Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 00:58   #2061
Gorivo na Petrolovim pumpama u BiH nije na razini našeg (benzin i diesel). Dalje neću ni razmišljat.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 12:44   #2062
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Gorivo na Petrolovim pumpama u BiH nije na razini našeg (benzin i diesel). Dalje neću ni razmišljat.
Sumnjam da ce mi gnjolf 3 zamjeriti na BiH gorivu
Strm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:45   #2063
Navodno da nove diesel Toyote su dosta osjetljive na gorivo te skoro svaka koja toci na Croduxu stane.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:51   #2064
Imaš li ti nekakav pouzdan izvor informacija za Toyote dizel?

To su teške riječi i za Toyotu i za CroDux.

Btw, stane svaki auto kad ostane npr. bez goriva, neovisno radi li se o Toyoti, dizelu, ili pumpi na kojoj toči
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:53   #2065
Ma nemoguće da bi u Croduxu uvaljivali loše gorivo. Gazda je častan čovjek i svi koji tamo rade su pošteni i časni ljudi. Kriva je Toyota.
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 11:37   #2066
Imao sam i ja pičvajz sa CroDuxovim benzinom (100 oktanskim), nisam točio bar godinu dana, no na AC sam bio prinuđen točiti njihovu čorbu i tu nije bilo nikakavih problema.

Meni je intrigantno, zašto SAMO Toyota

Btw, molim da se na ovom svetom mjestu ne podrivaju temelji hrvatske državoTvorne ideje&prakse sa kojekakvim mutikašno&smutljivim prispodobama o bilo kome iz kruga 200 obitelji
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 11:41   #2067
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Imaš li ti nekakav pouzdan izvor informacija za Toyote dizel?

To su teške riječi i za Toyotu i za CroDux.

Btw, stane svaki auto kad ostane npr. bez goriva, neovisno radi li se o Toyoti, dizelu, ili pumpi na kojoj toči
Imaš .. kupiš Toyotu pa probaš ...

I daj se malo zbroji prije nego što počneš pisat takve gluparije. Sigurno ljudi u servisu (od kojih potječe priča) i sami vlasnici ne znaju da auto ne ide bez goriva.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:21   #2068
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Imaš .. kupiš Toyotu pa probaš ...

I daj se malo zbroji prije nego što počneš pisat takve gluparije. Sigurno ljudi u servisu (od kojih potječe priča) i sami vlasnici ne znaju da auto ne ide bez goriva.
Dakle, i dalje puke tlapnje bez ikakvog pokrića.

Koji ljudi, koje su to brojke, koji servisi da bi ti tako velevažno i veleumno izvalio kako baš samo Toyote dizeli koje toče na CroDuxu dizel stanu?
Svi ostali dizeli su "zadovoljni" istim gorivom istog distributera, bez da i kašljucnu?

No, kad smo kod temeljnih računskih operacija, možemo malo i o oduzimanju.

Dakle, prije nego ti se oduzme mogućnost logičkog razmišljanja (uz preduvjet kako se uopće ima što za oduzeti), razmisli o situaciji kad ti BC u Toyoti javlja kako imaš npr. 70km za preći pod istim uvjetima vožnje, a auto za kojih 3km stane u pustopoljini jedne sjevernoeuropske zemlje, jer je - sad već polako vjerojatno čak i ti pogađaš - baš taj BC na toj Toyoti dizel krivo "proračunao" količinu goriva.
Riješeno u ovlaštenom servisu
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 13:17   #2069
Kao prvo Toyota nije sveti gral a kao drugo sigurno ti i tvoje pametovanje niste relevanti naspram ljudi iz prve ruke. Tak da me uopce ne zanimaju tvoje teorije niti tvoje misljenje. Info je na raspolaganju pa nek sam procjeni svatko za sebe. Za sad je 6 identicnih slucajeva.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 13:36   #2070
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Kao prvo Toyota nije sveti gral a kao drugo sigurno ti i tvoje pametovanje niste relevanti naspram ljudi iz prve ruke. Tak da me uopce ne zanimaju tvoje teorije niti tvoje misljenje. Info je na raspolaganju pa nek sam procjeni svatko za sebe. Za sad je 6 identicnih slucajeva.
Bravo, vidiš kako možeš dati ipak nešto relevantnije podatke, kad te se malo potakne :klap:

Fino, 6 Toyota.
CroDux.
Dizel.

To su već neke brojke, neki podaci

Pa, koji motori su u igri, koja godišta (kad je već tako dobro krenulo, možemo i nastaviti tako), slobodno još neki podatak podijeliš
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 14:10   #2071
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Navodno da nove diesel Toyote su dosta osjetljive na gorivo te skoro svaka koja toci na Croduxu stane.

Zanimljivo, u firmi imamo Crodux kartice za gorivo i hrpu dizelaša od kojih ni jedan nije stao. Problem je očito u Toyoti...
Igloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 20:42   #2072
A sta sam ja napisao? Pa nisam napisao da je fiat stao vec nove toyote!
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 01:06   #2073
Jel jedna te ista crodux pumpa ili na svima?
dexm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 07:10   #2074
Toyota i Crodux? Baš da "...skoro svaka koja toci na Croduxu stane."?
Šest ih je, kako kažeš, navodno stalo. Koliko ih je onda tankiralo na Croduxu ako skoro svaka stane? 8? 11? Nevjerojatno mali broj slučajeva, ili su to neke jako rijetke Toyote, ako je šest skoro svaka.

Ne treba za vijest na forumu baš novinarskih 5 "W", ali, kako je to dosta zanimljivo, prekopao sam po netu, osim ovog navoda nigdje se ništa takvog ne spominje. Ako je to istina, vrlo brzo će nastati afera i doznat ćemo više, takva stvar teško može ostati skrivena u današnjem svijetu.
__________________
You're never too old to rock'n roll if you're too young to die!
Brichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 11:48   #2075
Jel imao tko problema s INA-om na bukovackoj da kao da ne ulije gorivo?? Naime pred koji dan mi se razina goriva spustila skoro do rezerve pa sam otisao natankat za 50kn tek toliko da obavim jos par stvari koje sam imao i ne brinem. No nakon tocenja kazaljka se nije pomakla ni milimetra. Ja sam mislio dobro, vjerojatno sam ulio premalo da registrira razliku. No jucer nakon tog tankanja i napravljnih jako malo kilometara mi se upalila rezerva i otisao sam natocit na Langov trg, tocio sam opet za 50kn, cijena goriva je poskupila od tocenja prije i jos sam bio na rezervi, ali ovaj put je razina skocila za 2 crtice. Sad si ja mislim jel moguce da je pumpa na bukovackoj sjebana i zapravo sam platio zrak???
Lucky-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 12:09   #2076
Quote:
Lucky-ZG kaže: Pogledaj post
Jel imao tko problema s INA-om na bukovackoj da kao da ne ulije gorivo?? Naime pred koji dan mi se razina goriva spustila skoro do rezerve pa sam otisao natankat za 50kn tek toliko da obavim jos par stvari koje sam imao i ne brinem. No nakon tocenja kazaljka se nije pomakla ni milimetra. Ja sam mislio dobro, vjerojatno sam ulio premalo da registrira razliku. No jucer nakon tog tankanja i napravljnih jako malo kilometara mi se upalila rezerva i otisao sam natocit na Langov trg, tocio sam opet za 50kn, cijena goriva je poskupila od tocenja prije i jos sam bio na rezervi, ali ovaj put je razina skocila za 2 crtice. Sad si ja mislim jel moguce da je pumpa na bukovackoj sjebana i zapravo sam platio zrak???
Dva puta tankaš po 50kn, što je nekih 5.5 litara na tank od, recimo, 60 litara i pitaš jel ti prodaju zrak...
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 12:54   #2077
A kak drugačije ti točiš svoj M????
Kaj si malo ljubomoran?
xamaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 13:24   #2078
Ma kakav zrak o čemu pričaš
scarwin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 14:19   #2079
Quote:
xamaxy kaže: Pogledaj post
A kak drugačije ti točiš svoj M????
Kaj si malo ljubomoran?
Onako bahato, ključ na stol da "male" vide i isprsim se sa 100kn
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 01:32   #2080
Quote:
home edition kaže: Pogledaj post
Dva puta tankaš po 50kn, što je nekih 5.5 litara na tank od, recimo, 60 litara i pitaš jel ti prodaju zrak...
Cemo ovakvi glupi odgovori dežurnih idiota? Kaj tebe briga koliko tocim i kada. Ako bas moraš znati ovo je drugi auto u obitelji koji se skoro ni ne vozi i zasto bi onda vise tocio. U auto koji vise vozim, kurcim se i tocim puni tank. Eto nadam se da ti je srce sad na mjestu.
Lucky-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.