Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2010., 22:08   #1
Propala petogodišnja veza

Sam naslov govori sve.. U zadnje vrijeme,zadnjih mjesec-dva sve je krenulo nizbrdo,svađe,ljubomorni ispadi s moje strane,njegovo zapostavljanje mene,pijančevanje i sve češči izlasci s društvom.Bilo je prije svađa i prekidanja i svašta al sve smo bili prebrodili i krenuli dalje.Bili smo se ovo ljeto dog.da idemo zajedno na more,tj.ja sam inzistirala na tome kao i na svemu ostalom..onda jedne večeri smo se gadno posvađali i ostavila sam ga..i onda nismo bili tjedan dana zajedno al smo se pomirili,kao bude bolje bla,bla.I rekao mi je da se odg. da ide sa frendima na more,ja popizdila i rekao da neče iči sa njima nego samnom i tak ajde vjerovala sam mu..i onda tjedan poslije,vikend zaružio on sa društvom,moram napomenuti da mi nismo u to zadnje vrijeme uopče izlazili zajedno van,več on sa društvom pa sa tima curama sa sela..i naravno osvanule neke slike na fejsu,ja ljubomorna,svašta mu izgovorila i pitam ja njega šta sad si se možda i dog.za more s frendima? i kaže on meni,da i da idu u pon. ja dobila skorom slom živaca... odjebala ga i rekla da mi se ne javlja.. i tak je on otišao na more(ndl sam se da će se predomisliti al ništa),otišo na zrče,i zvao me,plakao se i svašta.. ignorirala sam ga malo..došao je doma i ajd pomirili smo se.. nije bios nikvom je rekao.. kak je došao doma,kao zajendo bduemo al meni vrag neda mira,osječala sam da to nije to,svađali smo se i svašta..moja ljubomora njegovo ludo ponašanje,kao da ga više ne poznam..neželi razgovarati..samo kaže da ja pretjerujem.. i takve,da se moramo malo više zabavljati da nam kasnije bude žao,da me jako voli.. ja nemogu vjerovati na koje ideje on dođe ankon 5god.veze?? halo?
razočarala sam se u njega maksimalno.. zbog svega,samo pije.. s društvom želi izlaziti i tako sam prošli utorak opet prekinula s njim i rekla da je to definitivno i sve.. i rekao dobor,ak ja tak želim ak mislim da bude tak najbolje i nek budems drugim s kojim budem sretna ak s njim nemogu biti.. tako več tjedan dana nismo zajedno..
šta vi kažete?jel sam pretjerala?jer se vrijedi boriti za tu ljubav?? volim ga..
ndm se da i on mene.. i morma napomenuti da sam prošli tjedan započela kao vezu s jednim dečkom(on nezna) al naravno ništ s toga..to bilo tako bzvz,par dana..
volim ga al to njegovo ponašanje nemogu trpjet..a htjela biha da bude sve kako je bilo i prije... a ponaša se kao da mu je svejedno..
mislim da je ovo definitivno kraj za nas..
ništa se ne čujemo,on se zabavlja i uživa očigledno..
oprostite na duugom postu
molim savjete hvala
sweetmalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 22:15   #2
meni oboje djelujete veoma nezrelo i neizivljeno, koliko imate 20tak godinica?
ocito da njemu treba vise drustva i landranja, a ti bi da se vrti samo oko tebe
nazalost to ne ide
morate dati jedno drugom prostora za licni zivot
i morate moci sjesti razgovarati smireno bez "popizdila, plakao, vristala, ispadi...."

dok to ne budete u stanju nista od vas
__________________
Kao jučer...
Klonirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 22:15   #3
Koliko imate godina?

Po ovoj priči, čini mi se da s dobro postupila, očito je da više ne ide...
I to njegovo opijanje zašto?

Samo mi nije jasan jedan detalj, to da se ne čujete tjedan dana, tj tada ste prekinuli ali ti si već našla novog dečka i bila sa njim par dana
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 22:29   #4
odi dalje, od ove kaše nećeš dobro izvuć. istražuj dalje, zaljubljuj se!
Hermina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 22:30   #5
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post

Samo mi nije jasan jedan detalj, to da se ne čujete tjedan dana, tj tada ste prekinuli ali ti si već našla novog dečka i bila sa njim par dana
Taj detalj je i meni zapao za oko

@sweetmalena - vjerovatno si dobro postupila. Čini mi se da se dečko zaželio avanturica, lutanja, opijanja, izlazaka s društvom a ti mu se baš ne uklapaš u taj koncept.

Bolje da ste prekinuli nego da se koljete i dalje
__________________
Like I give a coitus!
neenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 22:33   #6
ja imam 20godina,a on 21.. da,zaželio se opijanja i zabave s društvom..al kazao mej da ne i drugih cura..a neznam ,jel se vrijedi vračati nazad? puno puta sam ga ulovila u lažima,nekad u bezazlenim a nekad i onim ne baš ..a vjerovala sam mu an neki način i još sebe uvjeravam da me voli..a neznam zašto,a nejgovi postupci dokazuju sasvim suprotno.. boli me to,nakon svega kaj smo prošli sad se desi ovo.. i još ima neke naše slike na fejsu koje ne želi izbrisat,kao neda mu se..to mi je dns rekao a ovak se ništa ne čujemo uopče.. ovo kao što je trenutno između nas nije nikad bilo..
sweetmalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 22:35   #7
taj dečko mi je pisao na fejsu.. pa sam se malo opila pa smo nekak završili zajedno i kao probali al nejde.. par dana ništa.. vi bi odma me osudili
sweetmalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 22:37   #8
Quote:
sweetmalena kaže: Pogledaj post
ja imam 20godina,a on 21.. da,zaželio se opijanja i zabave s društvom..al kazao mej da ne i drugih cura..a neznam ,jel se vrijedi vračati nazad? puno puta sam ga ulovila u lažima,nekad u bezazlenim a nekad i onim ne baš ..a vjerovala sam mu an neki način i još sebe uvjeravam da me voli..a neznam zašto,a nejgovi postupci dokazuju sasvim suprotno.. boli me to,nakon svega kaj smo prošli sad se desi ovo.. i još ima neke naše slike na fejsu koje ne želi izbrisat,kao neda mu se..to mi je dns rekao a ovak se ništa ne čujemo uopče.. ovo kao što je trenutno između nas nije nikad bilo..
Bolje sad nego da ti je to rekao s 30 Mlada si, bit će sve ok, bit će još brdo njih... iako znam da te sad ne tješi to... i činjenica da je alkohol i sve vezano uz to pobijedilo ljubav...
__________________
Ma zafrkava se, uopće ne bu poletil...
Boa Vista is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 23:02   #9
Kojim ti jezikom pišeš? Pola toga nisam razumila.

Ono, ako mu ne vjeruješ, na čemu će ti se temeljiti veza? Ako smatraš da te vara, imaš dvije opcije, ili žmiriti na to ili krenuti dalje. Ti odluči.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 23:04   #10
Quote:
sweetmalena kaže: Pogledaj post
taj dečko mi je pisao na fejsu.. pa sam se malo opila pa smo nekak završili zajedno i kao probali al nejde.. par dana ništa.. vi bi odma me osudili
Ma ne brini, ok si postupila, samo se drži toga, a to da misliš da li te on voli i sl, ne razmišljaj o tome, vjerujem da možeš bolje od njega.

I nitko te ne osuđuje, samo smo pitali.
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 23:10   #11
Zajedno ste od tvoje 15 godine, vrlo često se ljudi razviju u drugim smjerovima nego što su mislili. Niste jedno za drugo, vidiš da ti ni ne nedostaje. Proći će
__________________
"He's devious and amoral and unreliable and irresponsible and... and definitely not to be trusted."

Q štednja
Kju385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 23:15   #12
Oboje ste mladi čini ti se kao smak svijeta, ali proći će, bolje sada da se javi problem nego u braku kad bi imali djecu
creativeme2104 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 23:32   #13
dobro si odlucila,bolje da do tog dode sad nek za par godina,kao sto je jos netko napisao.
ako ne ide ,kreni dalje,i ne zamaraj se time.mlada si i jos te puno toga lijepog ceka u zivotu.
jednostavno uzivaj.....
Butterflay is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 23:35   #14
Quote:
sweetmalena kaže: Pogledaj post
..samo kaže da ja pretjerujem da se moramo malo više zabavljati da nam kasnije bude žao,da me jako voli.. ja nemogu vjerovati na koje ideje on dođe ankon 5god.veze?? halo?

šta vi kažete?jel sam pretjerala?jer se vrijedi boriti za tu ljubav?? volim ga..
nemoj se puno zamarat radi značajnog gubitka,taj tvoj je obični šmrkljonja...kakav to ponos imaš da se ideš bacat pod noge nekom koga uopće ne zanimaš..pa njemu je sve svejedno...meni ova rečenica "da se moramo malo više zabavljati da nam kasnije bude žao,da me jako voli..." zvuči ko da si samo prešutila "ali da mu to nije to..."
Ne znam zašto me ovakve priče podsjete na jednog oženjenog 50-godišnjaka,koji je prodao obiteljski auto i kupio sebi motorčinu od 1000 kubika i u pauzama između parada po kojekakvim moto-partijima sugerirao ženi,gospođi sa lijepim godinama,da bi zapravo sebe oprao,kako trebaju više uživat i više se družit (al naravno što manje međusobno)...i normalno žena ga s vremenom više nije mogla trpit,izludila i napustila ga,a on od šatro duboke pogođenosti nastavio s maltene unčadi drmat pive ( i unuke između ostalog)...
...vjerujem da je i ona na koncu shvatila da nisu jedno za drugo-i da neki ljudi jednostavno ni uz 100 % tnu podršku ne mogu preći na sljedeći level...

a i ti si nešto vruća,hmm novi već za tjedan dana ...
ah ta djeca
ždralexandrijka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 23:37   #15
ok, uzmi s rezervom jer nema šanse da ovo izgovorim skroz objektivno.

bjež' dalje kolko te noge nose.. vjeruj mi, bolje sad nego i dan kasnije.. ako ima osjećaj da se treba iživit - nek se iživljava sad. jer da i bude sad s tobom, vratit će mu se ta želja prije ili kasnije.
Effiecass is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 14:49   #16
reci cu ti samo ovo. ostavio me u petom mjesecu nakon 6 godina veze da bi se mogao zabavljati s drustvom, bendom i opijati se svaki prokleti dan... imamo 26(ja) i 27(on) god
pitala sam se dosta nisam li mu dovoljno prostora dala. ipak, ako ja ne zelim izlaziti van i opijati se vise, to ne znaci da on to ne bi smio. ALI.... nemoj si dopustati da netko radi budalu od tebe. onaj tko te ne postuje, ne cijeni i radi budalu od tebe nije vrijedan ni jednog trenutka koji provedes s njim
i nemoj s nikim drugim nista pokusavati sad, jer to ce ti sve biti samo prolazno
ljudi prekidaju nakon 4,5,6,9 godina veze, pa i 20,30 godina braka pa s vremenom razmotre situaciju i ili krenu svatko dalje svojim putem ili se ponovno nadju
ako se on treba izivit jos (kao sto se moj bivsi zeli izivit sad) neka se izivi, ali ni pod koju cijenu si ne dopustaj da mu budes rezerva vec gledaj jedino na sebe. dok njemu dodje iz guzice u glavu, ti ces sa sobom napraviti toliko toga da ce ti biti svejedno sto on zeli
a da, on se zabavlja... meni je moj nakon prekida dok sam bila u fazi neprestanog plakanja i cviljenja dodao jos soli na ranu da mu je bas super, da je napokon slobodan i da me ne voli i da ga je iskreno briga sto ce biti sa mnom.... u tom trenutku srusio mi se cijeli svijet... on se zabavljao a ja sam doma cvilila.... i sad mi je tesko ali, pocela sam izlazit i druzit se sa drugim ljudima, i zabavljat se (samo bez alkohola jer mi nije potreban taj poticaj za zabavu)
muski su ti malo cudni. mene je ovaj ostavio, stalno izlazi van i pije, kaze da nije prekinuo jer zeli bit s drugim curama nego zeli vrijeme za sebe... a to vrijeme ukljucuje samo alkohol i druzenje
zivot je prekratak da bi ga se trosilo na cekanje. ako je balavac, ne treba ti takav
amentalsymphony is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 14:56   #17
Quote:
amentalsymphony kaže: Pogledaj post
reci cu ti samo ovo. ostavio me u petom mjesecu nakon 6 godina veze da bi se mogao zabavljati s drustvom, bendom i opijati se svaki prokleti dan... imamo 26(ja) i 27(on) god
pitala sam se dosta nisam li mu dovoljno prostora dala. ipak, ako ja ne zelim izlaziti van i opijati se vise, to ne znaci da on to ne bi smio. ALI.... nemoj si dopustati da netko radi budalu od tebe. onaj tko te ne postuje, ne cijeni i radi budalu od tebe nije vrijedan ni jednog trenutka koji provedes s njim
i nemoj s nikim drugim nista pokusavati sad, jer to ce ti sve biti samo prolazno
ljudi prekidaju nakon 4,5,6,9 godina veze, pa i 20,30 godina braka pa s vremenom razmotre situaciju i ili krenu svatko dalje svojim putem ili se ponovno nadju
ako se on treba izivit jos (kao sto se moj bivsi zeli izivit sad) neka se izivi, ali ni pod koju cijenu si ne dopustaj da mu budes rezerva vec gledaj jedino na sebe. dok njemu dodje iz guzice u glavu, ti ces sa sobom napraviti toliko toga da ce ti biti svejedno sto on zeli
a da, on se zabavlja... meni je moj nakon prekida dok sam bila u fazi neprestanog plakanja i cviljenja dodao jos soli na ranu da mu je bas super, da je napokon slobodan i da me ne voli i da ga je iskreno briga sto ce biti sa mnom.... u tom trenutku srusio mi se cijeli svijet... on se zabavljao a ja sam doma cvilila.... i sad mi je tesko ali, pocela sam izlazit i druzit se sa drugim ljudima, i zabavljat se (samo bez alkohola jer mi nije potreban taj poticaj za zabavu)
muski su ti malo cudni. mene je ovaj ostavio, stalno izlazi van i pije, kaze da nije prekinuo jer zeli bit s drugim curama nego zeli vrijeme za sebe... a to vrijeme ukljucuje samo alkohol i druzenje
zivot je prekratak da bi ga se trosilo na cekanje. ako je balavac, ne treba ti takav
eh slično je kod mene,samo što sam ja njega ostavila jer nemogu to trpjet više..a fali mi,volim ga i nemogu vjerovat da nakon svega on se može tako ponašati.. u glavi mu je samo pijača i druženje,kao nema drugih cura iako mislim da se i one budu tu našle..
kaže da me voli a sve to radi.. nerazumijem te muške..uopče..
sweetmalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 15:11   #18
sweetmalena, toliko drame i previranja, koliko sam shvatio iz tvog posta, da samo uništavate jedno drugo. Odnosno nisi ništa drugo ni napisala u pozitivnom smislu, osim da eto voliš ga, no u nastavku rečenice u kojoj si rekla da si već u međuvremenu i nekog drugog upoznala
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 17:47   #19
Quote:
amentalsymphony kaže: Pogledaj post
muski su ti malo cudni. mene je ovaj ostavio, stalno izlazi van i pije, kaze da nije prekinuo jer zeli bit s drugim curama nego zeli vrijeme za sebe... a to vrijeme ukljucuje samo alkohol i druzenje
zivot je prekratak da bi ga se trosilo na cekanje. ako je balavac, ne treba ti takav
I druge žene su u pitanju. To što nemaju muda to reći je druga stvar...
__________________
Ma zafrkava se, uopće ne bu poletil...
Boa Vista is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 18:08   #20
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
sweetmalena, toliko drame i previranja, koliko sam shvatio iz tvog posta, da samo uništavate jedno drugo. Odnosno nisi ništa drugo ni napisala u pozitivnom smislu, osim da eto voliš ga, no u nastavku rečenice u kojoj si rekla da si već u međuvremenu i nekog drugog upoznala
baš, samo ponavljaš voliš ga, ali radi čega, koje su to osobine koja ga krase da opravdavaju tu tvoju ljubav prema njemu, čime ju on zaslužuje. Jedino pozitivno u svemu što si napisala je da te možda nije prevario i to je to od svega. Vi ste jednostavno sagorijeli i ostanak u vezi bi zapravo bio mučenje.
marcons is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:45.