Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2007., 21:00   #41
Hrana im nije ni blizu indijske. Oni koji se razočaraju u njemu, neka ne odustanu od Indijske kuhnje i restorana. U Londonu, kao i u Indiji, bi se vrlo lako navukli na njihovu kuhinju jer je izvrsna. Ovaj restoran u Zagrebu ne zaslužuje naziv Indisjkog.
obi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 15:50   #42
ugledah price o cijenama u tom zg maharaji! 70 kn ? da, to je tipicno hrvatsko guljenje koze, pa makar hrana bila idealno dobra. inace, ja se vec dva tjedna grcam indijskom hranom (buduci sam u indiji, jelte ) i sa sedamdeset kuna mogu jesti ko maharaja 10-15 kuna i to s cugom. naravno, hrvatske standarde o higijeni treba ostaviti doma! jos da im pivo nije kao suho zlato...
__________________
Ma se je trijeba s bremenom akomodavat; trijeba je bit vjertuozu tko hoće renjat na svijetu. Kralj je čovjek od ljudi, kad se umije vladat.
el oso is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 01:10   #43
Indijski restoran

čula sam da negdje na gračanskoj cesti postoji indijski restoran Tandoor.....dosad u indijskom nisam bila, pa me zanima kakva je hrana, kolike su cijene, jel se treba rezervirati, kakvi su dojmovi...ugl. da li je netko bio i da li preporuča, te što mu se svidjelo, a koju hranu izbjegavati.....također, ako netko zna ima li gdje drugdje u zg indijski (osim maharadže na opatovini --> frendovi kažu da ne bi preporučili).....osim toga, u potrazi sam za još nekim restoranima s egzotičnom kuhinjom osim kineskog, japanskog, meksičkog, tajlandskog (sve bila), te indijskog (u koji ću sada)......ima li u zg još ponuda ili je to sve.....tnx
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 02:22   #44
bio davno na gracanskoj cesti,sad je tamo neka pizzerija
cheff is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 09:26   #45
gdje je tajlandski?
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 09:38   #46
u branimir centru
murtela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 12:46   #47
ima indijski restoran maharaja na opatovini (iznad dolca). svojedobno ga reklamirali strani vodici, ali vidim, vise ne. ili je propao, ili vise ne placa reklamu. tada (kad je bio u preporukama) su ga prilicno hvalili .

evo ovdje ga jos uvijek imaju, a znam da u tom vodicu sigurno nemaju nesto lose, mozda samo zastarjelo.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 16:09   #48
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
ima indijski restoran maharaja na opatovini (iznad dolca). svojedobno ga reklamirali strani vodici, ali vidim, vise ne. ili je propao, ili vise ne placa reklamu. tada (kad je bio u preporukama) su ga prilicno hvalili .

evo ovdje ga jos uvijek imaju, a znam da u tom vodicu sigurno nemaju nesto lose, mozda samo zastarjelo.
Prije da ovi ne placaju vise reklamu.

Ja nista iz tog resotrana ne bih stavila medju zube... Vjeruj, znam sto govorim.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 12:41   #49
Quote:
tadukepa kaže: Pogledaj post
gdje je tajlandski?
Ban Thai --> Dubrava

Opium --> Branimir centar, Avenue Mall
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 21:49   #50
Ban Thai u dubravi, 10 puta bolji po uredenju i hrani. Probao u vise navarta hranu na tajlandu i u ova dva restaca, definitivno znam razliku. Bolje je.
nevid coronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 13:41   #51
Došla sam pogledati ima li informacija o indijskom restoranu Maharađa na zagrebačkoj Opatovini, ali osim jednog posta od prije više mjeseci u kojem se spominje kako je vlasnica vikala na kuhare, nisam našla ništa. Ako odem onamo, bit ću pokusni kunić dakle, pa možda nešto i napišem za koji dan. Zasad mogu reći jedino da im je web stranica loša
__________________
Vjerujem u život

Zadnje uređivanje murtela : 31.01.2009. at 14:46. Reason: off toic
Ylang-ylang is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 15:04   #52
bio sam s frendom prije par mj. !

dosta neugledan izgled, k tome gazda pije pivu i puši dva stola od nas (iako izraziro ljubazni), ali je zato hrana bila odlična uz prihvatljive cijene! Usvakom slučaju odi i probaj.
asimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 15:16   #53
bila sam i ja, al mi nije nešto prefino bilo. istina je da i nisam preveliki ljubitelj indijske kuhinje ali vani sam bolje jela...
sve mi to tam lagano prljikavo djeluje...
i da, i ja se sjećam da su bili jako ljubazni..
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 11:37   #54
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Ban Thai --> Dubrava

Opium --> Branimir centar, Avenue Mall
Ban Thai je stvarno odličan restoran, puno bolji od Opiuma.
Hrana je maštovita, originalna i ukusna.

Jedina zamjerka u Ban Thaiu, jednom sam dobio u umak od kamenica u zdjelici koji je valjda dugo stajao u zdjelici i doslovno smrdio.
Nažalost restoran je uglavnom poluprazan ...
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 13:30   #55
i meni je ban thai puno bolji od opiuma....hrana je dobra, uređenje odlično....jedino mu lokacija ne ide u prilog, za razliku od opiuma koji je na pravom mjestu....ipak, meni nije teško od jaruna potegnuti do dubrave kad se zaželim tajlandske hrane...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 13:37   #56
Quote:
Martinn kaže: Pogledaj post
Jedina zamjerka u Ban Thaiu, jednom sam dobio u umak od kamenica u zdjelici koji je valjda dugo stajao u zdjelici i doslovno smrdio.
Nažalost restoran je uglavnom poluprazan ...


Kažeš, sve drugo je ok?
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 14:36   #57
kaj nije tema indijski restoran?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 14:39   #58
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post


Kažeš, sve drugo je ok?
Razočarali su me s tim ... inače nemam zamjerki.
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 03:23   #59
moze li mi tko reci, da li ban thai i maharaja jos postoje?
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 09:34   #60
Ban Thai još postoji... za Maharaju pojma nemam.
__________________
Proud to be tolerant - plead to be ignorant.(nekad ili sad?)
Prosjecan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:42.