Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2004., 07:22   #1
Magički dnevnik kao blog?!

Zanimljiva stvar, a opet koliko je praktična, sve informacije o vašem radu dostupne su na netu...

primjer:

http://archaeus.blog.hr/

btw. dali znate jeli još neki adept vodi nešto slično, ugl. nebi bilo loše da postoji više sličnih..

p.s ovo nije moj osobni dnevnik, navedeni sam pronaša na tražilici.
Khonsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 20:53   #2
A kaj si upisala u tražilicu?
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 07:17   #3
upisa san: čiribu-čiriba
Khonsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 08:42   #4
O kakvom radu?

Tip nije napisao ništa konkretno niti je opisao neki svoj rad.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 10:06   #5
U biti, nije klasičan dnevnik magičkih radova, nema evidenciju radova(vjerovatno ih ne želi objavljivati) ali je zanimljiv kao blog. Zapisuje promjene na osobnom planu, koje su po meni puno važnije od onog šta sam kad i kako nešto i s nekim radija i kakvi su utisci na samom radu bili...
Khonsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 10:49   #6
Quote:
Khonsu kaže:
U biti, nije klasičan dnevnik magičkih radova, nema evidenciju radova(vjerovatno ih ne želi objavljivati) ali je zanimljiv kao blog. Zapisuje promjene na osobnom planu, koje su po meni puno važnije od onog šta sam kad i kako nešto i s nekim radija i kakvi su utisci na samom radu bili...
U biti, isto kao i svi ostali blogovi.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 10:59   #7
..bljog ko bljog, isto malo zanimljiviji od bloga zdrave prehrane
Khonsu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.