Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2008., 22:13   #1
Sex u vodi- prednosti i mane....

Jeste li probali kad seks u vodi?? Ja bi bas probala...imate kakvih iskustava...savjeta....mozda? pliz?
[WoW] is offline  
Old 11.07.2008., 22:13   #2
nisam..ali bih htio probat...to mi cool
Pali_andjeo is offline  
Old 11.07.2008., 22:19   #3
pa probajte.... ej jel ko pio coca cola zero???? valja li? ja bi bas probao. isse pa koji vam je qrac ljudi, jebe se nekog ako bi ti nesto probao, ako ti treba pomoc, savjet ili tako nesto, javi se na forum, al otvarat teme radi sranja.... evo pokusavam upalit mozdane vijuge, pa ti dat pametan savjet, al stvarno ne mogu.... nemoj dugo bit pod vodom, kad ti zraka nestane izroni, inace ces ostati bez zraka, a onda moze uslijediti svasta, zatim nemoj pusit ako si u moru, jer ces se nagutat soli ko nikad, moc ci iz tebe izvadit ko iz paske solane, i to je uglavnom to, nadam se da sam bar malo pomogao...
StevePre is offline  
Old 11.07.2008., 22:23   #4
Quote:
[WoW] kaže: Pogledaj post
Jeste li probali kad seks u vodi?? Ja bi bas probala...imate kakvih iskustava...savjeta....mozda? pliz?
Kao što sam već napisala u onoj tvojoj drugoj temi, imam!
mmmmmmmmm, odlično..more onako leluja, jak orgazam, ako je usred dana netko zna bacit oko pošto se kuži da se nešto čudno događa, ali nema veze kad je ooodlično
Meni je najbolje kad on kleči, a ja ga obgrlim nogama, a on me pridržava da ne otplutam, voda nam u tom položaju dođe negdje do prsiju..
Zbunjevita :) is offline  
Old 11.07.2008., 22:29   #5
Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
Kao što sam već napisala u onoj tvojoj drugoj temi, imam!
mmmmmmmmm, odlično..more onako leluja, jak orgazam, ako je usred dana netko zna bacit oko pošto se kuži da se nešto čudno događa, ali nema veze kad je ooodlično
hehe e pa jednom i jesmo zamalo...bili smo goli u vodi u nekoj zabiti usred nicega...znam da smo se napalili bas jako jako vise nego ikad i da je bilo full strastveno i da oboje zelimo probat,ali u dubokom je maaaalo teze pa nije bas islo...mislim...topis se tu i tamo xD

a jbg bed =( a probali smo jos jednom u kadi ali je bila premala hahah
bas nemamo srece...uvalit cemo se nekom u jacuzzi
[WoW] is offline  
Old 11.07.2008., 22:32   #6
stani, zelis rec da ste
1. bili goli
2. u vodi
3. u zabiti usred nicega
4. napaljeni vise nego ikad
5. bilo je full strastveno
6. zeljeli ste oboje probat

i niste probali?!?!?!?!
sumnjam da ces ubrzo ako nisi u navedenoj prilici....majko mila sta se sve u tebe treba poklobit da bi probala
StevePre is offline  
Old 11.07.2008., 22:36   #7
Quote:
StevePre kaže: Pogledaj post
stani, zelis rec da ste
1. bili goli
2. u vodi
3. u zabiti usred nicega
4. napaljeni vise nego ikad
5. bilo je full strastveno
6. zeljeli ste oboje probat

i niste probali?!?!?!?!
sumnjam da ces ubrzo ako nisi u navedenoj prilici....majko mila sta se sve u tebe treba poklobit da bi probala
pa jesi se kad probao ševiti u dubokom? Pa i ne ide baš tako lako osim ako nemaš luftić, a možda nije bilo plićaka
Zbunjevita :) is offline  
Old 11.07.2008., 22:36   #8
Quote:
StevePre kaže: Pogledaj post
stani, zelis rec da ste
1. bili goli
2. u vodi
3. u zabiti usred nicega
4. napaljeni vise nego ikad
5. bilo je full strastveno
6. zeljeli ste oboje probat

i niste probali?!?!?!?!
sumnjam da ces ubrzo ako nisi u navedenoj prilici....majko mila sta se sve u tebe treba poklobit da bi probala
-_- kazem da nije islo... ali bio je dobar uvod u ono kasnije =)
mah...mladi smo ima vremena...bit ce prilika...ljeto je jos pred nama
[WoW] is offline  
Old 11.07.2008., 22:40   #9
Quote:
[WoW] kaže: Pogledaj post
Jeste li probali kad seks u vodi?? Ja bi bas probala...imate kakvih iskustava...savjeta....mozda? pliz?
ma to je prava stvar. kita se nadomi vode, pa ko tampon, odjednom je tri puta deblja, ma savrsenstvo za svaku djevojku. moras to probat.
Lacky Luck is offline  
Old 11.07.2008., 22:43   #10
Quote:
Lacky Luck kaže: Pogledaj post
ma to je prava stvar. kita se nadomi vode, pa ko tampon, odjednom je tri puta deblja, ma savrsenstvo za svaku djevojku. moras to probat.
ahahahahaha
StevePre is offline  
Old 11.07.2008., 22:44   #11
..je, super iskustvo al kao sta zbunjevita gori govori tesko se opustit u dubokom, nazalost
__________________
Dogode se stvari koje su poput pitanja. Prodje minuta ili godine, a onda zivot odgovori..
x-girl22 is offline  
Old 11.07.2008., 22:47   #12
Quote:
Lacky Luck kaže: Pogledaj post
ma to je prava stvar. kita se nadomi vode, pa ko tampon, odjednom je tri puta deblja, ma savrsenstvo za svaku djevojku. moras to probat.
hahahahahha to je to
[WoW] is offline  
Old 11.07.2008., 23:12   #13
Quote:
[WoW] kaže: Pogledaj post
Jeste li probali kad seks u vodi?? Ja bi bas probala...imate kakvih iskustava...savjeta....mozda? pliz?

Odlična stvar! U moru zna malko žuljat, a ako je pješčana plaža onda uđeš u jedno metar vode, frajer klekne, ti ga obgrliš nogama i opleti! A kako si u vodi lakša neće vam bit zamorno! Prije se svakako malo zagrijte jer će u protivnom žuljati!
Dobra ti je fora i u plićaku da si na frajeru ili misionarski ali da je plaža takodjer pješčana jer kamenčići žuljajuuu!
meni je najbolje bilo u jacuzziju, sa pjenušavom kupkom i uključenom masažom! Topla voda, mjehurići, pjena... Prejebeno iskustvo! Isto sam sjedio, a cura mi je bila gore! Za jacuzzi uzmi par ručnika jer te rubovi znaju žuljat pa ti zajebe doživljaj! Meni je vrat ukočilo!

Uglavnom jako lijepo iskustvo i svakako treba probat!!!
__________________
Ne postam puno jer tu ima pametnih ljudi!!!
mr_koky is offline  
Old 11.07.2008., 23:17   #14
A zamislite tek u rijeci, punoj muljevitog dna!!?!
Ono, freaky, ne? lol

Najbolji uvjeti su ipak na kvalitetnom luftiću, velikom i tvrdom, u nekom privatom bazenu....

Iako priroda ima svoje adute, neosporivi su, pogotovo kad si negdje gdje te mogu opaziti.. mmmmm
Deedy is offline  
Old 11.07.2008., 23:19   #15
a zamislite u bari, mmmmmmmmmmm sve se zeleni od lopoca, vonj vode ne moze unistiti taj predivni osjecaj, sve dok jednom ne izleti zabetina od po kila i ogromnim ocima ti gleda karu i dere se KRE KRE. i stas ti sad, aj budi pametan
StevePre is offline  
Old 11.07.2008., 23:20   #16
Quote:
StevePre kaže: Pogledaj post
pa probajte.... ej jel ko pio coca cola zero???? valja li? ja bi bas probao. isse pa koji vam je qrac ljudi, jebe se nekog ako bi ti nesto probao, ako ti treba pomoc, savjet ili tako nesto, javi se na forum, al otvarat teme radi sranja.... evo pokusavam upalit mozdane vijuge, pa ti dat pametan savjet, al stvarno ne mogu.... nemoj dugo bit pod vodom, kad ti zraka nestane izroni, inace ces ostati bez zraka, a onda moze uslijediti svasta, zatim nemoj pusit ako si u moru, jer ces se nagutat soli ko nikad, moc ci iz tebe izvadit ko iz paske solane, i to je uglavnom to, nadam se da sam bar malo pomogao...
Ko ti kriv šta nisi probao pa ne možeš curi pomoć. Topic je baš odličan za ljude koji bi željeli probat takvo nešto i žele vodit zdrav i raznolik seksualni život, a ne samo lezi, raširi noge, kurac u zrak, unutra - van, laku noć draga/dragi...
__________________
Ne postam puno jer tu ima pametnih ljudi!!!
mr_koky is offline  
Old 11.07.2008., 23:20   #17
a zamislite u blatu mmmmmmm
Pali_andjeo is offline  
Old 11.07.2008., 23:21   #18
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
A zamislite tek u rijeci, punoj muljevitog dna!!?!
Ono, freaky, ne? lol

Najbolji uvjeti su ipak na kvalitetnom luftiću, velikom i tvrdom, u nekom privatom bazenu....

Iako priroda ima svoje adute, neosporivi su, pogotovo kad si negdje gdje te mogu opaziti.. mmmmm
e to u reci ne dolazi u obzir, zamisli da vas skuzi neki som, pa i on pozeli malo, i prikaci se decku za ledza, to ti je jebo lud zbunjenog.

onako mali bazencic , ona ima slauf a ti misice, i to je to.
Lacky Luck is offline  
Old 11.07.2008., 23:22   #19
Quote:
StevePre kaže: Pogledaj post
a zamislite u bari, mmmmmmmmmmm sve se zeleni od lopoca, vonj vode ne moze unistiti taj predivni osjecaj, sve dok jednom ne izleti zabetina od po kila i ogromnim ocima ti gleda karu i dere se KRE KRE. i stas ti sad, aj budi pametan
a neka gleda mozda se i ona ubaci
[WoW] is offline  
Old 11.07.2008., 23:22   #20
Quote:
[WoW] kaže: Pogledaj post
Jeste li probali kad seks u vodi?? Ja bi bas probala...imate kakvih iskustava...savjeta....mozda? pliz?
jesam..ali eto meni se bas nesvidja to nesto posebno..sta ja znam..jednostavno mi ne odgovara
Alex84 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger