Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2013., 21:21   #4581
hahahah i @uckvondy?

aaaa kad joj je rekao da je jednino onako mokra izledala kao žena? pokupio je lijep šamar
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 21:26   #4582
Zaslužio ga je baš je bio zločest

da i legica @uckwondy nam fali ali ona dolazi u noćnim satima

kolaži iz četvrte epizode
http://imgbox.com/g/4AK9q5w6dB

gifovi iz četvrte epizode
http://imgbox.com/g/WnZcTb4BFx
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 21:52   #4583
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Meni su Jasminka i Lazo bili jos gori nego prvi put. Koja patetika i prenemaganje u glumi . Prestrasno. Nisam ih podnosila prvi a kako cu tek ovaj put
tko su jasminka i lazo?
lorena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 21:55   #4584
Jel me netko tražio, pitao za mene? Malo kasnim, ali bitno da sam došla. Danas sam epku gledala na preskokce, imala sam goste. Što volim kad mi dođu uoči serije, kao da znaju

Svaki put kad se Lazaro i Jazmin nađu u istoj sceni, kolutanje očiju se podrazumijeva. Bojim se da mi se oči ne zamrznu od tolikog rolanja Dobro kažu @Nata i @pips, ako smo ih jedva istrpili prvi put, ne znam kako ćemo drugi. Uglavnom, nešto me je rano glava počela boljeti.

Inače, Popaj nam je stvarno bio zločest danas prema Olivi, zaslužio je šamar Em joj kaže da nije žena, em joj usta naziva poganskima Eeeee, a kako ćeš ti samo ta usta ljubiti i jezik uvaljivati, nisi još ni svjestan dragi naš kapetane. Ali obožavam ih, samo nek se prckaju

@Lola27 nam je kritizirala Willa i njegovu glumu u sceni sa Fulgijem, ali ja ga moram malo obraniti, nisam bezveze Levisica Meni je u toj sceni sa Evorom Will bio i više nego solidan. Njegovi izrazi lica i pogledi upućeni Fulgiju su pričali za sebe Napreduje i on iz epizode u epizodu hehe.

@lorena_ri, Jasminka i Lazo su ti sporedni ljubavni par u ovoj priči, ali svima bi nam bilo lakše kad ih ne bi bilo

P.S. Ako nije prekasno, za Olivinu odjevnu kombinaciju iz jučerašnje epke i s početka današnje (znači, bijela haljinica) dajem 4. Nešto mi se ne sviđa, ne bih znala objasniti točno što, ali nešto mi nedostaje na njoj. I nekako mi Xime izgleda mršavije nego što doista jest. Haljina ko haljina je zgođušna, izrez na leđima mi se posebno sviđa
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️

Zadnje uređivanje marimar : 31.10.2013. at 22:17.
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 22:13   #4585
Ajme ja sam se navukla na ovo, totalni šik šou Dugo nisam gledala neku meksičku telenovelu revno, valjda par godina, ali ovo bih mogla početi. William i Ximena imaju stvarno dobru kemiju, iskreno Meksikanci imaju rijetko kada dobre parove, ali ovo već sada izgleda zanimljivo. Ona je stvarno preeeeekrasna, to nije normalno. Kako je bila danas dražesna u onoj bijeloj haljinici, nadam se da će se i dalje tako dobro odijevati. Bio je bezobrazan prema njoj, ali ona se dobro snašla, ne izgleda ko da se hvata za svaku riječ, nekako je odmjerena. Jedino mi je u epizodi smetalo ono ponudila mu se, ponudila se, dobro shvatili smo spavali su skupa, ovako zvuči ko da je ona roba, a on siroček uzeo jer nije znao što će.

Btw vidim da mi je tu Evora, koja je to zabava od čovjeka. I Sanchez, on mi je ok.
Procesija je bila jako lijepa.
galilea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 22:22   #4586
njene kombinacije su jaaako lijepe, mislim da mi tijekom cijele serije bila samo jedna- dvije koja mi se nije svidjela. no o tom ćemo kad dođe na red
meni je bila super i ona kombinacija nakon kaj je bačena u more- hlače i obična majčica, balerinke i svezana kosa
Estersita kraljica nacugana
nikak da velim i ovdje- Sanchez uff
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 22:28   #4587
Jasminka i Lazo ili Yasmin i Lazaro najdosadniji sporedan par
barem nama s spojlera

Galilea drago nam je da ti se svidja glavni par
ovo još nije ništa šta te čeka s njima

i odjevne kombinacije naše Olive su boli glava jedna ljepša od druge

Amix moja glavno da si ti stigla nama a gostima drugi put reci
da ne dolaze kad je Popaj na tv-u

curke imate par gifova na prošloj stranici
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 22:28   #4588
Samo da pozdravim legicu @florass, lijepo te je ponovno vidjeti na ovoj temi Znam da si u početku, kad je serija krenila, nešto malo komentirala s nama i onda nestala bez traga,
nadam se da ovaj put neće biti tako



Ja stvarno ne znam šta da više kažem i kako da ih opišem, potrošila sam sve moguće epitete. Hvala ti dragi Bože što si stvorio nešto ovako lijepo i što si nam omogućio da u tome uživamo, hvala

Uf uf, ne želim prostačiti tu po forumu, ja sam ipak pristojna cura, ali jel grozno zvuči ako kažem da skoro pa svršavam na sve ove slike Napaljotka teška kod mene vlada, a malo sam i ugrožena

edit - vidim da spominjete Pijavicu, mene se ona najviše dojmila kao Hada, i u ovih prvih par epizoda, sve poslije strašno smara, ali moram priznati da joj leži uloga, i ima te pokrete i izraze lica koje čovjeka nasmiju, a izbaci tu i tamo i pokoji biser
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️

Zadnje uređivanje marimar : 31.10.2013. at 22:36.
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 22:30   #4589
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Druga stvar mi je ovdje dobra šta su uloge obrnute,ona nije pobre diabla ,muerta de hambre,nego on.
i meni je to super.ne podnosim njonjkave sirote i uboge djevojke koje nakraju ispadnu multimiljunasice od sukundjeda.
puno su mi drazi muski protagonisti kao siromasi i malo seljakici

Mercedes kao dobrica mi je pravo osvjezenje,nakon zadnje TDA gdje je glumila negativku.
Jako mi je lijepo vidjeti kako drze do vjere i 'nuestra senora del mar'
florass is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 22:38   #4590
@galilea, drago mi je što guštaš u seriji Zbog Xime i Willa se isplati istrpiti određene nebuloze i dosadne likove

Ma meni je Ximena kroz cijelu seriju imala kombinacije za 4 i 5, ništa manje od toga

U Ivana Sancheza sam se zaljubila u Kraljici juga, ali osvojio me i ulogom Krpelja U isto vrijeme tako , tako i tako

E vidiš @florass meni uvijek bude malo too much to učestalo isticanje vjere i religioznosti, iako toga ovdje toliko i nema. Zabave su im s druge strane malo prekičaste i sa prevelikim brojem ljudi

A šta ću amigis kad me gosti ne slušaju, ja ima kažem dođite poslije 7, oni dođu u 6. Sad bi mi dobro došlo onih sat vremena unaprijed
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️

Zadnje uređivanje marimar : 31.10.2013. at 22:47.
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 22:43   #4591
Quote:
naravno,vi ste stvarno tolko brze i dok vas se sve pokvota potraje
nisi jedina koja kaže da smo prebrze i da nas ne mogu uloviti

Quote:
ocu ocu,e i da ove slike to je magdalena jel ova sa crvenim ruzem i njen neki galan? divnaa je
Da to je ona naša kraljica Magi i njen galan

Quote:
mislim da je velikoj vecini,dobro je netko rekao,will je valjda jedini muskarac kojem suer stoje one vrecice ispod ociju,ne znam za vas,al meni sto stariji to bolji
istinu zboriš sve smo curke na ovoj temi istog mišljenja
baš mu dobro stoje borice
i te vrečiće ispod očiju i naravno što je stariji to je bolji

i uopće nije propao kako kažu na glavnoj temi
trebaju im naočale podhitno

Quote:
ovo je tak lijepo za pročitat. dakle, naša si, we dont have cookies, ali imamo najljepši pareja
asi es amigis

Quote:
Ja stvarno ne znam šta da više kaže, kako da ih opišem, potrošila sam sve moguće epitete. Hvala ti dragi Bože što si stvorio nešto ovako lijepo i što si nam omogućio da u tome uživamo, hvala
Cierto


Quote:
Uf uf, ne želim prostačiti tu po forumu, ja sam ipak pristojna cura, ali jel grozno zvuči ako kažem da skoro pa svršavam na sve ove slike Napaljotka teška kod mene vlada, a možda sam samo ugrožena
umirem na ovo amix

znamo mi da si ti pristojna cura ali shvaćamo te u potpunosti

hoćete nastavak ili da pričekam dok se ne ohladite hahhahah.....

evo ovdje možete dati svoje mišljenje o finalu
¿Qué te pareció el Gran Final? Contesta nuestra encuesta porque para nosotros siempre
Tu Opinión es Importante
http://www.tuopinionesimportante.tv/latempestad

malo članaka o finalnoj epki
http://entretenimiento.starmedia.com...navarrete.html

http://www.enelbrasero.com/2013/10/2...eso-de-verdad/

http://www.radioformula.com.mx/notas....Kgg4JtcO.dpuf
http://www.radioformula.com.mx/notas.asp?Idn=365537

http://diario.mx/Espectaculos/2013-1...-la-tempestad/

http://yucatan.com.mx/fullbanner?url...mena-navarrete

i jedan videoklip s našim golupčićima
http://www.youtube.com/watch?v=u7E1aUn7HsU
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥

Zadnje uređivanje pipa : 31.10.2013. at 23:21.
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 22:45   #4592
Možete mi rec kad je prvi poljubac MyD i kad dolazi Magdalena??
LMDV-fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 23:02   #4593
Quote:
pipa kaže:
baš mu dobro stoje borice
i te vrečiće ispod očiju i naravno što je stariji to je bolji
Asi es amigis. Bore i vrečice oko očiju su za Willa samo dobitna kombinacija Will je kao dobro vino, što stariji, to pitkiji

Quote:
nisi jedina koja kaže da smo prebrze i da nas ne mogu uloviti
Pa kad jeste, usporite malo sad kad je kraj

Quote:
hoćete nastavak ili da pričekam dok se ne ohladite hahhahah.....
Šta uopće pitaš kad je svima jasno da želiš nastaviti sa svojim radom, to je jače od tebe, priznaj

Quote:
LMDV-fan kaže:
Možete mi rec kad je prvi poljubac MyD i kad dolazi Magdalena??
Mislim da je prvi poljubac u 12 epizodi, a Magi će se pojaviti uskoro, ali u vrlo malim količinama, mislim da se tek tamo oko 40 epizode pojavljuje puno više, ali nemoj me držati za riječ Ne pamtim baš te epizode, sigurno doktorica i društvo znaju bolje hehe.
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 23:09   #4594
Tko je tata Marini i kako je dospjela do Beatriz? I zašto Mercedes cvili za Damianovim tatom, nisam gledala prve dvije epizode pa...
galilea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 23:09   #4595
Quote:
Pa kad jeste, usporite malo sad kad je kraj
to je nemoguća misija brzina nam je u krvi hahhaha.....

Quote:
Šta uopće pitaš kad je svima jasno da želiš nastaviti sa svojim radom, to je jače od tebe, priznaj
mogu ja da čekam nije nikakav problem ili je
sad ni sama ne znam

Quote:
Mislim da je prvi poljubac u 12 epizodi, a Magi će se pojaviti uskoro, ali u vrlo malim količinama, mislim da se tek tamo oko 40 epizode pojavljuje puno više, ali nemoj me držati za riječ Ne pamtim baš te epizode, sigurno doktorica i društvo znaju bolje hehe.
ni ja ne pamtim brojeve epki
znam samo kad su važni trenuci s Popajem i Olivom
da ih ne propustim hahhahah.....

da poljubac je negdje oko 12 epke a Magdalena se pojavljuje
u malim dozama do 50 epke tako nekako onda je ima više....

@galilea

Marinin tata je Beatrizin muž.Mercedes je dala dijete njemu da se brine za nju
jer se bojala za njenu sigurnost zbog Ernesta Contrerasa koji je ukrao njenu drugu kćer Magdalenu.
Michel Fabre je Mercedesina ljubav iz mladih dana koji je nastradao na moru
odnosno ubijen je...
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥

Zadnje uređivanje pipa : 31.10.2013. at 23:17.
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 23:14   #4596
Ne vjerujem da ću nastaviti gledati, nije da me je nešto privuklo, ali moram napisati da je Marina jedna od najljepših glumica koje sam gledala do sada, a gledala sam ih...
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 23:25   #4597
Quote:
Tko je tata Marini i kako je dospjela do Beatriz? I zašto Mercedes cvili za Damianovim tatom, nisam gledala prve dvije epizode pa...
Marinin tata je ujedno i Beatrizin pokojni muž Ariel, a pojavit će se jednom/dvaput u flashbackovima i kasnije na slikama, glumi ga Arturo Peniche. Prije što se oženio sa Beatriz, Ariel se spetljao i sa Mercedes. U međuvremenu je ona ostala trudna, i taman kad mu je htjela reći za trudnoću, Ariel joj je rekao da se pomirio s Beatriz. Nakon što joj je kćerka Magdalena oteta od strane Ernesta Contrerasa, Mercedes se pojavljuje na Arielovom kućnom pragu i predaje mu kćer Marinu, budući da se nije bila u stanju briniti o njoj, (mislim da je imala nekih 16 -18 godina), a i prijetila joj je opasnost sa svih strana. Uglavnom, Ariel priznaje Beatriz da joj je bio nevjeran, ali ona mu oprašta i prihvaća Marinu kao svoju kćerkicu. Osim toga, Beatriz nije mogla imati svoju djecu, što je bio još jedan od razloga da prihvati Marinu

A što se tiče Mercedes i Damianova oca, pa stari Michel je također njezina mladenačka ljubav i zato je tako privržena Damianu i brani ga.

To bi uglavnom bilo to. Ako sam negdje pogriješila, nek me moje curke slobodno isprave, pogotovo one sa očima sokolovim hehe.

edit - @pips, gdje su ti materijali, ja se već ohladila I ne mogu se nagledati tvog avatara

Sad tek vidim da si stavila jedan lijepi klipić sa scenama koje me zadovoljavaju u svakom pogledu, kao i pjesma
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️

Zadnje uređivanje marimar : 31.10.2013. at 23:47.
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 23:30   #4598
Quote:
marimar kaže: Pogledaj post
Ja stvarno ne znam šta da više kažem i kako da ih opišem, potrošila sam sve moguće epitete. Hvala ti dragi Bože što si stvorio nešto ovako lijepo i što si nam omogućio da u tome uživamo, hvala : mikrocerek:
amen sis.
sve smo rekla već milijun puta
Quote:
Uf uf, ne želim prostačiti tu po forumu, ja sam ipak pristojna cura, ali jel grozno zvuči ako kažem da skoro pa svršavam na sve ove slike :k lopa: : Slin: :S ex: Napaljotka teška kod mene vlada, a malo sam i ugrožena :r ofl:
samo sam čekala da jedna od vas ovo napiše da mogu i ja priznat žešću napaljenost

Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
i jedan videoklip s našim golupčićima
http://www.youtube.com/watch?v=u7E1aUn7HsU
aaaa
na 2:14 moj najdraži abrazo
i sve ostalooo.. isuse pa nemogu ih se nagledaaaat!! pre div ni su
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 23:33   #4599
Quote:
florass kaže: Pogledaj post
i meni je to super.ne podnosim njonjkave sirote i uboge djevojke koje nakraju ispadnu multimiljunasice od sukundjeda.
puno su mi drazi muski protagonisti kao siromasi i malo seljakici
da dobra kombinacija Oliva kao učena djevojka a Popaj kao skroman ribar

Quote:
Mercedes kao dobrica mi je pravo osvjezenje,nakon zadnje TDA gdje je glumila negativku.
baš tako pravo osvježenje nakon Bernarde
meni je nju draže gledati kao pozitivku i još s Willom

čudno mi ih je bilo gledati u TDA u lošim odnosima

Quote:
marimar kaže: Pogledaj post
@galilea, drago mi je što guštaš u seriji Zbog Xime i Willa se isplati istrpiti određene nebuloze i dosadne likove
asi es amigis

Quote:
U Ivana Sancheza sam se zaljubila u Kraljici juga, ali osvojio me i ulogom Krpelja.U isto vrijeme tako , tako i tako
dobar je Krpelj malo te ljuti malo te veseli hahhah....

Quote:
A šta ću amigis kad me gosti ne slušaju, ja ima kažem dođite poslije 7, oni dođu u 6. Sad bi mi dobro došlo onih sat vremena unaprijed
i to što kažeš dobro bi došlo hahhahhaha....
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 23:33   #4600
Aha hvala vam.

A zašto je taj manijak oteo njezinu curicu? Jel Beatriz zna da je Mercedes majka njezine kćeri?

A dobro mi je bilo ovo danas, kada je htjela da se ovo dvoje spoje, kad već ona i otac njegov nisu mogli.
galilea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:47.