Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2012., 15:21   #81
Dok nije dobio kredit od biznisa nije bilo ni b,samo si tu sitnicu "zaboravio" istaknuti...

To je poslovanje na hrvatski način,moguće samo ovdje...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 15:44   #82
Pasalic nije Sanader, on si nece na ruke natrkeljit skupe satove i na zid stavit picasa.

Evo jedne price. Nazovimo ju osoba x. Dakle ta osoba x se nakrala love kao sanader i puuuno vise. No gospodin x nije budala. Zna da nemoze te novce pokazat jel bi mogao jedan dan, daleko od danas, zavrsit u zatvoru. I tako gospodin x zna za jednu banku, nazovimo je hypo koja u rh je dosla po politickoj liniji i radi u sivoj zoni. I tako gospodin x ode u maticnu zemlju te banke i sav svoj crni novac tamo polozi. Naravno hypo je poznat po tome da bas ne provjerava porjeklo imovine. I sad gospodin x vise nema novaca, no naskraba neki kao poslovni plan i na temelju njega on od hypo hr trazi veeeeliki kredit. Naravno bez osiguranja. Samo na temelju vrhunskog poslovnog plana. I iako niko drugi ne bi dobio novce gospodin x ih dobiva. Naravno jako pomaze golemi depozit u centrali za koji se ne zna javno no hypo hr jako dobro zna za njega. I tako gospodin x dobio masni kredit i legalne novce. Posto je pametan uspio je "oprati" poveci iznos

I tako, poduzetnik
Pilicmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 15:48   #83
Quote:
Pilicmali kaže: Pogledaj post
Pasalic nije Sanader, on si nece na ruke natrkeljit skupe satove i na zid stavit picasa.

Evo jedne price. Nazovimo ju osoba x. Dakle ta osoba x se nakrala love kao sanader i puuuno vise. No gospodin x nije budala. Zna da nemoze te novce pokazat jel bi mogao jedan dan, daleko od danas, zavrsit u zatvoru. I tako gospodin x zna za jednu banku, nazovimo je hypo koja u rh je dosla po politickoj liniji i radi u sivoj zoni. I tako gospodin x ode u maticnu zemlju te banke i sav svoj crni novac tamo polozi. Naravno hypo je poznat po tome da bas ne provjerava porjeklo imovine. I sad gospodin x vise nema novaca, no naskraba neki kao poslovni plan i na temelju njega on od hypo hr trazi veeeeliki kredit. Naravno bez osiguranja. Samo na temelju vrhunskog poslovnog plana. I iako niko drugi ne bi dobio novce gospodin x ih dobiva. Naravno jako pomaze golemi depozit u centrali za koji se ne zna javno no hypo hr jako dobro zna za njega. I tako gospodin x dobio masni kredit i legalne novce. Posto je pametan uspio je "oprati" poveci iznos

I tako, poduzetnik
Prijavi uskoku,daj par indikacija i pokazatelja i eto istrage.
Ako tamo nekog Sdp-ovog načelnika mogu skinit u 2 dana mogu i dotičnoga.
Kaj da di velim.....za sada samo imaš insinuacije i ništa drugo.
Samo mi je smješno kako to za Linića ne vrijedi a za Pašalića da.
To mi je zanimljivo.....zar ne?
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 15:53   #84
Jedini je problem sto je linic bio u oporbi i daleko od meda. Hdz je od 90 do 2000 te imao 10 godina uzastopne vlasti. Doba kada je nestalo privatizirano najvise imovine. Doba kada je drzava jos bila mlada a organi reda, financiskog reda, nepostojeci. I tako. Prste mozes metnud u med ako si blizu teglenke. Glupi sanader je postao prebahat i ulovilo ga. Pasaloc je puno pametniniji....

Uskok? Salis se, ne? Uskok nemoze taknuti niti jedan predmet prije 2000 te godine....


Ko je jamio, jamio je....no ako ude u politiku i proba preuzet hdz, ne bojim se ja da ce neki arhivi od nekud se pojavit i da cemo imat sudenje stoljeca....nece pasalic u visoku politiki. Moze u hip hop ili kak mu se zvala stranka. Tamo gje nije opasan.
Pilicmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 16:03   #85
Quote:
Pilicmali kaže: Pogledaj post
Jedini je problem sto je linic bio u oporbi i daleko od meda. Hdz je od 90 do 2000 te imao 10 godina uzastopne vlasti. Doba kada je nestalo privatizirano najvise imovine. Doba kada je drzava jos bila mlada a organi reda, financiskog reda, nepostojeci. I tako. Prste mozes metnud u med ako si blizu teglenke. Glupi sanader je postao prebahat i ulovilo ga. Pasaloc je puno pametniniji....

Uskok? Salis se, ne? Uskok nemoze taknuti niti jedan predmet prije 2000 te godine....


Ko je jamio, jamio je....no ako ude u politiku i proba preuzet hdz, ne bojim se ja da ce neki arhivi od nekud se pojavit i da cemo imat sudenje stoljeca....nece pasalic u visoku politiki. Moze u hip hop ili kak mu se zvala stranka. Tamo gje nije opasan.
Ma gledaj ,već sam rekao svoje o njemu, za mene je sa 7.saborom taj problem rješen,samo mi je glupo prepričavati tekstove Glo..i Nac...i na osnovi toga nekoga ili ne kriviti.
Ma koliko potencijalno kriv bio.
Za mene je da si kriv ako ti sudac to odredi.

Sve ostalo je ubijanje vrimena kao sada mi tu....jbg....tako je.
Pašalić je pošteni građani ove države i to je tako,a ko ga voli ili ne stvar ukusa.
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 16:04   #86
Quote:
Pilicmali kaže: Pogledaj post
Jedini je problem sto je linic bio u oporbi i daleko od meda. Hdz je od 90 do 2000 te imao 10 godina uzastopne vlasti. Doba kada je nestalo privatizirano najvise imovine. Doba kada je drzava jos bila mlada a organi reda, financiskog reda, nepostojeci. I tako. Prste mozes metnud u med ako si blizu teglenke. Glupi sanader je postao prebahat i ulovilo ga. Pasaloc je puno pametniniji....

Uskok? Salis se, ne? Uskok nemoze taknuti niti jedan predmet prije 2000 te godine....


Ko je jamio, jamio je....no ako ude u politiku i proba preuzet hdz, ne bojim se ja da ce neki arhivi od nekud se pojavit i da cemo imat sudenje stoljeca....nece pasalic u visoku politiki. Moze u hip hop ili kak mu se zvala stranka. Tamo gje nije opasan.
jel imaš neku sudsku presudu protiv Pašalića ili ćemo kao dokaz uzimati tvoju bujnu maštu.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 16:06   #87
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
jel imaš neku sudsku presudu protiv Pašalića ili ćemo kao dokaz uzimati tvoju bujnu maštu.
Nemam niti protiv sanadera pa ga zovem lopovom, nemam niti protiv hdz a pa ih zovem zlocinaxkom organizacijom....tuzi me
Pilicmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 16:07   #88
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Prijavi uskoku,daj par indikacija i pokazatelja i eto istrage.
Ako tamo nekog Sdp-ovog načelnika mogu skinit u 2 dana mogu i dotičnoga.
Kaj da di velim.....za sada samo imaš insinuacije i ništa drugo.
Samo mi je smješno kako to za Linića ne vrijedi a za Pašalića da.
To mi je zanimljivo.....zar ne?
Pa Hypo jest pod istragom,baš zbog djeljenja svega i svačega,šefovi su otpuštani i mislim čak i kazneno gonjeni...koliko sam pratio...

E sada,Pašalić i Sanader imaju poveznicu,a ta poveznica je upravo jedna određena banka...

A svi se čude zašto Pašalića nitko ne dira...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 16:08   #89
Quote:
Pilicmali kaže: Pogledaj post
A imas ti nesto pravomocno protiv Ferencaka ili Cacica?

:
U jednoj emisiji prije nekoliko godina gostovali su Ferenčak I Pašalić. Jedan gledatelj je rekao da su svi političari isti lopovi.. Na to se lecnuo gospodin Ferenčak uzvrtio se na stolici i rekao da on ne želi da ga se uspoređuje s Pašalićem. Pašalić se složio s tim i rekoa da ne bi htio da ga se uspoređuje sa presuđenim kriminalcem Ferenčakom jer on nije ni od jednog suda osuđen za ikakvo nedjelo a Ferenčak je.

Dakle za sada imamo presuđenog kriminalca Ferenčaka i nevinog što se tiče sudstva Pašalića.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 16:16   #90
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
U jednoj emisiji prije nekoliko godina gostovali su Ferenčak I Pašalić. Jedan gledatelj je rekao da su svi političari isti lopovi.. Na to se lecnuo gospodin Ferenčak uzvrtio se na stolici i rekao da on ne želi da ga se uspoređuje s Pašalićem. Pašalić se složio s tim i rekoa da ne bi htio da ga se uspoređuje sa presuđenim kriminalcem Ferenčakom jer on nije ni od jednog suda osuđen za ikakvo nedjelo a Ferenčak je.

Dakle za sada imamo presuđenog kriminalca Ferenčaka i nevinog što se tiče sudstva Pašalića.
Ferencak nema pravomocnu presudu, o cemu ti to?? Iako je jasno i bez konacne presude da je lopovcina
Pilicmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 16:20   #91
Istina,u uređenim društvima bez presude si nevin...

Sada dopustite osvrt radi usporedbe,ali van teme...Sanader je nevin,Čačić je nevin,Linić je nevin,ali,gle "čuda" i SLoba je nevin,ne?Hitler isto...

Neki puta treba razlučiti nemogućnost ili neželjenost djelovanja s izostankom dokaza...

Jer,ni Al Capone nije mafijozo,nego neplatiša poreza...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 16:33   #92
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Gledajte dečki,volili mi njega ili ne evidentno je:
-protiv njega je bilo svašta al nista nije dokazano
-na osnovu medijskih članaka se u Hrvatskoj još ne osuđuje,zar ne?...
Uzimajući svo poštovanje prema presumpciji nevinosti u obzir, u našoj zemlji je ona kao i gomila drugih ideja pretvorena u cirkus.

U našoj zemlji je protiv puno njih bilo svašta, a rijetko kad išta dokazano. Bez obzira na političko opredjeljenje. Onda kad i je nešto dokazano, izrečene kazne su bile smiješne na osnovama "dolazi iz dobre obitelji", "samo se htio rukovati" i sl. Je li naše pravosuđe nesposobno ili se radi o montiranim procesima sve do jednoga, ne znam. Kladio bi se na kombinaciju ipak.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 16:44   #93
Dečki moji sve je to tako.....i niko ne spori .
Apsurd je tvrditi da bi neko branio kriminal...ni u ludilu.
I slažem se da je realnost i stvarnost nešto drugo.
I da se te lopovčine ne smiju glupom narodu kako nasjedaju.
Al taki su zakoni i šta nam je raditi.....vile u ruke ili poštovati to što je.
al nikada se neću složiti i podržati novinarski sud.....nikada.
A šta ako je taj Pašalić nekome stao na žulj i medijski ga sredili....šta tada....moguće i ovaj scenarij.
Sve ove teme rekla kazala nemaju neki zaključak.....al bar se razgov
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 17:06   #94
Quote:
Stronger Free kaže: Pogledaj post
Uzimajući svo poštovanje prema presumpciji nevinosti u obzir, u našoj zemlji je ona kao i gomila drugih ideja pretvorena u cirkus.

U našoj zemlji je protiv puno njih bilo svašta, a rijetko kad išta dokazano. Bez obzira na političko opredjeljenje. Onda kad i je nešto dokazano, izrečene kazne su bile smiješne na osnovama "dolazi iz dobre obitelji", "samo se htio rukovati" i sl. Je li naše pravosuđe nesposobno ili se radi o montiranim procesima sve do jednoga, ne znam. Kladio bi se na kombinaciju ipak.
Znači i sad nas vode potencijalni lopovi i kriminalci jer nitko nije od njih osuđen. To želiš reći.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 17:10   #95
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Dečki moji sve je to tako.....i niko ne spori .
Apsurd je tvrditi da bi neko branio kriminal...ni u ludilu.
I slažem se da je realnost i stvarnost nešto drugo.
I da se te lopovčine ne smiju glupom narodu kako nasjedaju.
Al taki su zakoni i šta nam je raditi.....vile u ruke ili poštovati to što je.
al nikada se neću složiti i podržati novinarski sud.....nikada.
A šta ako je taj Pašalić nekome stao na žulj i medijski ga sredili....šta tada....moguće i ovaj scenarij.
Sve ove teme rekla kazala nemaju neki zaključak.....al bar se razgov
ne nekome nego svima. Svi su urotili protiv njega. Sanader, Mesić, mediji svi svi svi.

urotili se protiv njega svi oni koji su Hrvatskoj zaparili više nego itko.

Logičan zaključaj je koji?

Time se ne želi reći da je Pašalić neki pravednik nego da je stajao na putu ordinarnim pljačkašima koji su vikali drž'te lopova. A to nije fraza nego je dokazano.

Logično bi bilo da nestankom Pašalića sa političke scene nestane sav kriminal jer se sav kriminal pripisao njemu a vidi čuda kriminal procvjetao više nego ikad?

Pa tko je tu lud?.

hahaha..
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 17:14   #96
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
ne nekome nego svima. Svi su urotili protiv njega. Sanader, Mesić, mediji svi svi svi.

urotili se protiv njega svi oni koji su Hrvatskoj zaparili više nego itko.

Logičan zaključaj je koji?

Time se ne želi reći da je Pašalić neki pravednik nego da je stajao na putu ordinarnim pljačkašima koji su vikali drž'te lopova. A to nije fraza nego je dokazano.

Logično bi bilo da nestankom Pašalića sa političke scene nestane sav kriminal jer se sav kriminal pripisao njemu a vidi čuda kriminal procvjetao više nego ikad?

Pa tko je tu lud?.

hahaha..
Sjajno napisano,ti si to objasnio na šta sam mislio.
To ti je taj apsurd našeg ciljanog novinarstva,koje dere prije dokaza.
Naravno nemožemo ljude krivit šta nasjedaju na tu NEDOKAZANU i smišljenu priču.

Takav nam je horoskop bar za sada
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 17:25   #97
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
A tko će to odrediti,EPH mediji?

Pašalić je prihvatljiviji prosječnom HDZ-ovcu nego muška verzija Vesne Pusić,Sanader što je bio
Jedini si realan ne-HDZovac ovdje.

Jel koliko god se oni pjenili na Ivica znamo da HDZu nebi dali glas nikad , dok je prosjecnom HDZovcu Ivic Pasalic doista prihvatljiva osoba.
lostcase is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 17:32   #98
Quote:
lostcase kaže: Pogledaj post
Jedini si realan ne-HDZovac ovdje.

Jel koliko god se oni pjenili na Ivica znamo da HDZu nebi dali glas nikad , dok je prosjecnom HDZovcu Ivic Pasalic doista prihvatljiva osoba.
S Sanader je prosjecnom,HDZ ovcu bio bog....i da se vrati opat bi bio....i sto to znaci?
Pilicmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 17:41   #99
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
ne nekome nego svima. Svi su urotili protiv njega. Sanader, Mesić, mediji svi svi svi.

urotili se protiv njega svi oni koji su Hrvatskoj zaparili više nego itko.

Logičan zaključaj je koji?

Time se ne želi reći da je Pašalić neki pravednik nego da je stajao na putu ordinarnim pljačkašima koji su vikali drž'te lopova. A to nije fraza nego je dokazano.

Logično bi bilo da nestankom Pašalića sa političke scene nestane sav kriminal jer se sav kriminal pripisao njemu a vidi čuda kriminal procvjetao više nego ikad?

Pa tko je tu lud?.

hahaha..
Kojim to ordiiranim pljačkašima je Pašallić stajao na putu i što je dokazano?

Logički bi isto bilo da je Pašalić otišao kao kapo u sjenu,a nasljendici su,kojima se otvorilo novo "tržište" su pokazali više talenta i gluposti,tj. nesposobnosti u prikrivanju...

Ali,pošto se voliš pozivati na presude,zanima me kojim je to pljačkašima Pašalić stajao na putu...da vidimo tko je od tih suđen i presuđen...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 17:45   #100
Može li me netko podsjetiti koliko je sdp koalicija 2000-2003 uhapsila i zatvorila hdz-ovaca koji su bili na vlasti 1990-2000.
dell12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:43.