Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2005., 22:05   #1
Lightbulb Vip usluga Tko-me-zvao

Napokon da su i na Vipu stavili ovu uslugu!

"Tko-me-zvao je nova usluga u VIP ponudi koja će vas putem VIP.sms poruke obavještavati o propuštenim pozivima.


Koje su prednosti Tko-me-zvao usluge?
Tko-me-zvao će vas obavještavati o pozivima koje ste propustili dok vam je mobilni telefon bio isključen, zauzet ili ste bili nedostupni.

Ukoliko nemate uključenu uslugu VIP.sekretarica ili vam osoba koja vas je nazvala ne ostavi poruku na VIP.sekretarici, putem usluge Tko-me-zvao ćete dobiti obavijest o propuštenim pozivima.

I u roamingu će vas Tko-me-zvao usluga obavještavati o propuštenim pozivima.


Kako pristupiti usluzi Tko-me-zvao?
Usluga Tko-me-zvao je besplatna i uključena je svim VIP korisnicima.
Ukoliko želite besplatno isključiti uslugu Tko-me-zvao, pošaljite VIP.sms poruku sadržaja

-TKO na 777 ili nazovite Službu za korisnike na 091 77 00 gdje možete zatražiti isključivanje usluge.

Tko-me-zvao uslugu želite ponovno uključiti? Jednostavno pošaljite VIP.sms poruku sadržaja +TKO na 777 ili nazovite Službu za korisnike na 091 77 00.

Jedna Tko-me-zvao VIP.sms poruka sadrži najviše 4 broja s kojih ste propustili pozive. VIP.sms s popisom propuštenih poziva će stići na zaslon vašeg mobilnog telefona čim ga uključite i sadržavat će slijedeće detalje:

* s kojeg telefonskog broja je upućen poziv
* koliko poziva je upućeno s tog broja (u zagradi)
* u koje vrijeme je upućen zadnji poziv s tog broj
* datum kad je upućen zadnji poziv s tog broja

Ukoliko ste propustili više od 4 poziva, dobit ćete više od jedne VIP.sms poruke od usluge Tko-me-zvao. Maksimalni broj propuštenih poziva koje će vam Tko-me-zvao poslati je 20. Tko-me-zvao usluga čuva informacije o propuštenim pozivima u zadnjih 7 dana.


Preusmjeravanje poziva na Tko-me-zvao uslugu
Situacije u kojima želite biti obaviješteni o propuštenim pozivima (nejavljanje, zauzeta linija, korisnik nedostupan ili bezuvjetno preusmjeravanje) možete odabrati i sami. Da biste izmijenili sistemski postavljena preusmjeravanja na 0917002, trebate isključiti uslugu Tko-me-zvao slanjem VIP.sms poruke sadržaja -TKO na 777 ili pozivom Službi za korisnike na 091 77 00.

Potom u izborniku mobilnog telefona odaberite preusmjeravanje poziva za odabrane situacije na broj 0917002, te je aktivirajte slanjem VIP.sms poruke sadržaja +TKO na 777 ili pozivom Službi za korisnike na 091 77 00 i Tko-me-zvao usluga će vas putem VIP.sms poruke obavještavati o propuštenim pozivima za odabrane slučajeve."
cicap is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2005., 22:27   #2
Tko me zvao




e fakat su inovativni*
__________________
*ma rašpam nokte i pričam glupostiBolje picek u krevetu nego pjetao u kokošinjcuzaboli me ako te smeta moj post[SIZE=1]goli picek; nije za decu i srčane bolesnike
cekpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2005., 22:10   #3
Re: Vip usluga Tko-me-zvao

Quote:
cicap kaže:
Napokon da su i na Vipu stavili ovu uslugu!

"Tko-me-zvao je nova usluga u VIP ponudi koja će vas putem VIP.sms poruke obavještavati o propuštenim pozivima.


Koje su prednosti Tko-me-zvao usluge?
Tko-me-zvao će vas obavještavati o pozivima koje ste propustili dok vam je mobilni telefon bio isključen, zauzet ili ste bili nedostupni.

Ukoliko nemate uključenu uslugu VIP.sekretarica ili vam osoba koja vas je nazvala ne ostavi poruku na VIP.sekretarici, putem usluge Tko-me-zvao ćete dobiti obavijest o propuštenim pozivima.

I u roamingu će vas Tko-me-zvao usluga obavještavati o propuštenim pozivima.


Kako pristupiti usluzi Tko-me-zvao?
Usluga Tko-me-zvao je besplatna i uključena je svim VIP korisnicima.
Ukoliko želite besplatno isključiti uslugu Tko-me-zvao, pošaljite VIP.sms poruku sadržaja

-TKO na 777 ili nazovite Službu za korisnike na 091 77 00 gdje možete zatražiti isključivanje usluge.

Tko-me-zvao uslugu želite ponovno uključiti? Jednostavno pošaljite VIP.sms poruku sadržaja +TKO na 777 ili nazovite Službu za korisnike na 091 77 00.

Jedna Tko-me-zvao VIP.sms poruka sadrži najviše 4 broja s kojih ste propustili pozive. VIP.sms s popisom propuštenih poziva će stići na zaslon vašeg mobilnog telefona čim ga uključite i sadržavat će slijedeće detalje:

* s kojeg telefonskog broja je upućen poziv
* koliko poziva je upućeno s tog broja (u zagradi)
* u koje vrijeme je upućen zadnji poziv s tog broj
* datum kad je upućen zadnji poziv s tog broja

Ukoliko ste propustili više od 4 poziva, dobit ćete više od jedne VIP.sms poruke od usluge Tko-me-zvao. Maksimalni broj propuštenih poziva koje će vam Tko-me-zvao poslati je 20. Tko-me-zvao usluga čuva informacije o propuštenim pozivima u zadnjih 7 dana.


Preusmjeravanje poziva na Tko-me-zvao uslugu
Situacije u kojima želite biti obaviješteni o propuštenim pozivima (nejavljanje, zauzeta linija, korisnik nedostupan ili bezuvjetno preusmjeravanje) možete odabrati i sami. Da biste izmijenili sistemski postavljena preusmjeravanja na 0917002, trebate isključiti uslugu Tko-me-zvao slanjem VIP.sms poruke sadržaja -TKO na 777 ili pozivom Službi za korisnike na 091 77 00.

Potom u izborniku mobilnog telefona odaberite preusmjeravanje poziva za odabrane situacije na broj 0917002, te je aktivirajte slanjem VIP.sms poruke sadržaja +TKO na 777 ili pozivom Službi za korisnike na 091 77 00 i Tko-me-zvao usluga će vas putem VIP.sms poruke obavještavati o propuštenim pozivima za odabrane slučajeve."
Što ti radiš u marketingu Vipa pa tu reklamiraš usluge i trošiš prostor???
andro2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 09:02   #4
Ne radim za tu bandu, nego sam to napisao zato što je ta usluga besplatna i mislim prilično korisna, a njihovi kokurenti, drugi banditi, HT, su to već prije predstavili.
Tako da nemam nikakve veze s njima, osim što sam njihov korisnik skoro od početka.

cicap is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 10:25   #5
Baš nezgodna usluga

Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 13:25   #6
cronet ima tu uslugu već dve godine,a ovi se sad sjetili jer doso tele2 pa su morali nešto izmislit
__________________
... drive it like U stole it...
VW_tuning is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 13:55   #7
Jes, i meni uključili. Bez da su me išta pitali.

Zapravo, baš me briga tko me zove kad isključim mobitel. Valjda sam zato i isključila mob jer me ne zanima tko me treba.

Ako me zanima tko me treba, uključim silent ili vibru pa ću ionako vidjeti tko me zvao kad god poželim.

I još nešto. Kad me netko zove i ja ga rejectam, oni meni šalju obavijest da me taj i taj broj zvao. Pa dovraga znam tko me zvao!!

Uglavnom, vrlo iritatna usluga od koje uopće nemam koristi.
seagirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 14:34   #8
Quote:
seagirl kaže:
Jes, i meni uključili. Bez da su me išta pitali.

Zapravo, baš me briga tko me zove kad isključim mobitel. Valjda sam zato i isključila mob jer me ne zanima tko me treba.

Ako me zanima tko me treba, uključim silent ili vibru pa ću ionako vidjeti tko me zvao kad god poželim.

I još nešto. Kad me netko zove i ja ga rejectam, oni meni šalju obavijest da me taj i taj broj zvao. Pa dovraga znam tko me zvao!!

Uglavnom, vrlo iritatna usluga od koje uopće nemam koristi.
Usluga je O.K. samo ne triba je tu reklamirati nego samo napisati da postoji, a Seagirl to se moze i iskljuciti samo sto trenutno ta opcija ne radi odnosno ne moze se iskljuciti, ali kazu da ce to rijesiti uskoro.
andro2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 00:25   #9
beskorisna usluga, pogotovo iz razloga jer ne znam i ne zelim pamtiti sve tel brojeve na mobitelu, pa zato postoji imenik
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 17:00   #10
kaj si ti sad zabrijal?*
__________________
*ma rašpam nokte i pričam glupostiBolje picek u krevetu nego pjetao u kokošinjcuzaboli me ako te smeta moj post[SIZE=1]goli picek; nije za decu i srčane bolesnike
cekpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 00:44   #11
Quote:
cekpi kaže:
kaj si ti sad zabrijal?*

pa ako znas napamet preko 100 brojeva koje imam u imeniku, svaka cast ali ja ih ne znam
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 00:50   #12
jel to košta nešto ili ne??

meni to tak i tak ne treba kad uopće ne gasim mobitel

usluga je pušiona
__________________
Vuče, pogriješio si jedno slovo - trebao si da me pojedeš! Trudna Crvenkapica
------------------------------------------------------------------------------------------------
Clasher is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 00:56   #13
usluga je sranje.
ionako uvik mogu vidit' koji sam poziv propustila. ne treba mi za to njihova poruka.
__________________
Dali vuku da ovce čuva...
Principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 08:48   #14
Quote:
draak kaže:
pa ako znas napamet preko 100 brojeva koje imam u imeniku, svaka cast ali ja ih ne znam
ne al imam mobitel koji odmah konvertira broj u ime i prezime koje je pridruženo tom broju *
__________________
*ma rašpam nokte i pričam glupostiBolje picek u krevetu nego pjetao u kokošinjcuzaboli me ako te smeta moj post[SIZE=1]goli picek; nije za decu i srčane bolesnike
cekpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 08:53   #15
Quote:
Principessa kaže:
usluga je sranje.
ionako uvik mogu vidit' koji sam poziv propustila. ne treba mi za to njihova poruka.
ockej a kako to možeš vidjet?*
__________________
*ma rašpam nokte i pričam glupostiBolje picek u krevetu nego pjetao u kokošinjcuzaboli me ako te smeta moj post[SIZE=1]goli picek; nije za decu i srčane bolesnike
cekpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 14:43   #16
pa u mobu imam popis poziva (ili listu poziva) sa propuštenim i primljenim pozivima...
a kad je mob uključen, a nisi se javio na poziv uvik na ekranu ostaje ikona telefonskog poziva kojeg si propustio.
usluga ima smisla ukoliko ljudi često isključuju mobitele, a često ih zove netko. mada nema smisla onda imati mobitel ako ćeš ga stalno isključivati, a tražen si!
__________________
Dali vuku da ovce čuva...
Principessa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.