Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2017., 19:37   #101
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Sto mislite o ljudima koji stave prepicke i macane na avatare na forumu?

Kakva je povezanost to dvoje?

lijepe su im te žene i vjerovatno bi voljele na njih ličiti. evo, ja sam razmišljala da stavim sliku od nicole kidman u filmu the portrait of a lady ali mi se na kraju nije dalo.

ne ličim na nju nimalo ali mi je vrh
NiktaX is offline  
Old 01.10.2017., 19:38   #102
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Ti bi moga raskrinkavat pedofile
Idem se odmah infiltrirat među njih.
AngryNomad is offline  
Old 01.10.2017., 19:43   #103
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Idem se odmah infiltrirat među njih.


(srsly,makni sig,još ćeš ban popušit)
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Old 01.10.2017., 19:44   #104
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Idem se odmah infiltrirat među njih.
Evo, promjenio si avatar taman kad sam ga ja upamtio i povezao sa tvojim nickom.

Ljudi ne mjenjajte avatare!
jamesbond is offline  
Old 01.10.2017., 19:46   #105
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Idem se odmah infiltrirat među njih.



Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Evo, promjenio si avatar taman kad sam ga ja upamtio i povezao sa tvojim nickom.

Ljudi ne mjenjajte avatare!
zkj , tako da bi ti mogao pamtit svi promijenite avatare
anovi86 is offline  
Old 01.10.2017., 19:57   #106
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Rakun?
No pressure, ali ovaj bi sad bolje odgovarao.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 01.10.2017., 20:00   #107
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Idem se odmah infiltrirat među njih.
Joshua is offline  
Old 01.10.2017., 20:07   #108
...ja volim vidjeti lijepu ženu
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 01.10.2017., 20:46   #109
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
zkj , tako da bi ti mogao pamtit svi promijenite avatare
ti bas volis kad je meni tesko i kad se mucim
jamesbond is offline  
Old 01.10.2017., 20:58   #110
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
ti bas volis kad je meni tesko i kad se mucim
ja to iz ljubavi
anovi86 is offline  
Old 01.10.2017., 21:05   #111
Ja fakat ne razumijem. Ono, trudim se, pokušavam dokučiti - ali, jebiga, ne ide. Imate chat temu koju čovjek može gledat k'o prometnu nesreću. Imate, dakle, posve legalnu i legitimnu prigodu roflati i hajfajvati i chatati o čemu god i kako god želite.

Ali, kurac dragi gledatelji.

K'o Pur-pjena koja se prelijeva i gdje treba i gdje ne treba, k'o nekakvi komandosi koji žele pobiti i istrijebiti svaku mogućnost nekakvoga normalnog forumarenja, nekakvog smislenog razgovora, preplavljujete cijeli PDF sa svojim roflanjima i lokalnim forama i samo vama inteligentnim i samo vama zanimljivim šalama i po šalicama...

Zašto to radite? Zašto ubijate cijeli PDF? Zašto vam za chat nije dovoljan chat-topic? Imate nekakvu jebenu potrebu pokazivati svima kako ste nekakvi jebeni vladari US-a koji će - you never expect Spanish inquisition - uletjeti na svaki jebeni topic i sjebati ga svojim vazdaistim besmislenim i dosadnim lokalnim forama?

Gdje je tu gušt?
Lord Byron is offline  
Old 01.10.2017., 21:10   #112
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ja fakat ne razumijem. Ono, trudim se, pokušavam dokučiti - ali, jebiga, ne ide. Imate chat temu koju čovjek može gledat k'o prometnu nesreću. Imate, dakle, posve legalnu i legitimnu prigodu roflati i hajfajvati i chatati o čemu god i kako god želite.

Ali, kurac dragi gledatelji.

K'o Pur-pjena koja se prelijeva i gdje treba i gdje ne treba, k'o nekakvi komandosi koji žele pobiti i istrijebiti svaku mogućnost nekakvoga normalnog forumarenja, nekakvog smislenog razgovora, preplavljujete cijeli PDF sa svojim roflanjima i lokalnim forama i samo vama inteligentnim i samo vama zanimljivim šalama i po šalicama...

Zašto to radite? Zašto ubijate cijeli PDF? Zašto vam za chat nije dovoljan chat-topic? Imate nekakvu jebenu potrebu pokazivati svima kako ste nekakvi jebeni vladari US-a koji će - you never expect Spanish inquisition - uletjeti na svaki jebeni topic i sjebati ga svojim vazdaistim besmislenim i dosadnim lokalnim forama?

Gdje je tu gušt?
zašto se trudiš?
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 01.10.2017., 21:14   #113
LB, tebe treba za moderatora, ali ozbiljno. Siguran sam da bi brzo uveo reda u ovaj haos.
AngryNomad is offline  
Old 01.10.2017., 21:15   #114
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Činjenica je da je svatko utrošio nešto truda i vremena na odabir i postavljanje svoga avatara. Imati razmjerno trajan avatar, a tvrditi da je on tu, eto, posve slučajno i da nema ni najmanje veze s osobom koja ga je postavila i koja stoji iza njega je - budimo blagi - prodaja muda pod bubrege, kako drugima, tako i sebi.

Lijepe žene na ženskim avatarima definitivno su najdnije dno - apsolutni primat u tome čudnom sportu drži jedna, srećom bivša inkarnacija u kojoj je odabir lijepe žene za avatar bio podebljan odabirom njezina imena za nick. Kladio bih se (u nevelik novac) da je lijepi dio tih onih nekih lijepo avatariziranih žena barem jednom u životu čulo "e, ali fakat, ti me baš ono podsjećaš na..." - i eto avatara, iako niđe veze vlasnice i navodno slične ljepojke .
zato me i zanima poveznica. mislim, postoji sansa da je netko totalno random uzeo neku fotku ali malo ju je tesko progutati.


evo, da bude fer, mene su prozvali skolarac jednom davno tu na forumu, pa sam se sjetio svoje reakcije na lika koji trenutno obitava na mom avataru. jos nadjes chibi nacerenu verziju za dodatni karakterni fit i toeto.

plus sto mi je L do jaja. ok. priznajem.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 01.10.2017., 21:16   #115
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
LB, tebe treba za moderatora, ali ozbiljno. Siguran sam da bi brzo uveo reda u ovaj haos.
Osim što bih odbio takav prijedlog, tvoja ideja izazvala bi grohotan smijeh u upravljačkim strukturama Foruma.hr
Lord Byron is offline  
Old 01.10.2017., 21:16   #116
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ja fakat ne razumijem. Ono, trudim se, pokušavam dokučiti - ali, jebiga, ne ide. Imate chat temu koju čovjek može gledat k'o prometnu nesreću. Imate, dakle, posve legalnu i legitimnu prigodu roflati i hajfajvati i chatati o čemu god i kako god želite.

Ali, kurac dragi gledatelji.

...
Slažem se.
Alexa is offline  
Old 01.10.2017., 21:25   #117
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
LB, tebe treba za moderatora, ali ozbiljno. Siguran sam da bi brzo uveo reda u ovaj haos.
bio bi usamljen bez ovog kaosa.

ljuti se na roflanja a i sam stavlja zubu.
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 01.10.2017., 21:26   #118
Apsolutno laprdaš gluposti kao i uvijek. Gdje si ovu temu našao za ratovanje?! Večina postova se baš izričito orijenitrala prema tematici teme. A ako je neko napisao nekaj smešno ili stavio smešni avatar da pokaže besmisao analize valjda se imam pravo nasmijat. Kada sam vidio novi avatar od Ljutog Nomada odvalio sam se. Ili ti tvojim riječnikom. Primjetio sam razliku raspoloženja kod sebe prilikom gledanja u taj njegov novi avatar pa sam i sa svojom reakcijom doprinjel nauci o proučavanju avatara!
Joshua is offline  
Old 01.10.2017., 21:30   #119
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
imam pravo
Zapravo, nemaš pravo. To što si ti i ekipica mislite da uime svoje dobrote imate sva jebena prava Svemira, vaša je osobna stvar.

No, registracijom ste iznad prihvatili primat pravila Foruma.hr nad svojim bezgraničnim pravima - a jedno od pravila Foruma.hr je da post sazdan samo od smajlija podliježe sankcijama - ma koliko ga dobra i učlanjena osoba napisala.
Lord Byron is offline  
Old 01.10.2017., 21:34   #120
kao autor teme, moram primijetiti da ste zbilja zaspamali nepotrebnim sranjima.
kao tip koji i sam nije bas discipliniran u neskretanju sa teme, moram primijetiti da ste zbilja pretjerali sa spamanjem nepotrebnim sranjima.
kao tip koji generalno nije protiv reda chata tu i tamo ako je barem donekle vezan uz temu ili je trenutni spinoff i barem prati nesto paraleleno, moram primijetiti da ste pretjerali sa spamanjem nepotrebnog chata.
kao tip cije su sve teme zazivjele ravno par stranica pune ovoga gore, ne mogu reci da sam iznenadjen rezultatom ove.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:29.