiš to?

Nakon nekoliko dana kad je na šanku ekipi ispričao tu epizodicu ,uslijedilo je pitanje nekog od prijatelja:
Pa dobro Žarko ,pizda ti materina idiotska,kako si se mogo starcima pred nosom israt u fotelju ,šta si bio toliko storniran da nisi znao do zahoda doć?

A Žarko odgovori: Pa ja sam mislio da sam na zahodu... doduše bilo mi je sumnjivo to što vidim TV iz zahoda
__________________
Prdimahovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 23:07   #6
Hajte Karlovčani pa sigurno netko zna pokoju pričicu o Rajsu,Karlu,Radošu,Rami-vagi i ženi Jeli i ostalim osebujnim likovima.
Prdimahovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 21:44   #7
Pokojna crvenkapica je navodno usred bijela dana pišala nasred raskršća kod naplatnih kućica dok su auti okolo prolazili...
dobri muž is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 01:05   #8
Quote:
dobri muž kaže: Pogledaj post
Pokojna crvenkapica je navodno usred bijela dana pišala nasred raskršća kod naplatnih kućica dok su auti okolo prolazili...
To je bio čest slučaj,znala je imat fazu da pljuje sve pored kojih prolazi.
Ali to je bilo kasnije kad je bila zelenkapica

Vidiš na nju sam zaboravio skroz
Prdimahovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 09:55   #9
pa imamo i gradsku temu, uključi se tamo
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 09:55   #10
btw, ovo:

Quote:
Prdimahovina kaže: Pogledaj post
Karlovac

Mjesto događanja - karlovačka gimnazija

Ulazi na sat danas pokojna profesorica tada drugarica iz biologije
te joj zapne za oko detalj da jedna djevojka iz prve klupe širi i skuplja noge.

Profesorica : djevojko to se ne lufta,to se pere
Učenica: drugarice to se ne pere ,to se liže
...se nije dogodilo nego je urbana legenda i "dogodilo" se u svim školama i svim faksovima ne samo u Hrvatskoj nego valjda u cijelom svijetu
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:23.