Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2017., 10:31   #441
vidim da se gore pisalo o mjenjaču, muči me ista stvar. prva i druga kao da zapinju, istina ne svaki put, a sve ostale brzine se jednostavno mijenjaju. sx4 je prošao 1500 km, star ni mjesec dana pa se nadam da će se to razradit. molim ako je netko po tom pitanju nešto poduzimao da se javi.
blueberryz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 14:59   #442
Quote:
blueberryz kaže: Pogledaj post
vidim da se gore pisalo o mjenjaču, muči me ista stvar. prva i druga kao da zapinju, istina ne svaki put, a sve ostale brzine se jednostavno mijenjaju. sx4 je prošao 1500 km, star ni mjesec dana pa se nadam da će se to razradit. molim ako je netko po tom pitanju nešto poduzimao da se javi.
Prosao sam 14000 km, ista stvar od prvog dana. Nema promjene. Navikneš se.
brušel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 15:13   #443
Nisam vozio s cross, samo sam ih gledao u salonu i neki mjenjaci su im zapinjali neki nisu

Pri probnoj voznji vitare nije bilo problema s mjenjacem
fokusf is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 18:19   #444
Ja imam ovaj sa 5 brzina i zaista nisam primjetio nikakvo zapinjanje.
Sad ce bit nekakvih 4mj. i oko 3500km.
duffbeer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 18:48   #445
Ajde ajde, sve je to u redu....suzuki 90ih nije znao napravit mjenjač koji ne zapinje, ne zna ni danas
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 23:00   #446
Quote:
Lyman kaže: Pogledaj post
Ajde ajde, sve je to u redu....suzuki 90ih nije znao napravit mjenjač koji ne zapinje, ne zna ni danas
meni na Swiftu 2015g idu sve brzine kao kroz puter.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 01:32   #447
Koju god temu otvoriš na forumu o suzukijima, naći će se nezanemariv broj ljudi kojima mjenjači zapinju, najviše u 2 i R. A i ja sam imao super osobna iskustva, jedno od njih je trajalo 90tkm.

Možda si jako nezahtjevan i imaš vremena čekati mjenjač jednako dugo kao i povrat poreza, možda imaš sreće.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:28   #448
Moj muž je zaljubit u ovaj auto. Pa smo kao nešto počeli razmišljati da bismo njega kupili. Ja bi naravno odmah najskupljeg, a napominjem da se u aute razumijem ko Mara u krivi...jel

Zanima me u čemu je razlika između 1.4 GL+ i 1.4 GLX (mislim, vidim što jedan ima, a drugi ne, al što to znači), razlika u cijeni je 13000 kuna i zašto vi koji ste kupili GL+ niste uzeli GLX?

Fala
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 09:42   #449
Meni ponekada nece ubacit u 3cu iz prve.
Dal prebrzo saltam il je to ovo vase zapinjanje nemam pojma.

Nego, GL+ verzija, ova sa full LED svjetlima ima automatsko podesavanje visine svjetla al imam osjecaj da meni to opce ne dela.
Sta nije da kod paljenja svjetla se ona moraju inicijalizirati? vidi se da se digne snop i spusti, barem to tak radi na drugim autima koja imaju automatsko podesavanje snopa.
Jer meni se to ne desava, koliko god auto bio natrpan snop je uvijek na istoj visini.

EDIT:
Plus jos jedna stvar je da kada stisnem gumb za gasenje ESP-a (nalazi se pored gumba za gasenje SS) se nista ne prikaze na tabli, pa sada ne znam dal sam ga ugasio il nisam
zgmmax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 10:18   #450
Quote:
zgmmax kaže: Pogledaj post
Meni ponekada nece ubacit u 3cu iz prve.
Dal prebrzo saltam il je to ovo vase zapinjanje nemam pojma.

Nego, GL+ verzija, ova sa full LED svjetlima ima automatsko podesavanje visine svjetla al imam osjecaj da meni to opce ne dela.
Sta nije da kod paljenja svjetla se ona moraju inicijalizirati? vidi se da se digne snop i spusti, barem to tak radi na drugim autima koja imaju automatsko podesavanje snopa.
Jer meni se to ne desava, koliko god auto bio natrpan snop je uvijek na istoj visini.

EDIT:
Plus jos jedna stvar je da kada stisnem gumb za gasenje ESP-a (nalazi se pored gumba za gasenje SS) se nista ne prikaze na tabli, pa sada ne znam dal sam ga ugasio il nisam
Za gasenje espa se treba dulje drzati pritisnuta tipka, nakon toga ce se pojaviti da je esp ugasen.
A sto se tice led svjetala, na vitari, kada je auto krcat, vidi se kako se snop spusta, tako da kod mene radi.
Dodge-167 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 15:40   #451
Da li mi netko može pojasniti kako mogu ručno instalirati android auto jer preko storea to nije moguće.
Hvala unaprijed.
brušel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:25   #452
Quote:
brušel kaže: Pogledaj post
Da li mi netko može pojasniti kako mogu ručno instalirati android auto jer preko storea to nije moguće.
Hvala unaprijed.
imaš negdje link na pretdhodnim stranicama od s-crosa ili vitare
za android auto
skineš ga i instaliraš na mobitel
__________________
https://i.postimg.cc/rm9HYVV4/Izrezak1.jpg
tomy2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:29   #453
dal može neko skopirat svoju gps sd karticu i stavit je na link od megaupload
https://mega.nz/
__________________
https://i.postimg.cc/rm9HYVV4/Izrezak1.jpg
tomy2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 11:56   #454
Quote:
blueberryz kaže: Pogledaj post
vidim da se gore pisalo o mjenjaču, muči me ista stvar. prva i druga kao da zapinju, istina ne svaki put, a sve ostale brzine se jednostavno mijenjaju. sx4 je prošao 1500 km, star ni mjesec dana pa se nadam da će se to razradit. molim ako je netko po tom pitanju nešto poduzimao da se javi.
Zapinje druga brzina, ne uvijek, ali je....
Jučer u City centru u Splitu, opet je ATT izlagao , i prepoznao me lik koji mi je dao auto na probnu vožnju, i pita me jesam li zadovoljan, i ja mu tako spomenem samo tu drugu brzinu i tragikomičnu trubu....za trubu se i on nasmija, kaže da je ajme, a za drugi brzinu, da sam ja prvi sa ovakvom primjedbom, brzo mi je servis na 1000 km, pa da će pogledat....

I da potrošnja.....naravno da sam znao da nema šanse da bude ni blizu deklarirane, ali opet malo mi je previše....putni kompjuter pokazuje 7,4, no realna je oko 8,5 litara, čiste gradske vožnje, u kojoj se na žalost četvrta brzina rijetko kad koristi, jer u Splitu zeleni val skoro da ne postoji, a kvart u kojem živim je cestovno riješen tako da staneš-kreneš, i tako 1,5-2 km....ženin pežo SW 307 2.0 hdi 7,5 lit.....Kia Ceed ( auto od punca ) sa osnovnim motorom ( 100 ks ) troši na istim relacijama 9 litara.....

Inače punac koji vozi ovu Kiu, je prije par dana prvi put probao SX-a, a kako ima problema sa leđima, te ulaženjem-izlaženjem iz auta, se oduševio, i razmišlja da zamjeni Kiu sa Sx-om, ili Vitarom .
__________________
Budi ponosan !!
DUJE3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 15:21   #455
Quote:
DUJE3 kaže: Pogledaj post
I da potrošnja.....naravno da sam znao da nema šanse da bude ni blizu deklarirane, ali opet malo mi je previše....putni kompjuter pokazuje 7,4, no realna je oko 8,5 litara, čiste gradske vožnje, u kojoj se na žalost četvrta brzina rijetko kad koristi, jer u Splitu zeleni val skoro da ne postoji, a kvart u kojem živim je cestovno riješen tako da staneš-kreneš, i tako 1,5-2 km....ženin pežo SW 307 2.0 hdi 7,5 lit.....Kia Ceed ( auto od punca ) sa osnovnim motorom ( 100 ks ) troši na istim relacijama 9 litara.....
Realna potrošnja za gradsku vožnju, čak i dosta dobra. U takvim uvjetima ni famozni dizelaši ne troše 3 litre ili koliko se već nadaju pobornici istih, nego se to dobrano penje...
Belin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:44   #456
osnovni s cross dostupan tek kraj 1. ili pocetak 2. mjeseca, sve ste pokupovali
moram se jos do TOS-a zaletiti ak oni imaju kaj
nvn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:54   #457
Quote:
nvn kaže: Pogledaj post
osnovni s cross dostupan tek kraj 1. ili pocetak 2. mjeseca, sve ste pokupovali
moram se jos do TOS-a zaletiti ak oni imaju kaj

Tos je najgori mogući prodavač u HR Katastrofa od odnosa prema kupcu, a neće Ti dati ništa samo će auto oblijepiti svojim reklamama. Prestrašno. Moje je iskustvo loše i nikada više neću kročiti u taj salon.
Uostalom, čitaj ranije postove, ovdje i na vitari forumu.
Nećeš uopće dobiti taj dojam kada budeš razgledavao auto i interesirao se za kupnju, ali vidjet ćeš kasnije i kod preuzimanja auta. I ne vjeruj njihovim obećanjima.
brušel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:09   #458
Nadam se da neće biti tretirano kao reklama, pulski diler ima na svojim stranicama popis vozila u dolasku sa najavljenim datumom proizvodnje, pa možda nađeš nešto zanimljivo
mladjoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:22   #459
to na sajtu od pulskog dilera je ono sto imaju ocito svi dileri, odnosno sto su mi jucer u remetincu rekli, to je od suzuki hrvatska za sve dilere

za tos sam citao za servise, nisam znao da ima problema i prilikom prodaje

Zadnje uređivanje nvn : 24.10.2017. at 11:41.
nvn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:33   #460
aha, nisam znao...mislio sam da svaki ima svoju listu
mladjoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:43.