Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2017., 15:30   #7621
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Wolfdale i Sinn Fein...Kog vraga radite na ovoj stranici ako tako betonirano ne vjerujete u demone?
Demoni su mi zanimljivi samo radi horora i jezivih priča, jer volim to gledati i čitati. A vjerovati u demone u 2017. je jako smiješno.

Ili ona priča stranicu prije, baka mi je pričala kako je moj dida vodio krave preko 7 gora, pa ga netko dozivao 2x, a treći put se nije odazvao. Ispade da je to vila koja bi ga ubila da se 3x odazvao jer joj je prešao preko postelje, čega li već.

Obične narodne folk gluposti, koje su se pričale po selima u nedostatku druge zabave. Ili možda ti vjeruješ i u vile koje pletu konjima grivu i zovu ljude iz grmova ?
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 12:34   #7622
Demoni i vile koviljače nisu iz istog lonca. No ne želim ti sad ni objašnjavat niti te uvjeravat.
U vile ne vjerujem, ali vidio sam pletenicu na konju za koju su seljaci iz okolice Drniša govorili da su je isplele vile.
Kako sam odrastao u Sinju tako sam cjelo djetinjstvo proveo u konjičkom klubu. Nikad prije i nikad poslije nisam vidio nešto tako ispleteno.
A šta se demona tiče, imaš na ovoj stranici ljude koji s njima, reći češ navodno, komuniciraju.
Znam samo jedno, sa sedamnaest sam probao nešto, neću o rezultatima, ali majka mi je prdvečer ušla u sobi i pitala me šta sam radio jer cijela kuća smrdi po sumporu.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 23:45   #7623
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Demoni i vile koviljače nisu iz istog lonca. No ne želim ti sad ni objašnjavat niti te uvjeravat.
U vile ne vjerujem, ali vidio sam pletenicu na konju za koju su seljaci iz okolice Drniša govorili da su je isplele vile.
Kako sam odrastao u Sinju tako sam cjelo djetinjstvo proveo u konjičkom klubu. Nikad prije i nikad poslije nisam vidio nešto tako ispleteno.
A šta se demona tiče, imaš na ovoj stranici ljude koji s njima, reći češ navodno, komuniciraju.
Znam samo jedno, sa sedamnaest sam probao nešto, neću o rezultatima, ali majka mi je prdvečer ušla u sobi i pitala me šta sam radio jer cijela kuća smrdi po sumporu.
Neka dokažu da komuniciraju i nema problema Barem je to lako.

Jesi siguran da negdje nije pukla kanalizacija ?
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 21:28   #7624
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Neka dokažu da komuniciraju i nema problema Barem je to lako.
O Irče, Irče

Mađioničarski trikovi su za djecu koju je u principu lako preveslati i za neuke.
Ovo drugo je pak nešto što moraš sam probati..ako se usudiš..da bi znao kakvog je okusa jabuka-moraš ju ti sam okusiti.
Prihvatiš li jabuku koju ti nudi 🐍....past ćeš. Zatim tvoje putovanje i učenje počinje...ili ćeš ostati dolje i biti pojeden.

Na tebi je
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 09:40   #7625
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Demoni i vile koviljače nisu iz istog lonca. No ne želim ti sad ni objašnjavat niti te uvjeravat.
U vile ne vjerujem, ali vidio sam pletenicu na konju za koju su seljaci iz okolice Drniša govorili da su je isplele vile.
Kako sam odrastao u Sinju tako sam cjelo djetinjstvo proveo u konjičkom klubu. Nikad prije i nikad poslije nisam vidio nešto tako ispleteno.
A šta se demona tiče, imaš na ovoj stranici ljude koji s njima, reći češ navodno, komuniciraju.
Znam samo jedno, sa sedamnaest sam probao nešto, neću o rezultatima, ali majka mi je prdvečer ušla u sobi i pitala me šta sam radio jer cijela kuća smrdi po sumporu.
jako pametno prizivat demone, duhove i ostale bestije u vlastitu kucu
bravo i ajd opet kad se osjetis usamljenim umjesto cure da dovedes kuci ti zoves demone Haha
drugi put kupi erotiku i maslinovo ulje
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 12:49   #7626
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
jako pametno prizivat demone, duhove i ostale bestije u vlastitu kucu
bravo i ajd opet kad se osjetis usamljenim umjesto cure da dovedes kuci ti zoves demone Haha
drugi put kupi erotiku i maslinovo ulje
Juhuuuhuuhuu... imao sam sedamnaest. To je bilo benigno prema drugim stvarima koje sam radio.

Sinfein što sam objašnjavao objašnnjavao sam, ne da mi se sad ić u dubiozu koja će ionako ispast nerješeno.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 15:19   #7627
Tak je, kad ne znaš kaj dalje u životu samo si dofuraj ženu u kuću, to je to
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 12:20   #7628
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
O Irče, Irče

Mađioničarski trikovi su za djecu koju je u principu lako preveslati i za neuke.
Ovo drugo je pak nešto što moraš sam probati..ako se usudiš..da bi znao kakvog je okusa jabuka-moraš ju ti sam okusiti.
Prihvatiš li jabuku koju ti nudi 🐍....past ćeš. Zatim tvoje putovanje i učenje počinje...ili ćeš ostati dolje i biti pojeden.

Na tebi je
Evo pitanje za sve "magove" ovdje što se bave prizivanjem.

Na koji način prizivate, što vam je potrebno da prizovete, koji su to načini manifestacije "demona" i na kraju krajeva što radite i pričate s njima kada se odazovu.

Hajd da vidimo pa ćemo dalje u raspravu.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 13:43   #7629
nemojte ovdje ići u off. odgovore na takva pitanja možete potražiti na ppdf-u magija i mistika. zahvaljujem.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 21:35   #7630
duhovi ne postoje, zasto izmisljate? svaka ova horor prica je izmisljena, samo bujna masta.. i citaoci nasjedaju na to
Mali Narko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 01:52   #7631
Ne postoje zato jer Ti tako każeś?
https://www.youtube.com/watch?v=z1JmWvpR0ro

SVATKO ima pravo vjerovati u śta god żeli, dok time ne nanosi fizićku, psihićku ili materijalnu śtetu drugima.

Ovo je tema o istinitim horror dogadjajima a ne talk show, da li, śta i koliko je istinito, naivno itd.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 07:54   #7632
Jednom sam kao mala sanjala babu bez glave. Znaci stara baba sve pet, ali nema glave. I to sam ujutro ispricala svojoj baki. Rekla mi je tada da to nije nista cudno, i da kod njih u selu cesto navecer znali vidati bas takvu, babu bez glave.
Pojavljivala bi se u sumrak ili po mraku.
Baka mi je ispricala kako se vracala s mamom iz sela kad joj se pocelo piskiti i mama ju je poslala iza nekog staglja, a ona ju je cekala. I dok je moja baka obavljala nuzdu, na drugom kraju staglja pojavila se ta baba i polako je krenula prema njoj.
Baka se uplasila i otrcala k mami i ispricala joj sto je vidjela, a tada jos nije znala da postoji ta prica niti ti dogadaji s tom babom bez glave.
Pobjegle su doma, i tamo joj je mama ispricala da nije jedina koja je to vidjela i da ih je puno vec ispricalu takvu ili slicnu pricu, ali djeci to nisu pricali da ih ne bi plasili i uznemiravali takvim pricama.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 23:17   #7633
dobra fora.. kako znas da je baba ako nema glavu? haha.. pa jedino po glavi mozes i znati da li je baba ili ne
Mali Narko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:18   #7634
Quote:
Mali Narko kaže: Pogledaj post
dobra fora.. kako znas da je baba ako nema glavu? haha.. pa jedino po glavi mozes i znati da li je baba ili ne
Po sisama?
Ja sam sanjala onu tipicnu babu sa sela. Debeljuskasta, sa onom opravom kakvu su nosile starije zene na selu, plisirana suknja i fertun, a gore ona tipicna kosulja bez kragne.
Pretpostavljam da ni moja baka nije mislila na neku modernu baku bez oblina, iz buducnosti... utegnutu, sportski gradenu i sa sisama ispod grla
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 02:28   #7635
Razmišljao sam danima da li da stavim ovo ovdje ili ne...ali ajd..



Prije nekoliko godina sam našao posao van hr..dao sam oglas, izreklamirao se i u rekordnom roku mi se javio čovjek..manje od 24sata.
Javljeno mi je da moram doći u jedan njemački grad na sjeveru i da će mi se priključiti još jedan kolega, sastati ćemo se na AKZ-u i zajedno otputovati gore, ok, nema problema..

Došao je taj dan, nađem se s likom, onda je imao oko 40 godina, upoznamo se i sjednemo na kavu dok ne dođe bus..čuli smo se prije i sve super, ugodan lik na prvu i sve to...
Međutim, u prvim minutama...pričamo, on super ugodan i zainteresiran, sve 5....gledam ga u oči i vidim nešto što mi ne štima, vidim nekakav twist u njegovom umu, normalno se ponašam ali u meni nešto zvoni i divlja. Neugodno intenzivan, težak i suptilno nasilan pogled, iskrivljen..mogu gledati svakoga u oči ali kod ovog lika sam imao poteškoća.
Objektivno gledajući sasvim običan, ljubazan, neupadljiv lik..

Zaključio sam da je vjerojatno lagani prikriveni psihopat, niša neobično..ima toga..zapamtio to, "ugasio alarm" i dalje sve normalno.

Ispalo je kada smo došli gore da ćemo morati biti prvih 10ak dana cimeri, dok nam se ne riješe stanovi, ok, nije bed, boli me q..

Ulazimo u sobu, slaže svatko svoje stvari..on vadi iz putne torbe poveći križ, zakucava ga na zid iznad kreveta (?), Ispod njega stavlja krunicu i sliku svoje obitelji..ok, nije bed
Kaže mi odjednom da on moli ujutro i navečer i da li mi smeta? Velim ne, samo izvoli, idem ja van..kaže da njemu ne smeta da sam prisutan, velim ok, moli ti samo, u redu je
Ostanem u sobi, čitam Moto puls i on počne. Lik kleči ispod križa, spusti glavu i digne sklopljene ruke u zrak, počne moliti kao da mu je zadnje, njiše se, stiska grčevito ruke, znoji se, ritmična molitva, intenziva samo takva... pohvalno, zaista.
ponekad sam samo čekao da izvadi bič i počne se mlatiti do krvi prilikom molitve...tako svako jutro i večer, ponekad sam izašao van ponekad ne..

Na poslu jako lijen, nesposoban, sve gura meni da radim puši svako malo iza..ok šutim, i radim i pratim, iz dana u dan, laže, baca krivicu na mene za svoje zajebe...ukažem poslodavcu na to ali-loš potez, i oni su veliki kršćani, jako pobožni i vidim da ih je gospon očarao a ja dežurni krivac, mhm....dobro, ok

Jednoga dana prolazim na poslu pokraj jedne mračnije prostorije, unutra on i poslodavac sa ženom, puše, on kao guru pred njima, nešto priča, ovi očarani..ja kažem da treba nesto u vezi posla...znači u tu prostoriju samo malo, malo danjeg svijetla ulazi....poslodavci kažu ok, za sekundu, nema problema..
...pogledam u tom trenutku kolegu, on diže pogled i imam šta vidjeti....


to nisu bile ljudske oči..nekakav zelenkasto, plavkasto, bijeli sjaj..tesko mi je opisati, tako su se caklile na ono malo danjeg svijetla...bio sam prestravljen, da, prestravljen, to nije bilo ljudsko, nije bilo dobro nikako, pretrnuo sam..ispod tih očiju se rastegnuo nakradan, pokvaren osmijeh, pokupio sam se natrag a trnci su me prolazili još nekoliko minuta...
Takva hladnoća, neugoda i zla energija je probijala u mene iz tih očiju..


Poslije toga dolazi kolega, normalno sve, uobičajeno..niti u tragovima ono što sam tamo vidio prije koju minutu..

Ja sam otišao brzo nakon toga, dao do znanja znanja ovom nečem u ljudskom obliku da sam ga vidio i neka se skocka dok je u mojoj blizini, napravio sam zaštitu i pokazao mu da nosim mač, astralni..
Njegovo ponašanje je samo potvrdilo što sam vidio, narednih dana me počeo sabotirati preko poslodavca, okrenuo ih totalno kontra mene, počeli su govoriti protiv mojih meditacija, protiv toga što ne idem u crkvu i nisam pobožan poput njih i kolege i tak..
Nije im spomenuo razgovor u sobi...šutio je o tome, znam da je šutio..šutio sam i ja..
To je samo potvrdilo da je vidio na astralnoj ravni moje oružje i da me se morao riješiti...pošto mu je bilo jasno da mogu pružiti otpor na neki direktan napad..
Kao što rekoh, otišao sam i nikad više nisam tamo pogledao..
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:31   #7636
Jako zanimljiva priča!
Jel možeš opisati što misliš pod astralnim mačem i kako si mu to pokazao?
__________________
ne pomaži iracionalnom sebi, pomaži samom sebi
istina je samo svjetlost: bijela, čista, topla, nježna, poput vanilije, te predivne orhideje
Kimi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 14:46   #7637
Quote:
Kimi7 kaže: Pogledaj post
Jako zanimljiva priča!
Jel možeš opisati što misliš pod astralnim mačem i kako si mu to pokazao?
Možda bih volio da je priča...zanimljivo jest svakako.

Kao magičar imaš sebe stvorenog na astralu, iskreiraš se...isto tako imaš i oruđa, kako opipljiva tako i "kopiju" tih istih u astralu, odnosno astralnom hramu. Tako kada nemaš mogućnost pristupiti do fizičkog i opipljivog možeš jednako efikasno napraviti ritual/operaciju gdje god da jesi.

Ne, naravno, nisam stao pred njega i počeo mahati i dizati krug

Napravio sam zaštitu dok sam bio na pola sata nasamo i kao test sam ostavio mač kod sebe i pratio da li će vidjeti, po reakciji se vidi da li je samo običan psiho ili vidi nešto sa astrala...primijetio sam da je nekoliko puta bio zagledan u to mjesto gdje sam "zakačio" mač...eto
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:15   #7638
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Možda bih volio da je priča...zanimljivo jest svakako.

Kao magičar imaš sebe stvorenog na astralu, iskreiraš se...isto tako imaš i oruđa, kako opipljiva tako i "kopiju" tih istih u astralu, odnosno astralnom hramu. Tako kada nemaš mogućnost pristupiti do fizičkog i opipljivog možeš jednako efikasno napraviti ritual/operaciju gdje god da jesi.

Ne, naravno, nisam stao pred njega i počeo mahati i dizati krug

Napravio sam zaštitu dok sam bio na pola sata nasamo i kao test sam ostavio mač kod sebe i pratio da li će vidjeti, po reakciji se vidi da li je samo običan psiho ili vidi nešto sa astrala...primijetio sam da je nekoliko puta bio zagledan u to mjesto gdje sam "zakačio" mač...eto

Nakon čitanja tvoje priče nešto mi je palo napamet.
Ako je lik o kojem pričaš primjetio ono što se nevidljivo zbiva (mač) onda nije tipičan religijski fanatik već osoba ogrezla u nečemo što bi recimo mogli nazvati magija a religija mu je samo fasada.

Onaj koji primjećuje ono što je na "drugačijoj valnoj dužini" ne čini to slučajno već samo prepoznaje ono što već zna (zna da mu može pomoći ili pak naškoditi ili je posve neutralno) odnosno ono čega je svjestan.

To je slično sluhu glazbenika čije je uho izoštreno dok običan čovjek ne prepoznaje u kakofoniji pojedinačene tonove i instrumenta.

Lik očito barata s nečime (znanje, tehnika, iskustvo....???) koristi neku magijsku tehniku ili jednostavno je prodao dušu vragu i treba ga se kloniti.

Čestitam na maču...no dalje ne bih o tome
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:26   #7639
Jednostavno, u liku je nešto naseljeno..
Naravno da nije običan psiho, to i kažem...zato sam i napravio test pri kojem se pokazalo da je nešto drugo u igri a ne samo "obična" psihopatija
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:30   #7640
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Jednostavno, u liku je nešto naseljeno..
Naravno da nije običan psiho, to i kažem...zato sam i napravio test pri kojem se pokazalo da je nešto drugo u igri a ne samo "obična" psihopatija
Mislim da lik nešto sam uzgaja u sebi....fujjjj, što dalje od njega.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.