Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2011., 13:38   #1
Kate i William! Cure bi se mjenjali sa njoj da mozete?

Ajmo u malu malo saljivu diskusiju!

Bili mjenjali se sa Kate, na dan, noc, cili zivot?

Zasto bi, zasto nebi?


Mislim da je tesko pitanje, jer sjedne strane valjda ce se njoj ostvariti san pola Engleski cura, a s druge s strane izvan palace, vise se nemoze sama popisati!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 14:06   #2
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Ajmo u malu malo saljivu diskusiju!

Bili mjenjali se sa Kate, na dan, noc, cili zivot?

Zasto bi, zasto nebi?


Mislim da je tesko pitanje, jer sjedne strane valjda ce se njoj ostvariti san pola Engleski cura, a s druge s strane izvan palace, vise se nemoze sama popisati!


Bidna cura u kakvu familiju ulazi, sve s koca i konopca .
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 14:39   #3
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
Bidna cura u kakvu familiju ulazi, sve s koca i konopca .
što jest jest, obitelj iz pakla
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 10:36   #4
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
Bidna cura u kakvu familiju ulazi, sve s koca i konopca .
pametno pametno

mama od mladozenje pijana zavrsila u nekom jarku u parizu, za vrijeme prabake napravljeni prvi koncentracioni logori u svijetu, brat od mladozenje se na tulumima oblaci u nazi svabu, o tati carlsu trebal ista reci...cijela imperija izgradjena na ropstvu i krvlju neduznih..
a mlada je potpisala da djeca u slucaju razvoda ostaju kod oca.. ona je jos najgora od njih

od zla oca i od gore majke
nece to na dobro izaci
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 14:14   #5
Sa njoj bi da se menjam zašto ne ako ćem da budem na teljevizor.
reggie31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 14:17   #6
Koliko ono love dobije ako se razvede?
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 09:47   #7
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
Koliko ono love dobije ako se razvede?
Jebes lovu,kad dica njemu ostaju...
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 14:31   #8
Quote:
reggie31 kaže: Pogledaj post
Sa njoj bi da se menjam zašto ne ako ćem da budem na teljevizor.
haha

ne bih.
nikada ne bih mogla živjeti pod takvim staklenim zvonom kao kaj će ona živjeti
život u kojem ti je gotovo svaki dan isplaniran i sve ti je na izvol'te nije ništa drugo nego zatvor, samo što je ovo luksuzan zatvor
kaj on treba u životu? LoL . ..samo živjeti po pravilima
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 11:54   #9
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
haha

ne bih.
nikada ne bih mogla živjeti pod takvim staklenim zvonom kao kaj će ona živjeti
život u kojem ti je gotovo svaki dan isplaniran i sve ti je na izvol'te nije ništa drugo nego zatvor, samo što je ovo luksuzan zatvor
kaj on treba u životu? LoL . ..samo živjeti po pravilima
Slažem se s tobom. I u zatvoru je bolje provesti život.
ja bi pomorca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 13:49   #10
Quote:
ja bi pomorca kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom. I u zatvoru je bolje provesti život.
je, to sigurno. po mogućnosti u guantanamu ili bar sing-singu.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 14:00   #11
da sam kćer bogataša kakva je ona, i da sam u vezi s dečkom 9 godina, i imala vremena razmisliti u što se upuštam... bih.

Ne mislim da je život na dvoru loš... a koliko sam skužila, oni i prvih nekoliko godina braka žive sami u nekoj kući. Nisu potpisali bračni ugovor, žive sami, jest da s vremena na vrijeme moraju ispunjavati svoje dužnosti, al moram ih ja i ispunjavati tu gdje jesam.
Financijski je bila neovisna i prije, nije joj falilo novca... sad ga opet ima, zbrinuta je i s čovjekom kojeg voli. ne vidim gdje je problem.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 14:21   #12
Ne bih iz više razloga. Prvi je taj što je dovoljno glupa za potpisati unaprijed kako se odriče skrbništva nad budućom djecom u slučaju razvoda. Ima ih još, ali nakon tog svi su manje bitni.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 14:23   #13
da, u slučaju razvoda djeca ostaju njemu. Da je, ne princ, kralj Svijeta, ne bi nikad potpisala takav predbračni ugovor, nema te love ni kraljevstva da ja svoju djecu dam.
__________________
ALBUM

Rastresi mi misli
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 14:37   #14
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Ne bih iz više razloga. Prvi je taj što je dovoljno glupa za potpisati unaprijed kako se odriče skrbništva nad budućom djecom u slučaju razvoda. Ima ih još, ali nakon tog svi su manje bitni.
Quote:
Jolly kaže: Pogledaj post
da, u slučaju razvoda djeca ostaju njemu. Da je, ne princ, kralj Svijeta, ne bi nikad potpisala takav predbračni ugovor, nema te love ni kraljevstva da ja svoju djecu dam.
jebi ga, u britaniji je isto recesija.
kod nas je obratno: u slučaju rastave žena ugl. dobije djecu, ali kurac od love.

a ako neće imati djece i rastanu se, najviše je najebo will ($$$$$).
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 14:39   #15
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post

a ako neće imati djece i rastanu se, najviše je najebo will ($$$$$).
Da, ona će si moći kupiti djecu s novcem. I to još ljepšu, možda čak i u bojama.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 14:40   #16
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Da, ona će si moći kupiti djecu s novcem. I to još ljepšu, možda čak i u bojama.
ako se ne varam ona je već ćerka milijunaša
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 14:55   #17
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Da, ona će si moći kupiti djecu s novcem. I to još ljepšu, možda čak i u bojama.
a ak će šparat lovu, napravit će ih s nekim arapom.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 14:40   #18
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
jebi ga, u britaniji je isto recesija.
Mda, britanskoj kraljevskoj obitelji je zaista teško i jedva krpaju kraj s krajem.
reggie31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 14:49   #19
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Da, ona će si moći kupiti djecu s novcem. I to još ljepšu, možda čak i u bojama.
da, neš ti čuda.

dijana je kao bila luda za svojom djecom, ali se svejedno...ovaj ...po jahtama, hotelima, parizu, karibima... i malo je bila sa svojom djecom. nisu sve žene ko mi rvatice, doma za šparhetom, u jednoj ruci kuhača, na drugoj troje nejačadi... a muž u bircu i kladionici.

Quote:
reggie31 kaže: Pogledaj post
Mda, britanskoj kraljevskoj obitelji je zaista teško i jedva krpaju kraj s krajem.
pa znaš kak je... lova je lova. bilo je lako prije kad su giljotinirali višak žena... sad to nekak previše prolazi kroz kuću, te se ženi, te troši ko ludo, te se rastaje...

e da, zaboravila sam: ja bi uzela nešto te služinčadi. ne treba 200, ali recimo 5 ili bar 2-3.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 08:37   #20
Quote:
Jolly kaže: Pogledaj post
da, u slučaju razvoda djeca ostaju njemu. Da je, ne princ, kralj Svijeta, ne bi nikad potpisala takav predbračni ugovor, nema te love ni kraljevstva da ja svoju djecu dam.
osim ako vjeruješ da se nećeš razvest, je li tako?


Ja bih se mijenjala na par dana (ovih oko vjenčanja i kad bi postala princeza, to proglašenje, pa onda ako postane kraljica isto predavanje krune...), ali ne bih za cijeli život...

Mijenjala bih se jer je san SVAKE djevojčice da postane princeza, da se uda za princa i sl., pa sam tako i ja kad sam bila mala sanjala o princu Williamu, koji je u svakom pogledu divan i pristojan momak.
E sad, da bih htjela da mi je cijeli život pod povećalom, da moram biti slavna, pojavljivati se po novinama i sl. i da svatko zna za mene, NE NE NE, ni pod razno... a ne sviđa mi se baš ni ta kraljevska obitelj (osim Williama). Inače, svaki put kad vidim najave vjenčanja ili sinoć film o njima dvoma, svaki put se naježim... zbog Kate... To je jedna lijepa, pametna i pristojna, te sasvim obična cura koja će STVARNO postati princeza. Eto to me svaki put dirne i danas izlazim ranije s posla da gledam kraljevsko vjenčanje! Točka
__________________
Kad nešto uistinu želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ!
LaraFabian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:58.