Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2010., 23:32   #661
Drago mi je što imamo isto mišljenje.

Rambo 3 je najlošiji iz serijala.Stallone je loše glumio dok je u drugom djelu barem pokušavao.Radnja filma uopće nije trebala imati veze s Rambom.Drago mi je što se Stallone na kraju odlučio da snimi četvrti dio koji puno bolje karakterizira njegov lik i puno bolje zaokružuje priču (ona scena kad se vrati kući).Rambo 3 kao da je ignorirao lik Ramba i radnja se svela previše na rat u Afganistanu a i ne moram govoriti da je ovo jedini Rambo gdje on nije u šumi.

First Blood mi jednostavno odličan jer se radnja posebno svela na lik Ramba kao traumatiziranog ratnog veterana pa on na kraju i zaplače.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 12:26   #662
Rambo 4 najjača scena.. http://www.youtube.com/watch?v=1q6-8QyoZk4
shaolin_fist is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 14:17   #663
šta si digo temu zbog tog?
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 16:33   #664
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
šta si digo temu zbog tog?
Valjda zato jer nema dobrih filmova pa se vise isplati ponovno pogledati impresivni stariji. Cisto da se vidi sto je dobar film u usporedbi sa raznim Prometheusima i Hobittima.
A stranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 21:41   #665
ma znam. i ja u zadnje vrijeme skidam starije filmove jer nema se šta za pogledat više. baš nedavno pogledo sva 4
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 20:50   #666
Uz prethodno najavljeni Rocky spinoff film o Creedovom unuku, stiže nam i Ramb TV serija, možebitno sa Slyjem - LINK.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 22:58   #667
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Uz prethodno najavljeni Rocky spinoff film o Creedovom unuku, stiže nam i Ramb TV serija, možebitno sa Slyjem - LINK.
U tom slucaju, ne zaboraviti nadolazecu igru - http://www.youtube.com/watch?v=NB8nDwH3gY0

__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 00:51   #668
Da li postoji Rambo 4 DVD na kojem nisu izbrisane pojedine scene za određena tržišta?
Konkretno nabavio sam sva 4 Ramba od domaćeg proizvođača Pa-Dora sa hrvatskim titlovima. DVD-i su crveno-laserski i remasterirani (što god to značilo), uglavnom skidani sa analogne filmske vrpce i digitalizirani pa kvaliteta nije najjača, idealno bi bilo da su plavog lasera, ali nije mi to toliko bitno već jednostavno su cenzurirane/izrezane neke scene gdje Rambo govori.

Jedino su ostavili scenu kada Rambo kuje nož/mačetu uz popratni govor mržnje (to mi se sviđa) jer postoji za određena tržišta i ova cenzurirana scena koja nije obrisana već umijesto govora mržnje je montirana svećenikova molitva. Najviše sam se bojao da mi DVD nema i ovu scenu cenzuriranu.

Koliko vidim za naše tržište je djelomično cenzurirano.

Jel ima koji DVD koji nema ništa cenzurirano i za koje je to tržište bilo namijenjeno, a za koje tržište je potpuno cenzurirano?
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 19:58   #669
IPAK ĆE SE SNIMATI RAMBO 5?
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 19:34   #670
Koji DVD ima ovu scenu od 1:50 jer moj DVD ima izmjenjenu?

https://www.youtube.com/watch?v=X8YnGwyJzEs

"Nikud ti ne ideš!" kad je Rambo uperio strijelu plaćeniku Lewisu u glavu.

Zadnje uređivanje PREDSJEDNIK : 12.07.2014. at 19:39.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 23:30   #671
Aj ekipa molim vas pogledajte video koji sam sklepa/montira pa recite što mislite, kakvi sam montažer hehe? Evo :

Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.