Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2008., 21:12   #1
Obavijesti, informacije...prijedlozi

Dali mi može netko reči ? Gdje u HRVATSKOJ ili negdje drugdje u SVIJETU?
Ima neka INSTITUCIJA koja mi može testirati "BIOENERGIJU" ruku ??
Hvala!!
TOMASO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 00:43   #2
Mislim da kod nas nema(ako mislis na neko ozbiljno testiranje).
No uvijek mozes otici kod nekog etabliranog bioenergeticara i vjerovat na rijec.
U rusiji(a i pri TKM institutima u Kini) su radili neke eksperimente,no sad bas za ustanovu koja bi testirala,ne znam.

Zasto te zanima?
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 01:43   #3
imas po besplatnim standovima. bilo na sajmu zdravlja u bocarskom.

kloni se institucija
chickeneye is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 21:35   #4
Exclamation Obavijesti, pomoc, prijedlozi.......

Pozdrav! Moje ime je HATAKE, 20god. mi je i zanima me ima li koga iz Osijeka ko ide iscjeljitelju Braci. Pitam, jer patim od malena od teže bolesti, godinama se liječim ali lijekovi mi ne pomažu, Braco mi sve više postaje posljednja nada, postajem očajan, htjeo bi otić ali nemam prijevoz, ni novac, nit znam put do tamo.

Ima li ko iz Osijeka ko bi me možda mogao povest ili kako se to kod Brace može radit ponijet sliku od mene?

Molim zainteresirane da mi se jave. Unaprijed Hvala.
__________________
Katon! Ryuuka no Jutsu!
HATAKE is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 12:09   #5
nadam se da ces naci nekog ko ce te odvesti.ja sam iz zg.
braco pomaze,vjeruj,pomoci ce i tebi......sretno
sparking-gilr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 11:46   #6
Quote:
sparking-gilr kaže: Pogledaj post
nadam se da ces naci nekog ko ce te odvesti.ja sam iz zg.
braco pomaze,vjeruj,pomoci ce i tebi......sretno

Hvala na podršci.
__________________
Katon! Ryuuka no Jutsu!
HATAKE is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 01:15   #7
Drugi pokušaj: Ima li ko iz Zagreba ko ide Braci?

Vidim da su mnogi pročitali moj prvi topik ali nema nikog ko ide Braci iz Osijeka pa imam drugi prijedlog: ima li ko iz Zagreba ko ide Braci ko bi me dočekao na kolodvoru pa da zajedno odemo Braci? (ili bi barem neko ponio moju sliku Braci)

Nadam se da će se netko nać.

Pozdrav!
__________________
Katon! Ryuuka no Jutsu!
HATAKE is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 21:15   #8
Bok Hatake!

Eto sparking-girl je iz Zagreba, mozda te ona saceka. Ako ne, znam jih ja dosta koji dolaze u Zagreb pa se mogu dogovoriti da te sacekaju na kolodvoru.

Svu srecu ti zelim kod odlaska Braci i da dobijes to sto ti treba. Mnogi smo dobili, pa tako ces i ti.

apenimon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 21:22   #9
ja bi rado pomogla ali kad sam u takvoj stisci s vremenom,nestignem. danas sam bila na srebrnjaku,nisam vec 10 dana bila. a da sliku uzmem kad imam dosta svojih problema kaj zicam
sparking-gilr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 11:05   #10
Quote:
sparking-gilr kaže: Pogledaj post
ja bi rado pomogla ali kad sam u takvoj stisci s vremenom,nestignem. danas sam bila na srebrnjaku,nisam vec 10 dana bila. a da sliku uzmem kad imam dosta svojih problema kaj zicam
Rado bi pomogla, ali ne stigneš?????
Toliko toga žicaš za sebe, pa ne stigneš još i za druge?
Daj, za početak, žicaj Bracu da te riješi sebičnosti.
Nucleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 01:11   #11
hej! eto nova sam u ovom alternativnom području, uvijek sam mislila da su to samo glupsti, ali eto u zadnje vrijeme sam se baš počela zanimati malo i baš bih htjela vidjeti kako to sve funkcionira. pročitala sam neke knjige.. općenito o energii i baš o reikiju... pa me sad zanima-jel netko zna gdje u zagrebu ima za otići na taj prvi stupanj reikija? ne mogu na netu uopće naći neke ljude koje se time bave.. a htjela bih da mi preporučite nekog 'provjerenog'. a ne da nadjem neki oglas pa doletim kod nekog prevaranta... ili možda neki dobar savjet, ne mora nužno biti povezan s reikijem... jesam malo čitala, ali nisam baš neki stručnjak pa je svaki savjet dobrodošao... thanks!
__________________
per aspera ad astra.....
*jane doe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 11:05   #12
Akcija,pomozimo teško bolesnoj 16-godišnjakinji

Ponukan inicijativom jednog forumaša sa politike koji je otvorio istu temu ,a u želji da ova informacija dođe do čim većeg broja ljudi,otvorio sam ovu temu.Martina Pirić (16) je hrabra djevojka iz Čepina koja je u samo 4 mjeseca oboljela od dva teška zloćudna tumora.Martina je prije 5 mjeseci oboljela od karcinoma na prsima,tumor je operiran, a Martina je prošla kemoterapiju.Na prvom pregledu nakon završetka terapije otkriven je novi tumor,ovoga puta na želudcu,operirala ga je prije 13 dana,ali nalazi nisu dobri,zloćudan je kao i prvi.Jedina nada za ovu hrabru djevojku,čija obitelj živi od 1500 kuna u podstanarstvu je liječenje u inozemstvu.Ukoliko želite pomoći,uplatu možete napraviti na broj žiro računa otvorenog u BANCO POPOLARE CROATIA: 4115008-3134001352 naslovljeno na vlasnicu računa Martinu Pirić, sa adresom Osječka 32,Čepin ili se javite Martininoj majci Mariji na broj mobitela: 098 9785-878. Pomozite koliko možete,svaka kuna je važna. Modovima se ispričavam i molim za podršku.
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark

Zadnje uređivanje Leon 23 : 15.10.2008. at 11:39.
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 13:25   #13
Nemaš se šta ispričavati. Svaka takva akcija je hvale vrijedna. Treba to raširiti putem svih medija koliko god je moguće.
__________________
Nikad nisam bio siromašan, ali sam bio bez novca. Biti bez novaca je prolazno
stanje: biti siromašan je stanje duha.
markić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 14:02   #14
Evo još malo informacija koje mogu biti od koristi da se izbjegnu eventualne poteškoće kod uplate.Dakle za uplate iz HR nije potrebno na uplatnicu upisivati model i poziv na broj,ako slučajno naletite da netko inzistira na tome,možete u model upisati broj 12 ,a u poziv na broj odobrenja vlastiti JMBG.Za uplate preko internet bankarstva u model se može upisati broj 17 i u poziv na broj,broj Martininog žiro računa.Za uplate iz inozemstva:SWIFT BPCRHR22,IBAN HR8741150085334001796 ,devizni račun na ime majke Marije Pirić,u opisu naznačiti-pomoć za Martinu.
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 14:14   #15
evo, pomazem informacijom, u liječenje po službenim principima nimalo se nebi pouzdala. dakle hitno na Breussovu dijetu, a poslije toga Mistel therapie. Puno smijeha, ljubavi i pozitivnog razmišljanja, reducirati stres.
Tako se ljudi naime liječe od raka.
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 14:24   #16
Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
evo, pomazem informacijom, u liječenje po službenim principima nimalo se nebi pouzdala. dakle hitno na Breussovu dijetu, a poslije toga Mistel therapie. Puno smijeha, ljubavi i pozitivnog razmišljanja, reducirati stres.
Tako se ljudi naime liječe od raka.
Precious X postoje različiti principi liječenja,u ovoj situaciji roditelji su se odlučili za "službenu medicinu" kao što bi to statistički učinila i većina ljudi.Dali bi neki drugi princip liječenja bio bolji i dao bolje rezultate,o tome je sada deplasirano raspravljati,ovog trenutka je važno da Martina dobije šansu,ako je ta šansa službena medicina i liječenje vani, najbitnije je čim prije uplatiti neki iznos jer faktor vremena je izuzetno bitan kod ovakvih dijagnoza.
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 17:30   #17
Svaka kuna u takvim situacijama će dobro doći. Znam što to znači. za inicijativu!
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 20:18   #18
Quote:
Leon 23 kaže: Pogledaj post
Precious X postoje različiti principi liječenja,u ovoj situaciji roditelji su se odlučili za "službenu medicinu" kao što bi to statistički učinila i većina ljudi.Dali bi neki drugi princip liječenja bio bolji i dao bolje rezultate,o tome je sada deplasirano raspravljati,ovog trenutka je važno da Martina dobije šansu,ako je ta šansa službena medicina i liječenje vani, najbitnije je čim prije uplatiti neki iznos jer faktor vremena je izuzetno bitan kod ovakvih dijagnoza.
Ja bih se bas u takovoj situaciji odlucila bas za alternativnu medicinu,uglavnom se postizu bolji rezultati nego sa sluzbenom no to sam samo ja...
Ali uvijek sam za kad nekom treba pomoci tako i ovaj put...
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 06:12   #19
neka proba sa košticama voća,posebno marelica i gorkim bademima
činjenica je da narodi koji unose dovoljno ovakvih namirnica imaju 0% stopu raka
ovo može ići i uz službeno-medicinsko liječenje i ne košta praktički ništa
(iako uz današnje cijene....)
revolucijonar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 07:09   #20
Dobronamjerna poruka

Ljudi dragi,ja neznam dali sam bio neodređen u prvome postu ili što, ali očito postoji potreba da se neke stvari pojasne.Nemam ništa protiv vaših dobronamjernih savjeta ,ali mislim da bi bilo korisnije da ih ostavljate u podforumu Alternativno liječenje, tamo će biti od veće koristi.Naime ova tema se ne zove "Što bih ja učinio da imam karcinom.." Tema je isključivo pokrenuta u želji da čim veći broj ljudi bude upoznat sa Martininom situacijom i da ako ima volju,želju i mogućnost da pomogne.Na ovome threadu možemo pratiti kako napreduje akcija,informirati o tome što se događa sa Martinom i jednog lijepog dana ja se nadam zaključati ga sa sretnim završetkom.Također želim napomenuti da ni na koji način nisam povezan sa Martinom da bi joj prenosio savjete tipa trebalo bi ovo ili ono ,niti bi to činio i da jesam, jer to nebi imalo previše smisla u ovom trenutku.Shvatite,djevojka se liječi kako se liječi,poželimo joj svi skupa puno sreće i pomozimo joj financijski da čim prije ode na liječenje u inozemstvo.
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:45.