Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2010., 02:12   #581
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
jao pa ja ovu temu dosad baš i nisam čitala
: pretplaćuje se:
Jelda da je odlična
Možda da dodam u naslov "Filter za kompleksaše svih gabarita".
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 10:01   #582
Quote:
Ms. Black kaže: Pogledaj post
Ja sam sa svojih 177 i više nego ponosna na svoj izgled, velika većina mojih frendica su niže od mene, al uglavnom smo si sve tu negdje. A ni frajerima ne izgledam ko div, barem mi se tako čini . I uglavnom su mi ljepše cure koje su visoke, lakše im oprostim male nedostatke. Valjda sam egocentrik
A 165 jest nisko za curu. Meni se najnormalnije čini 168 do 175. Valjda zato šta su cure oko mene uglavnom te visine.
znači 165 je prenisko, a 3 cm višlje je super taman..

a dobro..vjerovatno su visokim curama ljepše visoke, a niskim niske..

meni ljepše i skladnije izgledaju niže cure.. visoke najčešće imaju čudne noge ili idu u x, pa se na visini još više primjeti, a ako su u ox i uz široke bokove, onda imaju propuh među nogama..ili su pretanke.. tako nekako.. mislim da manje ženske većinom imaju skladnije noge. manje materijala, pa se možda bolje rasporedi..ne znam..

a ono..ne znam ko to tolko sudi ljude po visini..ono..bila sam uvijek najmanja ili među najmanjima u razredu i jedino u osnovnoj su me malo nešto zezali..ali me to nije diralo..jer ono..pa šta. ja mala, ti velik..jaka stvar. a niski su mi i roditelji i sestra i prijateljice su mi sve ispod 175..tak da ono..
nije mi to neka stvar..

a ne znam ko je sastavio onaj debilan popis o prosječnim visinama,.. ono, prosječan muškarac 187-191 moš si mislit.. rijetko koji tip ima više od 190.. većnom su niži..

rekla bi da je prosječna ženska visoka 165-175, a prosjenči tip 175-185
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 12:57   #583
Ja imam 167 cm i nikad mi nitko nije dobacivao zlobne komentare zbog toga.
 
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 15:54   #584
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
znači 165 je prenisko, a 3 cm višlje je super taman..
Pa da, donja granica. 3 cm nije baš malo. Al dobro, ženske to kompenziraju štiklicama.

Quote:

a dobro..vjerovatno su visokim curama ljepše visoke, a niskim niske..

meni ljepše i skladnije izgledaju niže cure.. visoke najčešće imaju čudne noge : ne zna: ili idu u x, pa se na visini još više primjeti, a ako su u ox i uz široke bokove, onda imaju propuh među nogama..ili su pretanke.. tako nekako.. mislim da manje ženske većinom imaju skladnije noge. manje materijala, pa se možda bolje rasporedi..ne znam..

a ono..ne znam ko to tolko sudi ljude po visini..ono..bila sam uvijek najmanja ili među najmanjima u razredu i jedino u osnovnoj su me malo nešto zezali..ali me to nije diralo..jer ono..pa šta. ja mala, ti velik..jaka stvar. a niski su mi i roditelji i sestra i prijateljice su mi sve ispod 175..tak da ono.. :ne zna :
nije mi to neka stvar..

a ne znam ko je sastavio onaj debilan popis o prosječnim visinama,.. ono, prosječan muškarac 187-191 moš si mislit.. rijetko koji tip ima više od 190.. većnom su niži..

rekla bi da je prosječna ženska visoka 165-175, a prosjenči tip 175-185


Slažem se, popis je prilično debilan Kategorije su mi super
Inače, pa normalno da nije normalno sudit ljude po visini Vjerujem da svi imamo frendove koji su ful visoki i one koji su ful niski.

EDIT: Ja imam "propuh" Al nemam široke bokove.
__________________
...Bleki. [ženski anthrax] ...'oću rozu boju :mama:
Ms. Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 16:04   #585
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Ja sam 162 i nebi rekla da je to "super nisko" ..znate kako kažu; U malim bočicama se otrov krije ILI sitna, ali dinamitna.
Pa istina, niske osobe zbog nekih meni glupih kompleksa znaju bacati onako otrovne strelice, sta pogledom sta rijecima.
nema razloga za to...
__________________
"Zato sto mogu, i sto se usudjuju da o svacemu svasta kazu, oni misle da sve znaju."
spartanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 16:32   #586
daj ljudi koga vi zavaravate pa nisam znala da smo mi nacija dvometraša..evo jučer vani bila među najvišim curama, i od mnogih dečkiju isto tako... i tako je skoro uvijek. istina imala sam štikle, ali imale su i ostale oko mene..ponovit ću visoka sam 168...ja ne znam da li mene ljudi doživljavaju puno višom, jer imam tu građu kao mršavice ili se pola vas treba ponovo izmjeriti jer čisto sumnjam da su nekoga zezali jer je visok 165...inače nije ni bitna visina kao što je već rečeno, već cijela skladnost tijela, geni i niz faktora...glupo mi je tu čitati kao više cure su obično ovakve, niže takve..pa nismo programirani
1sweetie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 16:37   #587
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
znači 165 je prenisko, a 3 cm višlje je super taman..

a dobro..vjerovatno su visokim curama ljepše visoke, a niskim niske..

meni ljepše i skladnije izgledaju niže cure.. visoke najčešće imaju čudne noge ili idu u x, pa se na visini još više primjeti, a ako su u ox i uz široke bokove, onda imaju propuh među nogama..ili su pretanke.. tako nekako.. mislim da manje ženske većinom imaju skladnije noge. manje materijala, pa se možda bolje rasporedi..ne znam..

a ono..ne znam ko to tolko sudi ljude po visini..ono..bila sam uvijek najmanja ili među najmanjima u razredu i jedino u osnovnoj su me malo nešto zezali..ali me to nije diralo..jer ono..pa šta. ja mala, ti velik..jaka stvar. a niski su mi i roditelji i sestra i prijateljice su mi sve ispod 175..tak da ono..
nije mi to neka stvar..

a ne znam ko je sastavio onaj debilan popis o prosječnim visinama,.. ono, prosječan muškarac 187-191 moš si mislit.. rijetko koji tip ima više od 190.. većnom su niži..

rekla bi da je prosječna ženska visoka 165-175, a prosjenči tip 175-185
Ja sam napravio te kategorije i one vrijede za Dinarce i Dinarke 25 ili više godina stare (ne uzimajući u obzir neznatno sniženje čovjeka u starosti (3 cm)). Dakle, istraživanje 17-godišnjaka i 17-godišnjakinja 2005. polučilo je zaključak da je prosječan Dinarac visok 185.6 cm, a Dinarka 171(.0). Na temelju kompliciranih, logičnih i točnih proračuna zaključio sam da je prosjek zapravo 3 cm viši muškarca i 2 cm viši u žene i napravio kategorije. Dakle, jednu kategoriju u muškarca čine 4 cm, a u žene 2, jer su žene manje raznolike i manje sklone ekstremima.
Uzvišeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 16:46   #588
Gazda, jel' nas to ti zajebavaš?
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 18:16   #589
Quote:
Ms. Black kaže: Pogledaj post
Pa da, donja granica. 3 cm nije baš malo. Al dobro, ženske to kompenziraju štiklicama.





Slažem se, popis je prilično debilan Kategorije su mi super
Inače, pa normalno da nije normalno sudit ljude po visini Vjerujem da svi imamo frendove koji su ful visoki i one koji su ful niski.

EDIT: Ja imam "propuh" Al nemam široke bokove.
ma valja propuh malo propuha..imam ga i ja.. al sam jednom vidla neku baš krakatu sa jako širokim bokovima i između nogu bi joj komotno stala još 3. noga jebiga nije baš krasno za vidit

Quote:
Uzvišeni kaže: Pogledaj post
Ja sam napravio te kategorije i one vrijede za Dinarce i Dinarke 25 ili više godina stare (ne uzimajući u obzir neznatno sniženje čovjeka u starosti (3 cm)). Dakle, istraživanje 17-godišnjaka i 17-godišnjakinja 2005. polučilo je zaključak da je prosječan Dinarac visok 185.6 cm, a Dinarka 171(.0). Na temelju kompliciranih, logičnih i točnih proračuna zaključio sam da je prosjek zapravo 3 cm viši muškarca i 2 cm viši u žene i napravio kategorije. Dakle, jednu kategoriju u muškarca čine 4 cm, a u žene 2, jer su žene manje raznolike i manje sklone ekstremima.
a tiii : a ko bi drugi nego ti i tvoja teorija o dalmatincima, savršenim ljudima.. ajd, ignorirat ću onda tvoj post, pošto ga ne mogu shvatit ozbiljno
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 19:10   #590
Posto ucim anatomiju sad procitala sam da je
prosjecna visina ljudi, opcenito (i muskaraca i zena zajedno) od 160-180 !!
Meni je najljepsa zenska visina od 165-175 a za muskarce 180-190
Vecina nas nije zadovoljna sa svojom visinom..ja sam napokon prihvatila svoju visinu (163) i potpuno sam zadovoljna ,a prije dok sam bila u srednjoj htjela sam biti visa pogotovo jer mi je sestra 175 visoka,a ona opet hoce da bude malo niza.
Bitan je sklad tijela,ne visina..jednako lijepo i ruzno mogu izgledati i visoki i niski ljudi.
LightRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 21:08   #591
Quote:
LightRain kaže: Pogledaj post
Posto ucim anatomiju sad procitala sam da je
prosjecna visina ljudi, opcenito (i muskaraca i zena zajedno) od 160-180 !!
Meni je najljepsa zenska visina od 165-175 a za muskarce 180-190
Vecina nas nije zadovoljna sa svojom visinom..ja sam napokon prihvatila svoju visinu (163) i potpuno sam zadovoljna ,a prije dok sam bila u srednjoj htjela sam biti visa pogotovo jer mi je sestra 175 visoka,a ona opet hoce da bude malo niza.
Bitan je sklad tijela,ne visina..jednako lijepo i ruzno mogu izgledati i visoki i niski ljudi.
tako je..slažem se u svemu..i ovaj prosjek i sve ajd neko ko ima realan pogled na visinu ljudi oko sebe

a kad si niža, svi tipovi su višlji od tebe to je dobro.. a i uvijek možeš pitat nekog tipa da ti dohvati nešto
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 22:05   #592
Ovako prosjecna visina zena je 163 cm a muskarca 176. Znam jer sam radila na jednom takvom projektu koji se odnosi na hrvate i hrvatice i zato mi nemojte tu trakeljat da je 165 extra nisko i da je prosjecna zenska visina 177 jer nije. I to vam garantiram sa 100%-tnom sigurnoscu

Inace ja sam 162, znaci 1 cm niza od prosjeka i nebi htjela biti ni centimetar visa. Mislim da je od 160-170 najsavrsenija visina. Najveca prednost je sto mozemo imat i niske i visoke decke, a visoke cure samo visoke decke
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 22:11   #593
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
tako je..slažem se u svemu..i ovaj prosjek i sve ajd neko ko ima realan pogled na visinu ljudi oko sebe

a kad si niža, svi tipovi su višlji od tebe to je dobro.. a i uvijek možeš pitat nekog tipa da ti dohvati nešto
Koji kompleksi...

Vidis, ja npr. volim dohvatiti sama, dovoljno sam visoka...
__________________
"Zato sto mogu, i sto se usudjuju da o svacemu svasta kazu, oni misle da sve znaju."
spartanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 23:04   #594
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
ma valja propuh malo propuha..imam ga i ja.. al sam jednom vidla neku baš krakatu sa jako širokim bokovima i između nogu bi joj komotno stala još 3. noga jebiga nije baš krasno za vidit



a tiii : a ko bi drugi nego ti i tvoja teorija o dalmatincima, savršenim ljudima.. ajd, ignorirat ću onda tvoj post, pošto ga ne mogu shvatit ozbiljno
E al ja baš imam propuha, al nije do mršavosti nego do krive kičme što rezultira krivim nogama.

Quote:
LightRain kaže: Pogledaj post
Posto ucim anatomiju sad procitala sam da je
prosjecna visina ljudi, opcenito (i muskaraca i zena zajedno) od 160-180 !!
Meni je najljepsa zenska visina od 165-175 a za muskarce 180-190
Vecina nas nije zadovoljna sa svojom visinom..ja sam napokon prihvatila svoju visinu (163) i potpuno sam zadovoljna ,a prije dok sam bila u srednjoj htjela sam biti visa pogotovo jer mi je sestra 175 visoka,a ona opet hoce da bude malo niza.
Bitan je sklad tijela,ne visina..jednako lijepo i ruzno mogu izgledati i visoki i niski ljudi.
OK, 20 cm mi je malo previše da bih tako računala prosjek.
A zadnja rečenica ti je
__________________
...Bleki. [ženski anthrax] ...'oću rozu boju :mama:
Ms. Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 09:05   #595
Quote:
spartanka kaže: Pogledaj post
Koji kompleksi...

Vidis, ja npr. volim dohvatiti sama, dovoljno sam visoka...
nisu kompleksi, samo nađem prednost u svemu. da sam visoka, opet bi mi bilo ok.
kakvagod da jesi, treba nać nešto dobro u tome, a ne kukat
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 11:18   #596
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
nisu kompleksi, samo nađem prednost u svemu. da sam visoka, opet bi mi bilo ok.
kakvagod da jesi, treba nać nešto dobro u tome, a ne kukat
Ako uistinu tako mislis onda

Imala sam osjecaj da iz tebe vriste kompleksi kad si pisala o visokim curama i njihovim nogama...samo to.
__________________
"Zato sto mogu, i sto se usudjuju da o svacemu svasta kazu, oni misle da sve znaju."
spartanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 14:41   #597
Beyonce 168 cm

Megan Fox 163 cm

Angelina Jolie 169 cm

Shakira 156 cm

I rest my case za gospodina istraživača

A opet da ne spominjem Heidi, Gisele, i sve ostale visoke i zgodne tete...

Visoka sam ili ultraniska, po nekima ovdje, 165 cm i apsolutno nikada nisam čula od nekoga da je to nisko, dečki su mi bili visoki od 172 do 205 cm i nisam po tome neki probir radila, i ovim visokima nikada nije smetao moj "patuljast" rast, dapače
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 15:24   #598
hooow yess noooo,angie je visoka 172,ne laži patuljčice
johny777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 15:52   #599
Male žene živčane su ko mali psi. Samo nešto laju okolo. Velike ne toliko.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 16:52   #600
Quote:
johny777 kaže: Pogledaj post
hooow yess noooo,angie je visoka 172,ne laži patuljčice
Ne nego 173
__________________
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.
Rotkva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.